Stranica 15 od 17 PrviPrvi ... 51314151617 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 831

Tema: radite li "zalihe" ?

  1. #701
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Tip na blagajni do mene imao 15kila brasna. 10kg glatkog i 5 kg ostrog

    I nekoliko kvasaca. Premalo za toliko brasna :D
    Moze kvas napraviti. Ili ima suhoh kod kuce.

  2. #702
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Valjda nije bilo više kvasca na policama .

  3. #703
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ajme alkohol, znala sam da sam nesto vazno zaboravila!

    Kruh ne jedem al djeca da, ako bude tribalo da mogu ispec kruha. Ili napravit palacinke

  4. #704
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    alkohol
    kupio zakoniti danas bocu jegera i pelina

  5. #705
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,507

    Početno

    Joj i ja ću možda zaraditi na pijaci

    Da kvas začas napraviš ako znaš

  6. #706
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme alkohol, znala sam da sam nesto vazno zaboravila!

    Kruh ne jedem al djeca da, ako bude tribalo da mogu ispec kruha. Ili napravit palacinke
    čuj to, ne jede kruh.
    ne jedem ni ja kad je hrane u izobilju. što će biti ako bude samo kruha?!


  7. #707
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jučer kupila mlijeko, možda sam nekom izgledala ko da radim zalihe sa 4 paketa, ali to je nama za cca. 15 dana. A bilo je na akciji.
    ovako i mi, jučer je muž kupio 3 paketa, ljudi na kasi su vjerojatno mislili "evo i ovaj čini zalihe", ali to je redovna mjesečna stvar za nas
    5 kila brašna mi isto nije neka drama, 2 pizze, 4-5 puta palačinke, i eto ti..

    u svjetlu ovoga što se događa, shvatila sam da ipak jesam osoba koja radi zalihe, da imamo u kući hrane da ne bi bili gladni sigurno 2 tjedna, možda ne bi jeli uvijek svoja omiljena jela i bilo bi više ponavljanja, ali gladi ne bi bilo

  8. #708
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Pih, amaterke, mi pecemo kruh pa trosimo 15-20 kg mjesecno, ja uvijek kupujem ko da treba prezivjeti apokalipsu, samo to moja djeca sve pociste tako da nemamo zalihe. Sutra cu kupiti gina i tonika, ako nas stave u izolaciju da mogu prezivjeti pubertetlije...
    Ajme! Zaboravila sam tonik!

  9. #709
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,276

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme alkohol, znala sam da sam nesto vazno zaboravila!

    Kruh ne jedem al djeca da, ako bude tribalo da mogu ispec kruha. Ili napravit palacinke
    Hehehe, mm kaže da bi mi mogli otvoriti birtiju koliko alkohola ima u špajzi, a ne pijemo ga baš...

    Glede u svezi zaliha - baš sam jučer s kolegicom (isto generacija iz šezdesetih, kao i ja) komentirala kako se mi ne trebamo ništa posebno opskrbljivati, jer zalihe imamo doma u svako doba godine. Zalihe treba napraviti naš kolega koji se uglavnom hrani izvan kuće, a doma ima tost i nutellu i eventualno čips. Mi, babe, koje kuhamo svoju zimnicu i imamo pune škrinje i špajze - možemo preživjeti nekoliko tjedana. Imam i brašno i suhi kvasac, nemam puno šećera (osim u sezoni zimnice), imam konzerve ribica, tunjevine, čak i jedne špek fileke... Imamo raznih škrobnih stvari (griz, kuskus, zobene i ječmene pahuljice, ječmena kaša, heljda, proso...) i suhih mahunarki (grah, slanutak, leća)... Imam malo svinjske masti, kilu kokosovog ulja bez mirisa, obično ulje, maslinovo i bučino... Imam i mlijeko u prahu (malu količinu, za kavu - 250 g) ali to bi uredno poslužilo.

    Ne znam što bi bilo kritično - možda wc papir (iako imam jedan paket od 20 rola nenačet), deterdžent za ručno pranje suđa jer to rijetko koristimi i slično.

    Stvarna frka bila bi da ostanemo bez struje, vode i energenata. Ovo nije ništa ozbiljno.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 13.03.2020. at 08:24

  10. #710
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Ja računam da će hrane po dućanima biti i da mi potencijalne zalihe trebaju samo u slučaju izolacije. Tu se nekako nadam da će i dalje funkcionirati dostava, a valjda mi i prijatelji mogu ostavit nešto ispred vrata. Ali mi smo samo dvije pa to umanjuje potrebne količine

  11. #711
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,141

    Početno

    MM se iznenadio kad sam mu jucer rekla da mozemo 2 tjedna jesti doma, mozda ne bas najukusnije i raznovrsno ali ne bismo trebali gladovati. A za dulje, nemam pojma.

    Imam nesto kvasca. Kad sam htjela kupiti nije ga bilo, ali racunam na ono kiseljenje tijesta, nemam pojma kako to ide, a mogu i lepinjice s praskom za pecivo. A i palacinke se u nuzdi naprave i bez jaja i bez secera.

    Meni je jedino frka ako ja padnem, MM ce samo znati otvoriti konzervu s grahom i odmrznuti par gotovih jela sto sam spremila... Onda nema hrane ni za 5 dana.

  12. #712

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Stara mija, da ti samo znas koliko cuge imam, a
    gotovo uopce ne pijem. Mozda ce biti kriza pa cu ju prodavati za 3-4 puta vecu cijenu.
    Ja se predbiljezujem za cugu odma
    Nis doma nemamo...

  13. #713
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ja sam redovito u svađi s mm-om jer on je frik na stvaranje zaliha.
    Kad smo raščišćavali špajzu i podrum od njegovih staraca pobacali smo barem
    30 kila razne tjestenine, brašna, riže i ostalog rasutog tereta što mu je prošao rok trajanja i ucrvalo se.
    Dakle, to mu je odatle.

    Mi imamo hrane za barem 2 tjedna, a maslinovog ulja (uvijek kupi kad je negdje neka akcija)
    i čak bi mi dobro došlo zatvaranje u kuću da se toga riješimo

  14. #714
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    A što se tiče cuge - cijelu zimu pijem đumbir-limun-med-rakiju i da kucnem o drvo

  15. #715
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja sam kupila ono sto bi i inace kupila kroz dva tjedna. A to je nekome za mjesec i pol... Najvaznije, kupila sam alkohola.

  16. #716
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,728

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Najvaznije, kupila sam alkohola.
    medicinskog?
    Posljednje uređivanje od spajalica : 13.03.2020. at 16:56

  17. #717
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Tos slucajno nabavila prije jedno 2 mjeseca. Kupila litru jer u ljekarni bas te sekunde nisu imali manje pakiranje.

  18. #718
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    2 gina, viljemovka, visnjevaca, neka poljska sljiva, tonik i vino. Prezivjet cemo pubertetlije nekako.

  19. #719
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja idem s posla gladna i mislim si sto da pojedem doma, a sto da sačuvam .

  20. #720
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    2 gina, viljemovka, visnjevaca, neka poljska sljiva, tonik i vino. Prezivjet cemo pubertetlije nekako.
    marta ti se možda nećeš ni sjećati korone

  21. #721
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Daj boze

  22. #722
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    2 gina, viljemovka, visnjevaca, neka poljska sljiva, tonik i vino. Prezivjet cemo pubertetlije nekako.
    kraljice

  23. #723
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    2 gina, viljemovka, visnjevaca, neka poljska sljiva, tonik i vino. Prezivjet cemo pubertetlije nekako.
    To mi je za 2 tjedna izolacije od korone mooožda dosta, ali za pubertetlije treba u hektolitrama

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  24. #724
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    marta ti se možda nećeš ni sjećati korone

  25. #725
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Sad sam se sjetila zašto inače nemam puno hrane doma. Ako upadnemo u pravu izolaciju, ja ću ostati bez sve hrane u prva dva dana. Sve sam već pojela .

  26. #726
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,507

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    MM se iznenadio kad sam mu jucer rekla da mozemo 2 tjedna jesti doma, mozda ne bas najukusnije i raznovrsno ali ne bismo trebali gladovati. A za dulje, nemam pojma.

    Imam nesto kvasca. Kad sam htjela kupiti nije ga bilo, ali racunam na ono kiseljenje tijesta, nemam pojma kako to ide, a mogu i lepinjice s praskom za pecivo. A i palacinke se u nuzdi naprave i bez jaja i bez secera.

    Meni je jedino frka ako ja padnem, MM ce samo znati otvoriti konzervu s grahom i odmrznuti par gotovih jela sto sam spremila... Onda nema hrane ni za 5 dana.
    Guglaj wtarker od soka jabuke ali trebaš imati sve jabuke

  27. #727
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,276

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    2 gina, viljemovka, visnjevaca, neka poljska sljiva, tonik i vino. Prezivjet cemo pubertetlije nekako.
    Mašalah!

  28. #728
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Od sutra restrikcije za ulaz u dućane, nema rada za ugost.objekte, frizere, kozmetičare i sl.

  29. #729
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Gdje je to rečeno?

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  30. #730
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Dobila sam Odluku Min.zdravstva, ne mogu tvrditi da je 100% točna jer bilo je i lažnih vijesti.
    Tamo piše za čitavu RH.
    U Istri vrijedi.

  31. #731
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Piše da je 11.3. donešena odluka o proglašenju epidemije za CIJELU Hrvatsku, a slijedom te odluke se donosi odluka bla, bla, bla.
    Na 2.str. koja se ne "šera" piše potpis istarske civilne zaštite ili kako se to već zove.

  32. #732
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam Odluku Min.zdravstva, ne mogu tvrditi da je 100% točna jer bilo je i lažnih vijesti.
    Tamo piše za čitavu RH.
    U Istri vrijedi.
    Nigdje ne mogu naći taj podatak, a upravo ovako se i šire lažne vijesti i radi panika.

  33. #733

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Jako puno lažnih vijesti se širi i treba biti oprezan u njihovoj interpretaciji i odgovoran u širenju takvih vijesti koje nisu provjerene i potpune.
    Jučer je MM na placu čuo od žene u Vindijinom kiosku da se "od ponedjeljka zatvara tržnica", tj. klupe s voćem i povrćem, a kiosci da će raditi. Nakon toga, čovjek koji je stajao iza njega u redu nekog je nazvao mobitelom i rekao "Ej, od ponedjeljka plac ne radi".
    I sat vremena kasnije čitam u novinama ovo: https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...dane/10090234/

    Ipak, od voditelja Holdingove podružnice Gradske tržnice Stanka Gačića doznajemo kako nema nikakve potrebe paničariti.
    - Vijest da će se tržnice zatvoriti je potpuna dezinformacija. Kupci mogu biti sigurni, radit ćemo i idućeg tjedna - rekao nam je.
    To je samo jedan mali primjer kojem sam bila svjedok, a koliko ih samo ima takvih ovih dana.
    Ljudi često i nenamjerno pogoduju širenju glasina, tako što selektivno čitaju, ili ne čitaju pažljivo, pa interpretiraju na pogrešan način.
    Zato ne vjerujem više ničemu što ne dolazi službenim kanalima i nije objavljeno na vijestima.

  34. #734
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku

    Zato ne vjerujem više ničemu što ne dolazi službenim kanalima i nije objavljeno na vijestima.
    isto, zbog svega napisanog

  35. #735
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Trebali bismo pisati samo na jednoj temi, inače se duplamo. Spajka spoji nešto pliz...

    Meni ne smetaju fake News, štoviše, meni se više sviđa stanje panike .
    Mislim da navalu na trgovine ništa ne bi spriječilo kakve god vijesti da kolaju, službene ili fejk... ali bih voljela da se što više ljudi, što prije “zatvori doma”.

    Jako me živciraju ljudi koji još idu u ugostiteljske objekte, dječje parkove (nisam bila osobno da vidim, ali neki od njih se “pohvalili” na fejsu).

    A pogotovo me živcira pomisao na misu. Crkva me izuzetno ljudi. Izdaju kao sigurnosne naputke, no kako god da okreneš, ako dođeš u crkvu, veća količina ljudi je na jednom mjestu. U hrpu crkvi dolazi i više od 100 ljudi inače. Ne znam kako će biti danas, ali ja svog prvopričesnika ne puštam na misu.

    “Svađam” se s ljudima na društvenim mrežama koji govore “ali ja nisam bio u kontaktu ni sa kim tko je zaražen ili tko je došao iz Italije”. A otkud znaš da nisi? U Zagrebu s milion ljudi...

    Otkud procjene da ih sada ima skoro 40 zaraženih, a da bi ih u HR moglo biti 1500-2000? Kako ćemo doći do te dvije tisuće nego ako hodamo nepotrebno okolo. Zato se ja nadam da ovo sto vrijedi za Istru nije fejk njuz za ostatak hrvatske i da će svugdje ograničiti sve gore nabrojano. 2-3 tjedna se možemo svi strpiti malo. Da, većina ljudi mora na posao, između ostalog i ja. I moram po hranu. Ali sve drugo ne moram. Ne zato sto užasno panicarim da će se ne znam sto dogoditi ako se virus jako proširi, ali zašto nam treba da se proširi kad vidimo već sto druge zemlje rade. Nikad prigodnije nije zvučala ona “bolje spriječiti nego liječiti”.

  36. #736
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Ja se slažem s tanjom, fake news su najgore što se sada može događati, stvaraju paniku i ruše povjerenje u sustav, a to je baš najlošije što može biti.

    Mislim da bi se svatko trebao suzdržavati od daljnjeg širenja takvih vijesti.

    Ono što je u četvrtak kružilo facebookom (koji je već poznat kao ZLO) o Zagrebu u karanteni za 48 sati + 400 zaraženih koje nam taje, je definitivno uzrokovalo stampedo na dućane u petak.

    Kod mene na poslu npr. je jedna osoba morala u samoizolaciju radi kontakta sa zaraženom osobom, a onda su odmah počele kružiti vijesti da je još jedna osoba baš zaražena, da nam ništa ne govore itd. Jasno da je to uzrokovalo paniku.

    Koliko vidim, sve se najavljuje i zna unaprijed, obavijesti o zaraženima su transparentne, nemamo nikakav razlog za sumnju da nam se nešto krije.

    Isto tako ta negativa koju se stalno čuje o tome kako naši nemaju pojma, kako nikoga ne testiraju, kako je na granici kaos, kako ovo ili ono - nitko, niti jedna zemlja nije na ovo spremna (osim Singapura).

  37. #737
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Imate li zalihu Lekadola, npr?
    Imam nekih 10 tableta. I sad važem da li je bolje ići sutra u ljekarnu ili nadati se da će i tih 10 stajati dok im ne istekne rok, kao što je do sada bilo uobičajeno.

  38. #738
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,276

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Imate li zalihu Lekadola, npr?
    Imam nekih 10 tableta. I sad važem da li je bolje ići sutra u ljekarnu ili nadati se da će i tih 10 stajati dok im ne istekne rok, kao što je do sada bilo uobičajeno.
    Baš sam jučer provjerila, ima jedna kartica. Ima još kartica brufena i lupocet teen od 300 mg cijela kutija. To je nama dosta.

  39. #739
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam jučer provjerila, ima jedna kartica. Ima još kartica brufena i lupocet teen od 300 mg cijela kutija. To je nama dosta.
    Po tog lupoceta tebate 3 tablete za dozu.

  40. #740

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Vrlo je ograničen izbor namjernica koje trenutno smijem jesti. I pošaljem MM u trgovinu...Ako ste slučajno vidjeli izbezumljenog čovjeka sa prepunim kolicima riže, krompira, mrkve, cikle i bijelog mesa to je bio on... Njemu je bilo logično...ha,ha,ha..

  41. #741

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    204

    Početno

    Nemam ni jedan farmaceutski lek doma, jer ne uzimam kemiju. Umesto toga imam borove iglice, djumbir, eterična ulja i slično

    A ovo o alkoholu i njegovim količinama bolje da ni ne komentiram, jer mi je pretužno u ovoj situaciji, a i inače kad se konzumira alkohol, a posebno kad to rade žene.

    Razmišljajte o zalihama brige za druge, pomoći drugima (starijima), o spiritualnim zalihama sa kojim lakše odžavate balans (meditacija), ...

  42. #742
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Hvala ti sto si mi ukazala da sam alkoholicarka.
    ( jesu cula za nesto sto se zove : šala ili smisao za humor? )

  43. #743
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    O prijedlog zaliha o kojima bi trebala voditi brigu necu uopce niti komentirati
    Da mi je samo znati kako ti znas ako bilo tko sa foruma zapravo provodi dane ?

  44. #744
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,507

    Početno

    Ko kaže da samo alkoholičari imaju doma alkohola zapravo imaju to oni koji ne piju

  45. #745
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Alkoholicarke svih zemalja ujedinimo zalihe!

  46. #746
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Alkoholicarke svih zemalja ujedinimo zalihe!
    Koji bi to tulum bio

  47. #747
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Čoksa,
    s ovim objašnjenjem nemaš pojma koliki kamen si mi s ledja skinula (imam nezgodnu privatnu situaciju u slučaju karantene u narednih par dana, vrloo nezgodnu).

    Ljudi fakat nisu normalni s tim fake vijestima, užaaas!!!

  48. #748
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Ja se grozim bolova plus još mi je u živom sjećanju višednevna groznica kod upale pluća. Onaj osjećaj kad se treses ko lud i maksimalnom dozom lijeka smanjis temperaturu za 1 stupanj na par sati, i tako danima. Tako da sam otišla u apoteku i kupila zalihu ibuprofena i kafetina. Ne bu propalo a zlu ne trebalo...

  49. #749
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam ni jedan farmaceutski lek doma, jer ne uzimam kemiju. Umesto toga imam borove iglice, djumbir, eterična ulja i slično

    A ovo o alkoholu i njegovim količinama bolje da ni ne komentiram, jer mi je pretužno u ovoj situaciji, a i inače kad se konzumira alkohol, a posebno kad to rade žene.

    Razmišljajte o zalihama brige za druge, pomoći drugima (starijima), o spiritualnim zalihama sa kojim lakše odžavate balans (meditacija), ...
    Uh fuj, baš, ajde kad piju mužjaci al žene fuj , a i probat ću djetetu umjesto Flixotide smotat borove iglice
    Posljednje uređivanje od mitovski : 15.03.2020. at 17:57

  50. #750
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Tko zna, možda Marta alkoholom skida temperaturu jer...kemija.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •