Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011
Pokazuje rezultate 501 do 509 od 509

Tema: Vorteks, zakon privlačenja i Ana

  1. #501
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    nastavite vorteksirati.
    ostalo imate vec topika

  2. #502
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    probala sam ja jutros preci na drugu stranu ceste jer na mojoj je bila izbacena suta, pa da ne zaprljam cipele. na drugoj strani je bio zakamufliran drek. dzabe ja vibrirala

  3. #503
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo tako lola možeš gledat i s druge strane.
    Dakle ako netko nije nikada u životu nije pokušao nešto izliječut fitoterapijom, homeopatijom nastavi niz i onda uvjerava al bapš uvjerava onoga koji je da to nije moguće a nema nikakvo iskustvo nego eto tako tvrdi jer ne vjeruje ni u šta osim z klas.lijekove.

    Po meni je bit rasprave da iznosimo vlastita mišljenja i iskustva,a nego čija te nećemo valjda tuđa.
    Ja ne tvrdim ništa ali mi smeta što mi koji imamo djecu kojoj je ili grah pao ili nismo vibrali dobro pa imaju podeblji zdravstveni karton odmah budemo svrstani u skupinu koja trči doktoru.
    To je meni napravio prvi pedijatar. J je imala cca 10 mjeseci i nakon 3 dana potpuno neuspješnog skidanja temperature odemo pedijatru on utvrdi da je jaka upala grla i prepiše antb. Nakon 2 dana ona se ospe i in kaže eto da trodnevna groznica ali roditelji nisu zadovoljni kad ne dobiju antb pa sam vam ga zato dao. Ostala sam u šoku, zahvalila, pokupila karton i našla drugog pedijatra.
    Ja na hitnu nikada nisam trčala.. u prvih 5g temperatura 39 je meni bila kao nekom roditelju 37.5, a bili smo popriličan broj puta na hitnoj. Isto tako trčala sam jednom na hitnu bez temperature i bila je hospitalizirana. Nikada me instinkt nije prevario.
    Kad mi se dijete davilo cijele noći a pedijatrica tvrdila da je to od nosa pa kad legne sve se slijeva pa samo puno fiziološke isto sam'trčala' na hitnu jer ja sam ta koja ju je slušala kako noću kašlje.. pa je zasičenoat kisikom bila 92% i dijagnoza astme.
    Iskreno digne mi živac kad me onda svrstaji u skupinu paničara i 'dajte mi antibiotik' osobe jer eto njihovo dijete ni jednom ga nije pilo. Drago mi je da nije, ali nije jer nije trebalo.

  4. #504
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    probala sam ja jutros preci na drugu stranu ceste jer na mojoj je bila izbacena suta, pa da ne zaprljam cipele. na drugoj strani je bio zakamufliran drek. dzabe ja vibrirala
    Hahahhahaha
    Ajde da se vratimo... kako znamo da možda ova realnost u kojoj sad živimo nije i najbolja od svih?

  5. #505

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Osobno uopce ne idem doktoru s djecom s temperaturom do 40 opceg dobrog stanja. S cetvrtim. I sad ispada da je taj nazdraviji i nikad nije popio antibiotik. Tako da sigurno ima nesto i u roditeljima i njihovu stavu. Pak drugi mi je sin s 4 mjeseca drugi dan antibiotika nakon tusiranja imao 41.6 u guzi i febrilne konvulzije. Antibiotik nije bio dobro odabran, i naravno da smo otisli na hitnu kad se dijete ne budi dok ga polijevas hladnom vodom s temperaturom 41. Ovi cija djeca nisu popila antibiotik ili ih imaju premalo ili prekratko ili su tako sretni i spretni. Ja nisam ni u jednoj kategoriji.

  6. #506
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,496

    Početno

    Mitovski, Bože sačuvaj da bi ja tebe svrstala u paničare..
    Lola ne trebaš se obratit meni nego Cubani ili Betty koje nastavljaju s potpitanjima koja traže pojašnjenje s moje strane. Al evo sad zaista mislim da je vrijeme za vratit se na temu, na što sam i sama pozivala par puta.
    Ajmo ko pisne(na temu liječenja), govno stisne

    Nego meni se čini da trebamo nastojat ovu našu stvarnost učinit najboljom mogućom.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.08.2019. at 11:35

  7. #507

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I kad vi skidate temp? 39 meni nije neka tesko visoka temp.

  8. #508

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Mene je i instinkt stoput prevario. Ocito ne vibriram nikako.

  9. #509
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    mislim da je dovoljno vorteksiranja o zdravlju.
    vjerujem da ce nova tema izroniti za GO.
    ovu kljucam.

Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •