Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Sprejevi za prekrivanje izrasta

  1. #1
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno Sprejevi za prekrivanje izrasta

    Pozdrav svima!
    Koristite li nešto takvo, imate kakvu preporuku što je dobro, a što nije?
    Naime, ponekad bi mi tako nešto dobro došlo, a svašta reklamiraju pa se nađe pokoji online komentar npr da neki ostavljaju mrlje i sl...pa evo ako imate nešto za preporučiti.

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Tu sam strucnjak. Isprobala 3 firme, Loreal mi je najbolji ( iako najskuplji). Treba paziti koju nijansu uzimas obzirom na boju kose. Uvijek uzmi ( dosta svjetliju) .

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    I moja preporuka za Loreal. Odlican je

  4. #4
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja sam isprobala samo jedan, neka DMova marka, bio je valjda najjeftiniji pa sam ga zato uzela za probu i moram reći da je odličan. Em mi je boja savršejo pogođena, em odlično pokriva... uglavnom puno bolje nego sam očekivala.
    Cure koje koristite Lorealov, po čemu je bolji od drugih? Sad me mami da i taj probam makar ne znam šta može biti bolje.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Ja sam probala samo lorealov i bio mi odlican pa mi nije palo na pamet probat ijedan drugi. Koji je to dm-ov? Mogla bi ga probat iduci put

  6. #6
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja sam probala samo syosov. Meni je super.

    Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam probala samo syosov. Meni je super.

    Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
    Probala i taj, ali mi je lorealov bolji. Manje je ljepljiva kosa.
    Zadnje sam kupila neki mulerov, mozda cak injihova marka ( ljubicasta boca). To je bio teski propust. Boja je koma iako pise svijetlo smeda (imam smedu kosu) baca na crveno i boja vlasiste .

  8. #8
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja isto nisam probala nego Lorealov, ali Batiste ima još bolji proizvod - šampon za suho pranje u boji dvije muhe jednom udarcem.
    Nema u mojoj nijansi ali nije bitno, glumim da imam balayage.

  9. #9
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ovaj moj se zove Réell'e i isto je ljubičasta boca. Uzela sam srednje smeđu, takva mi je i kosa. Ima blagi crvenkasti odsjaj ali nije ružno, dobro izgleda i ne boja kožu, kao da se odbije nekako.

  10. #10
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Taj iz mullera je Artist profeessional.
    Boja svijetlo smeda. Taj ne valja nista.

  11. #11
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Sad ću postaviti glupo pitanje ali imajet pls u obzir da sam sa šminkom i kozmetikom na debelom Vi
    Dakle - je li to za prikrivanje izrasta prirodne boje kose ako imaš neku boju ili za sijede? Imam tamnosmeđu kosu praktično bez sijedih i razmišljam se ofarbati u crveno no muka mi je kad se sjetim izrasta i koliko često treba ići na farbanje (zadnje sam se farbala pred skoro 15g, odustala jer mi je bilo muka redovito farbanje). Znači - da li taj sprej pokriva npr tamnosmeđi izrast ako odaberem neku bakrenonocrvenu?

    A drugo, imali još kolor šampona, ono da opereš kosu i usput se oboji? Kad sam bila dijete bili su hit ali mi mama nije dala, a u zadnje vrijeme kad god vidim neki kolor na šamponu piše da je za njegu obojene kose, ne i za farbanje (ja bi neki crveni, pa makar da mi da crveni sjaj...)

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Moj buraz je na smedu kosu stavljao sapun ko klinac i imao bakreni sjaj

  13. #13
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Sillyme, to ti je za oboje. Ja sam davno farbala pa sam ih koristila zbog izrasta, ali u sjećanju mi je da je pisalo na njima da je i za izrast i za sijede. Tako da možeš slobodno koristiti za tamnosmeđi izrast, samo moraš pogoditi nijansu.

    Za kolor šampone ne znam, ali imaš boje za kosu u pjeni, mislim da je to Schwarzkopf bio. Imaš i preljeve za kosu, ali sa pjenom je puno lakše ako se farbaš kući.

  14. #14
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,413

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Tu sam strucnjak. Isprobala 3 firme, Loreal mi je najbolji ( iako najskuplji). Treba paziti koju nijansu uzimas obzirom na boju kose. Uvijek uzmi ( dosta svjetliju) .
    X

    isprobala sam Syoss i DM.ovu marku, ne valjaju mi. Rijetko, curi, ne prekriva kako treba (ja koristim za sijedi izrast, da malo odgodim farbanje)
    L'Oreal neusporedivo najbolji, i ne mislim dalje isprobavati

  15. #15
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Kupit ću Loreal , znaci svijetliju nijansu ok. Evo još par pitanja :
    To koristite bakon pranja kose? Samo ponekad kao npr neki sastanak ili sl...do prvog farbanja ili koristite na dnevnoj bazi ? Masti li to kosu te i ostavlja li fleke po jastučnici?

  16. #16
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,413

    Početno

    Meni ne masti kosu, i ne ostavlja fleke po jastučnici

  17. #17
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Zanimljivo.
    Znači, ja sam skroz sijeda. Zapravo bijela.
    Farbam se u smeđu. Srednje smeđu.
    Prirodna mi je bila tamna, skoro crna, ali to sada ne dolazi u obzir jer je preveliki kontrast.
    Moram farbati izrast svakih dva tjedna jer se jako vidi.
    Zanima me mogu li uistinu zakamuflirati taj bijeli izrast sa sprejem?
    To fakat funkcionira?

  18. #18
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Pa evo kažu da funkcionira i ja ću kupiti pa da vidimo.

  19. #19
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ne znam kako bi funkcioniralo na jako sijedi izrast, ja nemam tako puno sijedih već su mi kritična područja iza uha i iznad sljepoočnice. Posebno se to vidi kad vežem kosu u rep i onda posprejam uokolo uz rub kože i prikrije odlično.
    Ok, kad potrošim ovaj kupujem Loreal dakle treba uzeti svjetliji od boje kose? Ti sirius ako dobro pamtim imaš tamniju kosu od mene, koji ti uzimaš?

  20. #20
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,413

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimljivo.
    Znači, ja sam skroz sijeda. Zapravo bijela.
    Farbam se u smeđu. Srednje smeđu.
    Prirodna mi je bila tamna, skoro crna, ali to sada ne dolazi u obzir jer je preveliki kontrast.
    Moram farbati izrast svakih dva tjedna jer se jako vidi.
    Zanima me mogu li uistinu zakamuflirati taj bijeli izrast sa sprejem?
    To fakat funkcionira?
    moze se zakamuflirati sijedi izrast, ali ako ces kamuflirati dva tjedna, to ispadne prilicno skup sport
    ovisi i koliko cesto peres kosu (farba u spreju se ispire)
    sprejić košta cca 50 kuna, ovaj L'Orealov, drugi su malo jeftiniji (od 35 do 45 cca)

  21. #21
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam kako bi funkcioniralo na jako sijedi izrast, ja nemam tako puno sijedih već su mi kritična područja iza uha i iznad sljepoočnice. Posebno se to vidi kad vežem kosu u rep i onda posprejam uokolo uz rub kože i prikrije odlično.
    Ok, kad potrošim ovaj kupujem Loreal dakle treba uzeti svjetliji od boje kose? Ti sirius ako dobro pamtim imaš tamniju kosu od mene, koji ti uzimaš?
    Uzimam ti tamno plavu ( tako pise, ima samo jedna nijansa svjetlija za kupiti) i izgleda skroz prirodno na mojoj bas pravo smedoj ( bojanoj) kosi.
    Rekla bih da imam 1/4 -1-3 sjedih. Idealno bi bilo da se bojam svakih mjesec dana , ali sa sprejem rastegnem na 1,5 -2 mj ( iako je 2 puno previse). Nanosim nakon pranja i susenja na razdjeljak i rubove vlasita , to bude ok. Jedino sto je taj posprejani dio puno vise mat od ostatka kose, ali to je i nekako normalno obzirom na moju strukturu kose ( skroz je ravna, i jako sjajna ko onaj trend staklene kose , ali bez peglanja).
    Posljednje uređivanje od sirius : 24.06.2019. at 15:05

  22. #22
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    moze se zakamuflirati sijedi izrast, ali ako ces kamuflirati dva tjedna, to ispadne prilicno skup sport
    ovisi i koliko cesto peres kosu (farba u spreju se ispire)
    sprejić košta cca 50 kuna, ovaj L'Orealov, drugi su malo jeftiniji (od 35 do 45 cca)
    Hvala na pomoći.
    Kosu perem svaki dan, rijeđe svaki drugi/treći.
    Znači, skup sport. Budući da je flašica relativno mala, ja bi je za čas potrošila.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #23
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Jos malo pa su na redu gebisi i marke umjetnih kukova. Čast mi je stariti s vama svima skupa.
    Posljednje uređivanje od marta : 24.06.2019. at 18:37

  24. #24
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Jos malo pa su na redu gebisi i marke umjetnih kukova. Čast mi je stariti s vama svima skupa.

    A zakaj ne bismo malo o mezoterapiji, botoxu i filerima?
    Kolegica me nagovara da idemo na to. Imamo i kirurga s kojim smo poslovno vezane i on bi nam to napravio daleko povoljnije nego drugdje.
    Ali mene nekako frka. Kći me odgovara..
    Ne znam ni sama što bih.
    Činjenica je da bih trebala generalku.
    Ima li tko iskustva s tim čudesima?

  25. #25
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Jos malo pa su na redu gebisi i marke umjetnih kukova. Čast mi je stariti s vama svima skupa.




    Btw, to kaj se naspreja, znači, drži do prvog pranja kose, ako sam vas dobro shvatila?

  26. #26
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Za ovaj piše da se ne ispire: https://www.wow-junkie.com/proizvod/...e-light-brown/
    A imaju i nekakve kao palete sa bojom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •