Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Preporuka u petrovoj

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    3

    Početno Preporuka u petrovoj

    Drage, čitam vas već neko vrijeme, nisam baš sigurna gdje staviti ovaj post.
    moja je situacija takva da mi je fsh prije nekih godinu dana bio na gornjoj granici, a u nekidan mi je ginekolog rekao da mi se sluznica stanjila, jajnici smanjili i da imam jako malo folikula vidljivih, dakle, nije dobro. čekam još nalaz AMH, ali svakako bih tražila još jedno mišljenje jer mi ginekolog u zadru apsoluno nije ništa objasnio, vjerojatno zato jer nemam u planu trudnoću.

    Kome da se obratim, da je stvarno stručan i susretljiv? na koji uopće odjel? može i neka druga bolnica ili privatno, bilošto.

    Razmišljala sam o zaleđivanju janih stanica, radi li se to u hrvatskoj?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj majamajamaja prvotno napisa Vidi poruku
    Drage, čitam vas već neko vrijeme, nisam baš sigurna gdje staviti ovaj post.
    moja je situacija takva da mi je fsh prije nekih godinu dana bio na gornjoj granici, a u nekidan mi je ginekolog rekao da mi se sluznica stanjila, jajnici smanjili i da imam jako malo folikula vidljivih, dakle, nije dobro. čekam još nalaz AMH, ali svakako bih tražila još jedno mišljenje jer mi ginekolog u zadru apsoluno nije ništa objasnio, vjerojatno zato jer nemam u planu trudnoću.

    Kome da se obratim, da je stvarno stručan i susretljiv? na koji uopće odjel? može i neka druga bolnica ili privatno, bilošto.

    Razmišljala sam o zaleđivanju janih stanica, radi li se to u hrvatskoj?
    Postovana imas blizu sebe u Splitu jako dobru privatnu polikliniku cito se zove ja mislim.Cure su pisale da su zadovoljne na forumu.Tamo pokusaj.Imas pravo zamrznuti i to se placa.U privatnim imas,sad neznam za drzavne.Inace se u bolnici zove odjel humana reprodukcija.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •