Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 155

Tema: Ljetni (ne)grudnjak

  1. #101
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Skinny?

  2. #102
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    U Nami? Tamo je bilo i Triumph i Sloggi i Skiny i hrpe drugih brendova.

  3. #103
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje ima za kupiti običnih, pamučnih grudnjaka, bez zice, nepotfutranih? Zadnje sam kupila u Triumphu, Sloggi, doslovno se raspadaju, a ja nigdje ne mogu naći ništa. il tražim na krivom mjestu, sve je moguće. Još mi treba ili B ili C, ovisno o modelu, pa mi i to komplicira traženje.
    U Nami imaju veliki izbor, različitih proizvođača.

  4. #104
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ali ja nisam u Zg, niti ću dolaziti zbog grudnjaka. Zapravo mi trebaju konkretne ingo koji grudnjak koje firme, da mogu gugliti i tražiti gdje ga u blizini mogu probati.

  5. #105
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ali ja nisam u Zg, niti ću dolaziti zbog grudnjaka. Zapravo mi trebaju konkretne ingo koji grudnjak koje firme, da mogu gugliti i tražiti gdje ga u blizini mogu probati.
    Sorry, neki dan sam bila u Nami pa sam vidjela da Komet ima različitih modela pamučnih grudnjaka bez žice, jer sam i sama takve tražila za sveki

  6. #106
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Marta, ja sam nedavno kupila jedan takav u Palmersu. Nisam ga puno nosila pa ne znam koliko je izdržljiv. Probat ću ga naći na netu.
    Posljednje uređivanje od larmama : 21.08.2019. at 11:14

  8. #108
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ili ovakav
    https://www.skiny.com/schalen-bh-ohn...05-080500.html

    nemam pojma. Ja sam tražila pamučni i bez žica. I kupila. Baš bih mogla pogledati imaju li kaj sada

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ovaj Palmers je oblikom sličan ovome. Pogledat ću doma koji je točno jer ga sad nemam na sebi .
    https://www.amazon.co.uk/dp/B079SR1J...tag=e2TDp&th=1
    Posljednje uređivanje od larmama : 21.08.2019. at 11:25

  10. #110
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Lisca ima sve modele.

  11. #111
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Znam, al oni mi budu preskupi, a ne odgovaraju mi ono baš baš. Ove Sloggi sam kupila dosta davno, imala sam ih hrpu al su se fakat potrošili i tada sam probala i Liscu. S obzirom da je prošlo dosta vremena, a pretpostavljam i modela, provjerit ću ponovo.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Tek sam nedavno shvatila da je minimalno naziranje postojanja bradavica pri nosenju grudnjaka nesto nedopusteno i dramaticno. Nije mi to nikad palo na pamet
    obzirom da su bradavice prirodno dio zenskog ( i muskog ) tijela pa ih svi imaju , ma istom mjestu. Osim ako im nisu uklonjene zbog bolesti. Mrzim podstavljene grudnjake. U mojoj velicini , uz obaveznu armiranu konstrukciju izgleda kao da sam dvije dinje stavila u oklop.

    To ti sve dodje s modom
    Eno Jasna Zlokic nema grudnjak dok na trajektu pjeva Skitnicu.
    8O-ih je to bilo in

    Cak mi i kolegica (60) veli kak je tad bilo super jer je hodala nesputana svijetom
    a ne sad
    vrag ti nosi modu s pojastucenim grudnjacima

  13. #113
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Meni su super Victoria Secret bralettes za D+ kosarice a obima S. Sad ima i toga
    Marta, krepajem od smeha :D

  14. #114
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ali ja nisam u Zg, niti ću dolaziti zbog grudnjaka. Zapravo mi trebaju konkretne ingo koji grudnjak koje firme, da mogu gugliti i tražiti gdje ga u blizini mogu probati.
    Neki dan sam ih vidjela u Intersparu. Nisam gledala ni marku, ni cijenu, samo sam vidjela da ih ima raznih.

  15. #115
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Potvrđujem za Interspar. Pamučni, crni i bijeli, bez žice, peri deri. Mislim da je bio oko 120 kn kada sam kupovala.

  16. #116
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Nema u mom selu ni Interspar. Samo Spar.

  17. #117
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Dok ne dodjem do suvislijeg sela koje ima i Interspar, a mozda i Palmers, kupila one sa zicom a bogami i potfutrane u c&a jerbo su mi se ovi fakat poraspadali, imaju rupe po sebi.

  18. #118
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Ovoljetne vrućine su me izludile više nego prije - možda mi se prikrada klimakterij. Svaki dan se pitam, postoji li grudnjak u kojem je manje vruće nego u onim iz mog ormara. Imate li vi rješenje? Osim bezgrudnjačkog koje mi s D košaricama i srednjim godinama otpada u većini slučajeva.
    Isprobaj od Yamamay Space bra. Meni je materijal dobar, podnošljiv koliko i moji uobičajeni nepodstavljeni pamučni. Sad, koliko je to podrške većim grudima, ne znam. Meni se čini da je dovoljno struktiriran, ali u biti nemam pojma.

  19. #119
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    vertex, nema sanse.
    našla sam u lisci, ok su, 120 kn komad. zadovoljna.hr

  20. #120
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    marta, to se smiješ mom diletantizmu? :D

  21. #121
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ma nema sanse da bi nam isti grudnjak odgovarao

  22. #122
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Gdje ima pamucnih nepodstavljenih sa zicom, a da ne kostaju milijun kuna?

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #123
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje ima pamucnih nepodstavljenih sa zicom, a da ne kostaju milijun kuna?

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    u C&A.
    +/-100 kuna su

    ne mogu prežaliti što ih Tezenis već dugo nema, njihovi su mi najbolji
    optimistično svaki put povirim kad sam u prolazu, ali šipak

  24. #124
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ajme, kupila danas u Nami Sloggi Zero Feel grudnjak (top)
    Ljudi moji, S.L.O.B.O.D.A !

  25. #125
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    (ja sam od onih s normalnim košaricama, ali nenormalno širokog opsega ispod grudi)

  26. #126
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, kupila danas u Nami Sloggi Zero Feel grudnjak (top)
    Ljudi moji, S.L.O.B.O.D.A !
    I ok ti je?
    Ovo meni izgleda poput topića.
    Ja sam si uzela s Evansa dva takva i meni je to odlično iako mi je sad pretoplo za to.
    Oni to zovu sleep bra, mada ja ne spavam u tome.
    Ovi pamučni koje sam isto sad uzela su izvanredni.
    Kao da su po meni rađeni.
    Nigdje ništa ne strši, ne urezuje se i ne žulja, a naramenice su široke i mekane.
    Prva liga.
    Krivo mi je što nisam uzela još jedan paket.
    Ima još par većih veličina pa ako netko treba:
    https://www.evans.co.uk/en/evuk/prod...n-bras-8383724


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #127
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ja ne mogu bez probe.
    Da, pod stare sam dane otkrila topiće .
    Ne mogu više klasični grudnjak, postalo mi je nepodnošljivo, nigdje ne mogu naći dovoljnu širinu za B ili C košaricu. Svaki me stišće ispod grudi, tj. naokolo,p a još se u pranju i dodatno stisne.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 30.08.2019. at 10:18

  28. #128
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne mogu bez probe.
    Da, pod stare sam dane otkrila topiće .
    Ne mogu više klasični grudnjak, postalo mi je nepodnošljivo, nigdje ne mogu naći dovoljnu širinu za B ili C košaricu. Svaki me stišće ispod grudi, tj. naokolo,p a još se u pranju i dodatno stisne.
    Kužim te skroz.
    Tak i meni sve smeta.
    I prešla sam na grudnjake bez žice i gaće do pupka, anatomsku obuću i sl.
    I preporodila sam se.
    Kći frće s nosom i govori da nisam baba, ali bome jesam. Pet banki je tu
    I ne bum mlađa.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #129
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    čoksa, u Yamamay imaju produžetke, umetke, za kopčanje grudnjaka. Nisam još isprobala, ne znam jesu univerzalni ili baš po modelima. Meni isto nekad fali širine, iako nisam uopće plećata, ali s visinom ide i širina prsnog koša.

  30. #130
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Kupila sam dva grudnjaka u espriTu na web shopu, oba imaju produzetke.
    U zadnje vrijeme mi bas pasu njihovi grudnjaci, cijene na akcijama su im ok.

  31. #131
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Hvala za info, nisam imala pojma da postoje produžetci, već sam razmišljala da ih sama složim od starih grudnjaka

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ima u u HMu tih produžetaka. U paketu su tri, crni, bijeli i bež
    Super mi izgleda ovaj tvoj top čokolada. Baš ću otići probati.
    Posljednje uređivanje od larmama : 30.08.2019. at 13:01

  33. #133
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

  34. #134
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Sad mi posvuda iskaču samo grudnjaci.
    Ima li tko ove topiće?
    https://vivozebra.eu/proizvod/vivobra/

  35. #135
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    A ja ću se vratit malo na temu vidljivih bradavica, budući da je tema ostala na filozofskome.
    Prvo, gadljivost iskazana prema tijelu mi nije presimpatična dapače, puno mi je probematičnija od nečijih (mojih :D ) istaknutih bradavica. Gadljivost prema starenju također.
    Kaže Riri: ne radimo si camel toe. To je valjda kad se odjeća uvuče među velike usne (vrlo iritirajuće - moraš jako željeti istaknuti velike usne da bi to radio). Osim toga, ne nosimo pojastučenja kako se slučajno ne bi nazrelo da je tu nešto nalik vulvi. A ni muškarci ne nose pojastučenu zaštitu da se ne bi primijetilo da imaju penis. Oboje na sreću!
    Da bih sakrila bradavice, moram raditi intervecije (upravo suprotno od cammel toe, gdje moram radit intervencije da bih se pokazala): nositi pojastučene grudnjake, što mi je neudobno, ili si lijepit štitnike za bradavice, što nisam probala, a ni neću.
    Ukratko, nemam se namjeru zamarat vidljivim bradavicama, osim, što sam već negdje pisala, na poslu gdje radim s puno ljudi i predajem velikom broju mladaca i nemam namjer skretat ima pažnju takvim neviđenim erotskim kuriozitetom kao što su ženske bradavice.
    Posljednje uređivanje od vertex : 30.08.2019. at 14:16

  36. #136
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi posvuda iskaču samo grudnjaci.
    Ima li tko ove topiće?
    https://vivozebra.eu/proizvod/vivobra/
    Ove na slici su se propisno iskrivile ne bil izledalo da to nešto drži. Al ako probaš, javi.

  37. #137
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    A ja ću se vratit malo na temu vidljivih bradavica, budući da je tema ostala na filozofskome.
    Prvo, gadljivost iskazana prema tijelu mi nije presimpatična dapače, puno mi je probematičnija od nečijih (mojih :D ) istaknutih bradavica. Gadljivost prema starenju također.
    Kaže Riri: ne radimo si camel toe. To je valjda kad se odjeća uvuče među velike usne (vrlo iritirajuće - moraš jako željeti istaknuti velike usne da bi to radio). Osim toga, ne nosimo pojastučenja kako se slučajno ne bi nazrelo da je tu nešto nalik vulvi. A ni muškarci ne nose pojastučenu zaštitu da se ne bi primijetilo da imaju penis. Oboje na sreću!
    Da bih sakrila bradavice, moram raditi intervecije (upravo suprotno od cammel toe, gdje moram radit intervencije da bih se pokazala): nositi pojastučene grudnjake, što mi je neudobno, ili si lijepit štitnike za bradavice, što nisam probala, a ni neću.
    Ukratko, nemam se namjeru zamarat vidljivim bradavicama, osim, što sam već negdje pisala, na poslu gdje radim s puno ljudi i predajem velikom broju mladaca i nemam namjer skretat ima pažnju takvim neviđenim erotskim kuriozitetom kao što su ženske bradavice.
    Ah, pa da svjesno biramo hoćemo biti gadljivi na nešto ili ne, bilo bi nam puno lakše u raznim situacijama.

    Ja nisam primjetila da je netko ovdje iskazao baš gadljivost, ali iako jeste, pa to nije nešto što se može kontrolirati. Ili ti se sviđa ili ti se ne sviđa, gadljivo ti je ili nije. Camel toe sam spomenula jer se provukla neka teza kroz temu da su bradavice prirodan dio tijela. I jesu, ali i vagina je pa sam zato to rekla. I guzica je, pa ne pokazujemo njenu crtu.

    Meni bi se bradavice vidjele bez podstavljenog grudnjaka. Ne bi mi bilo ugodno tako hodati gradom među tisućama ljudi. I ne mislim da je neki problem to reći i u skladu s time se ponašati. Ne mislim ni da je problem hodati i oblačiti se tako da ti se bradavice vide. To je osobna stvar. Ali isto tako ne možemo zamjeriti ljudima što to primjećuju, jel tako? Vidimo i camel toe i moose knuckle, pa ne znači da bismo zabranili ljudima da ih imaju, nego samo jednostavno vidimo jer je manje često da se vide nego da se ne vide pa samim time upadaju u oči, barem meni.

    Još jedna stvar vezana za gadljivost. Ove godine kad sam bila na moru, neka starija žena na plaži je svukla sve sa sebe da se presvuče. I ja sam okrenula glavu. Nemam gađenje prema tijelima, nemam gađenje prema starosti, ali isto tako ne mogu biti kriva što sam se u ovom konkretnom trenutku i primjeru zgadila. Pa nisam ja to namjerno tako napravila! Bolje da sam okrenula glavu nego da sam držala do političke korektnosti prema starosti i golotinji i povratila. A u tom trenutku sam jela i točno to bi se i dogodilo. Šta da ja radim što sam jako gadljiva, ne mogu to samo tako obrisati iz sebe.

  38. #138
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    moose knuckle
    Nikad čula, morala sam googlati.


    Ovih Sloggi Zero ima u Avenue Mall u Triumphu na sniženju od 50%, imali su sigurno ovakav:

    https://www.figleaves.com/dw/image/v...nt.jpg?sh=1000

    Mislim da su imali i crne.

    Ja probala takav L, ne mogu ga navući. XL mi ima preduge naramenice i ništa ne drži. Meh. I ne znam zašto su ih morali potfutrati.

  39. #139
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Riri, nisam mislila baš na fizičku gadljivost od koje ti se povraća. To bi već bio poremećaj, sigurna sam, šta je isto za ljude, puni smo poremećaja :D
    Da, naravno da su sviđanja i nesviđanja osobna stvar i tu se nema što reći.

  40. #140
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, nisam mislila baš na fizičku gadljivost od koje ti se povraća. To bi već bio poremećaj, sigurna sam, šta je isto za ljude, puni smo poremećaja :D
    Da, naravno da su sviđanja i nesviđanja osobna stvar i tu se nema što reći.
    Ahaa, mislila sam da na to misliš. Ma znam ja da je to poremećaj, samo sam ga sad bezveze otkrila.

  41. #141
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku

    Ukratko, nemam se namjeru zamarat vidljivim bradavicama, osim, što sam već negdje pisala, na poslu gdje radim s puno ljudi i predajem velikom broju mladaca i nemam namjer skretat ima pažnju takvim neviđenim erotskim kuriozitetom kao što su ženske bradavice.
    Nemas namjeru skretati im paznju, ali si svjesna da ti se bradavice vide? Ne brini, ne radi se o neviđenom kuriozitetu, mozda cak niti o erotici, ali budi sigurna da su tvoji studenti/ucenici bradavice uocili i paznja im je skrenuta.
    Nekolicinu nije briga, nekolicinu ometa u koncetraciji, nekolicina osjeca nelagodu ili, ne daj Boze gađenje.
    Ti su, po tvome sudu poremeceni jer imaju poremecenu podsvjesnu reakciju nelagode i/li gađenja na tuđe bradavice.
    A zapravo je okolina samo toliko fina i uviđavna da ti nece u facu reci da je neumjesno. Na predavanju,jel.
    Ne bih ti ni ja to rekla u facu. Ovako sam hrabra i iskrena. Pa makar ti to prozvala poremecenim.

  42. #142
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ne citas me bas s razumijevanjem, rosa, pa je tvoj odgovor sasvim promasen.
    Iako, sve i da nije, opis je jedno desetak puta preuvelican.

  43. #143
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ne citas me bas s razumijevanjem, rosa, pa je tvoj odgovor sasvim promasen.
    Iako, sve i da nije, opis je jedno desetak puta preuvelican.
    Ups..tocno, od sparine previdjela "osim".
    Sorry.
    Al da je i bilo onako kako sam procitala, dakle,da pred ucenicima ne skrivas ocite bradavice na grudima, i dalje stojim uz svoje rijeci. Ionako nije osobno. Mislim da nije primjereno na bilo kojem poslu, a u radu gdje si izlozen pogledima ucenika/studenata pogotovo.

  44. #144
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ma jasno, vecina nas radi u toplesu pa su bradavice na izvolte.
    Moji klijenti bi sigurno imali bolje nalaze da je tako.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, kupila danas u Nami Sloggi Zero Feel grudnjak (top)
    Ljudi moji, S.L.O.B.O.D.A !

    Koliko i da li uopce prekriva bradavice (meni treba 95 b ili c, cak mi je i 100B ok samo ga rijetkk nadjem).

  46. #146
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ima onaj obli spužvasti umetak koji taman drži grudi, a da ne izgledaju k'o "balkoni".
    Ovdje su oznake S, M, L, XL, XXL...

  47. #147
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    sad i mene zanima taj sloggi

    ja sam našla jedan predobar u intimissimiju, savršen za ljeto, nije pamuk ali je jako ugodan, ima sa strane samo dvije male žice kao umetke

    savjet - pitajte uvijek tete što još imaju u ladicama, ono najbolje je obično skriveno (ne znam zašto...)

    za bradavice - ja ne nosim podstavljene grudnjake, samo stavim pamučne blazinice (one najobičnije za skidanje šminke) na strateška mjesta

  48. #148
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    za bradavice - ja ne nosim podstavljene grudnjake, samo stavim pamučne blazinice (one najobičnije za skidanje šminke) na strateška mjesta
    Vidiš, to mi nije ni palo na pamet. Ja imam već nekoliko godina one silikonske "prekrivače" , ali nosila sam ih samo par puta.


    Preporučam ovo što se tiče topova:

    https://www.c-and-a.com/eu/en/shop/b...tegoryId=16486

    Meni se jako sviđa i srećom nije podstavljen, stvarno mi ne treba još i povećanje volumena.

  49. #149
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kamo nosite te topove? Mislim, imam i ja par komada pa spavam u njima i tu i tamo nosim po kuci. Kupila sam ih kad se rodilo prvo dijete, bili su mi bas zgodni za po noci, uz dojece sise petsto brojeva prevelike.

  50. #150
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Meni se isto ovi sloggi cine ok, mogla bi otic kupit koji za probu.
    Nosila bi ga kao i inače na posao - što drugo?
    Doduše ja nosim 75B - tako da grudnjake nosim reda radi, ne iz neke potrebe već iz čiste konvencije...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •