Stranica 3 od 11 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 509

Tema: Vorteks, zakon privlačenja i Ana

  1. #101
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Meni stalno predlazu da otvorim biznis ko Ana, tvrde da bih imala imala poprilican broj sljedbenika.
    Samo meni vjera brani da zaradujem na prodavanju magle, tako da nista od toga.
    Ja sam Riri na drugom topicu savjetovala da bi i ona trebala napraviti upravo to - upustiti se u biznis.

    S druge strane, ne mora to biti prodavanje magle ako se postave jasne ograde što to jest, a što to nije - to je onda više kao prodavanje organizacije načina života, odvajanje bitnog od nebitnog itd. a ne zamjena za klasično liječenje teških bolesti. Ne znam za AB, ali većina ozbiljnih autora u svojim motivacijskim knjigama navodi upravo to "slušajte svog liječnika", e da im danas sutra nečiji odvjetnici ne bi zasjeli za vrat.

  2. #102
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    S ovim je smajlićem ispalo ko da se rugam Lili kad sam napisala "skroz je drugačije", a ja samo ne mogu lako objasniti svoj optimizam-pesimizam stav. Recimo da hodam s 4 noge (četirima nogama) po zemlji i da bolje uzgajam optimizam za tuđe vortkekse. Možda bih se mogla udružiti s Mimom, da naizmjenično snimamo za yt, privukle bismo širu publiku. Ja dižem, a ona spušta.
    Vidim da nije teško, ni frizuru ne moraš imati, samo pospremiš trosjed u pozadini.

  3. #103
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Mima, pa onda čekamo youtube kanal!

    Betty, služi odmaku od negativnog, opuštanju ali i ulazu u paralelne realnosti koje su na višoj razini. Mislim, nisu te paralelne realnosti neka misterija, ali mogu razumjeti zašto se ljudi rugaju s tim - jer zvuči tako. Recimo da si na ulici i nalaziš se na dijelu gdje možeš birati hoćeš li ići lijevo ili desno. Izabereš otići lijevo. Da si izabrala otići desno, to bi potpuno promijenilo tvoj dan. Vidjela bi nešto što na lijevoj strani ne vidiš, to bi ti izazvalo drugačije misli, možda bi i srela nekoga tko prolazi desnom stranom, a ne lijevom. To je paralelna realnost.

    Sve ovo služi tome da u svakom trenutku radiš onako kako najbolje znaš, s punim poštenjem i bez očekivanja.
    To vodi sretnijem životu, drugim realnostima i općenito boljem osjećaju. Jer iskustvo jeste zapisano, ali je ono općenito. Recimo doživjet ćeš iskustvo ljubavi. Ti svojim mislima i uvjerenjima, pa samim time i vibracijom odlučuješ o tome na koji način će se to dogoditi, odnosno u kakvoj realnosti. Mislim da je to ono što religije govore - slobodna volja.

  4. #104
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Riri, zaista nemam problema s optimizmom, paralelnom stvarnoscu, svrhom i razlogom na Zemlji , visim smislom, zivotom poslje zivota i sl.
    Stvarno nemam.
    Imam problem sa komercijalizacijom istog u paket ko iz restorana brze hrane. Ali ne cudi me da ljudi to vole.
    Zivi se brzo, kupuje previse, ljudi vole da im netko kaze kako da ispune praznine i nadu mir. Sve ima svoju cijenu.

  5. #105
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Riri, da ti nisi ovdje radi nekog projekta na kojem radiš? Štajaznam, neki američki online studij sociologije s kolegijem
    "Društvene mreže i forumi: teze i rasprave, oblikovanje mišljenja i utjecaj na stvaran život."
    Ha, što kažeš?
    Potencijala svakako imaš
    Posljednje uređivanje od čokolada : 29.07.2019. at 12:45

  6. #106
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ok, sve mi je jasno, imam samo jedno pitanje još
    ako je netko sljedbenik vortex filozofije (ima li neki drugi naziv za to?), onda on ne može istovremeno biti i katolik?

  7. #107
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, zaista nemam problema s optimizmom, paralelnom stvarnoscu, svrhom i razlogom na Zemlji , visim smislom, zivotom poslje zivota i sl.
    Stvarno nemam.
    Imam problem sa komercijalizacijom istog u paket ko iz restorana brze hrane. Ali ne cudi me da ljudi to vole.
    Zivi se brzo, kupuje previse, ljudi vole da im netko kaze kako da ispune praznine i nadu mir. Sve ima svoju cijenu.
    Ma razumijem te, jasno mi je. Samo ne gledam to na takav način jer svi nešto prodaju, nije ta žena jedina. I tablete koštaju i pregledi koštaju ili ako nećeš klasičnim medicinskim putem nego hoćeš recimo neke preparate, i to moraš kupiti. Ništa nije besplatno.

  8. #108
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Čoksa,
    Ne brini, shvatila sam da se ne rugaš.

  9. #109
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    očekivala sam takav odgovor, jer sam ga zapravo već čula od katolika
    zapravo je ista stvar - bog odlučuje ali ti je dao slobodnu volju (ili iluziju iste)
    vibriraj/moli i bit će ti dano
    ako ti nije dano, onda sigurno postoji razlog za to, ali mi ga ne razumijemo jer nam nije dano da razumijemo/nismo još na toj razini
    loše stvari koje se dogode se isto uklapaju u tu sliku jer nam je to poslano kao kušnja ili prilika za učenje/sazrijevanje/rast
    pa ako si još prije rođenja odabrao živjeti u Somaliji i još kao žena, eto gomile prilika za iskustva i to ne tako općenitih, dapače, vrlo konkretnih
    super su mi te filozofije u kojima se sve može riješiti nekim općenitim odgovorm

    sve je to samo mazanje očiju i zaštita od istine, a istina je da je život besmislen i nasumičan
    a pri tome ne želim reći da život nema smisla

  10. #110
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahahaha Čokolado, nisam života mi!

    Tangerina, ne znam. Moraš pitati nekog katolika haha.

  11. #111
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma razumijem te, jasno mi je. Samo ne gledam to na takav način jer svi nešto prodaju, nije ta žena jedina. I tablete koštaju i pregledi koštaju ili ako nećeš klasičnim medicinskim putem nego hoćeš recimo neke preparate, i to moraš kupiti. Ništa nije besplatno.
    Cuj, ne bih bas Anu stavila u rang sa antibiotikom ili B12 vitaminom.

  12. #112
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma razumijem te, jasno mi je. Samo ne gledam to na takav način jer svi nešto prodaju, nije ta žena jedina. I tablete koštaju i pregledi koštaju ili ako nećeš klasičnim medicinskim putem nego hoćeš recimo neke preparate, i to moraš kupiti. Ništa nije besplatno.
    pa nije baš pošteno uspoređivati te dvije kategorije
    liječi li Ana i bakterijske infekcije ili samo maskice za mobitel?

  13. #113
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Betty pa to nam je sve jako individualno. Da ja vjerujem ovako kao što kažeš, da je istina da je život besmislen, umrla bih od tuge za 10 dana. Meni jednostavno treba smisao. I uopće ne želim druge uvjeriti u svoje razmišljanje, ja ga samo iznosim.

  14. #114
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    pa nije baš pošteno uspoređivati te dvije kategorije
    liječi li Ana i bakterijske infekcije ili samo maskice za mobitel?
    Moze i tijelo samo izlijeciti bakteriju.
    Ako je u dobrom stanju i/ili nije neka bas opasna bakterija.
    Ili mozes umrijeti ako se ne lijecis.
    Ali smrt je nuspojava zivota, tako da je to isto ok.
    Ako ti je ok.

  15. #115
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ne pokušavam je ja staviti u rang s tim, samo kažem da se onda sve može promatrati na taj način. Osim toga i uzimanjem lijekova pristajemo na sve one nuspojave, pa tuži li netko farmaceutsku industriju ako dobije nuspojavu od neke tablete? Naravno da ne tuži, ni ne može kad sve piše na uputama. Samo hoću reći da je i to rizik.

  16. #116
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Betty pa to nam je sve jako individualno. Da ja vjerujem ovako kao što kažeš, da je istina da je život besmislen, umrla bih od tuge za 10 dana. Meni jednostavno treba smisao. I uopće ne želim druge uvjeriti u svoje razmišljanje, ja ga samo iznosim.
    onda sam ja puno veći optimist i od tebe
    jer mene činjenica da nema paralelnih realiteta i božjeg plana za mene i nekog moralnog deserta ne priječi da djelujem i budem pozitivna

  17. #117
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ok, sve mi je jasno, imam samo jedno pitanje još
    ako je netko sljedbenik vortex filozofije (ima li neki drugi naziv za to?), onda on ne može istovremeno biti i katolik?
    Ma sve je to opijum za mase, kako bi Karl Marx...

  18. #118
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne pokušavam je ja staviti u rang s tim, samo kažem da se onda sve može promatrati na taj način. Osim toga i uzimanjem lijekova pristajemo na sve one nuspojave, pa tuži li netko farmaceutsku industriju ako dobije nuspojavu od neke tablete? Naravno da ne tuži, ni ne može kad sve piše na uputama. Samo hoću reći da je i to rizik.
    kako ne, pa tuže farmu konstantno

    i ne razumijem ovu usporedbu
    osim ako Ana također nema upute s navedenim kontraindikacijama

  19. #119
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    U svakom slučaju, topic je zabavan. Ne možemo se požaliti da je uz Riri dosadno. A i kamo bi to otišlo da se svi slažemo???

  20. #120
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    S ovim je smajlićem ispalo ko da se rugam Lili kad sam napisala "skroz je drugačije", a ja samo ne mogu lako objasniti svoj optimizam-pesimizam stav. Recimo da hodam s 4 noge (četirima nogama) po zemlji i da bolje uzgajam optimizam za tuđe vortkekse. Možda bih se mogla udružiti s Mimom, da naizmjenično snimamo za yt, privukle bismo širu publiku. Ja dižem, a ona spušta.
    Vidim da nije teško, ni frizuru ne moraš imati, samo pospremiš trosjed u pozadini.
    Coksa, Mima https://youtu.be/PjPkwLL77Jw

  21. #121
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim sto Riri hoce reci s ovim "cemu briga".
    To je ono sto u budizmu stoji kao "why worry"?
    Ako mozes problem rjesiti-why worry?
    Ako ne mozes-why worry?
    Briga nije dio rjesenja, do rjesenja dovodi pozitivna misao/ideja i akcija.

    Eto, sve to stoji, ovako kad se procita.
    U realnosti je ipak drugacije.
    Ja na ovaj način živim i to nastojim prenijet svojoj djeci.
    Nadam se da ću uspjet.

    Jurana, suosjećam, MM isto voli brinut brige,al sam s vremenom naučila pritisnut tipku Ignore i od mene se odbija ko od oklopa

  22. #122
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Betty pa možda i jesi, ne ulazim u to. Nisam ja Bog optimizma. I sama sam pisala par puta ovdje da ja nisam prirodno optimistična nego da sam se učila biti. Tako da uopće nemam problem s tim da je netko optimističniji od mene, meni je i drago da jeste.

    Sirius, možeš umrijeti i ako se liječiš. Od bakterije. Jer recimo doktori ne znaju da je imaš jer te ne šalju na pretrage. Onda kad napokon saznaju, daju ti lijekove koji ne djeluju. Pa govore da hoće jer ono, to su lijekovi, kako se uopće usuđuješ primjećivati da lijek ne djeluje. Medicina je napredovala i on MORA djelovati. Onda dobiješ sepsu. Onda ne znaju ni to riješiti. Onda umreš. Onda obitelj ne može nikoga ni tužiti jer ono Bože mi oprosti pa to su samo liječnici, nisu Bogovi, šta oni jadni mogu.

    Peterlin hahaha, hvala.

  23. #123
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Cuj, mozda zapravo samo ne vibriras dovoljno dobro pa zbog toga lijek ne djeluje?

  24. #124
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Cuj, mozda zapravo samo ne vibriras dovoljno dobro pa zbog toga lijek ne djeluje?
    Nisko.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam Riri na drugom topicu savjetovala da bi i ona trebala napraviti upravo to - upustiti se u biznis.
    I moj glas ide za ovaj predlog.
    Riri je nesumnjivo osoba sa prirodnim darom za samoostvarivanje.

    Otvoriti temu ovog tipa "kakve su ti misli takav ti je život" uz istovremenu nehajnu crticu objavljivanja svima srećne vesti o pozitivnoj beti, to je nesumnjivo potez visoko socijalno inteligentne osobe, šah-mat u dva poteza.

    Kojim god smerom da tema ode, Riri je samim otvaranjem teme moralni pobednik, svi mi superozbiljni ljubitelji logike, nauke i edukacije smo samo gladijatori protiv dosade...

    Tako da ću ja Riri samo iskreno da čestitam i na talentu ali i na beti, poželim sve najbolje i školski idućih meseci i godina, a moj odgovor na ovu temu će biti ovako nekako:


  26. #126
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    zašto je to nisko, ne kužim? pa zar nije to ta filozofija? da ti možda ni ne trebaju tablete jer samo trebaš odlučiti da ćeš biti dobro?

  27. #127
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
    I moj glas ide za ovaj predlog.
    Riri je nesumnjivo osoba sa prirodnim darom za samoostvarivanje.

    Otvoriti temu ovog tipa "kakve su ti misli takav ti je život" uz istovremenu nehajnu crticu objavljivanja svima srećne vesti o pozitivnoj beti, to je nesumnjivo potez visoko socijalno inteligentne osobe, šah-mat u dva poteza.

    Kojim god smerom da tema ode, Riri je samim otvaranjem teme moralni pobednik, svi mi superozbiljni ljubitelji logike, nauke i edukacije smo samo gladijatori protiv dosade...

    Tako da ću ja Riri samo iskreno da čestitam i na talentu ali i na beti, poželim sve najbolje i školski idućih meseci i godina, a moj odgovor na ovu temu će biti ovako nekako:

    vidiš... a i tajming je odličan, sezona kiselih krastavaca

  28. #128
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pulinka jesi ti normalna osoba?

    Ti za ozbiljno želiš reći da sam ja otvorila temu kako bih reklamirala zakon privlačenja uz napomenu da mi je beta pozitivna upravo zbog toga?
    Još uvijek vjerujem u dobro u ljudima pa ću se nadati da nisi to htjela reći, ali u slučaju da jesi:

    1. Ova tema je započela na temi Prekomjerna težina. Magriz je spomenula A.B., ne ja.
    2. Ova tema je otvorena sinoć, ja sam na vađenju bete bila jutros.

    I u usporedbi sa ovakvim insinuacijama, da, ja stvarno jesam jedan veliki pobjednik. Hvala na čestitkama.

    Ne, Betty, nije to filozofija. Odnosno ja tu filozofiju ne shvaćam na takav način pa možda da više o tome pitaš nekoga tko to tako shvaća.

  29. #129
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    vidiš... a i tajming je odličan, sezona kiselih krastavaca
    Pročitaj si odgovor koji sam dala njoj, isti ide i za tebe.

  30. #130
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Čoksa,
    Ne brini, shvatila sam da se ne rugaš.
    Nisam ni ja mislila da se Čoksa ruga.
    Al "poznavajući" vas sa foruma, niste mi uopće usporedive.
    Što ne čini odmah jednu pesimističnom drugu optimističnom.

  31. #131
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    nisam pulinka ali njen post sam shvatila kao da uz takve okolnosti u kojima si ti otvorila temu rasprava nema smisla jer će se voda uvijek okrenuti na tvoj mlin

    a što se tiče namjera, pa nije li čokolada ta koja u njih sumnja?

  32. #132
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Nisam Čokoladu shvatila tako, ali eto da napomenem odmah da mi je odgovor univerzalan za svakoga tko je to pomislio.

  33. #133
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, Betty, nije to filozofija. Odnosno ja tu filozofiju ne shvaćam na takav način pa možda da više o tome pitaš nekoga tko to tako shvaća.
    ali Ana ju tako shvaća, zar ne?
    ili je to ona situacija gdje uzmeš što ti paše, a ono što nema smisla ignoriraš?

  34. #134

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja baš mislim da treba brinuti, jer te inače život zaskoči. Znači, ako brineš do bola, onda ishod bude dobar. Nekad se uhvatim da ne brinem dovoljno, pa se potrudim da me recimo zaboli želudac od brige.

    Ne znam što je to, neki obrnuti vorteks? Mislite li da imam šanse s ovom svojom filozofijom privući sljedbenike?
    To ja radim, brinem iz predostrožnosti.


    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  35. #135
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ali Ana ju tako shvaća, zar ne?
    ili je to ona situacija gdje uzmeš što ti paše, a ono što nema smisla ignoriraš?
    Kao što sam već pisala, nisam iz onoga što Ana govori shvatila da to ona tako shvaća. No, ja sam pogledala sve što je ona snimila i pročitala sve njene knjige pa mi je jasno da netko tko pogleda samo jedan ili nijedan video može tako nešto zaključiti.

  36. #136
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    hm, jel onda treba pročitati sve što je ona napisala i objavila da bi se demantirale neke njezine vlastite izjave?

    evo kopiram što je čokolada citirala:

    "Depresija znači da ste dugo vremena bili na niskoj vibraciji i toliko toga se skupilo da je sada momentum koji se zove depresija. Da bi izašli iz depresije, nešto morate promijeniti. Ne možete iznova raditi istu stvar, a očekivati drugačije rezultate. Ako uzimate tablete, da li prestati ili ne? To ovisi o vama. Da li je vama lakše povjerovati u to – od danas više ne pijem tablete, ukročit ću u novu realnost u kojoj ne pijem tablete. Kako se osjećam u novoj realnosti u kojoj nemam depresiju? Tada se isti tren netko može ostaviti tableta i kreirati posve novi život”

    sad ako pročitam samo ovo, to nije dovoljno nego trebam pročitati sve što je napisala da bih drugačije razumjela ovaj dio o prestanku uzimanja terapije?

  37. #137
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ja samo, kao i Peterlin, uviđam veliki Ririn potencijal. Izvrsno se izražava, pismena je, može zapakirati misli tako da ih ne moraš nužno (ili bar ne odmah) propitivati. Hoće li otvoriti kanal za šminkanje ili lajfkoučing, svejedno je. Bučevićka joj nije ni do koljena (ovo nije ironija, dapače - Riri je 3 koplja iznad).

  38. #138
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    skroz potpisujem betty blue i ostale slicnomisljenice

    ja sam prekonkretna osoba i precvrsto na zemlji da bi na plodno tlo pale ove price
    posebno ovo sa sve je vec zadano, ali nije ustvari, pa je zadano ljubavno iskustvo, ali kakvo, to cemo sami
    onda bih i ja mogla biti dobra gatara


    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem da svoja iskustva biramo prije rođenja, dok smo još nefizička bića.
    i netko odabere roditi se s neizljecivom, teskom bolesti i umrijeti u patnji mlad? nanijeti patnju sebi i obitelji? zbog osobnog ili njihovog rasta? jer svemir sve zna i sve ima smisla? svemir je po meni teski idiot, ako je to tako
    zasto biti depresivan zbog smrti bliznjih, kad su oni tako izabrali? zasto izabrati biti maltretirana?
    ili se samo tjesis da si nesto izabrao, jer bi onda to iskustvo moglo biti nesto smisleno? neka iluzija kontrole i upravljanja?
    ne znam, meni je stran taj nacin razmisljanja

    razumijem vaznost optimizma i pozitivnog misljenja, ali u ovo privlacenje pozitivnog ne vjerujem nimalo
    uvijek sam za rad na sebi, svi imamo svoje lose obrasce, misljenja, koja mozemo poboljsati
    i svaku cemo stvar razlicito dozivjeti, zbog te nase perspektive
    ali da ce se zbog toga poceti dogadjati nekima bolje, a nekima losije stvari, u to nimalo ne vjerujem
    i volim zivot i ovakav kakav je, random

  39. #139
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Odgovorila bih ti, ali ne bih htjela dobiti opomenu zbog reklamiranja svoje trudnoće po forumu. Ipak je sezona kiselih krastavaca pa je i više posla i tako..

    Edit: pišem Betty
    Posljednje uređivanje od Riri92 : 29.07.2019. at 13:46

  40. #140
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Odgovorila bih ti, ali ne bih htjela dobiti opomenu zbog reklamiranja svoje trudnoće po forumu. Ipak je sezona kiselih krastavaca pa je i više posla i tako..

    Edit: pišem Betty
    ma pusti to, ja bih rado da mi odgovoriš
    bez ikakvog sarkazma i pojebavanja

  41. #141
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja bih cestitala na pozitivnoj beti

    a sebi skidam sve svece sto nisam odabrala rodit se u obitelji viseg srednjeg sloja u skandinaviji, švicarskoj....
    vec u ovom buretu baruta

  42. #142
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja bih cestitala na pozitivnoj beti

    a sebi skidam sve svece sto nisam odabrala rodit se u obitelji viseg srednjeg sloja u skandinaviji, švicarskoj....
    vec u ovom buretu baruta
    čuj, dobro vibriraj da ti nije suđeno jer odosmo svi u p.... materinu

  43. #143
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Alex, dijete ti još stigne ući u vortex s nekim Švajcerom pa nek vrtlog i tebe usiše.

  44. #144
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ma pusti to, ja bih rado da mi odgovoriš
    bez ikakvog sarkazma i pojebavanja
    Da Riri obavezno odgovori bez sarkazma i podjebavanja osobi koju je svemir obdario enormnim obiljem sarkazma, ironije i podjebavanja.



    Riri al fakat ozbiljno se potrudi bez sarkazma please
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.07.2019. at 15:23

  45. #145
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Alex, dijete ti još stigne ući u vortex s nekim Švajcerom pa nek vrtlog i tebe usiše.
    E pa stvarno ste lude

  46. #146
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Alex, dijete ti još stigne ući u vortex s nekim Švajcerom pa nek vrtlog i tebe usiše.

    koje sam ja kurate srece (il lose vibre) ta ce nac nekog kog pas nece imat za sto ujesti

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    čuj, dobro vibriraj da ti nije suđeno jer odosmo svi u p.... materinu

  47. #147
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ja na temi iščitavam da zapravo ne postoje toliko velike razlike u poimanju pozitivnog pristupa životu nego se “zapinje“ na samoj Bučevićki i njenoj zaradi.
    Ne pratim je da bih mogla komentirati detaljnije, al mislim da joj nitko ne može osporit smisao za business. Sviđalo se nekome kako ona zarađuje ili ne.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.07.2019. at 15:28

  48. #148
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Da Riri obavezno odgovori bez sarkazma i podjebavanja osobi koju je svemir obdario enormnim obiljem sarkazma, ironije i podjebavanja.

    hahahaha, sad mi na pamet pada jedino robert sever kad komentira šoping kraljice sa: opa, vidi ti ove mačkice!

  49. #149
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    I mislim da bi neke naše forumašice bile uspješne u nekim takvim poslićima sirius, Riri, čoksa, Peterlin.

  50. #150
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    hahahaha, sad mi na pamet pada jedino robert sever kad komentira šoping kraljice sa: opa, vidi ti ove mačkice!
    Adio luda si ko šlapa.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •