Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 199 od 199

Tema: Koliko cesto

  1. #151
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Marta, sestro :D
    Kad sam bila trudna s cetvrtim, srela sam jednu stariju zenu u parku, majku 6 dece. Komentarisuci sta me ceka, rekla mi je da joj posle 4. kuca vise nikad nije mogla da bude cista. Potvrdjujem.

  2. #152
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Istina.
    Sve ja vidim, al lijena sam ista poduzeti jer je prekratkog vijeka, ne isplati se.

  3. #153
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Istina.
    Sve ja vidim, al lijena sam ista poduzeti jer je prekratkog vijeka, ne isplati se.
    Ae.

  4. #154

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Okrenila sam plocu dns. Djeca su dobila svoja zaduzenja. Mm nije nist dobio jer radi al dogovorili smo se da ce kad krece na posao nosit smece van....malim koracima

  5. #155
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Bravo!
    Želim ti da barem malo uspiješ promijeniti neke stvari na svoje zadovoljstvo .

  6. #156
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Okrenila sam plocu dns. Djeca su dobila svoja zaduzenja. Mm nije nist dobio jer radi al dogovorili smo se da ce kad krece na posao nosit smece van....malim koracima
    Nadam se da ćeš se sad barem malo odmoriti.

  7. #157
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    anita, super! i odmah odredi vrijeme za sebe, svejedno što ćeš u tom vremenu raditi - šetati, trčati, pogledati seriju koja te veseli.

  8. #158
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    nikad badic u masini nisam oprala
    Meni je veći problem prati na ruke (bole me zglobovi) nego uništiti nešto u mašini i kupiti novo. Nema pravila koja bi vrijedila za sve - svatko od nas ima svoje razloge...

  9. #159
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Joj, zglobovi.
    Peterlin, imaš kakav lijek koji pomaže?
    Nešto. Bilo što.
    Osim lijekova protiv bolova i Voltaren kreme.
    Ja sam već dogurala do Tramala, ali bojim ga se piti stalno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #160
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, zglobovi.
    Peterlin, imaš kakav lijek koji pomaže?
    Nešto. Bilo što.
    Osim lijekova protiv bolova i Voltaren kreme.
    Ja sam već dogurala do Tramala, ali bojim ga se piti stalno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evo, da ne zabrazdimo na ovoj temi, otvorila sam novu: http://forum.roda.hr/threads/93504-B...13#post3111413

  11. #161
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je veći problem prati na ruke (bole me zglobovi) nego uništiti nešto u mašini i kupiti novo. Nema pravila koja bi vrijedila za sve - svatko od nas ima svoje razloge...
    nikad ne reci nikad
    pop se za drustvo ozenio
    a ja oprala gacice kupacice
    u masini
    ali samo MM
    ako budu rupe i rastegne se, on nece ni skuziti

  12. #162
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    nikad ne reci nikad
    pop se za drustvo ozenio
    a ja oprala gacice kupacice
    u masini
    ali samo MM
    ako budu rupe i rastegne se, on nece ni skuziti
    MašalaH... Na kratkom programu - to je dovoljno.
    Stavi u vrećicu za pranje finog rublja, pa nema šanse da bude rupa. O ovome govorim (ima u Muelleru): https://popusti.njuskalo.hr/akcija/m...-vezicom-60136

    Inače, ja u te vrećice stavljam one krpice za skupljanje farbe, jer mi se jednom začepio odvod i filter od toga, pa više ne prepuštam slučaju...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 27.06.2019. at 09:53

  13. #163
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Bravo anita!
    Peterlin, čemu točno služe te vrećice? Kad bi prala finu majicu i finu košulju, pri čemu fina majica ostavlja mucice po košulji, da li bi košulju stavila u tu vrećicu ili tu majicu? Ili oboje?

  14. #164
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Na temu: MM je moj stan nekad, dok smo samo stariji sin i ja u njemu živjeli, zvao "apoteka".
    Otkad nas je četvero, kad je bos hoda odignutih prstiju da mu se čim manje blata zalijepi za stopala

  15. #165
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo anita!
    Peterlin, čemu točno služe te vrećice? Kad bi prala finu majicu i finu košulju, pri čemu fina majica ostavlja mucice po košulji, da li bi košulju stavila u tu vrećicu ili tu majicu? Ili oboje?
    Iz iskustva - kad opereš fine čarape ili grudnjak u mašini bez vrećice, dogodi se da se izvuku niti, jer bubanj (one rupice) nije savršeno obrađen, pa tanku tkaninu centrifuga zna povući u rupe. Maramica za sakupljanje farbe čak cijela može proći kroz rupu i onda začepi filter ili još gore - cijevi.

    Možeš staviti i više vrećica odjednom u mašinu - ovako: https://www.aliexpress.com/item/32843863297.html

  16. #166
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Jao, jao, hvala beskrajno svima, tako sam se nasmijala na ovaj topic.
    I spoznala da postoji K veličina grudnjaka.
    I da moja djeca nisu najurednija prasenca ili su barem u prosjeku.

    Ja perem badiće u mašini redovno, a dogodi se da ih greškom osušim i u sušilici, to mi nije bila namjera ali se događalo da zaboravim da su mu mašini i badići s drugim stvarima pa su eto završili u sušilici i svejedno preživjeli. Tako da, bez brige ekipa.

    Ja sam nekad imala jači OKP i voljela čisto i uredno, zadnje vrijeme mi je lijenost prevagnula i kriterije sam spustila. I moram reći da se može i tako, čak sam veselija i zadovoljnija.

  17. #167
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Iz iskustva - kad opereš fine čarape ili grudnjak u mašini bez vrećice, dogodi se da se izvuku niti, jer bubanj (one rupice) nije savršeno obrađen, pa tanku tkaninu centrifuga zna povući u rupe. Maramica za sakupljanje farbe čak cijela može proći kroz rupu i onda začepi filter ili još gore - cijevi.

    Možeš staviti i više vrećica odjednom u mašinu - ovako: https://www.aliexpress.com/item/32843863297.html
    A je l štiti od mucica? MM šizi kad mi uleti neka majica koja mu zamuca košulju.

  18. #168
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Na temu: MM je moj stan nekad, dok smo samo stariji sin i ja u njemu živjeli, zvao "apoteka".
    Otkad nas je četvero, kad je bos hoda odignutih prstiju da mu se čim manje blata zalijepi za stopala
    Eh, sjećam se ja sebe iz djevojačkih dana... Jednom je prijatelj došao prespavati i ostavio čašu od mlijeka na sudoperu. Ja nisam mogla zaspati dok je ta čaša bila tamo, ufff.... Čisti OKP. Užas. Ne bih se nikad vratila...Sad sam starija i pametnija. Počistim, ali ne pretjerujem. I uključim u čišćenje sve oko sebe.

    Ont. sve ima svoje vrijeme - npr. sad je završila škg (tj. stariji sin je jučer polagao matematiku na državnoj maturi, a danas vratio knjige u školu). SAD se napokon može urediti njihova soba. Potrajat će to par dana, jer dugo nije radikalno sređivana, ali kraj škg. je trenutak kad se to radi. Svoju sobu i recimo račune od kalendarske godine spremat ću u siječnju, kad srušim bor. Postoji neki raspored (sezonski sređujem cipele i odjeću, povremeno čistim zakutke koje je teško dohvatiti) aliiii temeljito čišćenje često osigurava jedino preseljenje ili preuređenje. Prošli tjedan mi je majstor ugradio novu suđericu u kuhinju koja ima sve živo ugrađeno. Ajooooj kako je izgledalo kad je izvukao staru - iza nje se skoro moglo naći mrtvih ustaša i četnika još iz onog rata. Ali to ne mogu očistiti kad su aparati ugrađeni, nego jedino kad ih se mijenja.

    Ont. moram odlediti škrinju. U tome ne uživam, ali to je posao koji treba napraviti i koji nerado prepuštam drugim ukućanima - em im predugo traje, em ispremiješaju sadržaj, pa kasnije imam teškoće s traženjem.

  19. #169
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, sjećam se ja sebe iz djevojačkih dana... Jednom je prijatelj došao prespavati i ostavio čašu od mlijeka na sudoperu. Ja nisam mogla zaspati dok je ta čaša bila tamo, ufff.... Čisti OKP. Užas. Ne bih se nikad vratila...Sad sam starija i pametnija. Počistim, ali ne pretjerujem. I uključim u čišćenje sve oko sebe.
    Tako sam ja jučer krenula na posao, a u sudopreu đezva, ja sam ju ostavila. Gledam i mislim si - zašparat ću si ruke još jednog moćenja, kad se vratim bit će još nešto za oprat. Al nije da ne vidim. Kao Marta

  20. #170
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    I ja svašta saznah na temi
    Al najviše se začudih da neki ne peru kupaće u veš mašini

    Mi smo trenutno na moru i isto smo podijelili zaduženja inače apartman za tren bude u neredu.

    Mene živcira što taman uhodamo neki ritam, onda odjednom kroz godinu opet nekako spadne dosta na mene, pa uvodim red iznova.
    Ne kužim zašto kad se uvede red on i ne ostane

    Mala mi je najbolja,a muškima sve moraš reć i podsjećat.

    Al ne dam na se, nema šanse da ja za sve radim. Nope.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.06.2019. at 12:06

  21. #171
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    Eh da i dok smo bili solo mm i ja bila je to apoteka doma, sve na svom mjestu.

    Otkako imamo djecu shvatila sam da ne želim bit rob čišćenja i radije to vrijeme iskoristim za obit.druženje, neki trening i sl.

    I bitnije mi je da je sve na svom mjestu nego da je besprijekorno čisto. Kad se vratim s mora, malo ću detaljnije napravit čistku stana.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.06.2019. at 12:09

  22. #172
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Meni je nacelno obrnuto, vaznije mi je da je cisto, nego pospremljeno, al sad sam popustila na svim poljima.
    MM je kao lili, nekad je to optimalno, svatko svoje gura, al cesce je MM lagano iznerviran samnom

  23. #173
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Eh da i dok smo bili solo mm i ja bila je to apoteka doma, sve na svom mjestu.

    Otkako imamo djecu shvatila sam da ne želim bit rob čišćenja i radije to vrijeme iskoristim za obit.druženje, neki trening i sl.

    I bitnije mi je da je sve na svom mjestu nego da je besprijekorno čisto. Kad se vratim s mora, malo ću detaljnije napravit čistku stana.
    Ma kad bolje razmislim - sve ti dođe na isto... Povremeno preskočiš, povremeno počistiš. U pravilu ja očistim stan prije nego odemo na godišnji (pranje tepiha, prozora, zavjesa, gornjih ploha ormara + izbacivanje viškova stvari), ali ne zato jer mislim da tako treba, nego zato jer obično kasno idemo na odmor, pa nam tak bolje paše.

  24. #174
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Na temu: MM je moj stan nekad, dok smo samo stariji sin i ja u njemu živjeli, zvao "apoteka".
    Otkad nas je četvero, kad je bos hoda odignutih prstiju da mu se čim manje blata zalijepi za stopala

  25. #175
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    A e Peterlin a meni detaljnije čišćenje paše kad se vratim s prvog dijela go jer ćemo muž i ja bit solo u Zg. Nastojim očistit prije polaskana go, al ne detaljno.
    Gornje plohe ormara zaista ne čistim često a i imam sve ugradbene ormare osim jednog i kuh.elemenata.

  26. #176
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja kao Jelena, volim da je cisto, a nered mi ne smeta. Ja zaista puno cistim i nije mi tesko, ali s cetvoro dece je stvarno dzaba :rofl:

  27. #177
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Ja sam s druge strane spektra. Niti volim čistiti, niti razmišljam o tome. Nikad nisam pomela svoje dvorište. A ipak imam prijedlog za tebe anita - nađi prijateljicu u susjedstvu, neku sličnu tebi i nadohvat ruke. Tako da možete mlatiti praznu slamu svakih par dana i onda ćeš lako skuhati kavu i zaboraviti mrvice. (Mene je takvo poznanstvo spasilo samoće i svakodnevog uzrujavanja).

  28. #178

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Malo da javim kako nam ide :D ja sam zadovoljna....sin je preuzeo iznosenje smeca jer mm zaboravlja i metenje dvorista. Kcer je preuzela brisanje prasine dvaput tjedno i spremanje njihove sobe

  29. #179
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Kći sprema niihovu sobu?
    Sama?
    Zašto?
    Zato jer je žensko?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #180

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Wtf
    Ne nego zato sto ona jako kise kad izade van valjda je alergicna na neko drvo pred kucom. Onda je njemu lakse mest a ona pospremi sta ostave izvan ormara. Ja sam napisala na papir sta se sve mora preuzet s mojih ledja a oni su se sami podjelili, ne sprema kcer jer je zensko srami se

  31. #181
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Super je to Anita, drago mi je cuti da ima napretka.

  32. #182
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam puno naucila od kli_kli.

    Stvarno me svasta mucilo s prvim djetetom, znat ce kli sto sam sve pitala i koje sam sve kucanske (siroki pojam rijeci) probleme pokusavala rijesiti. Djeca su se samo uduplala (two is the new four?! lol), ali svasta vise ne vidim, odnosno time se ne zamaram.

    Volim i ja da je cisto, ali ok sam s tim i kad nije. Imamo kao neku cistilicu svakih 14 dana, ali mogla bih i bez nje (long story, ima veze s muzem i raznoraznim kucnim stvarima van normalnih okvira). Brisem kuhinju svaki dan, religiozno. To zato sto je nova kuca dosla sa snijezno bijelim radnim plohama. To vidim iz aviona sve kad se i jako trudim da ne vidim.

  33. #183
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Wtf
    Ne nego zato sto ona jako kise kad izade van valjda je alergicna na neko drvo pred kucom. Onda je njemu lakse mest a ona pospremi sta ostave izvan ormara. Ja sam napisala na papir sta se sve mora preuzet s mojih ledja a oni su se sami podjelili, ne sprema kcer jer je zensko srami se
    wtf? što znači ova kratica?
    srami se?
    tko se srami? Kći jer sprema i žensko je?
    Možeš razjasniti što si napisala jer te ja ne razumijem.

  34. #184
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    Napisala je tebi:
    Srami se!

    Samo nedostaje zarez.

  35. #185
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    kako ne znas?
    welcome to finland

  36. #186
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    kako ne znas?
    welcome to finland
    Pa ne znam.
    Anita je iz Finske?
    Nisam znala. Napisala je da je daleko od Zagreba, ali nisam mislila da je toliko daleko.

  37. #187
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Napisala je tebi:
    Srami se!

    Samo nedostaje zarez.
    Meni?
    Ja da se sramim?
    Zašto?
    Zato jer na javnom forumu pitam i dobijem bezobrazni i prostački odgovor?

  38. #188
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Tanči, baš ga šiljiš
    anita83, nek ovo bude prva u nizu malih pobjeda- čim se naviknu, uvali im nešto novo

  39. #189
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    anita83, nek ovo bude prva u nizu malih pobjeda- čim se naviknu, uvali im nešto novo
    Iksam.

  40. #190

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    wtf? što znači ova kratica?
    srami se?
    tko se srami? Kći jer sprema i žensko je?
    Možeš razjasniti što si napisala jer te ja ne razumijem.
    wtf je kratica od what the fuck..znači čuđenje, kao- o čemu ti pričaš..
    curka ne sprema jer je žensko nego su se tako dogovorili očito, njoj je lakši taj dio, a dečki odrade njen dio koji je vani zbog alergije vani..
    inače, ja perem kupaće na ruke, svaki dan poslije kupanja..samo pred spremanje u ormar kad se vratimo u zg operem u mašini.
    i grudnjake..i finije majice ručno..bolje da se ne prisjećam..ali nije mi problem ručno oprat
    Spremanje obavim radije svaki dan po malo, nego da mi se nakuplja jer me uznemiruje nered, a smiruje red hehehe
    Posljednje uređivanje od bubica27 : 30.06.2019. at 00:14

  41. #191

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Bezobrazni odgovor jer sam rekla wtf i srami se?? A ti menk kazes da kcer sprema jer je zensko
    Ko je tu bezobrazan?

  42. #192
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Bezobrazni odgovor jer sam rekla wtf i srami se?? A ti menk kazes da kcer sprema jer je zensko
    Ko je tu bezobrazan?
    Ja tebi nisam ništa kazala.
    Ja sam te pitala.
    Lijepo i pristojno sam te pitala jer nisam razumjela zašto samo kći posprema ZAJEDNIČKU sobu.
    Jedini mogući odgovor, poznavajući tvoje razmišljanje gdje je zapošljavanje žene izdaja muža/braka/što već..., mi je pao na pamet- zato jer je žensko.
    Ti pišeš da nije, nego je alergija.
    Iako mi je pomalo čudno kako to da je kći alergična na stablo, a nije na prašinu, grinje i ostalo po kući.
    Ok, to si mogla i pristojno napisati jer nismo zajedno krave pasle pa da se tako bezobrazno izražavaš.
    Čak i da jesmo krave pasle, puno sam starija od tebe i očekujem minimum pristojnosti u konverzaciji.
    No tvoje pisanje govori o tebi.

    I cure; Lili, Bubica i Alex, zar uistinu mislite da nisam shvatila što je anita napisala?!?!
    Kao da me ne poznajete tolike godine...

  43. #193
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    zašto bi morala bit alergična na prašinu, ako je već na nešto vanjsko.

    moji klinci kombinacija alergena svakakvih, dečki su ujedno alergični i na prašinu, a cura koja je višestruko na vanjsko ( ok i dečki su , ali na manje vanjskih stvari) slučajno nije i na prašinu

  44. #194
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Istina, može to biti. Ja kašljem kad sam u blizini lipe, a na ništa drugo nisam alergična. Mogu se valjati u prašini, ali ne mogu stati ispod lipe.

  45. #195

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Aha a ja bi trebala znat koliko koja forumasica ima god? Onda si stavite u nickove i u potpise pa cu znat

  46. #196
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Ja cu zakljucati temu i razmisliti sto dalje.
    Tanci, ne svida mi se tvoj ton.
    Posljednje uređivanje od sirius : 30.06.2019. at 20:33

  47. #197
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Srećom Aniti je dobro krenulo pa može legitimno odlučiti što će tko mesti. Pokušavam zamisliti što bi se dogodilo da je Anita pitala što metu neke druge kćeri.

  48. #198
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Slažem se s jelenom
    Itekako možeš biti alergičan na stabla, a na grinje ne
    Otkud uopće ideja da je onaj koji je alergičan alergičan na sve alergene u svom okruženju?
    anita super da se tako posložilo, ustraj pa sa to ostane pravilo i za ubuduće!
    Posljednje uređivanje od flopica : 30.06.2019. at 20:41

  49. #199
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    ...

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •