Pokazuje rezultate 1 do 43 od 43

Tema: Jedan dan u Istri s klincima

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno Jedan dan u Istri s klincima

    Odsjest ćemo u Novigradu sa subote na nedjelju. Nedjelja rezervirana za Istralandiu.

    Subotu bismo iskoristili za nešto vidjeti, nije nužno u blizini Novigrada, dolazimo iz Zagreba pa nam je tak svejedno gdje ćemo prvo.

    Ovaj najmanji od skoro 4g nam recimo diktira izlet pa pliz prijedloge koji bi i njemu bili interesantni, možda kakav park prirode ili životinje, mjesto gdje bismo mogli jesti, a da ne bankrotiramo... I tak, svaka ideja je superdobrodošla! Hvalaaa

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Dino park Funtana, mojima se svidjelo. Ako imate nekog da je pretplaćen na večernji, u knjižnici sa popustima za pretplatnike ima kupon za - 50 % na ulaznice.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ako je spretan - jama Beredine kod Umaga.
    Ima cca 200 stepenica nizbrdo

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Baredine

  5. #5
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Dinopark fora, ali možda iduće godine, ova nam je prepuna tih parkova. Ali hvala!

    Baredine, to bismo mogli. To je doživljaj!

    A ostatak dana, neka šetnja Umagom/Porečom...? Gdje jesti?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    a ono, Rovinj je najljepši

  7. #7
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I naravno Kotle/Hum/Motovun su super za obići, samo ne znam koliko je to atraktivno malom djetetu + jako je vruće

  8. #8
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Zadnje kad smo bili u Istri bili smo u Poreču, imali smo polupansion, ručali smo .. hmm .. jedan dan u konobi u Humu, to je bilo stvarno ok, obilno, jeftino, sjećam se da smo jeli super kroštule (ili neku istarsku verziju kroštula, ne znam zove li se isto). Jedan dan smo bili u Rovinju, tamo je stvarno dosta skupo, jeli smo u nekom od onih restorana na rivi koji je imao normalne cijene, ništa posebno, njoke, ražnjiće.
    U Poreču nismo ručali. Jedan dan smo bili na Brijunima pa smo tamo jeli sendviče i štrudle.

  9. #9
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ako ćete ići u Umag u šetnju, blizu vam je (u Petroviji) konoba Nono, samo nisam ziher odgovara li kriteriju- ne bankrotirati
    U subotu imate u Pazinu marende na dva mjesta, u hotelu Lovac i gostionici Pod lipom, marende su 33 kn, a hrana je stvarno dobra (na ovom drugom mjestu).

    Inače me malo žderu Baredine za četverogodišnje dijete :/ Ali nemam ideja ni za što zanimljivo što nije tog Istralandia tipa :/

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Baredine sam napisala ako je spretan. Moja se spuštala sa 6 god.,ali je prilično trapava i nije bilo problema
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 31.07.2019. at 18:32

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Mi smo na putu za Istru stali u Vražjem prolazu.
    Sve ostalo mi se čini vruće za šetnju unpodne (Motovun, Hum i sl.)

  12. #12
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Funtana park je u šumi, i dio u zatvorenom tako da je zgodan po vrućinama.

  13. #13
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mi smo prije par mjeseci išli u jamu Baredine... mm se spustio s klincima od 6 i 9 god. Ja se s malom od 2 god. nisam usudila. Iako sam prvo kupila ulaznicu i krenula, nosila sam je u marami, ali uplašila sam se kad sam pogledala dolje, i odustala sam. Taj početni dio je strm i vidiš odmah s početka dolje u “provaliju” u 5. dvoranu, ali mm kaže da se on za klince nije previše bojao. Dok sam ih čekala vani, dolaze su druge obitelji i vidjela sam nekoliko djece u dobi od 3-5 godina da ulaze. Dakle, bilo je isključivo do mene, i mog straha od visine. Te stepenice su u 5 “dvorana”, u svakoj se zastane. Na nekim mjestima su skliske. Ali ako dijete nije baš neko kojeg će tamo opaliti tantrum, mislim da bi ga ja vodila.

    Oko same jame, vani, imaš što raditi s malim djetetom dok čekaš nekoga sat i pol koliko su moji bili unutra. Imaju ljuljačke i tobogan, nekakvo kamenje/stepenice za verati se po tome, zanimljiva stabla... i mali muzej u kojem se može vidjeti “replika špilje s pračovjekom”. U blizini je i ograđeno polje s magarcima, ovcama, puranima... ne može im se bas blizu, ali nešto minuta za potrošiti dok ih djeca gledaju i dozivaju je fora. Par stotina metara od kompleksa gdje je jama, nalazi se izložba na otvorenom prostoru - traktori, kombajni i slično.

    Cijene i za tu izložbu i za jamu nisu premale, ali nama su tamo bilo super stricek i teta koji su nam dali popuste jer smo iz HR . Npr. umjesto za odrasle, naplatili su nam za studente, jedno dijete nisu računali, pustili nas na traktore besplatno... ne znam je l to rade svim domaćima ili smo mi imali sreće, ali dobro smo prošli . I na kraju su me jos skuzili da se nisam ni spustila i vratili su mi novac za moju ulaznicu. Uglavnom, mi smo tamo bilo sve skupa oko 3,5 sata. Ali bilo je proljeće i nije bilo jako vruće, nešto od toga je u hladu, ali dosta toga je i na suncu.

    Ako idete već tamo, ja bi išla jesti u konobu Milena u Bačvi. Nije jeftino, ali mislim da nije ni užasno preskupo. Nije to bas ni preblizu, ima koji kilometar, ali je pravo autentično mjesto i hrana je super.
    http://www.milena.hr/milena-bacva/HR

    Jeli smo i u Poreču i u Vrsaru, ali to su onako neke bezveze klasične stvari - pizza, Plata s mesom, tjestenina... nismo to platili suhim zlatom, ali mi je cijena definitivno bila previsoka za kvalitetu. Ali ono, djeca su bila gladna, a i mi, najeli smo se. Ali da bih preporučila, ne bih .

    Od gradova meni je Rovinj super, a dosta smo vremena proveli u Poreču, u samom centru. Ima park s jednom-dvije modernije sprave. Ne znam kakva bi sad gužva bila, ali naša su djeca dosta samo trčala po samom centru, verala se po zidovima i to im je bilo super.

    Dino park je skup jako. Za nas 4 je bilo oko 500 kn mislim, možda i preko. Fora je to sve, to su drvene stazice kroz sumu i je hlad je. U jednu ruku impresivno, u drugu prekratko za tu cijenu. Mislim, bilo smo i tamo par sati... ali smo taj dio s dinosaurima obišli 2x. Ima unutra i trampolin i neki vrtuljci, vozilice, koze koje možeš hraniti... u dijelu koji je zatvoren kad smo mi bili nije bilo ništa. Ima unutra neka mala igraonicama ali nisam im dala da budu dulje od 5 min tamo, istjerala sam ih van na zrak.

    Šetnja po hladu bi mogla biti i kod Poreča po plavoj laguni, ali to je šetnica iznad mora i plaže, ako vam se hoda .

    Išli smo i na karting. Isto dosta skup sport - 60 kn 10 minuta, ali malom je bilo super. To je 10-tak kilometara od Poreča u smjeru Tara. 200-300 metara od kartinga je “mala farma”, uz cestu imaju životinje - konje, zečeve, koze... jahanje je dosta skupo, ali ne moraš jahati već možeš dragati koze i zečeve i hraniti ih. Možeš dati nešto kuna / donaciju za kukuruz i onda ih hraniš. Mislim da su moji bili tamo sat vremena s tim kukuruzom dok su ih sve nahranili.

    Ne mogu se sjetiti ničega vise posebno, ako želiš pitaj... ili mi pošalji broj mobitela u PP, pa ti mogu poslati fotke nekih od tih lokacija ako te zanima.

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Mi smo prosle godine bili u beredinu
    Strmo je ali ima kaj za videti
    Znaju bit guzve za kupiti kartu

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    U tovinju ima super setnica uz more to je nama bilo od smjestaja do plaze pa do grada .
    U cetri dana smo hodali vise od 50 km

  16. #16
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku

    Dino park je skup jako. Za nas 4 je bilo oko 500 kn mislim, možda i preko. Fora je to sve, to su drvene stazice kroz sumu i je hlad je. U jednu ruku impresivno, u drugu prekratko za tu cijenu. Mislim, bilo smo i tamo par sati... ali smo taj dio s dinosaurima obišli 2x. Ima unutra i trampolin i neki vrtuljci, vozilice, koze koje možeš hraniti... u dijelu koji je zatvoren kad smo mi bili nije bilo ništa. Ima unutra neka mala igraonicama ali nisam im dala da budu dulje od 5 min tamo, istjerala sam ih van na zrak.
    Mi smo u Dino parku bili od 11-17h. Pogledali smo predstavu u 12 i ručali za to vrijeme. (Ima pizza i kao mcnuggetsi i hamburgeri.) mađioničari i akrobati, onda malo prošetali, djeca su se u dva družila sa akrobatima, imaju i face painting, onda opet malo po parkiću. Pogledali predstavu u 16(mislili smo da će biti ista ali nije bila) još malo po parkiću i doma.
    Mojima su se najviše svidjele vožnje. A ono što je meni bitno, na sve je mogla ići mala od 2,5i uživala je.Vožnje se ne naplaćuju dodatno i možete ići koliko puta hoćete.
    Nas je za troje odraslih i jedno dijete došlo 300 kuna, bez popusta bi bilo 600.
    Da je skupo je, ali kada vidiš koliko se svi trude i ljubazni su nije ti žao. Pogotovo ako ti djeca vole dinosaure.

  17. #17
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Vi ste bili ljeti? Mi smo bili u proljeće i nije bilo ništa od tih dodatnih aktivnosti koje spominješ - predstave, akrobati, nikakvih dodatnih programa... zapravo ne sjećam se da sam uopće vidjela previše osoblja .I posjetitelja nije bilo previše. Sto je mojima bilo super jer su mogli biti dugo sami u trampolinu .
    Ma ne znam za novce je l vrijedi ili ne vrijedi, ja platim i ne razmišljam o tome - platila sam i 60 kn za 10 minuta vožnje u autiću. Možda i vrijedi. Ali da me netko pita, ipak bi rekla da je dosta novca za ono sto se nudi. Ali to me isto ne bi spriječilo da odem opet .

  18. #18
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Jel možda netko bio u Grožnjanu? Jel to mjesto koje bi se klincima svidjelo? Možda predvečer kad popusti vrućina?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  19. #19
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Bubilo mi smo bili u 7. mjesecu.
    Svaka veća vožnja je imala osobu koja se brine o njoj. A predstave i radionica isto imaju dosta ljudi. Mi smo bili u nedjelju, nije bila gužva, na ništa nismo pre dugo čekali.
    Predstave traju po sat vremena, animacijskih program isto po prilici jedan sat. Djeca su mogla učiti žonglirati sa tanjurima, čunjevima. Imali su face Painting. Mali je mogao dirati pitona i iguanu iz predstave.
    Sve u svemu super iskorišten dan.

  20. #20
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Kužim Cathy, ma i nama je bilo super u Dino parku, klinci su uživali. Ne smeta mi ni sto nije bilo popratnih sadržaja tada, bilo je dosta rano, valjda im nije još pošteno ji počela sezona.. samo mi se čini da je ulaznica možda malo preskupa, no...

    Ja sam bila u Grožnjanu bez djece. U principu mislim da djeca trebaju ići gdje se odraslima ide, i da se meni ide u Grožnjan povela bi ih. Lijepo je navečer i super je atmosfera. Ali da planiram neko mjesto za njih - pogotovo ako to nisu prevelika djeca Zaljubljena u stare kamene građevine - ne bi izabrala Grožnjan. Nema bas tamo ništa za njih, osim trčkaranje po par uličica. Ali nisam bila par godina tamo, možda sad i ima nešto za djecu... ali za večernju šetnju je lijepo.

    U Istri ne možeš ni sa čim fulati, tamo je sve lijepo , odaberi nešto sto vam možda neće oduzeti puno vremena. Npr. Rovinj je lijep. Ali da procjenim da mi se ne da voziti od Novigrada do tamo, i sve druge bliže destinacije su sasvim ok.

  21. #21
    cikla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Vojvodina
    Postovi
    430

    Početno

    Jelka, izvini što se šlepam na tvojoj temi, ali imam slično pitanje. Prolazićemo sa decom kroz Istru za koji dan i ostali bismo noć-dve u Rovinju. Mislili smo u nekom kampu raširiti šator, ali ne znam da li moramo rezervisati parcelu. Problem je što ne znamo tačan datum. Zna li neko da li je gužva u kampu ili će biti mesta kada dođemo?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Pogledaj unaprijed na bookinguninsl. gdje ima mjesta za neke od datuma pa idite ciljano. Ja vjerujem da u velikim kampovima ima mjesta za šator na dva dana

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Grožnjan, Motovun i sl. prosječnim klincima je zanimljivo sat vremena
    Ako su vaši drugačiji i zanimaju ih takva mjesta, onda ćete se duže zadržati.
    Moj je jednom komentirao da šta opet mora gledati stare kuće, sve su iste...
    Sad šuti i odtrpi maminih sat vremena divljenja, pojede sladoled ... ako dobije kakav fast food,onda može i dva sata
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 01.08.2019. at 22:12

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Jel se taj Dinopark popravio u proteklih nekoliko godina?
    Mi smo bili prije nekih 6 godina i to je bilo katastrofa, jedino mjesto u životu za koje sam tražila knjigu žalbe i popričali smo s vlasnikom. Neke stvari i staze su bile opasne po život. Ne bi nikad više tamo nogom kročila.
    Kome nije daleko, nek pogleda Styrassicpark u Štajerskoj. Daaaaleko bolji, a da ne kažem i sigurniji (nego Dinopark prije otprilike šest godina).
    Posljednje uređivanje od annie84 : 02.08.2019. at 11:26

  25. #25
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Meni se činilo ok, stazice su ograđene, daske nisu trule, ekdponati nisu potrgani. E sada ako ideš izvan označenog onda je možda nesigurno. Ipak je to Šumski teren.
    Ja sam pazila na malu, ako je trebalo dala ruku.
    Niti jedna sprava nije bila potrgani. Možda nisu nove kao u Gardalandu ali čini mi se da ih ok održavaju.
    Nama je to bilo zgodno jer smo morali u Umag, pa da uz posao ima i nešto zabave za dijete. Istralandrija i Aquacolors su mi bez veze za ovu od 2,5 godine. Pogotovo ako sunce prži.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Onda je to sad možda već druga priča i možda je prihvatio konstruktivnu kritiku i popravio dooosta toga. Nama je taj dan u Dinoparku ostao u jako lošem sjećanju.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Moja preporuka za neke druge ( bio je prošli vikend) je Legend fest u Pićanu. Mi smo na to godinama išli dok je moja bila mala.
    Što se tiče Grožnjana , slažem se s Vrijeskom, lijepo je za prošetati, uživati u pogledu, trčkarati po uličicama, ručati na trgu u konobi s kockastim stolnjacima pljukance s kokošima

  28. #28
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Mojima se svidao Hum
    Ali to ispada ipak vise dana ]

  29. #29
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj In love prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam to došla reć. Nismo još bili tamo, al smo čuli od drugih da je skroz fora.

  31. #31
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam to došla reć. Nismo još bili tamo, al smo čuli od drugih da je skroz fora.
    Jedino kaj za to moraš biti smješten baš u Istri. Koliko vidim najbolje je navečer.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Što se tamo radi?
    Vidjela sam samo predstave s vitezovima...

  33. #33
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Eto nas u Livadama na pivi/kavi. Prvo smo stali u Roču, popili i pojeli malo fritula. Onda se spustili u Kotle, prošetali rječicom dokle se moglo. Na putu do Huma stali pored jednog glagoljaškog lokaliteta i pojeli nešto iz gepeka. Humom šetali sat vremena. Došli u Motovun i okrenuli nazad jer se do grada zbog neke trke ne može a hodati 20min nismo imali snage (plus mali zaspao u autu). I eto nas tu, nastavljamo prema jami Baredine. Nakon toga u konobu Milena kod Višnjana, na nekoj temi sam našla da ju spominju. I onda u hostel na čorku pa ujutro u aquapark.

    Voljela bih da sutra poslije parka imamo snage obići sjever - Momjan npr., ali to ćemo sutra vidjeti.

    Za sad uživamo iako sunce jako iscrpljuje, tu i tamo oblaci prekriju pa je fino.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Uživajte!

  35. #35
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Blizu Umaga je Zambetija, ima pješćana plaža slična onoj u Loparu (besplatan parking u hladu, kafići s ugodnom glazbom) i prilika da u moru i djeca vide predivne i ogromne periske (naravno, zaštićene su). Rt Kamenjak ima safari park (nismo bili).

  36. #36
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ako ce imati srece, to je zadnji puta da ce vidjeti periske zive. U Sredozemnom moru je vec mrtvo 99,9%. Ove godine je poceo i pomor u Jadranu. Bakterijska infekcija zajedno s parazitom ih pobiše skroz. Na jugu su vec gotove

  37. #37
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ne treba, omaju tematski park za djecu. Luk i strijela, starinski vrtuljak, itd...mi iz Ri znamo potegnuti na jednodnevni izlet.

  38. #38
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Eto, za srednjevjekovni tematski park:
    Otvoreni od 15:00 - 21:00h SVAKI DAN

    ⚔️ Cijene ulaznica:
    • 0-4god; besplatno,
    • 4-12god; 40,00kn,
    • odrasli; 50,00
    Ulaz: razgledavanje dvorca, vožnja kočije s magarcem, jaganje ponija, vožnja vrtuljkom, labirint, kućice na drvetu, streličarstvo, druženje s domaćim životinjama...

  39. #39
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Nismo nažalost vidjeli jamu.
    Došli smo u 18:20, a oni rade do 18. Nije mi bilo na kraj pameti provjeravati, pa nismo usred zime da se skraćeno radi.

    Konoba Milena jako jako lijepo, sad ćete past na guzicu, jer ja sam prva rekla da ne dam djeci da jedu ćevape i pljeskavice u Istri, ali ove su bile božanstvene, topilo se kao putar! Ja sam jela boškarina, muž pečenog kozlića. Ne znam, on preoduševljen, ja sam na momente razbijala svoju vilicu žvakajući kozlića.
    Pečeni krumpirići su nas oduševili, preodlični.

    Nakon Istralandije smo otišli u Novigrad na pizzu, očaj, ali auto u hladu na metar od našeg stola, mali unutra prespavao pizzeriju, pa ignoriraš lošu hranu.

    Hostel u Novigradu živi užas, možda je to nekome prihvatljivo, mi smo valjda navikli na minimalnu udobnost i urednost. Svi smo se tješili da smo samo došli prespavati i da će taj užas brzo proći.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  40. #40
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ce imati srece, to je zadnji puta da ce vidjeti periske zive. U Sredozemnom moru je vec mrtvo 99,9%. Ove godine je poceo i pomor u Jadranu. Bakterijska infekcija zajedno s parazitom ih pobiše skroz. Na jugu su vec gotove
    Nisam to znala. Užasno. Vilenjak je bio opčinjen, čak je u prvih pet minuta vidio meduzu i morskog krastavca i baš sam taj dan pomislila kako još uvijek živimo u raju.

  41. #41
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Nismo nažalost vidjeli jamu.
    Došli smo u 18:20, a oni rade do 18. Nije mi bilo na kraj pameti provjeravati, pa nismo usred zime da se skraćeno radi.

    Konoba Milena jako jako lijepo, sad ćete past na guzicu, jer ja sam prva rekla da ne dam djeci da jedu ćevape i pljeskavice u Istri, ali ove su bile božanstvene, topilo se kao putar! Ja sam jela boškarina, muž pečenog kozlića. Ne znam, on preoduševljen, ja sam na momente razbijala svoju vilicu žvakajući kozlića.
    Pečeni krumpirići su nas oduševili, preodlični.

    Nakon Istralandije smo otišli u Novigrad na pizzu, očaj, ali auto u hladu na metar od našeg stola, mali unutra prespavao pizzeriju, pa ignoriraš lošu hranu.

    Hostel u Novigradu živi užas, možda je to nekome prihvatljivo, mi smo valjda navikli na minimalnu udobnost i urednost. Svi smo se tješili da smo samo došli prespavati i da će taj užas brzo proći.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Koji hostel i zašto?

  42. #42
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Koji hostel i zašto?
    Pinesta.
    Wc-i zaudarali, grudnjak visi s prozora u nazovimo kupaonici, vrata tuš kabine poluprozirna, škure na prozorima sobe ne možeš pomaknuti pa si osuđen na mrak, sobe nemaju utičnicu (što sam znala i nije mi trebalo, ali kako ljudi koji duže tamo borave?). I sve to za 500kn?! 6 kreveta (na kat), posteljina koju si sam slažeš, jastuci kojima pola fali.... Užas

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Mi kad smo bili isli smo u privatni smjestaj u rovinju bilo cak i bicikla za klince istina samo jedan dan su imali vremena za njih ali su ih iskoristili

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •