Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 354

Tema: Polazak u 5.razred-što nabaviti?

  1. #151
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    A recimo omote za bilježnice mi vjera brani da kupujem, radije kupim bilježnice malo tvrđih korica.

  2. #152
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    A recimo omote za bilježnice mi vjera brani da kupujem, radije kupim bilježnice malo tvrđih korica.
    S ovim se slažem. Za knjige ćeš uskoro vidjeti da nije ista priča do petog razreda i od petog razreda nadalje, kad klinci iz njih stvarno i uče. Kod mojih se točno vidjelo iz kojih knjiga se uči, a iz kojih ne - ove druge mogle su se vratiti u školu netaknute... Na one iz kojih su učili bilo je neophodno staviti foliju. Ali da ne solim, uvjerit ćeš se sama....

  3. #153
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nama se nikad nisu uništili omoti, zato što kupujemo samo izdržljiviomoti brand.

  4. #154
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Mima koji?
    Ja sam dosad kupovala te omote u Promingu, marku ne znam, al bili su izdržljivi.

  5. #155
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Evo linka na Interspar-ov katalog školskog pribora: https://e.issuu.com/embed.html?d=201...u=sparhrvatska

    Ogledam printer (jer naš stari iz iste klase već ima dvoznamenkasti broj godina, a i dao je svoje) ali nisam se još dogovorila s djecom trebamo li to ili ne...

    Ont. taj printer/skener je stvarno bio korisna stvar od petog razreda dalje, a čak i prije toga - za printanje prezentacija, referata i koječega, a skener za skeniranje bilježnica kad su djeca bila bolesna (može se i slikati mobitelom, ali opet - ili dijete mora čitati s monitora ili printaš...). Ne znam kako je kod drugih, ali nama je taj printer-skener bio nezamjenjiv uređaj, a sad je možda trenutak za nabavku novog.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 24.07.2019. at 10:43

  6. #156
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ozbiljno?
    Meni je to genijalan izum. Svi ih koristimo
    ja sam u bivsoj firmi cijepljena protiv brisanja. nema pisi-brisi, nema gumica, nema korektora. samo kemijska i to plava, za vazno crvena :farmaindustrija:

  7. #157
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Evo linka na Interspar-ov katalog školskog pribora: https://e.issuu.com/embed.html?d=201...u=sparhrvatska

    Ogledam printer (jer naš stari iz iste klase već ima dvoznamenkasti broj godina, a i dao je svoje) ali nisam se još dogovorila s djecom trebamo li to ili ne...

    Ont. taj printer/skener je stvarno bio korisna stvar od petog razreda dalje, a čak i prije toga - za printanje prezentacija, referata i koječega, a skener za skeniranje bilježnica kad su djeca bila bolesna (može se i slikati mobitelom, ali opet - ili dijete mora čitati s monitora ili printaš...). Ne znam kako je kod drugih, ali nama je taj printer-skener bio nezamjenjiv uređaj, a sad je možda trenutak za nabavku novog.
    Pazi samo, ovaj ima dvije tinte čini mi se. Mi smo kupili sa 5,isto 3u1, Canon i ima mogućnost XXL tinti.
    Ja sam uzela na akciji u Mall. hr.

  8. #158
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pazi samo, ovaj ima dvije tinte čini mi se. Mi smo kupili sa 5,isto 3u1, Canon i ima mogućnost XXL tinti.
    Ja sam uzela na akciji u Mall. hr.
    I naš stari je imao dvije tinte, a tako i treba. Stari je imao cartridges HP21 (crni) i HP22 (boja). Vjerojatno je slično i ovdje. Poslala sam sinu link da provjeri cijene i dostupnost zamjenskih tonera.

  9. #159
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    I naš stari je imao dvije tinte, a tako i treba. Stari je imao cartridges HP21 (crni) i HP22 (boja). Vjerojatno je slično i ovdje. Poslala sam sinu link da provjeri cijene i dostupnost zamjenskih tonera.
    Nama je zgodnije sa odvojenim bojama, ali to kako je tko navikao.

  10. #160
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Mi doma imamo printer, a na poslu i muž i ja skener i printer u boji, pa zasad ne namjeravam nabavljat ništa dodatno u stan. #linija obrane od krcanja stvari#antihrčak

  11. #161
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi doma imamo printer, a na poslu i muž i ja skener i printer u boji, pa zasad ne namjeravam nabavljat ništa dodatno u stan. #linija obrane od krcanja stvari#antihrčak
    Mi smo prošle godine kada smo kupovali bili prisiljeni kupiti onaj sa opcijom wi-fi printanja.
    Iako, za veće količine isto koristimo onaj u firmi.

  12. #162
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Dosad nismo imali neke veće količine, ako radi prezentaciju, isprintamo je doma.

    Jedino je trebalo par puta nešto u boji, pa to isprintam na poslu.

  13. #163
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi doma imamo printer, a na poslu i muž i ja skener i printer u boji, pa zasad ne namjeravam nabavljat ništa dodatno u stan. #linija obrane od krcanja stvari#antihrčak
    Da, do petog razreda je to stvarno tako... Kasnije, meni NE PADA na pamet servisirati djecu printanjem na drugim mjestima. Donedavno su imali fotokopirnu butigu u blizini (ako nestane tonera i slično) ali često su se znali sjetiti u nedjelju popodne da nešto baš treba. Pa smo im nabavili printer još davno daaaavno (prije pametnih mobitela). Češće je služio za skeniranje bilježnica, ali bome su se printali referati, elaborati i tako svašta... U firmi znam skenirati veće stvari, ali printati baš nemam običaj i trudila sam se ne navikavati djecu na to da uzimaju moj printer iz firme zdravo za gotovo. Mislim, isprintati nekome maturalni rad je jedno, a printati zadaće više puta tjedno je nešto sasvim drugo (moj stariji ih je jaaaako rijetko pisao rukom, a mlađi je imao uputu za pisanje elaborata od 2000 riječi, pa si ti sad misli). Moja firma nije mjesto gdje se pišu i printaju njihove zadaće. Zadnje što sam skenirala bila je nekakva dodatna knjiga iz engleskog početkom prošle škg.

  14. #164
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Mi imamo privatnu firmu. Da radimo u nečijoj tuđoj, ne bi ni meni bilo ugodno printati djeci.
    Ovako mi dođe na isto, a toner je jeftiniji od tinti.

  15. #165
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo privatnu firmu. Da radimo u nečijoj tuđoj, ne bi ni meni bilo ugodno printati djeci.
    Ovako mi dođe na isto, a toner je jeftiniji od tinti.
    Ma ne radi se uopće o firmi - ne bi firma propala za tih par papira. Radi se o odgovornosti djece prema vlastitim zadacima.

  16. #166
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne radi se uopće o firmi - ne bi firma propala za tih par papira. Radi se o odgovornosti djece prema vlastitim zadacima.
    ja se slažem, iako da imam svoju firmu (sa samo sobom kao zaposlenicom) printala bih, ali kada se papir koji na poslu trošim kupuje na trošak poreznih obveznika, ne pada mi na pamet printati ništa privatno, a i poslovno samo ono što baš moram.
    Hrvatska je puna ljudi koji misli da (državna) firma neće propasti zbog tih par listova.
    Doma ima printer u boji kojeg koristimo za takve stvari. Dok ga nismo kupili išli smo u lokalnu fotokopiraonu.

  17. #167
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne radi se uopće o firmi - ne bi firma propala za tih par papira. Radi se o odgovornosti djece prema vlastitim zadacima.
    Pa ne printam ja, nego kažem odi u firmu tamo imaš laser.

  18. #168

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Nama je skener s printerom jedan od najkorištenijih kućanskih aparata. Kakvo nakrcavanje stvari... prije bih se odrekla nečeg drugog. Baš smo često u situaciji da treba nešto skenirati/kopirati/printati i bilo bi vrlo nespretno oslanjati se pritom na printere na poslu.

  19. #169
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Moji dosad nisu nikad ništa ni skenirali, ni kopirali (koliko se sjećam),samo printali.
    Isto muž ima svoju firmu,a ja sam printala u boji 2-3x u ovih 5 god školovanja djece.

  20. #170
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Nemam često potrebu printat u boji od doma da bi nabavili i toner u boji, prije bi se osušio valjda.

    Djeca sve sama rade i pripremaju plakate, prezentacije a sad ako zatreba baš print u boji to isprintamo muž ili ja.

    Iz škole ne izostaju,a da i izostanu prepisicali bi s vibera/what s upa kao i drugi učenici.

  21. #171
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Al da je dobro imat neki uređaj to bez sumnje stoji.
    Meni muž u uredu blizu doma ima nekoliko printera, skenera, plotera,... doma par laptopa, računalo, printer (takav mu posao) pa se ježim ideje da mi se još nešto dofura odupirem se dokad budem mogla.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.07.2019. at 15:11

  22. #172
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    od 5.r. bome i printer i kopirka rade punom parom.

  23. #173
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Skener trebamo mi odrasli, ne sjećam se da su djeca ikad išta skenirala.

  24. #174
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi smo se godinama opirali nabavi printera no ove godine je djetetu zatrebalo par slika za plakat koje naravno nismo mogli nigdje nać a bio je vikend. Pa smo kupili neki jeftini wifi inkjet s print/copy/scan opcijama , za sad nam je već par puta dobro došao da ne moram u print studio za 2 strane teksta ili nositi na posao skenirati neke dopise....
    Posljednje uređivanje od sillyme : 24.07.2019. at 16:56

  25. #175
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    od 5.r. bome i printer i kopirka rade punom parom.

  26. #176
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Skener trebamo mi odrasli, ne sjećam se da su djeca ikad išta skenirala.
    Kako ne...svjedodžbe, pohvalnice,potvrde o sudjelovanju na ljetnim kampovima...od petog razreda na dalje pišu se motivacijska pisma npr.ako žele biti primljeni na astronomski ili glazbeni kamp ili filmsku radionicu. Ništa ja to ne radim, imaju tehniku i rade sami,a ja potpisujem isprintanu suglasnost, koju se onda skenira i šalje. Eh, baš imam još zadnju za potpis, moj mlađi još nema 18 godina, a ugurao se na još jedan ljetni kamp za mlade, za nula kuna i 40% popusta na cijenu vozne karte.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 24.07.2019. at 20:12

  27. #177
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Naravno, nije samo to,ali sad mi je na stolu, pa me podsjetilo...

  28. #178
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ja takve stvari samo poslikam, ne treba mi skener za to. A malo bolji mobiteli već imaju taj “skener“ u sebi, frendica odvjetnica isključivo tako šalje službene stvari. Poslika i šalje.mob al meni to nije ništa kvalitetnije od moje kamere

    Mislim da budući da tvoji dečki jako vole tehniku, možda se tebi skener čini nužno potrebnim, a zapravo je lako zamjenjiv.

  29. #179
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ja puno ozbiljnije stvari ne skeniram nego samo poslikam što kvalitetnije i pošaljem but that's me

  30. #180
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Moj sedmas je dosta bolovao ove godine pa nas je skeniranje spasilo. No imam app na mobu tiny scener, dokument bude u pdf-u, posaljem ga na mail i printnem po potrebi.
    Inace puno su mi drazi dokumenti u pdf-u nego slike.

  31. #181
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kako to bude kad su bolesni i dugo izostaju? Pokupite sve bilježnice i knjige od frenda, pa skenirate i vraćate?
    Nas često druga djeca traže da im pošaljemo što se radilo u školi,al to uvijek ide preko what s upa jer im trebaju knjige i bilježnice svakodnevno.

    I toga bude baš punooo nekad po 20ak slika za samo 2 dana,pa je najbrže preko moba poslat.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.07.2019. at 23:11

  32. #182
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Pa ja sam se znala zaletiti do prijatelja i poskenirati mobom, oni si salju fotke preko vibera i kojecega, al kazem pdf mi je zgodniji. Pogotovo kada jako puno pisu.

  33. #183
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    moja je kopirala pa sebi lijepila u bilježnicu. Ako je bilo nešto kraće, prepisala bi s WA.

  34. #184
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kakve knjige gdi ti lili zivis
    Napises strana ta i ta tad taj i taj
    Eventualno biljeznicu ako su nesto pisali sto nije idgovaranje na zad taj i taj
    Kad je moj veliki bio manji to se uredno napisalo na papiric i ubacilo u kaslic

  35. #185
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Nista niti kupim niti vracam. Otkad imaju mobitele sve odrađuju sami.
    Sve se rjesava putem wa.

  36. #186

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Nista niti kupim niti vracam. Otkad imaju mobitele sve odrađuju sami.
    Sve se rjesava putem wa.
    Ovako i kod nas.

  37. #187
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako to bude kad su bolesni i dugo izostaju? Pokupite sve bilježnice i knjige od frenda, pa skenirate i vraćate?
    Nas često druga djeca traže da im pošaljemo što se radilo u školi,al to uvijek ide preko what s upa jer im trebaju knjige i bilježnice svakodnevno.

    I toga bude baš punooo nekad po 20ak slika za samo 2 dana,pa je najbrže preko moba poslat.
    Prije 10 godina tj. u vrijeme kad su moja djeca bila u dobi kao tvoja sada, nije bilo pamenih mobitela za djecu, barem ih moji nisu imali. Preskupa igračka. Skener je bio spas. Prijatelj je nakon nastave donio bilježnicu, moji dečki bi poskenirali i kraj priče. Od prvog dana vještije rukuju skenerom nego ja. Nisam ja to ništa organizirala - sami su se snalazili. Sad je lakše utoliko što možeš birati način kako se to šalje.

    Potpis na Kosjenkinu izajavu - pdf je bolja opcija od fotografija. Ne miješam se, ali vidim da koriste ravnopravno sve načine razmjene podataka.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 25.07.2019. at 07:35

  38. #188
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    moji ma ne dam da prepisuju rješenaj iz tuđih bilježnica radije zdiktiram i sami riješe ko da su i na nastavi.

  39. #189
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Nista niti kupim niti vracam. Otkad imaju mobitele sve odrađuju sami.
    Sve se rjesava putem wa.
    Upravo tako.
    Kad im je trebalo frendovima, poslikali bi sve i slali.

    Jelena.O a u kojem filmu ti živiš, kod nas toga nema i nije tako. Učiteljice su vrlo zahtjevne i stroge i nema djeteta kojem je bio dovoljan br.stranice knjige,a bome ni učiteljice ne ostavljaju papiriće na dnevoj bazi s popisom šta je radila glavna, šta ova u boravku,a i roditelji u ludom ritmu ne stignu do škole po papiriće,a stalno zaduživat drugu djecu da donose papiriće i učiteljice da pišu svaki fu.. dan ako djeteta nema po 2 tj ma daj...pa čemu kompliciranje.

    Samo im frendovi poslikaju i rješena stvar. To sve djeca sama riješe dok si rekao keks.

    Peterlin kužim za nekad, al danas zaista je mob dostojna zamjena.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.07.2019. at 09:01

  40. #190
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ali lili definitivno ti nitko nije slikao 4 strane rijesenih zadataka iz mat zbirke kaj tu nije dost knjiga strana zadatak?

  41. #191
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Mi slikamo drugima i nikad ne znam za tuđu djecu (a ni svoju) na kojoj str se stalo koji dan,pa fino im kažem fotkaj što misliš da je novo plus stranicu prije i stranicu poslije.
    Hebate nisu moja djeca servis za druge da o svemu vode računa. Pošalju sve poslikano pa dijete kojem fale npr zadnja 3 dana nastave prepisuje i sl.

    Ne kužim šta ne kužiš
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.07.2019. at 19:49

  42. #192

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Imam doma i printer i skener, nista od toga klincima ne treba. Poslikaju i posalju viberom ili whatsapp-om. Isto tako dobiju kad njima treba (manjoj to jos rjesavam ja).

  43. #193
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Obećala sam javit pa evo javljam svima a posebno jeleni O: od danas je sniženje u Muelleru na dio škol.pribora i bilježnice.
    Također inaju 25% na torbe i ruksake.

    Ne stignem sad detaljno,al mi smo se opskrbili totalka danas.

    85% stvari sam uzela u Promingu, dalejo najbolji value-for-money.
    Ostalih 15% sam u Muelleru.

    Ne dajte se zavarat s akcijom u Lidlu,0 bodova.

    Kupila sam u Promingu, odlične Targetove A4 bilježnice 52 lista 80gr za povoljne novce.
    Također su im i pisanke B jako povoljne a uzela sam one s tvrđim koricama malo plastificirane.

    Omoti za knjige su im na sniženju 10% ciheli kolovoz.

    Kupovala sam s djecom u jutarnjim satima u miru Božjem i fino birali sve laganini.
    Već su označili bilježnice, nalijepili naljepnice, složili likovne kutije,mi spremni za 9.9. danas 8.8.

    Mogu vam sutra točne cijene s računa, radila sam usporedbe,na jednom artiklu se može uštedit po 10kn. Prezadovoljna sam shoppingom!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.08.2019. at 21:35

  44. #194
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Gdje je taj proming?
    Koliki je izbor torba u mulleru na -25%?

    Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

  45. #195
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Sunce,
    Torbe nisam kupovala, pa tako ni gledala. Vjerujem da se može naći neka torba koja bi se svidjela svakom učeniku/ci a uz to njihove torbe su zaista top kvaliteta. Svojoj djeci torbe i ruksake isključivo kupujem tamo i nepoderive su te jako praktične (da ne ulazim u sve tehn.detalje).

    Proming ima na Vrbanima III, ja tamo kupujem, al imaju trgovinu i na Remizi.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.08.2019. at 22:46

  46. #196
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Napiši cijene tih bilježnica, molim te.

  47. #197
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Hoću čokolada sutra javim, pukle mi cvike za čitanje, pa čitam s papira po dnevnom svjetlu hahaha
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.08.2019. at 23:26

  48. #198
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    I by the way gdje god sam gledala bilježnice ili 52/54 lista ili 80 listova,a te mi se čine baš teške za nosit. Ništa između tipa 60 listova.

    Svejedno prezadovoljna sam sa shoppingom.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Ja sam pak mislila da se da naci u Lidlu ok stvari, biljeznice velike sa slikama nogometasa, malo deblje korice, 40 listova, 8 kn...Mislim da su u NN po 10, a znam da sam davala i vise u nekim knjizarama...Jel moguce Lily da si slicne biljeznice placala manje? Kod mene nema bas neki izbor knjizara pa mi se ovo cinilo privlacnim...I Stadlerove drvene s onim pojacanjem na spicama, meni su te najbolje, mislim 18 kn, zar nije to povoljno? Vjerujem da ima i stvari koje se drugdje mogu naci povoljnije, meni su bas ove zapele za oko....

  50. #200
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Do kad jepopust u mulleru?
    Daj cijene tog sto si kupila

Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •