Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: rastanak sa tetom cuvalicom

  1. #1
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno rastanak sa tetom cuvalicom

    Ovo sto cete procitati svakako nije cesto ni uobicajeno, ali tako nam je najbolje odgovaralo. Naime, doslo je vrijeme da se pozdravimo sa nasom dragom tetom cuvalicom, koja je kod nas vec desetu godinu. Stigla je kada je malecka imala godinu i po, a posto se skola u nizim razredima odvija samo u drugoj smjeni, odlucili smo da je zadrzimo dok mala ne predje u vise razrede i u prvu smjenu. Licno sam se osjecala sigurnije tako, teta je pouzdana i sa njom bih je mogla ostaviti pa taman da idem na Mjesec. Zena je dugo dio naseg zivota, svakako cemo se i dalje vidjati.

    Zelim da joj darujem neki lijep, licni poklon. Razmisljam o rucnom satu (tradicionalni dar za penziju, haha), ali bih voljela cuti jos prijedloga. Inace se ne sminka, nakit nosi rijetko, a nausnice nikad ne mijenja. Imate li jos nekih ideja?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Sat je dobra ideja. Istovremeno praktičan i trajni poklon.

    Ostalo što mi pada na pamet:
    Svilena marama, nakit od hematita ili srebra, set za kavu/čaj ili samo jedna unikatna šalica http://img.alicdn.com/imgextra/i2/23...2377454556.jpg

    Da je zima, rekla bih kožne rukavice...

  3. #3
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Tete vole biserne nausnice.
    Bez obzira sto ne imaju svoje.

  4. #4
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Ja sam dugo godina bila čuvalica jednoj obitelji. Za rastanak sam dobila knjigu o odgoju djece (jer sam bila trudna) unutra su napisali jako lijepu posvetu, od srca...
    Uz to sam dobila i crtež koji je naslikala djeć
    vojčica koju sam čuvala, nacrtala je nas dvije. Crtež ima posebno mjesto a i knjiga mi je odličan poklon

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj olja prvotno napisa Vidi poruku
    Zelim da joj darujem neki lijep, licni poklon. Razmisljam o rucnom satu (tradicionalni dar za penziju, haha), ali bih voljela cuti jos prijedloga. Inace se ne sminka, nakit nosi rijetko, a nausnice nikad ne mijenja. Imate li jos nekih ideja?
    što voli žena?
    u deset godina ste ju sigurno dobro upoznali ...

    ako nosi ručni sat - onda je to lijep poklon (neki u njezinom stilu)

  6. #6
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Hvala na idejama, jutros sam isla u kupovinu i uzela lijep rucni sat. Mala pravi pismo da se zahvali.

  7. #7
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Možda i uokvireni dječji crtež. Mi smo tako doduše tetama u vrtiću i odmah su ga okačile na zidu, stoji još uijek. Baš lijepo od vas!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •