Stranica 23 od 39 PrviPrvi ... 13212223242533 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1101
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja cekam na testic jos par dana....nezz kad bi naj ranije mogla napravit ako su mi cik. oko 25 dana
    23dc vec mozes raditi test bez problema ako znas kad je bila O...

    Kod mene bila najvjerojatno jucer O i od danas brojim....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #1102
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube, znaci ovulacija potvrdena! Super! I lijepo ste pokrili, drzim ti fige na najjace. I vidim da ti klomifen nije zeznuo endometrij to je super!

    Masnice, ajde bas mi je drago da si uzivala, zvuci jako lijepo.

    Jelena, sad ces ti to zacas rijesiti. A zasto kazes nazalost na desnoj strani? Vjerojatno sam propustila ako si pisala, sori.

    Anita, ako su ti 25dana ciklusi, po meni je sve prije 21dc prerano.

    JustMe, ma kakvo brisanje sa liste, ti si nasa haha! Bome si ti u postenim radovima, nemoj zaboraviti jesti!! I sretno da sve ide po spagi!

  3. #1103
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 07.10.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~~36.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~~20.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~20.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~11.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~6.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~4.dc

  4. #1104
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Hej cure! Evo ja bila kod gina po klomifen i sad cekam M da mogu pocet pit.
    Prehladila sam se uzasno. Nos mi curi,pritisak u ocima,kisem svako 5 minuta... Umirem!

  5. #1105
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andy, i kod mene isto stanje s nosom i ocima i kihanjem....suosjecam.
    Kak kreces s klomicima? Na 3dc ili?

  6. #1106

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, znaci ovulacija potvrdena! Super! I lijepo ste pokrili, drzim ti fige na najjace. I vidim da ti klomifen nije zeznuo endometrij to je super!

    Masnice, ajde bas mi je drago da si uzivala, zvuci jako lijepo.

    Jelena, sad ces ti to zacas rijesiti. A zasto kazes nazalost na desnoj strani? Vjerojatno sam propustila ako si pisala, sori.

    Anita, ako su ti 25dana ciklusi, po meni je sve prije 21dc prerano.

    JustMe, ma kakvo brisanje sa liste, ti si nasa haha! Bome si ti u postenim radovima, nemoj zaboraviti jesti!! I sretno da sve ide po spagi!
    Na toj strani mi je bila vanmatericna,i izvaden mi je jajovod..pa zato kazem nazalost....jbg bitno je da nema nista drugo,kaze da je sve ostalo dobro,samo jos ta upala da se makne

  7. #1107
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, znaci ovulacija potvrdena! Super! I lijepo ste pokrili, drzim ti fige na najjace. I vidim da ti klomifen nije zeznuo endometrij to je super!

    Masnice, ajde bas mi je drago da si uzivala, zvuci jako lijepo.

    Jelena, sad ces ti to zacas rijesiti. A zasto kazes nazalost na desnoj strani? Vjerojatno sam propustila ako si pisala, sori.

    Anita, ako su ti 25dana ciklusi, po meni je sve prije 21dc prerano.

    JustMe, ma kakvo brisanje sa liste, ti si nasa haha! Bome si ti u postenim radovima, nemoj zaboraviti jesti!! I sretno da sve ide po spagi!
    Dobila sam ja andol 100 da pijem za endometrij... pa mozda on pomogao da bude takav...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  8. #1108
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Samo da znaju one kojima svašta smeta da temu čitaju i one koje više ne mogu biti trudne, i oni koje ni ne vidite jer se ne prijave.

    A drugo, vidim da pišete da nema šanse trudnoći ako je ovulacija na jajniku kraj kojega nema jajovoda, no nije tako. Ljudsko tijelo nije matematika. Jajašce može ući i u jajovod na drugoj strani. Nije često, ali je moguće.
    Pogledajte na nekoj anatomskoj slici koliko je sve to blizu u organizmu.
    Sretno svima!

  9. #1109

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Ee curke,jel zna mozda neka od vas sta mu znaci OVULA NABOTHINA 7 SATI??ako ne nemojte se zamarati

  10. #1110
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Beti3 citala sam bas price gdje se to dogodilo curama, a i gin mi je isto to rekao. Ali mi je lakse mrvicu ne nadati se uopce, jer su sanse za to manje. Pa ako se dogodi bas ti bit ce mi jako drago naravno. Isto mi pokrijemo i tu ovulaciju ali s puno manje stresa

  11. #1111

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ja cu samo da mahne, smorena sam-cijeli dan sam na nogama i evo padam u krevet. Procitala sam sta ste pisale ali ne mogu da dekodiram nista ....ukljucujuci i normalne stvari. Laku vam noc a ja opet cita, ako stignem i pisem sutra.

    Ako me oci ne varaju, moglo bi biti testica i plusica uskoro?! Sretno i cujemo se sutra. zZZZZZZZZZZzzzz

  12. #1112
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 08.10.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~~37.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~~21.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~21.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~12.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~7.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~5.dc

  13. #1113
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jagodice,terapija mi pocinje od 2.-6. dc sa klomifenom. M bi trebala tamo za vikend.

  14. #1114

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Samo da mahnem. Upravo zavrsih sa poslom pa idem po malu u muzicku i onda je vodim na solfedjo. Balet i solfedjo u razlicitim zgradama, a ima pauzu od 1h izmedju pa da malo prosetamo. Nadam se da ste sve dobro. <3

  15. #1115
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice, taman malo za druzenje po lijepom vremenu. Balet i solfedjo, divno! Jeste umjetnicki nastrojena obitelj, ili mala samo povukla na tu stranu?

    Andy, drzim fige da klomifen napravi svoje, ali za sad jos drzin fige da ni ne dode na red.

    Jelena, ja ti ne znam nazalost kaj to znaci. Jesi saznala ista?

    Ja danas radim popodne, imam takav posao da radim sve svetke i petke kak bi se reklo, pa sam vec i navikla.
    Imam jedno pitanje za vas. Da li nakon menstruacije imate dan-dva smedi iscjedak?
    Meni npr m traje 6 dana i onda jos dan dva traje to smedarenje. To "odradim" sa dnevnim uloskom jer je bas samo iscjedak.
    I jel se mozemo sloziti da su "iscjedak" i "sperma" fakat ruzne rijeci?!

  16. #1116
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Alice, taman malo za druzenje po lijepom vremenu. Balet i solfedjo, divno! Jeste umjetnicki nastrojena obitelj, ili mala samo povukla na tu stranu?

    Andy, drzim fige da klomifen napravi svoje, ali za sad jos drzin fige da ni ne dode na red.

    Jelena, ja ti ne znam nazalost kaj to znaci. Jesi saznala ista?

    Ja danas radim popodne, imam takav posao da radim sve svetke i petke kak bi se reklo, pa sam vec i navikla.
    Imam jedno pitanje za vas. Da li nakon menstruacije imate dan-dva smedi iscjedak?
    Meni npr m traje 6 dana i onda jos dan dva traje to smedarenje. To "odradim" sa dnevnim uloskom jer je bas samo iscjedak.
    I jel se mozemo sloziti da su "iscjedak" i "sperma" fakat ruzne rijeci?! [emoji38]
    Ja isto imam dan dva smedarenje ...kod mene traje tri cetiri dana i onda kreni smeđe... nisi jedina[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  17. #1117

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    [QUOTE=Jagodicabobica;3127517]Alice, taman malo za druzenje po lijepom vremenu. Balet i solfedjo, divno! Jeste umjetnicki nastrojena obitelj, ili mala samo povukla na tu stranu?

    Andy, drzim fige da klomifen napravi svoje, ali za sad jos drzin fige da ni ne dode na red.

    Jelena, ja ti ne znam nazalost kaj to znaci. Jesi saznala ista?

    Ja danas radim popodne, imam takav posao da radim sve svetke i petke kak bi se reklo, pa sam vec i navikla.
    Imam jedno pitanje za vas. Da li nakon menstruacije imate dan-dva smedi iscjedak?
    Meni npr m traje 6 dana i onda jos dan dva traje to smedarenje. To "odradim" sa dnevnim uloskom jer je bas samo iscjedak.
    I jel se mozemo sloziti da su "iscjedak" i "sperma" fakat ruzne rijeci?!




    Ei draga,nisam uspjela nista saznati.nema veze....nevjerujem.da je ista strasno jer bi mi rekao,pocela sam sa terapijama pa se nadam da ce ta upala nestati,i onda se bacam na posao....hvala ti ipak
    Posljednje uređivanje od JelenaR : 08.10.2019. at 17:22

  18. #1118

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, jesmo se podruzile malo izmedju obaveza. A umjetnost....ona je povukla. :D Ima mislim i u nama malo ali eto nismo se dali u to. :D

    Sto se tice smedjeg iscjedka, i kod mene tako bude, cak bude jedno 5 dana crveno i onda tak. Prvih nekoliko puta nakon pobacaja mi se desilo da imam to smedje dva dana pa tek onda dobijem pa opet smedje.....Medjukrvarenja su mi sada smedja takodjer. Nadam se da ih nece biti jer ne bih imala ni okvira kad bi mogla biti ovulacija posto mi ta krvarenja tijelo prepozna kao ciklus i onda dodje nakon jos ca. 25 dana. Joj mi objasnjenja-ni ja ne bih shvatila da mi se ne desava. :D

  19. #1119
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,312

    Početno

    Sutra mi pisite 1.dc

  20. #1120
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    dobro jutro,
    ako nastavite se svadjati i prepucavati, ovaj topik bi mogla malo i pozornije citati.
    da se uputite sta se sve smije a sta ne procitajte pravila foruma.

  21. #1121
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Masnice, zao mi je. Drzi se

    Spajalica, prepucavanje odavno gotovo.

    Jutro svima, kako ste?

  22. #1122

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    dobro jutro,
    ako nastavite se svadjati i prepucavati, ovaj topik bi mogla malo i pozornije citati.
    da se uputite sta se sve smije a sta ne procitajte pravila foruma.
    Ja nisam napravila nista da nije po pravilima a nebi se to moglo reci za sve

  23. #1123
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 09.10.2019.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~22.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~22.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~19.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~19.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~18.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~13.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~8.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~6.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~2.dc

  24. #1124
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Evo i mene, pozdrav svima. Ja sam nesto kratko pisala prosle godine kad smo bili na ciljanim odnosima pa stali sa svim zbog preseljenja u drugi grad i novog posla. Al idemo u borbu dalje.
    U postupku smo mpo u priv klinici. 7.dc mi je.
    3dc Elonva, 6 dc Menopur, 7dc Menopur i Orgalutran. Uzv na 6dc endometrij 7,2, desno i lijevo ima folikula od 11 do 13 velicine. Sutra novi uzv.
    Imam vec 3 djece al ovo je novi partner i nalazi su nam uredni pa pripisujem godinama ove probleme sa zacecem.
    Trebat ce mi malo vremena da vas polovim i veselim se sto mogu podijeliti s vama ove trenutke.

  25. #1125

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Jagodice,Masnice,ljube,justme,,,gdje ste cureeeeee...kakoooo steeee,sta se danas radi novoga....pusa za vas curke

  26. #1126
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,312

    Početno

    Uh...zakuhalo mi se na poslu jako sve mi nekako pred otkazom mislim si pa sam sva u tome uz curenje ko iz kabla... inace skroz sam ok nek prodje vjestica cim prije pa u akciju
    Posljednje uređivanje od mašnica : 09.10.2019. at 21:22

  27. #1127

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Uh...zakuhalo mi se na poslu jako sve mi nekako pred otkazom mislim si pa sam sva u tome uz curenje ko iz kabla... inace skroz sam ok nek prodje vjestica cim prije pa u akciju
    O joj masnice,,,,nedaj se,proci ce i ta vjestica nebrini,,odmori malo mozak i opusti se..ja sam pitala doktora pa kad je reko sve uredu kako nedolazi do trudnoce,kaze sve je to do hormona i stresa...znaci samo opusteno ..

  28. #1128
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Jagodice,Masnice,ljube,justme,,,gdje ste cureeeeee...kakoooo steeee,sta se danas radi novoga....pusa za vas curke
    Ja sam danas ustala ujutro sa bolovima u stomaku i jacima bolovima u krizama...i celi dan lezim... neznam kaj uopce to uhvatilo me...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #1129

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Cao svima!

    Masnice, ti i ja u akciju uskoro. :D Nadajmo se da ce nam uspjeti ovog ciklusa.

    Kod mene je tempo lud ovih dana uz jos brige i stres koji me ceka ali bude sve OK.

    Ljube, ne znam sta bi to moglo biti??? Ja se sjecam da je mene prije znalo boliti kao da cu dobiti samo ne dobijem.

  30. #1130
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bubamara, dobro nam dosla! Zelim ti svi srecu. U kakvom ste postupku, ivf?

    Masnice, svida mi se tvoj stav! Nadam se da ce se na poslu brzo "otkuhati"

    Jelena, meni je najgore kad mi neko stres spomene, jer vjerujem da to fakat nije kod mene faktor, pa imam osjecaj da spominju jedinu stvar koju hendlam. Plus vadila sam hormone hahaha.

    Ljube, voljela bi reci da je implantacija, ali nekako mi se cini rano. Mozda od Klomifena? Ako se nastavi eventualno da nazoves dr. Koji si ono dpo?

    Alice, ajde barem su vam vrucine prosle! Samo se nadam da grijanje radi da ne bi morale ko kak je Riri kuhala, u bundi

    Andydea, listonosa nas, kak si ti?

    Ja nemam nis za napisat pametno prehladena jos ali laganini, nis strasno.

  31. #1131

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Bubamara, dobro nam dosla! Zelim ti svi srecu. U kakvom ste postupku, ivf?

    Masnice, svida mi se tvoj stav! Nadam se da ce se na poslu brzo "otkuhati"

    Jelena, meni je najgore kad mi neko stres spomene, jer vjerujem da to fakat nije kod mene faktor, pa imam osjecaj da spominju jedinu stvar koju hendlam. Plus vadila sam hormone hahaha.

    Ljube, voljela bi reci da je implantacija, ali nekako mi se cini rano. Mozda od Klomifena? Ako se nastavi eventualno da nazoves dr. Koji si ono dpo?

    Alice, ajde barem su vam vrucine prosle! Samo se nadam da grijanje radi da ne bi morale ko kak je Riri kuhala, u bundi

    Andydea, listonosa nas, kak si ti?

    Ja nemam nis za napisat pametno prehladena jos ali laganini, nis strasno.

    Ja vise neznam sta je....ovaj mjesec znam da nista ne bude sigurno....opet..jbg iduci ce biti bolje....a vi curke sto trebate u akciju samo jakkoooooo.....noge u zrak...heheh

  32. #1132

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Bubamara, welcome. Tek sam vidjela da si tu kad procitah Jagodicin post. Brzinski preletih prije toga. :D

    Ja pocela sa LH-ciklus kratak pa ovulacija rano bude. Danas vec vjestice nema i crtice su jedva vidljive. Bebac procli napravljen 10. dana ciklusa, a kcerka 15. dana ciklusa. Hajde ti sad budi pametan. :D Da li mi je dosta raditi jednu dnevno ili dvije?? Imam jos tri ali mi stize poklon sa jos desetak. Krajem mjeseca stize jos 30. :D Ima li neki period tokom dana kad ih je najbolje umakati? Procitah u uputstvu da samo ne valja prvi jutarnji urin.

  33. #1133
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andy, piski jednu ak imas samo 3. Najbolje je posljepodne. Cca. oko 17h. Al ja sam hvatala peak i u 8, i u 22. Ak ti sutra potamni, pisni krajem dana jos jednu.
    Sretno.

  34. #1134

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Andy, piski jednu ak imas samo 3. Najbolje je posljepodne. Cca. oko 17h. Al ja sam hvatala peak i u 8, i u 22. Ak ti sutra potamni, pisni krajem dana jos jednu.
    Sretno.
    Alice??? :D

    Mislim da svakako necu preskakati sutra radi kraceg i poremecenog ciklusa pa da barem vidim otprilike kada je. Ako ne uhvatim, pocinjem 18. dana Duphaston pa se valjda uredovi.

  35. #1135
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Da cure, na ivf-u smo. Prvi put, nadam se da ce bit ok. Dr je zadovoljan nalazima i izgledom, zalihama i stvaranjem folikula. Malo me strah, al mislim da je to vise zbog neznanja sto nas ceka. Brzo ce to proletjeti. Javljat cu svaku novost. I vama zelim uspjeh sto prije

  36. #1136

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jutro svima. Ja evo coffee, mala u skoli, dragi na poslu pa cu nakon kafe da trpim 2 sata i da se popiskim na trakicu-imam jos 3. Mada hopsatse mogu do ponedjeljka cak tada bude i ovulacija ali barem cu znati kada sad dolazi.

    Bubamara, sretno sa IVF. Jako je pozitivna stvar da su doktori zadovoljni i optimisticni.

    Cure, kako ste vi this morning? (Ja se unaprijed izvinjavam s obzirom da zbog posla govorim barem 6 sati dnevno engleski vec godinama imam losu naviku da miksam jezike. Sa najboljom drugaricom vise pricam engleski (ona je u istom poslu kao i ja). :D

  37. #1137
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Bubamara, dobro nam dosla! Zelim ti svi srecu. U kakvom ste postupku, ivf?

    Masnice, svida mi se tvoj stav! Nadam se da ce se na poslu brzo "otkuhati"

    Jelena, meni je najgore kad mi neko stres spomene, jer vjerujem da to fakat nije kod mene faktor, pa imam osjecaj da spominju jedinu stvar koju hendlam. Plus vadila sam hormone hahaha.

    Ljube, voljela bi reci da je implantacija, ali nekako mi se cini rano. Mozda od Klomifena? Ako se nastavi eventualno da nazoves dr. Koji si ono dpo?

    Alice, ajde barem su vam vrucine prosle! Samo se nadam da grijanje radi da ne bi morale ko kak je Riri kuhala, u bundi [emoji38]

    Andydea, listonosa nas, kak si ti?

    Ja nemam nis za napisat pametno prehladena jos ali laganini, nis strasno.
    Jutro... popustili bolovi ali osjecam blagi grcevi...
    Danas 4DNO... pik bio u sub.u ned.jos bila dosta tamno testna crtica ali u pon.na uzv svi folikuli bili popucani... tako da racunam da O bila u ned.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #1138
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Evo me s uzv, endometrij 9, folikuli desno 15,14,14,15, lijevo 16,16,15,14. Danas pikice i ujutro opet uzv i vadenje krvi hormoni. On predvida dan d u utorak. Dragi se previjao citavu noc, zeludac ga je ulovio vec par dana, jutros otisao na hitnu. Jos sene javlja. Sad ne smijem dozvolit da me pojede stres. Idem odradit danasnji dan

  39. #1139
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 10.10.2019.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~23.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~23.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~20.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~20.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~19.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~14.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~14.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~9.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~7.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~3.dc

  40. #1140
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me s uzv, endometrij 9, folikuli desno 15,14,14,15, lijevo 16,16,15,14. Danas pikice i ujutro opet uzv i vadenje krvi hormoni. On predvida dan d u utorak. Dragi se previjao citavu noc, zeludac ga je ulovio vec par dana, jutros otisao na hitnu. Jos sene javlja. Sad ne smijem dozvolit da me pojede stres. Idem odradit danasnji dan
    Koji dan ciklusa danas???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #1141
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Cure jutro! Listonosa samo aktivna u azuriranju liste hehehe. Ok sam,imam jos par dana do M i vec kao ozeblo sunce cekam i gledam u one kutije klomifena haha. Ovaj mjesec sam najopustenija. Vjerovatno jer sam prekrizila prirodnu trudnocu i prihvatila cinjenicu da se moram lijecit ako zelim da do nje dode i vise nista ne pratim.
    Gdje su nam nase trudnice? Kako ste?

  42. #1142
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Bubamara,dobrodosla!!!

  43. #1143
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala vam.na dobrodoslici. Danas sam 8 dc

  44. #1144
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jooooj stalno mjesam Alice i Andydea, da znate kolko puta sam prepravljala, ali jucer navecer nisam ni skuzila hahaha.

    Dakle ALICE javi stanje s trakicom.

    Andydea, tak je i meni postalo lakse kad sam si poslozila da prirodno nebu nis.

    Bubamara, cure koje su prosle ivf uglavnom pisu da im od svega najteze padaju ti ljekovi/pikice. Ako ti to nije stvaralo probleme vjerujem da ces sve ostalo odraditi ko velka! Vjerojatno strah od nepoznatog da.
    Ne sekiraj se, ako je na hitnoj vjerojatno se ni ne moze javiti.

    Ljube, drago mi je da ti je bolje. Vidjet cemo, mozda je to bio neki predznak

  45. #1145

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Jooooj stalno mjesam Alice i Andydea, da znate kolko puta sam prepravljala, ali jucer navecer nisam ni skuzila hahaha.

    Dakle ALICE javi stanje s trakicom.

    Andydea, tak je i meni postalo lakse kad sam si poslozila da prirodno nebu nis.

    Bubamara, cure koje su prosle ivf uglavnom pisu da im od svega najteze padaju ti ljekovi/pikice. Ako ti to nije stvaralo probleme vjerujem da ces sve ostalo odraditi ko velka! Vjerojatno strah od nepoznatog da.
    Ne sekiraj se, ako je na hitnoj vjerojatno se ni ne moze javiti.

    Ljube, drago mi je da ti je bolje. Vidjet cemo, mozda je to bio neki predznak
    Jagodice, crtica je jednako skoro nevidljiva kao i jucer. Mislim da nema smisla veceras raditi opet i hopsati se veceras. Voljela bih da bude crta prije nego odemo u bolnicu. No, bude sta bude. Ima uvijek iduci ciklus.

  46. #1146
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ma da, nemoj si bezveze trositi jos jednu danas. Cuvaj za sutra. Kaj se hopsanja tice to vama po volji haha.

    Curke, sta se radi na ovaj tmurni jesenji dan?

  47. #1147

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da, nemoj si bezveze trositi jos jednu danas. Cuvaj za sutra. Kaj se hopsanja tice to vama po volji haha.

    Curke, sta se radi na ovaj tmurni jesenji dan?
    Ja pravim sok i slatko od dunja...malo da ubijem vrijeme...kako ste vi ostale

  48. #1148
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Vratila se s posla, piknula si 2 injekcije, kuham juhicu dragom. Vratio se s hitne. Gastritis i da napravi uzv abdomena, mozda ima i zucne kamence, pije spasmex i controloc do daljnjeg. To ne bi trebalo utjecat na plivace za umjetnu( vjecni sam klasa optimist).

  49. #1149

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Bubamara, nadam se da ce ti dragi biti uskoro bolje. A ne bih rekla da ti lijekovi nesto posebno uticu na plivace.

    Ja zavrsila nesto vezano za posao uz kafu (pokusavam smanjit na dvije al evo treca.....) pa cu kosu da perem i kupanjac. Idem sutra vadit krv jer u ponedjeljak trebam na kontrolu pulmologu da me zvanicno skine sa kortikosteroida (skinuta al zvanicno samo uz nalaze).

  50. #1150

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Ee curke,jel zna mozda neka od vas sta mu znaci OVULA NABOTHINA 7 SATI??ako ne nemojte se zamarati
    Cini mi se da ti nije nitko odgovorio...
    Nabothijeva cista, cista zlijezde, na cervixu, a 7h je polozaj na cervixu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •