Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 155 od 155

Tema: Ljetni (ne)grudnjak

  1. #151
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Kamo nosite te topove? Mislim, imam i ja par komada pa spavam u njima i tu i tamo nosim po kuci. Kupila sam ih kad se rodilo prvo dijete, bili su mi bas zgodni za po noci, uz dojece sise petsto brojeva prevelike.
    Ja samo za po doma, jer su mi udobniji od običnih grudnjaka. Za po vani mi treba puno jača podrška.

  2. #152
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ok, za doma mogu i ja.

  3. #153
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Kamo nosite te topove? Mislim, imam i ja par komada pa spavam u njima i tu i tamo nosim po kuci. Kupila sam ih kad se rodilo prvo dijete, bili su mi bas zgodni za po noci, uz dojece sise petsto brojeva prevelike.
    nakon operacije navikla sam se na topove, tako da uopće ne znam kako ću više preći na grudnjake.
    konstantno sam u njima, nosim ih svugdje.

  4. #154
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Nema udobnijeg grudnjaka od topića, još rezanog odmah ispod cica, takvi su mi najudobniji.

    Produživač za grudnjak sam slučajno kupila u 5 star outletu u sesvetama, 3 kom (širokih) za 18 kn, i ponovno počela nositi grudnjake koje sam otpisala jer ne mogu disati u njima.

    Ima ih naravno i na ebayu za doslovno par kuna, ali treba dočekat da pošiljka dođe.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    1

    Početno super je

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ove na slici su se propisno iskrivile ne bil izledalo da to nešto drži. Al ako probaš, javi.
    eva ja probala. bas su super. imam malo vise kg i izabrala sam 2xl ovi vivobra grudnjak, a imam obicno D grudnjak. nakon pranja su iste boje i iste velicine Ovaj grudnjak me stvarno spasio https://vivozebra.hr/proizvod/vivobra/

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •