Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 155

Tema: Ljetni (ne)grudnjak

  1. #1
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno Ljetni (ne)grudnjak

    Ovoljetne vrućine su me izludile više nego prije - možda mi se prikrada klimakterij. Svaki dan se pitam, postoji li grudnjak u kojem je manje vruće nego u onim iz mog ormara. Imate li vi rješenje? Osim bezgrudnjačkog koje mi s D košaricama i srednjim godinama otpada u većini slučajeva.

  2. #2
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pada mi na pamet jedino bralette grudnjak, ali meni ne odgovara ni na C košarice, ne znam kako bi tebi onda tek bilo na D. Možda ima nekih dobrih modela, ali ja ih nisam dovoljno probala da bih bila upućena.

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Lisca reklamira neke na facebooku. Pa pogledaj na njihovoj stranici.

  4. #4
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Ovoljetne vrućine su me izludile više nego prije - možda mi se prikrada klimakterij. Svaki dan se pitam, postoji li grudnjak u kojem je manje vruće nego u onim iz mog ormara. Imate li vi rješenje? Osim bezgrudnjačkog koje mi s D košaricama i srednjim godinama otpada u većini slučajeva.
    Ja ljeti nosim one skroz tanke, nepodstavljene i bez žice.
    Triumph, Lisca, Kik...
    Zadnje sam kupila dva komada u Kiku.
    Svaki 60 kn, košarice G.
    Meni su ok.
    Mada, iako imam poprilično poprsje, ono se dobro drži pa sam sad na moru često i bez grudnjaka.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #5
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ljeti nosim one skroz tanke, nepodstavljene i bez žice.
    i ja, i to obavezno pamučne, umjetni materijali ne dolaze u obzir
    Komet, imaš ih u Nami.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja sam si ovo ljeto osim ljeto osim tih tankih našla i jedan odličan bez žica u Palmersu u outletu kod Ikee. Ovaj samo sam je moj boja kože.
    https://www.palmers-shop.com/palmers...95000-900.html
    I onda sam još naletila na sniženje u Intimissimiu CC1 west i našla još dva odlična tanka bez žica a dobro mi drže. Skoro ih nisam probala jer je košarica čipkasta no tanka je i prozračna a naramenice nisu čipkaste. Ako nađem link stavim.
    Prezadovoljna sam sa sva tri.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

  8. #8
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    i ja, i to obavezno pamučne, umjetni materijali ne dolaze u obzir
    Komet, imaš ih u Nami.
    Joj da. Komet je isto dobar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Hvala na prijedlozima. Pokušat ću pronaći bar ove pamučne, nekako sam mislila da ne postoje s većim košaricama. (Nosim ljeti minimizere, ponekad neki glatki i tvrđi kad nije jako vruće.). Kad se znojim, neki materijali, posebno čipka izazivaju mi svrbež i osip nažalost. Općenito mi je kupovina grudnjaka baš stresna, ne uživam uopće i uglavnom kupim isti novi kakav imam doma ofucani.

  10. #10
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Meni tema vuče na servisni, al nikad ne znas kamo ce se ovo razviti.
    Nemam neki posebni ljetni grudnjak, ali otkad kupujem Triumphove grudnjake, tete u ducanima mi pomognu tako da mi nista ne smeta, nego mi budu stvarno dobri grudnjaci. Cekam neke kupone pa tu i tamo kupim novi. I pidjame njihove su mi u pravilu super.

  11. #11
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ja imam kosarice d, grudi tip africko-visecih, tako da bez grudnjaka ljeti garant ekcem, a s njim isto nije bajno. Ako postoje pamucni i prozracni i bez zice g, a za africko-viseci tip, meni su se otvorili svjetovi . Triumph je zasad isto moj favorit.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 15.08.2019. at 12:03

  12. #12
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Luda si 100gradi afričko-viseća ina moja

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Kupila ja jedan od intimissija, ne znam je li 100posto pamuk ili blizu toga, jako zadovoljna. Odličan za ljeto. Iz Natural kolekcije.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Iako bi bolje bilo bez njega :D Ali ako već ljeti moram nešto nositi, nosit ću njega.

  15. #15
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Jedini je problem što ni u Intimissimiju, ni u Calzedoniji kao ni u W. Secretu nema većih veličina.
    Triumph, Lisca, Komet i Kik imaju velike košarice po donekle normalnim cijenama.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #16
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    i ja, i to obavezno pamučne, umjetni materijali ne dolaze u obzir
    Komet, imaš ih u Nami.
    Baš neki dan kupila sveki Kometov pamučni, bez žice i još se kopča naprijed.

  17. #17
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Evans.uk ima rasprodaju .
    Imaju pakete sa po dva komada grudnjaka za 10 gbp.
    Dostava je 6 gbp.
    Britanska funta je sad dosta povoljnog tečaja.
    Imaju velike veličine grudnjaka.
    I pamučne, bez žice i podstave.
    Imaju i sa žicom, minimajzere, podstavljene...
    Drže Curvy Kate marku poznatu i izuzetno kvalitetnu za donje rublje.
    Imaju i velikih, dubokih gaćica.
    Stvarno se isplati pa tko voli, želi, treba....
    Ja sam već dosta kupovala kod njih i uvijek sam bila prezadovoljna.

  18. #18
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Stajala sam i čekala danas ispeed yamamay outleta i zavirila unutra. Prodavačica mi je prošla pamučni grudnjak sa žicom, tanki, 160kn. Broj 3košarica D. Nadam se najboljem. Svejedno planiram u namu po komet bez žice.

  19. #19
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Zaboravila sam pitati. Koliko bi grudnjaka željele imati? Ja desetak i da nisu stariji od 10god jer se onda raspadaju rastezljivi dijelovi

  20. #20
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam pitati. Koliko bi grudnjaka željele imati? Ja desetak i da nisu stariji od 10god jer se onda raspadaju rastezljivi dijelovi
    Ja se nadam do ljeta počastiti sa novim grudnjacima i badićima. Valjda do onda budem gotova sa dojenjem.
    Za sada nije imalo smisla kupovati novo kada su stalno bile različitih veličina.

  21. #21
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam pitati. Koliko bi grudnjaka željele imati? Ja desetak i da nisu stariji od 10god jer se onda raspadaju rastezljivi dijelovi
    10 godina?!
    Meni ako potraju 2 godine...ma puno sam rekla...jednog mogu nositi najvise tri puta prije pranja i to samo zimi kad se ne znojim. Ljeti uzimam cisti grudnjak nakon svakog tusiranja. Ne podnosim taj miris grudi, specifican mi je, pogotovo kako sam presla 40-tu.

    A komada koliko? Imam ih cca 15 komada, pol vecih i pol manjih kosarica , za prvu i drugu polovicu ciklusa.

  22. #22
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    I da, trosim ih ko carape, nemilosrdno perem u ves masini,bijele iskuhavam...treba li reci da niti jedan nije iz Triumpha, Lisce i sl.?

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Kad se hvalis koji nije
    Napisi koji je

  24. #24
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Hvaljenje? Time da nemam skupih grudnjaka? Hm..
    Vecina su C&A, 2 kom za 120kn pa jos kad bude -25% na sve, uzmem odmah seriju novih.

  25. #25
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam pitati. Koliko bi grudnjaka željele imati? Ja desetak i da nisu stariji od 10god jer se onda raspadaju rastezljivi dijelovi
    Imam ih desetak.
    Svaki dan mijenjam i deset je malo ako ne stignem oprati pa sam si sad naručila još šest.
    To bu valjda dosta.
    Traju mi najdulje dvije godine.

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Hvaljenje? Time da nemam skupih grudnjaka? Hm..
    Vecina su C&A, 2 kom za 120kn pa jos kad bude -25% na sve, uzmem odmah seriju novih.
    To su oni pufasti?
    Ne volim te

  27. #27
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    To su oni pufasti?
    Ne volim te
    Da, pofutrani su,ali tanko . Cice mi u njima izgledaju uvjerljivo najbolje.

  28. #28
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    9god traju Triumph minimizeri i pamučni Marks&spencer. Ali ih ja perem na 30 i po zimi nosim dva-tri dana.

  29. #29
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Ja kupim godisnje valjda tri nova. Bacim potrosene, imam 2-3 starija jer su specificni i neudobni pa ih ne nosim. Al moram imati bijeli i crni, imam plave, smedje, crvene, moram imati barem 2 sportska. Evo bas sam izbrojala imam 13 komada, al neke gotovo da ne nosim. Imam neki udobni triumphov, jako je cvrst, al mi cice ogromne izgledaju pa se osjećam kao tenk. Prvo idu cice, onda stizem i ja

  30. #30
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Hvaljenje? Time da nemam skupih grudnjaka? Hm..
    Vecina su C&A, 2 kom za 120kn pa jos kad bude -25% na sve, uzmem odmah seriju novih.
    Ja isto uzimam C&A duopack, jako su tanko podstavljeni, vrlo izdržljivi i, meni najbitnije, uopće se skoro ne vide ispod odjeće (nosim najčešće majice s elastinom). Nosim ih par dana, i onda perem&sušim s ostalim vešom na 40 u kombiniranoj vešmašini, traju mi godinama (ne sjećam se kad sam zadnji duopack kupila, ima bar 2g). Imam mislim ukupno 5-6 tih duopack + 1 crni bez naramenica za 1x godišnje kad obučem nešto gdje smetaju naramenice... Inače se dosta malo znojim i radim u klimatiziranom, nema potrebe da ih češće perem.

  31. #31
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Da, pofutrani su,ali tanko . Cice mi u njima izgledaju uvjerljivo najbolje.
    Obvezno kupujem tanko pofutrane grudnjake. Inače bradavice ko antene

  32. #32
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    Obvezno kupujem tanko pofutrane grudnjake. Inače bradavice ko antene
    Meni oni drze cice, podignu i oblikuju dvije kugle i kao da ih malo smanje vizualno. Samo u toj formi grudnjaka mi cice izgledaju ...hm...pa ajmo rec...mladoliko.

    Vezano za bradavice: moje su u ravnini s grudima, tak da nemam taj problem, a moram priznati da mi je to jedna od ruznijih stvari za vidjeti na zeni, bez obzira na dob tako da su takvi grudnjaci dusu dali i za "antene".

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Jedna moja je antenasta

  34. #34
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Tek sam nedavno shvatila da je minimalno naziranje postojanja bradavica pri nosenju grudnjaka nesto nedopusteno i dramaticno. Nije mi to nikad palo na pamet
    obzirom da su bradavice prirodno dio zenskog ( i muskog ) tijela pa ih svi imaju , ma istom mjestu. Osim ako im nisu uklonjene zbog bolesti. Mrzim podstavljene grudnjake. U mojoj velicini , uz obaveznu armiranu konstrukciju izgleda kao da sam dvije dinje stavila u oklop.
    Posljednje uređivanje od sirius : 19.08.2019. at 16:55

  35. #35
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja taj iz CA nosim prvenstveno jer mi je udoban a jeftin. Ionako grudnjake nlsim iz ciste drustvene konvencije, na moru uopće ne nosim grudnjak, vikendima i sl

  36. #36
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam pitati. Koliko bi grudnjaka željele imati? Ja desetak i da nisu stariji od 10god jer se onda raspadaju rastezljivi dijelovi
    imam ih oko 10, mislim da ih nije više (i to mi je sasvim dovoljno)

  37. #37
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Tek sam nedavno shvatila da je minimalno naziranje postojanja bradavica pri nosenju grudnjaka nesto nedopusteno i dramaticno. Nije mi to nikad palo na pamet
    obzirom da su bradavice prirodno dio zenskog ( i muskog ) tijela pa ih svi imaju , ma istom mjestu. Osim ako im nisu uklonjene zbog bolesti. Mrzim podstavljene grudnjake. U mojoj velicini , uz obaveznu armiranu konstrukciju izgleda kao da sam dvije dinje stavila u oklop.
    Vidis, zgodna primjedba. I očekivala sam reakciju na ovom forumu vezano za zaštitu bradavica u svim oblicima i veličinama!

    E sad, dopusti mi : MENI nije isto, kako ga ti zoveš, minimalno naziranje postojanja bradavica i vrlo očito izviranje šiljaka, koji, ako su grudi veće i/ili već u godinama, jelte, a grudnjak loše odabran i odjeća uža, jasno pokazuju djelovanje gravitacijske sile na iste.

    Meni to izgleda vrlo neestetski. Ne mogu zamisliti zanimanje ili neko obiteljsko druženje u kojem bi bilo primjereno da ti šiljci izviruju ispod uske majice, sorry.

    (Ne govorim o lamatanju cicama na godišnjem odmoru i u svoja 4 zida unutar svoje uže obitelji).

    Ne znam zakaj, možda jer sam generacija odrasla na (kršitelj koda)u i rendanim keksima...

  38. #38
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Uopce mi nije jasan pojam lamatanja bradavicama na obiteljskom druzenju. Ne znam kako to izgleda. Niti sam ikad kod ikog primjetila , ako ima bilo kakav grudnjak. Izgleda da ne pratim tude bradavice bilo muske bilo zenske.

  39. #39
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Rosa, generacije na keksima i mlijeku u djetinjstvu su na zenama vidale grudnjake tanke ko paucina.Bradavice su bile normala. Kao i dlake i najlonke u kombinaciji. Ili toples na javnoj plazi.
    Da se razumijemo , ne nosim pamucne grudnjake, ne proizvode takve u mojoj velicini. Moji.grudnjaci su slozejiji nego NASA projekt. Uz tolike usitke i savove nista ne moze biti antena cak i da zeli. Osim mozda kad udari bura , a jakna je ostala doma.

  40. #40
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja baš primjetim lamatanje bradavicama na okupljanjima, bilo obiteljskim ili nekim drugim.
    Nije da želim vidjeti, ali što ću kad upadaju u oči. Svejedno mi je jel to njima normalno ili ne, meni čak nije ni do estetike, nego samo do toga što mi je u većini situacija skroz neprimjereno. Zato nosim podstavljene grudnjake. Kod kuće sam bez grudnjaka i izađem i na balkon bez grudnjaka, odem dolje po poštu ili nešto slično, ali ne dolazim na bilo kakva okupljanja bez njega nikad. Niti idem u grad bez grudnjaka. Mislim, imamo sve i vaginu pa si opet ne radimo camel toe na izlasku iz kuće, jel.

    Imam 30ak grudnjaka, a najstariji ima 3 godine. 5-6 uopće ne nosim jer su mi neudobni ali novi su pa mi je žao baciti.

  41. #41
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Riri lol!
    Ja ga ni ne trebam takoreci
    Ali nosim, i to podstavljene a i push upove jer nelijepo izgleda bez iceg
    A meni je bitno da donekle izgleda prihvatljivo
    Jedino sto gs ne znam dobro izabrati, totalni sam dibidus za to, pa me ili steze ili leluja.
    Al trpim za ljepotu: povrsna:
    Apropos nenosenja grudnjaka, moja mama sad u 72 god.prvi grudnjak kupila
    Pala sam na dupe od soka
    Nikada nije podnosila grudnjake a posto ima male grudi cijeli zivot nije joj se dalo opterecivati s tim.
    Da sam bar naslijedila taj mentalni sklop : kez:

  42. #42
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Stvarno?! Grudnjaci sa spuzvom su sad normala i obaveza ?!
    Mora da sam prespavala par desetljeca od vremena kad sam nosila grudnjak u velicinama u koje stavljaju spuzvu.

  43. #43
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Čuvajte se mojih bradavica kad iziđem iz kuće. Meni je važna udobnost a posebno ne podnosim punjenje u badiću. Ležim na plaži i imam dva para cica: jedne ispod ruke i jedne prema nebu - to mi je grozno

  44. #44
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Da si na mom mjestu i ti bi je nosila

  45. #45
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Nitko ne kaze da je podstavljeni grudnjak obaveza, pogotovo nije ako nemas antene.

    I nije ako nosis siru odjecu.

    Al brate dragi, ak se rado utegnes u nekaj usko gore, a siljci ko iz Vogue-faze Madonnine karijere...nije ni sexi, ni primjereno.

    Ja govorim cijelo vrijeme o bas velikim strsecim bradavicama, nisu sve zene u toj prici.

    I da, sve bih dala da su mi grudi manje, da su minimalne ...
    Posljednje uređivanje od rosa : 19.08.2019. at 21:06

  46. #46
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nikad takve strsece bradavice nisam vidjela. a ni lelujajuce sise

    a znam da vecina u mojoj okolini ne nosi podstavljene cicice. nego ili pamucne ili sportske ili minimajzere (kao i ja)

  47. #47
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kao da je i bitno što se smatra normalnim/nenormalnim, ako mi sami to ne smatramo normalnim/nenormalnim. Ja volim tu podstavu jer je meni puuuno ugodnije tako hodati gradom, nego kad bi mi svi vidjeli bradavice. A vidjeli bi sigurno.

    Nije to samo ni do nekih generacija, pa ja pamtim žene u toplesu odavno i to ne samo na moru nego i na rijekama u gradovima, a vidim ih i sad i to ne malo. Pa opet nisam nikad sjela na plažu u toplesu niti mi je to želja napraviti. Moje sise su samo za odabranu populaciju.

  48. #48
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Aha, Riri, samo odabrana populacija dok ne rodis.

  49. #49
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Aha, Riri, samo odabrana populacija dok ne rodis.
    Hahaha pa nisam mislila na porod ili na neke ne daj Bože bolesti, nego na situacije koje možemo izabrati sami, kao recimo ta plaža.

  50. #50
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    I ja sam mislila na takve situacije, ali u kombinaciji s dojencetom.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •