Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Putovanje u trudnoći

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno Putovanje u trudnoći

    Drage trudnice! Trudna sam 6 tjedana i još uvijek čekam svoj prvi pregled. Naravno da ću ovo za vrijeme pregleda pitati i svoju liječnicu, ali želim čuti što više mišljenja! Muž i ja se jako veselimo našoj prvoj bebi tim više što smo nepune dvije godine pokušavali zatrudniti i stoga nije čudo da sam vrlo oprezna. Prije par mjeseci rezervirali smo avionske karte, smještaj i rent a car u Irskoj. Put avionom je prilično kratak (cca sat i pol, dva) dok je cijeli road trip zamišljen vrlo opušteno i polaganim tempom (kao da sam znala

  2. #2
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Nemaš se zašto brinut, putujte i uživajte!!!

  3. #3
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja se u prvoj trudnoci naputovala.
    ako je sve OK, nema razloga za sjediti doma.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala drage! P.S. Nova sam i nije mi jasno zašto je prva poruka odrezana? Bilo je još teksta...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Ja ne znam, nova sam pa mi se moraju odobriti postovi...već sam napisala jedan odgovor...možda se sada pojave oba... hvalav punodrage žene!!! ♥️

  6. #6
    SupergirlR33 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    12

    Početno

    Ako je trudnoća uredna nema problema s putovanjima, ja sam išla od početka pa sve do kraja 8 mj trudnoće... Evo sad sam malo usporila ritam kako sam ušla u 36tj
    U 6mj trudnoće penjala sam se i na Učku tako da ako je sve u redu i vi se dobro osjećate nema razloga za paniku

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •