Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 66 od 66

Tema: Ljetni (ne)grudnjak

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam mislila na takve situacije, ali u kombinaciji s dojencetom.
    Pa neću dojiti ljudima u krilu da zagledaju. Mislim, kužim ja na što ti ciljaš, ali ne mora uopće biti tako.

Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa neću dojiti ljudima u krilu da zagledaju. Mislim, kužim ja na što ti ciljaš, ali ne mora uopće biti tako.
    Kako? Rucala sam, pila kavu, razgovarala sa svojim frendicama za istim stolom ili na istom kaucu dok su dojile. Meni je to najprirodnija stvar na svijetu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 19.08.2019. at 20:49

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Kako? Rucala sam, pila kavu, razgovarala sa svojim frendicama za istim stolom ili na istom kaucu dok su dojile. Meni je to najprirodnija stvar na svijetu.
    Joj napisala sam veliki post, ali neću još o tome jer još nisam u toj situaciji. Živi bili pa vidjeli.

Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Je, bolje je tako.

rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006

Početno

Kakve veze ima vidjeti dojku/bradavicu dojilje na koju sekundu? Vecina dojilja u javnosti ionako nosi i grudnjak za dojilje plus jastucice , a doma se bradavice luftaju i sve ok.
    I potpuno mi je normalno vidjeti dojenje u javnosti i, moram priznati, em ne zavirujem, mislim da je nepristojno, em dojilje to tako diskretno rade da se skoro ni dojka ne vidi, a kamoli bradavica.

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

Ja često nosim podstavljene da bar nešto popuni prostor, dosta haljina mi puše u tom dijelu. Inače ljeti puno toga nosim bez grudnjaka.
    I bilo bi mi nelagodno da mi se jako vide bradavice, i svjesna sam da to privlači pažnju i kao ne smatra se ukusnim
    Al baš dok čitam ovaj opis gore, razmišljam o mladom kolegi iz mog ureda, on je ono tip teretana i uska roba da se vide rezultati te teretane, i to je skroz normalno i svakodnevno da se njemu vide bradavice, ali nama da se vide to bi kao bilo neukusno

rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006

Početno

Kod muskog nisam nikad vidjela bradavice antene, ono da se vidi da su 1cm dugacke.

sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Evo ja upravo došla od frizera. Bila u pripijenoj majici, bez rukava i bez grudnjaka. Osjećala sam se sasvim pristojno i ljetno

Ali sutra na posao u grudnjaku. Korporacija

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Kaj nisu u sex i grad samantha i carrie lijepile umjetne bradavice tako da strše?
    Tko će više znati što je moderno.

Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011

Početno

Ja kad vidim antene, ne mogu prestat piljit. I, s obzirom na to da ih rijetko viđam, bila sam dosad uvjerena da je to zato jer su pojastučeni grudnjaci default.
    A imala sam i ja jednog bildera s bradavicama na poslu, dabome da smo se tome smijali, iza leđa

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Jel netko može link tih stršećih bradavica?
    Ja volim lijepe male al izbočene bradavice na ženskim cicama.
    Nisam opterećena grudnjacima (male sise) skidam ga čim dođem doma s posla.

A najvolim bit gola

Jurila sam večeras stić u naš kvartovski dućan prije zatvaranja i pred blagajnom.skužim da nemam gaćice nisam normalna majke mi. Naravno bila sam i bez grudnjaka jer sam došla s treninga i svježe istuširana navukla neku krpicu haljinicu na sebe. Zaboravila na gaće i grudnjak

A dok sam dojila, najnormalnije sam dojila i nisam obraćala pažnju na druge.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.08.2019. at 00:11

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Blaženo ljeto na moru, ne nosim grudnjak,ne šminkam se...samo relax and chill.
    A sad na posao pa udri, odjeća, donje rublje, šminka...

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Ne smeta mi vidit bradavice ni na ćeni ni na muškom, al ne znam jel znam kakve su te antenske.

Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011

Početno

Pa čim više strše. veće su antene. Ajd kad strše visoko i prkosno u ravnini.
    Al kad su već krenule nizbrdo, pa Afrika style...blagoslovljena spužva i armatura.

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Meni je neukusno vidjeti to i kod muških. Blejim jednako i u muške i u ženske kad probijaju majicu. Ne mogu si pomoći, kao što rekoh, upada mi u oči.

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Ja, kao Lili, nemam pojma o cemu pisete, sto ulazi u konkurenciju antena.

Mi obiteljski ne nosimo grudnjake, premda smo daleko od plosnatih.
    Bas smo bili par dana kod mojih roditelja, mama 70+ ne nosi grudnjak. I MMu i meni svejedno. Dok mi je jos baka bila ziva, ali 80+, zalila se mamina frendica mojoj mami da baka dolazi na zbor bez grudnjaka. Valjda da bolje moze disati na dijafragmu

Što bi se reklo - postujemo kulturu slobodnog tijela.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •