Stranica 24 od 39 PrviPrvi ... 14222324252634 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1151

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Cini mi se da ti nije nitko odgovorio...
    Nabothijeva cista, cista zlijezde, na cervixu, a 7h je polozaj na cervixu.
    Hvala ti...ma rekla sam da se nezamaraju curke oko toga....nije toliko ni bitno previse

  2. #1152
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni danas nesto cudno... Kao da imam malo tragova spotinga na gacicama sad navecer. Brisanje nista. Kriva strana i samo jedan susret ovaj mjesec mi ne ulijevaju nikakvu nadu tako da... Al ovo mi je skroz cudno. 11 dpo

  3. #1153
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Moze i taj jedan biti upravo bingo...strpljenja jos malo drzim fige
    Posljednje uređivanje od mašnica : 10.10.2019. at 23:11

  4. #1154
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje su nam nase trudnice? Kako ste?
    Ja sam dobro. Čekam idući pregled i onda nakon toga putujem za Poljsku na par dana.

  5. #1155
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Jutro cure. 9 dc. Ide sve ok, vadila krv, sutra opet uzv. Ja sam mislila 3 folikulometrije, kad ono evo se zaredale 3 u 3 dana. Dragi je malo bolje. Sinoc sam mu piknula Naklofen i dala mu popit Normabel i spavao ko beba do jutros. Sad ga malo boli,al puno manje nego jucer. Ima da ga ucinim fit ovaj vikend

  6. #1156
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni danas nesto cudno... Kao da imam malo tragova spotinga na gacicama sad navecer. Brisanje nista. Kriva strana i samo jedan susret ovaj mjesec mi ne ulijevaju nikakvu nadu tako da... Al ovo mi je skroz cudno. 11 dpo
    A kako se osjećaš? Ja sam u ove 2g pokusavanja skoro svaki ciklus imala nadu pa makar bio 1susret, pa si predmenstrualne simptome gledala mozda je to, valjda ta velika zelja. Ti si realna al ja ti zelim da je taj jedan dobitan

  7. #1157
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 11.10.2019.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~24.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~24.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~21.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~21.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~20.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~15.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~15.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~10.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~8.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~4.dc

  8. #1158

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jutro, ja vadila krv radikontrole kod pulmologa u ponedjeljak i neka me teta zbola, ruka mi otpada. Inace me ne boli, al ima tesku ruku. :D

    Just Me, da to nije neki znak neceg dobitnog? Drzim fige.

    Anita, ja sam u obje trudnoce 26. dan ciklusa imala pozitivan test jer su mi tada bili ciklusi tacno 25. dan i 26. je vec bio sumnjiv. Svakako mislim da mozda Clearblue moze pokazati i koji dan prije, ovisno kad je bila ovulacija.

    Kod mene LH i dalje svijetal, malko tamniji od jucer ali svijetal. Obisla sam sve apteke, pola ih ni ne zna sta cu LH trakice pa sma zapravo uzela jos koji onaj stapic u dm-skup ali eto. Uskoro ce mi stici trakice nadam se.

    Ako je svijetlo, da li bas ima sanse u narednih par dana da se zakaci ako recimo ovulacija dodje pocetkom naredne sedmice??? Kad se vratim iz bolnice definitivno ce biti kasno. Ako nista par upratim ovulaciju ovaj mjesec i kad nastupa. Mada iskreno, ove ciste na jajnicima... ne znam ni dal ce se desiti sto treba radi njih.

  9. #1159
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutro curke!!
    Just Me, mozes komotno i test. Ne znam kaj bi to moglo biti, ili spotting prije m ili mozda od implantacije. To mi jedino pada na pamet.

    Bubamara, drzim fige da muz uskoro bude ko novi. Kak ti podnosis te svoje pikice i ljekove?

  10. #1160
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Jutro curke!
    Evo mene pomalo zbunjene. O je bila 12 ili 13dc. Od prije tri dana pritisak u trbuhu kao da cu dobiti svaki tren. Nocas me probudilo pucketanje...kao mjehurici da pucaju. Iscjedak mlijecno bijel. Mucnina koja se smanjuje kad pojedem nesto. Dize mi se zeludac i na cigaretu i na cetkicu za zube. Vrtoglavica svakodnevno. Jucer glavobolja. Danas cike ne smijem ni pogledati. Zimica me trese.
    Sve nekako upucuje na T, a mene je strah nadati se.
    Nekako mi je lakse misliti da me viroza hvata.
    Posljednje uređivanje od iva_777 : 11.10.2019. at 10:32

  11. #1161
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Jagodice, nakon enolve migrena i grcevi, menga stala ( nikad krace..2 dana), ostalo ok do danas kad osjecam cicke i napestost u trbuhu i malo muka, a to sam mozda samo gladna, upravo jedem pacu to iskljuciti

  12. #1162
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Iva, ovo zvuci jaaako lijepo drzim figee

  13. #1163
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro curke!
    Evo mene pomalo zbunjene. O je bila 12 ili 13dc. Od prije tri dana pritisak u trbuhu kao da cu dobiti svaki tren. Nocas me probudilo pucketanje...kao mjehurici da pucaju. Iscjedak mlijecno bijel. Mucnina koja se smanjuje kad pojedem nesto. Dize mi se zeludac i na cigaretu i na cetkicu za zube. Vrtoglavica svakodnevno. Jucer glavobolja. Danas cike ne smijem ni pogledati. Zimica me trese.
    Sve nekako upucuje na T, a mene je strah nadati se.
    Nekako mi je lakse misliti da me viroza hvata.
    Da napravis test???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  14. #1164
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Hvala bubamaro
    Ljube...prerano mi je...imam jos dobrih 6 dana do ocekivane M

  15. #1165
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Danas sam celu noc nisam mogla spavati... vrucina me ubijala i grcevi dosta izrazeni bili celu noc...malo popustilo hvala bogu...

    Jos i sa prehladom mucim se...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #1166
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma ja nemam ni simptoma pmsa. Ni c ni nista. Danas opet bijeli isckedak. Ma vidjeti cemo sljedeci tj. Ne uzimam ovo ko neki simptom. Bilo me samo strah da nije nesto ozbiljno

  17. #1167
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 12.10.2019.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~25.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~25.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~22.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~22.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~21.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~16.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~11.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~9.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~5.dc

  18. #1168
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro!!!
    iva,drzim fige! Tvoji simptomi su obecavajuci. sretno!
    Meni je 25. dc i sutra,prekosutra bi trebala procurit. 2. dc klomifen.

  19. #1169

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jutro cure, ima li vas!

    Ja danas nakon nekoliko mjeseci malo duze odspavala, mala kod moje mame otisla da prespava (uziva tamo).

    Mi se naravno zadali u pokrivanje dana iako je crtica na LH slaba. Vise ih nemam, jutros popiskila zadnju. Zanimljivo mi je da je jucer ujutro bila slaba ali vidljiva a sinoc skoro nevidljiva, jutros jos manje. Ne bih rekla da je doslo i proso da ne znam, a tek 9 dc. Po onom kako je prije bilo, ovulacija bi trebala biti oko ponedjeljka (ako je uopste bude). Iskreno, ne pridrzavam se bas onog sa piskenjem jer ja ne mogu toliko trpiti, cak i nocu ustajem-moguce zato da me trakice zezaju. Sad se pitam dal da pokrijemo i danas i ponedjeljak ili da preskocimo danas pa pokrijemo nedjelju i ponedjeljak....ili sve dane pa sta bude.

    Kako sam shvatila moguce je ostat trudan i sa slabom LH ako u narednih par dana dodje ona jaka? Bum vidjeli.

    Hoce li biti kod vas uskoro testica?

  20. #1170
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Jutro cure. Sutra stoperica, u utorak punkcija. Folikuli izgledaju ok i hrpa ih je, lijepih velicina, estradiol mi je 2000 sto je ok, trolinijski endometrij fino zadebljao

  21. #1171
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure. Sutra stoperica, u utorak punkcija. Folikuli izgledaju ok i hrpa ih je, lijepih velicina, estradiol mi je 2000 sto je ok, trolinijski endometrij fino zadebljao
    Ja sam imala estradiol 3437 i samo tri lijepa folikula.. estradiol vaden 13dc.. a 16dc bila O pik sam ulovila 15dc...na 17dc sva tri bila puknuta

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #1172
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam na putu nakon sto god, i bas sutra bi trebala dobiti hahahha viditi cemo

  23. #1173
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 13.10.2019.

    (Ne) čekalice

    justme409~~~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~23.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~23.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~22.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~17.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~12.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~10.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~6.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~1.dc

  24. #1174
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro cure!!! Evo ja dobila... Sutra krecem sa Klomifenom.
    Bubamara39,sretno!

  25. #1175
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Iva kako si ima kakvih simptoma novih?

  26. #1176
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Danas nakon piskanja kod brisanja malo sukrvice. Ne znam jel to krece spotting ili sta je. Vidjet cemo uskoro

  27. #1177
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ja bih vec piškila od napetosti ja cu krenuti s trakicama da ulovimo pik. Zmaci svaki dan popodne u isto vrijeme?
    Posljednje uređivanje od mašnica : 13.10.2019. at 20:09

  28. #1178
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Brevacid 5000 i decapeptyl 0,2...upravo sam si dala. U utorak pukcija, jao jao...blizi seee
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 13.10.2019. at 21:31

  29. #1179

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Cao cure, nema vas nesto.

    Masnice, i ja piskim ali shvatih da i par dana prije pika vrijedi babydance-at. :D A nakon peaka nema bas mnogo vremena (ovisno koliko i traje) ili neka me neko ispravi? Uglavnom, ja piskim jednu ujutro i jednu navecer. Vise ih nemam al mislim sutra da ce stici. Vidi se da gradually napreduju, tj. tamne. Gledala sam masu videa i cak mislim da i odnos koji nije u peaku moze odraditi posao. Kako god, ja imam vremena jos danas i sutra pa ako nista onda naredni mjesec. Iskreno, mm nesto nije u mood-u za hops hops i uzasno me nervira.

  30. #1180

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Iva, drzim fige da bude uspjesno! <3

  31. #1181
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Meni je gin rekao da kad su obje crte tamne unutar 24h dolazi do ovulacije. Kod mene je obrnuto, meni se bas ne da...padam s nogu od umora imam ludi tempo, posao, skola, edukacija, kuhanje itd... idem u kadu i na spavanac.

  32. #1182
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Znaci meni kasni... Inace mi na desnu stranu, od vanm.do evo sad, ciklus traje 25 dana tocno. Na 12dc sam osjetila bockanje u desnoj strani i sigurna sam da jento bila O. i po tome jucer je trebala stici, a eto, nje nema do sad. Danas sam jos na putu. Mozda zbog aviona, mozda zbog puta, mozda jer me zeza kasni...
    Ali cudno mi je. Test cu sutra raditi ako ne dodje. Danas nema sanse. Nenzelim uopce ni razmisljati o opciji da san trudna kad, rekla sam vam... Kriva strana, samo 1 put, doduse tocno kad sam to bockanje osjetila... Al isto, inace pokrivamo strateski pa nista. Sutra cemo biti pametniji

  33. #1183
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Jutro curke!
    Ja i dalje smeckarim, doduse samo kod brisanja, ali bojim se da je M na putu. Trbuh me boli junacki. Nadala sam se da je implantacijsko, ali nada je...
    Malo je rano krenulo (10dpo).
    Pokusat cu jos jedan ciklus, a onda odustajem definitivno.
    Posljednje uređivanje od iva_777 : 14.10.2019. at 09:48

  34. #1184
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Just

  35. #1185
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za
    14.10.2019.

    (Ne) čekalice

    justme409~~~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~24.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~24.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~23.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~18.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~13.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~11.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~7.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~2.dc
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 14.10.2019. at 09:59

  36. #1186
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Iva, nisam stigla popratiti, puno je sad cura i jos se nisam snala hahha
    Jesi utvrdila O ovaj mj s necim ili mislis da je 10 dpo po iskustvu?
    Ko zna, mozda je stvarno neko implatacijsko. Prerano je i po meni za spotting prije m.

  37. #1187
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro!!! Popila prvu tableticu jutros. Dragom sam se unaprijed ispricala radi mogucih promjena raspolozenja. Hahaha. Jutros ga je jedna frendica vidila i pitala ga kako je,kako sam ja ( zna da se borimo sa neplodnoscu) pa kad joj je rekao da pocinjem pit hormone ona mu je samo rekla da neka bude strpljiv samnom i da bude spreman na svakave reakcije i promjene raspolozenja,isto tako i na moguce debljanje i nadutost. Ja se nadam da cu sto manje tih simptoma imat.
    Justme,ajde pisni test!

  38. #1188
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bubamara, sretno i javi nam se nakon punkcije da vidimo kako je proslo.

    JustMe, u iscekivanju sam tvojeg javljanja.

    Iva, jel i inace imas tako smedarenje prije m? Jer po ovome ak si 10dpo je to pocelo dosta prije.

    Alice, evo i Masnica je rekla ali da, realno bi se peak trebao vidjeti prije O. Doduse svakako bolje pokrivati prije i za vrijeme O nego poslje, odnosno bolje da plivaci cekaju.


    Masnice bome si nabila tempo!

    Andydea, drzim fige da ti sto lakse sjednu tablete!

    Ljube, Himalaya, Jelena, kaj ima kod vas?

    Meni ovaj ciklus od kak je m stala ona "eggwhite" sluz. Kakti plodna jel. Jucer trakica tamna ali nije bas peak, vidjet cemo danas. Pokriveno za sad je.
    Ja kasljem ko budala pa si kuham ovih dana cajeve doma. Jucer isli opet malo po sumi hodati, danas povratak u stvarnost.
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 14.10.2019. at 10:13

  39. #1189
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Ima kriminalno bolne O tako da ih ne trebam pratiti hahaha. Ovaj mjesec su bolovi bili 12 i 13dc. A smeckarenje pocelo 23dc. Inace isto smeckatim prije M, ali lutealna je kod mene 15 dana, a smeckarenje pocinje 14 dan.
    Po svemu M bi trebala dobiti tek za 3 dana, zato mi je ovo nekako prerano.

  40. #1190
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Tako je slicno i kod mene iva i samo jednom sam imala neke tragove cudne smedjkarenja po gacicama na 10dpo. Ovaj ciklus. Viditi cemo sutra moguci razlog.
    Sutra radim test nakon posla, kad dodjem kuci svojoj lijepo.

    Ako mi je uspjelo bit ce to najcudniji ciklus ikada. Nismo pokusavali, slucajno se potrefilo, nakon toga sam ja radila sve, teze nego inace, kopala, krampala, strugala, bila u prasini... Popravila zub napokon racunajuci da nema sanse. Mislim da jedino nisam pila alkohol jer mi se nije pio. To ne znam. Bas i mene sad zanima. Al opet, ne zelim se veseliti

  41. #1191

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ja procitah sve ali pola ne zapamtih. :D

    Iva, just me, drzim fige da testici budu pozitivni (valjda nisam pobrkala imena). :D

    Kod mene je danas LH taman (zavukla se jos jedna u kutiji, koja radost), nije skroz kao kontrolna ali djeluje da bi veceras moglo biti no ako mi ne stignu trakice necu znati. Sinoc nismo pokrili, samo 11.10. i mislim da cemo uspjet veceras. Sinoc njemu nije bilo do...nekako mu ovo imam osjecaj kao obaveza ili eto dodje covjeku nekad od umora....inace nije takav. Imam fore eto veecras i ako cista ne zasmeta nadat cu se.

    Pod stresom sam veliki radi bolnice sutra. Bit cemo 4 dana i bas, bas se brinem-a stres ne utice pozitivno. Nadam se samo da ce sve proci OK i da ako uspijem ostati trudna necu navuci kakav virus.

    Jagodice, kod tebe eggwhite pravo psotojan,heh. Kod mene ga nesto i nema ali vidim da ide ka tome.

  42. #1192
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima kriminalno bolne O tako da ih ne trebam pratiti hahaha. Ovaj mjesec su bolovi bili 12 i 13dc. A smeckarenje pocelo 23dc. Inace isto smeckatim prije M, ali lutealna je kod mene 15 dana, a smeckarenje pocinje 14 dan.
    Po svemu M bi trebala dobiti tek za 3 dana, zato mi je ovo nekako prerano.
    To ti je implan.tako i meni bilo u trece trudn.11dno krenuo smedi iscjedak a prije toga bio samo rozi iscjedak ko voda pobojana... i ispostavilo se da smede bilo zbog hematoma

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #1193

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Bubamara, sretno i javi nam se nakon punkcije da vidimo kako je proslo.

    JustMe, u iscekivanju sam tvojeg javljanja.

    Iva, jel i inace imas tako smedarenje prije m? Jer po ovome ak si 10dpo je to pocelo dosta prije.

    Alice, evo i Masnica je rekla ali da, realno bi se peak trebao vidjeti prije O. Doduse svakako bolje pokrivati prije i za vrijeme O nego poslje, odnosno bolje da plivaci cekaju.


    Masnice bome si nabila tempo!

    Andydea, drzim fige da ti sto lakse sjednu tablete!

    Ljube, Himalaya, Jelena, kaj ima kod vas?

    Meni ovaj ciklus od kak je m stala ona "eggwhite" sluz. Kakti plodna jel. Jucer trakica tamna ali nije bas peak, vidjet cemo danas. Pokriveno za sad je.
    Ja kasljem ko budala pa si kuham ovih dana cajeve doma. Jucer isli opet malo po sumi hodati, danas povratak u stvarnost.
    Ja sam jos pod terapijom..bude sve ok nadam se..

  44. #1194
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Do sada sam 6 puta bila trudna i nikad do sada nisam imala implantacijsko. Daj Boze da je.
    E sad...ako je...kad mogu vaditi betu ili eventualno testic?
    Naravno ako se ne izlijem u medjuvremenu.

  45. #1195
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Do sada sam 6 puta bila trudna i nikad do sada nisam imala implantacijsko. Daj Boze da je.
    E sad...ako je...kad mogu vaditi betu ili eventualno testic?
    Naravno ako se ne izlijem u medjuvremenu.
    Čini mi se da sam ja radila test 3 dana prije menge. Clearblue digitalni. Mislim ne kažem da radiš s njim nego sam ja s njim radila i pokazao je točno.

  46. #1196
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Iva, sutra ujutro da pisnes vjerujem da bi pokazalo. Moja preporuka je uvijek Gravignost mini.

  47. #1197
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Do sada sam 6 puta bila trudna i nikad do sada nisam imala implantacijsko. Daj Boze da je.
    E sad...ako je...kad mogu vaditi betu ili eventualno testic?
    Naravno ako se ne izlijem u medjuvremenu.
    Sutra vec mozes test

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #1198
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Iva ja bi ti preporucila ili cekati 15dpo ili betu izvaditi sutra, ako si ko ja. Ja vidim sjenicu pa onda potrosim bogatatvo na testove hahaaahha

  49. #1199
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja evo uhvatila danas peak. Pokrivamo i nastavit cemo. Iako vec preko 3 god nista i iako cekamo postupak, mi i dalje pokrivamo svaki ciklus i trudimo se i nadamo. Nikad se ne zna...

    JustMe, jel i ti slikas test pa provlacis kroz filtere raznorazne, pa googlas kak su tudji izgledali na isti dpo...? Nadam se da nisam jedina

  50. #1200
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Taman sam odlucila da nedam novac na testove. Ako ne dodje do petka onda cu na betu i amen

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •