Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Pozitivan test

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    22

    Početno Pozitivan test

    IMa li nas jos sa pozitivnim testicem?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Evo me.
    Suprug i ja planiramo drugu bebu. 7 dana prije menstruacije napravila sam clearblue, nisam bila sigurna je li pokazalo laganu liniju ili umišljam, dok ju je suprug vidio. Danas pet dana prije napravila sam digitalni. Pokazao je plus i 1-2. Gravignost mini mi je jučer pokazao negativno. Što kažete? Da ili ne?
    Beta je 6 dana prije bila 15, a danas sam napravila još jedan clearblue i veliki plus ss pokazao.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj mrvičak prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me.
    Suprug i ja planiramo drugu bebu. 7 dana prije menstruacije napravila sam clearblue, nisam bila sigurna je li pokazalo laganu liniju ili umišljam, dok ju je suprug vidio. Danas pet dana prije napravila sam digitalni. Pokazao je plus i 1-2. Gravignost mini mi je jučer pokazao negativno. Što kažete? Da ili ne?
    Beta je 6 dana prije bila 15, a danas sam napravila još jedan clearblue i veliki plus ss pokazao.
    Mravičak, ti još pitaš? Trudna si
    Nekad možeš testirati mokraću na dva različita testa i jedan ti pokaže da je negativno, odnosno ne pokaže niti naznaku druge crtice. Međutim, ako imaš jedan pozitivan, to znači da si trudna.
    Jer testovi su različite osvjetljivosti i ovom drugom može trebati duže da bude pozitivan. Ali čim jednom dobiješ drugu crticu, to znači da ti je detektiran hormon trudnoće u tijelu i s tim nema nedoumica
    A beta ti je vjerojatno mala jer je još jako rano. Ja ju nikad nisam vadila pa nisam čitala o tome kako treba rasti, ali ono što znam je da se treba duplati svaka dva dana, tako da probaj opet za 2-4 dana i prati kako raste.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Mravičak, ti još pitaš? Trudna si
    Nekad možeš testirati mokraću na dva različita testa i jedan ti pokaže da je negativno, odnosno ne pokaže niti naznaku druge crtice. Međutim, ako imaš jedan pozitivan, to znači da si trudna.
    Jer testovi su različite osvjetljivosti i ovom drugom može trebati duže da bude pozitivan. Ali čim jednom dobiješ drugu crticu, to znači da ti je detektiran hormon trudnoće u tijelu i s tim nema nedoumica
    A beta ti je vjerojatno mala jer je još jako rano. Ja ju nikad nisam vadila pa nisam čitala o tome kako treba rasti, ali ono što znam je da se treba duplati svaka dva dana, tako da probaj opet za 2-4 dana i prati kako raste.
    U ponedjeljak cu otici do doktorice opće prakse da mi da novu uputnicu za betu.
    Kada otici do ginekologice? Tek tamo sa 6 tjedana po zadnjoj menstruaciji ili po stvarnim tjednima ?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    U ponedjeljak idem kod dr. opće prakse po novu uputnicu. Kada kod ginekologice? Sa otprilike 6 tjedana po ZM ili po stvarnim tjednima?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj mrvičak prvotno napisa Vidi poruku
    U ponedjeljak idem kod dr. opće prakse po novu uputnicu. Kada kod ginekologice? Sa otprilike 6 tjedana po ZM ili po stvarnim tjednima?
    Nazovi ginekologinju i ona će te pitati kad je bila ZM i po njoj će ti dati termin. Od sad pa do kraja trudnoće će se gledati tjedni po ZM, a ne po ´stvarnim tjednima´, ako time misliš na ovulaciju.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Ok. Zovem odmah ujutro. S prvim djetetom mi je to sve bilo drugačije jer sam jos bila studentica i puna obaveza na faksu pa sam ozisla kod ginekologa tek kada sam dosla kuci.

  8. #8
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    mrvičak jesi bila?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •