Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kaznena prijava za alimentaciju

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    6

    Početno Kaznena prijava za alimentaciju

    pozdrav,molim vas ako je netko ovo vec prosao da podijeli iskustva...naime otac 2 djece radi ali nezeli placati alimentaciju,na czzs je samo rekao da nema novaca i to je sve,oni su mi rekli da idem na finu sa zahtjevom na izravnu naplatu,fina naravno vratila jer nisam sve ispunila,,i tako idu mjeseci,,,opet sam poslala fini sad cekaj 60dana,,,,,odvjetnik mi je savjetovao u medjuvremenu da ga kazneno prijavim sto i jesam u nadi da ce njih shvatiti ozbiljno...do sada mu je sve ovo velika sala...dali se stvarno ista postigne kaznenom prijavom? postajem skepticna nakon svih nasih institucija i nacin rada...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    6

    Početno

    nitko?!

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Ima ono neko pravo da onda dobis alimentaciju od drzave pa kasnije treba on nesto vratiti
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 25.08.2019. at 21:02

  4. #4
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    ima smisla pokrenuti kaznenu prijavu, no, zasigurno ima puno više smisla inzistirati na uskrati novca preko FINE jer je to puno brži i konkretniji postupak.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    6

    Početno

    problem je sto mi je fina vratila papire jer u sudskom rjesenju je faliveno ime,treba cekati bar mjesec dana na novo jos su sada godisnji a dok ja sve to pohvatam on ce prestati raditi jer je sezonac,primati ce s biroa ali neznam dali se to smije skidati...presporo sve to ide,,kazu strpljen spasen,,,sve smo pokusali valjda nesto upali

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •