Stranica 8 od 17 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 831

Tema: radite li "zalihe" ?

  1. #351
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    meni bi najviše pasalo ono vrhunske kvalitete, već kad ga puno trošim i skupo plaćam.
    ulje loše kvalitete za zdravlje je čak i štetno.
    uvijek se možeš javiti u ovaj opg koji sam navela. išla sam računati - i ispada da čovjeka znam nekih 40 godina
    svaki put kad sam bila u poreču, tj. fuškulinu - išla sam kod njega i po voće i povrće. i uvijek uzela zalihu i za doma. sve vrhunsko, al on radi maltene 24/7 , ide na edukacije, osvaja medalje. di ćeš bolje

  2. #352
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ja ovo iz istre isto placam 100 kuna/litar.

  3. #353
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Nakon svih postova zaključujem da ja nemam zalihe odnosno da su minimalne.
    Imam doma ono što trenutno trošim uz pokoju iznimku skupljih proizvoda obično kozmetičkih koje ulovim na akciji pa čekaju uporabu.
    Prehr.namirnice ne skladištim (minimum minimuma).
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 16.07.2019. at 15:37

  4. #354
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon svih postova zaključujem da ja nemam zalihe odnosno da su minimalne.
    Imam doma ono što trenutno trošim uz pokoju iznimku skupljih proizvoda obično kozmetičkih koje ulovim na akciji pa čekaju uporabu.
    Prehr.namirnice ne skladištim (minimum minimuma).
    danas su izašli svi katalozi koje ja pratim (lidl će u četvrtak).
    i baš sam bila happy kad sam ih gledala... listam i komentiram... imam, imam, imam... i tak dalje
    ne moram nikuda osim po pljuge (na kiosk, da ne kupim ono kaj ne trebam), i po kruh (u pekaru, da ne kupim ono kaj ne trebam).



    u srijedu ću samo u CC1 da si popunim zalihe kave (na akciji), i uzmem još par sitnica s popisa. neću dati pare, već membership bodove, pa mi se isplati.
    moram i u A1 , pa da sve obavim na jednom mjestu o istom trošku (benzina).

  5. #355
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    A1?

  6. #356
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    A1?
    nekadašnji Vip, sad je A1

  7. #357
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    znam sto je A1, al me zanima sto sorc tamo radi

  8. #358
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    znam sto je A1, al me zanima sto sorc tamo radi


    Ne znam za nju, ali mm je nedavno raskinuo pretplatu i prešao na bonove.

  9. #359
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    znam sto je A1, al me zanima sto sorc tamo radi
    Zamjerio joj se T-Ht i prešla je u A1.
    Isto kao i ja.

  10. #360
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    znam sto je A1, al me zanima sto sorc tamo radi


    obzirom da je retrogradni merkur (do 1.8.) sorci ide samo provjeriti koje programe imaju u osnovnom paketu za tv, jer joj ističe ugovor s bnetom 11.8.

  11. #361
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam za nju, ali mm je nedavno raskinuo pretplatu i prešao na bonove.
    ja sam na tomatu bez ugovorne obveze, i to zato što mi se ne da paziti na istek tarife na bonove pa nadoplaćivati. imam limit na potrošnju (pretplata + 100kn), tako da ne razmišljam previše o tome. račun dođe na amex, amex sa svim računima jednom mjesečno

  12. #362
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ostali jučer ujutro bez wc papira. Tj. znala sam ja da trošimo zadnju rolu, ali kao poslije posla ću kupiti. Ovaj vikend uopće nismo išli u dućan pa nije ni to kupljeno... i tako idem jučer s posla i skrenut ću u jednu trgovinu po wc papir na putu po klince. Cesta raskopana, gdje god skrenem ne mogu proći, jendosmjerno, slijepo, gužva... živcira me to užasno i odustanem skroz i sjetim se kako ću do wc papira jer mi se ne da s autom kemijati...
    Tata ima zalihe .
    Pokupila djecu i uzela par roli. Tata ima 4 neotvorena paketa u “svom skladištu”.
    #lakotako

  13. #363

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    imam zalihe wc papira.

  14. #364
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    meni/nama kad se to dogodi, a dogodi se , pa za jedan/pola dana imamo papirnate maramice ili one kuhinjske role...

  15. #365
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Jooj, ne kuhinjske role bacati u wc!

  16. #366
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    A jel imate zalihe lijekova? Iks puta nam se dogodilo da netko dobije temperturu pa nemam nista doma, opece se pa nema dermazina, prolife ima negdje pitaj boga koliko star...

  17. #367
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Jedino za snižavanje temperature.

  18. #368
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    A jel imate zalihe lijekova? Iks puta nam se dogodilo da netko dobije temperturu pa nemam nista doma, opece se pa nema dermazina, prolife ima negdje pitaj boga koliko star...
    Da, sramotno velike... Rado bih se toga riješila, ali ne znam kako...

    Lijekovi na recept:

    DakleM - moj mlađi sin je alergičar i astmatičar (iako mu je sad bolest u remisiji) pa za njega imamo bronhodilatator i kortikosteroide (koji trenutno samo stoje za nedajbože, ali dugo godina su mu bili potrebni svakodnevno) + antihistaminik + dekongestiv kapi za nos. Ništa od toga nije trajno u upotrebi, ali mora biti doma.

    MM ima hipotireozu - ima svoju trajnu terapiju i to naručuje 1x mjesečno, pa mu stoji. Ima i zalihe voltarena. Ima i zalihe kreme protiv dermatitisa, koji ga snađe zimi.

    Ja imam radi kičme lijekove (nesteroidni antireumatici, lijekovi protiv bolova) i povremeno kortikosteroide - trenutno imam jednu kutiju koja mi je ostala od proljeća, morala bih je odnijeti u ambulantu jer mi je bzvz da to stoji doma, a meni ne treba. Imam u zalihi i šumeći brufen koji isto ide na recept, peptoran i normabel (to je paket lijekova koje uzimam ako mi se ukliješti kičma, uvijek su mi pri ruci).

    Od lijekova koji se mogu kupiti u ljekarni imamo:
    - probiotike (1 kutija u ormaru + po jedna kartica u svakoj toaletnoj torbici, za put)
    - paracetamol (slično - manja količina u ormaru, a po jedna kartica u torbicama za put)
    - pastile protiv kašlja (isti princip)
    - magnezij - neka jeftinjara iz dućana, ali imamo
    - pure yucca kapsule (to je moje, služi za detoksikaciju organizma i pomaže kod bolnih zglobova)
    - Plibex
    - Alofran
    - Ulje crnog kima - moj stariji sin je osjetljiv na prašinu i grinje, ali ne trebaju mu antihistaminici jer dobro reagira na crni kim

    Imam još te krame - uljne kapi za uho, umjetne suze, razne kreme (uglavnom protiv uboda: kamagel ili fenistil, belodin a-derm), aloja gel za opekline (dugo sam imala dermazin sa ionskim srebrom, ali to se ne može samo tak kupiti i ne isplati se da stoji doma ako ne treba, aloja je sasvim dovoljna). Imam heparin i obično imam burow -arnika gel, ali sam ga dala bratu. Trebalo bi nadomjestiti zalihu prije odlaska na ljetovanje.

    Imam zalihe flastera, zavoja i slično u staroj kutiji prve pomoći iz auta (one po starom standardu) koju čuvam u špajzi, zajedno s bocom alkohola, octenisept-om u spreju i možda još nečim sličnim (flaša lozovače ) U tom ormariću stoji i knjižica iz prve pomoći iz nekih starih vremena, a moj sin je prošli tjedan to polagao u autoškoli i donio novu... Rekla sam mu da je to korisna literatura i nek ju ne zametne, nego pospremi na isto mjesto sa mojom starom.

    Sigurno sam štošta zaboravila. Imam još i one crini-gel jastučiće koji se griju ili hlade i stavljaju na mjesto koje boli (vrat, križa, zglobovi)... ne mogu se svega ni sjetiti.

  19. #369
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ont. moj mlađi sin je još u osnovnoj školi jednom prilikom prijatelju iz razreda uredno odnio arnika-gel kad je ovaj uganuo nogu... Točno znaju čemu što služi i gdje otprilike stoji.

  20. #370
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Mi baš i ne pijemo tablete. Isto kao i Mima, jedino za snižavanje temperature, ali to stoji zbog muževe kćeri puno više nego zbog nas. I imam trenutno sprej za hlađenje ozljeda jer mi trenutno treba, inače mi ni to ne stoji ako mi ne treba.

  21. #371
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Osim lijekova imam i zalihu čajeva. Ovi imaju i ljekovito djelovanje:

    - crni čaj
    - zeleni čaj
    - sljezov korijen (protiv kašlja)
    - kamilica
    - kopriva
    - rooibos
    - đumbir/limun
    - menta

    Osim toga, imam i par voćnih koji su samo za gušt.

  22. #372
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    O zalihama začina bolje da i ne govorim, ali kad smo već na temi začina - da, imam prilično veliku zbirku.

  23. #373
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ali to nisu zalihe, to je sve u upotrebi. ili imas po par pakiranja u spajzi?
    ako cemo tako, kod mene je 5 vrsti tjestenine u opticaju, barem 4 vrste rize, 4 vrste soli, ulja samo 2 (maslinovo i bucino), cajeva isto preko nekoliko...
    no to nisu zalihe

  24. #374
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ali to nisu zalihe, to je sve u upotrebi. ili imas po par pakiranja u spajzi?
    ako cemo tako, kod mene je 5 vrsti tjestenine u opticaju, barem 4 vrste rize, 4 vrste soli, ulja samo 2 (maslinovo i bucino), cajeva isto preko nekoliko...
    no to nisu zalihe
    Onda dobro, sada mi je lakše...

  25. #375
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ali to nisu zalihe, to je sve u upotrebi. ili imas po par pakiranja u spajzi?
    ako cemo tako, kod mene je 5 vrsti tjestenine u opticaju, barem 4 vrste rize, 4 vrste soli, ulja samo 2 (maslinovo i bucino), cajeva isto preko nekoliko...
    no to nisu zalihe
    tako je,kao ni lijekovi koje koristimo. imam i ja hrpu lijekova koje koristimo, pokojim sprejom za nos koji prvorođenom ponekad treba. No nemam uvijek spremno za temperaturu, opekline, bolove,proljeve...čak ni flastere nemam uvijek
    nekidan mi je baš trebalo za opekline pa sam se zamislila

  26. #376
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    O zalihama začina bolje da i ne govorim, ali kad smo već na temi začina - da, imam prilično veliku zbirku.
    ja nemam veliku "zbirku" jer ne trošim puno začina. ali od onog što trošim - imam po jedno pakiranje "rezerve".
    sol, papar, češ'njak u prahu, paprika, kurkuma, vegeta.

  27. #377
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    ja nemam veliku "zbirku" jer ne trošim puno začina. ali od onog što trošim - imam po jedno pakiranje "rezerve".
    sol, papar, češ'njak u prahu, paprika, kurkuma, vegeta.
    Da, ja imam sigurno tridesetak vrsta (da sad ne nabrajam, možda i bi mi uspjelo nabrojiti i više) a u zalihama imam baš isto ovo + cimet i klinčić. To imam po jedan neotvoreni paket. Imam i zalihe timijana i origana (sušim sama). Ostalo se ne koristi tako često, pa ima manje.

    Gledala jučer špajzu specijalno za ovaj topic - imam zalihe kokosovog brašna (dva neotvorena paketa uz količinu u staklenki), zalihe mljevenog badema jer nisam sinu za Uskrs napravila omiljenu čokoladnu salamu, zalihe cveba jer ih svi jedemo umjesto slatkiša ili uz slatkiše, mljeveni mak i mljeveni rogač.

  28. #378
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    imam ja i origano i cimet, ali ne u rezervi.
    pizzu radim samo povremeno, a cimet mi je za posipati mrave .

  29. #379
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Moj mlađi sin ima zalihe crnih čarapa... Kad ode kupiti, obično uzme paket od pet pari i to se namnoži u beskraj... Ladica mu je pretrpana jer ne baca stare izglodane.

  30. #380
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Peterlin

  31. #381
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin
    Čekam idući tjedan - otići će na ljetnu radionicu, pa ću imati neometan pristup i izbaciti sve neupotrebljive...

  32. #382
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Moj mlađi sin ima zalihe crnih čarapa... Kad ode kupiti, obično uzme paket od pet pari i to se namnoži u beskraj... Ladica mu je pretrpana jer ne baca stare izglodane.
    Haha.
    Tak i ja svaki put u H&M- u kupim onaj paket od šest pari.
    Ofucane bacam.
    Ali se sad ovih crnih istih zbilja nakupilo.
    Kći mi već ima ptsp od tih čarapa.
    Svaki put me špota zakaj sam ih kupila.
    I zadnji put bome nisam.
    Ali sam zato uzela u Croppu paket čarapa u boji sa malim patkicama, ptičicama...
    Fora su za casual obleku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #383
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Koja špijunaža, youtube mi izbacio ovaj video.

    https://www.youtube.com/watch?v=PuM17eG1nao

    Moram priznati da prvi put u životu vidim meso u tegli.

  34. #384
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Mrzim crne čarape. Moji muški ih nose. To pospajat nakon pranja je nemoguća misija.

  35. #385
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Koja špijunaža, youtube mi izbacio ovaj video.

    https://www.youtube.com/watch?v=PuM17eG1nao

    Moram priznati da prvi put u životu vidim meso u tegli.
    Meso u tegli je skoro ko konzervirano meso. Nisam probala , ali smisao je isti.
    Inace, davno sam gledala zenu. Uvijek sam ljubomorna na te ogromne spajze.

  36. #386
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Nano, ja kupujem iste crne carape svima.

  37. #387
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Nano, ja kupujem iste crne carape svima.
    Ovo i ja radim, ali sam kao i Nano zadnje vrijeme odustala - dogodi se da se stare i nove spare nahero, pa imaš neke istanjene, a neke čitave.... Sad si moj mlađi sin kupuje sam, mm i stariji uglavnom ne nose crne čarape (stariji nosi sive, mm boju pijeska i tamnosive) tako da ... snalazimo se. Moje su isto crne i sive, ali imaju široki obrub koji se ne urezuje i manje su. Nemilosrdno ih bacam kad se doderu, a ostali brinu o svojima. Stariji sin kao i ja baca sve što je nenosivo, a mm i mlađi imaju pune ladice nenosivih čarapa sve dok ja povremeno ne napravim reda u okviru velikog spremanja.

  38. #388
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ali nisu sve iste "visine" od stopalica do onih viših. I jos ti kaj ih mašina pojede. Pa njih dvojica ni nemaju istu veličinu. Imam PTSP od crnih čarapa. ( i ja ih nosim)

  39. #389
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ali nisu sve iste "visine" od stopalica do onih viših. I jos ti kaj ih mašina pojede. Pa njih dvojica ni nemaju istu veličinu. Imam PTSP od crnih čarapa. ( i ja ih nosim)
    Haha.
    I moja kći, ali ih ona i sortira nakon sušenja.
    Ja to isto ne vidim/razlikujem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #390
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ali nisu sve iste "visine" od stopalica do onih viših. I jos ti kaj ih mašina pojede. Pa njih dvojica ni nemaju istu veličinu. Imam PTSP od crnih čarapa. ( i ja ih nosim)
    Kod mene sve četvorica imaju istu veličinu, muz nosi i čarape za razliku od klinaca koji nose isključivo stopalice. To što neću pogoditi 2 iz iste generacije, pa će jedna biti malo potrošenija od druge me baš briga. Bacam samo one s rupama.

  41. #391
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja sparim otprilike
    nekad i pogodim pravi par
    zivot je prekratak da bih se s tim patila

  42. #392
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    ja gledam rub, po tome se može prepoznati dvije čarape iz iste serije, ali lakše mi je frknuti sve u ladicu,a vlasnici nek sparuju. imam sistem i za potkošulje i gaće, svatko ima svoju vrstu ili boju.tko bi se s tim zafrkavao? Lako su prepoznatljive, da vlasnici ne moraju puno misliti kad spremaju.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 19.07.2019. at 09:16

  43. #393
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Baš iz tog razloga mm ima čarape u raznim bojama sivkaste, tamnoplave, s različitim obrubima..da je lakše razvrstavanje.

  44. #394
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Baš iz tog razloga mm ima čarape u raznim bojama sivkaste, tamnoplave, s različitim obrubima..da je lakše razvrstavanje.
    Ja sam od toga odustala, uvijek neke magično fale.
    Kćeri imaju crne ibijele stopalice, muž crne, i bijele sportske. Sada samo da sin iz raste iz šarenih, i on bude dobio jednobojne.
    Ne sparujem ništa, ako ti nisi sam u stanju spariti, nosi raspareno.

  45. #395
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ne gledam ja ništa. Imaju košaru u hodniku sa zajedničkim čarapama. Ako se suše 2 crne stopalice, pakiraju se skupa i ubacuju u košaru.

  46. #396
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    E da, jedino mala ima šarene i njih sa ljubavlju sparujem.

  47. #397
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Od lijekova samo stoji paracetamol i ibuprofen u varijanti za djecu i za odrasle. Imamo flastere i Octenisept, 10tak šprica i igli + pola litre fiziološke - za ispiranje nosa, ostavim ono što ne potrošim do lijekova, ali dvaput godišnje pobacam ono čemu je rok istekao i po potrebi osvježim dječji paracetamol i ibuprofen, tako da toga ima zbilja malo.

    Čarape nam se nikad nisu pogubile, ni male ni velike. Mi često ka dođe iz vešmašine pošiljka od milijun čarapa skupa vješamo, jer je to zbilja dosadno.

    Ja čak i pekmez kad radim, radim za jedno pakovanje gelfixa, znači nekih 1300 g voća i 500 g šećera. Radila sam od jagoda i sad od marelica i ne pada mi na pamet još gomilati, iako si s tim sladimo pahuljice i troši se svakodnevno. Potrefila sam ove godine jako fine marelice. mislim da taj neće dugo potrajati
    Posljednje uređivanje od Jelena : 19.07.2019. at 11:21

  48. #398
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ja imam za čarape onu vreću za fino rublje, pa mi dobro dođe da ih ne lovim po bubnju, ali u tome perem uglavnom samo svoje tanke.

    Da se vratim na zalihe - ja sam godinama bila sklona raditi zalihe ženskih čarapa (hulahupki). S godinama sve manje nosim suknje, pa je i to došlo kraju, ali još uvijek imam doma najmanje dva-tri para (crne, tamne i svijetle).

  49. #399
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Neki dan sam naletila na neku obitelj na netu. 10 komada djece, majka s OKP-om. Kuca apoteka. Nosi se samo roba : bijele, sive i ruzicate boje , te traper. Carape sve iste. Crne ili bijele. Svaki clan ima svoju boju konca kojim na jednom mjestu oznace novo kupljeni par. Rublje svaki slan ima od drugog proizvodaca, isto crni i bijelo. I to je to.
    Posljednje uređivanje od sirius : 19.07.2019. at 12:15

  50. #400

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ali nisu sve iste "visine" od stopalica do onih viših. I jos ti kaj ih mašina pojede. Pa njih dvojica ni nemaju istu veličinu. Imam PTSP od crnih čarapa. ( i ja ih nosim)
    Strogo je zabranjeno kupovati crne carape, moraju imati makar mali uzorak

    Na temu: imam samo zalihe mlijeka. I nesto lijekova za ne daj Boze.

Stranica 8 od 17 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •