Stranica 32 od 39 PrviPrvi ... 223031323334 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,551 do 1,600 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1551
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    evo cure da vam se javim, sutra je dan D .. sutra mi induciraju porod.. bebac je prestao dobivati na tezini i skroz je nisko u zdjelici pa nemamo kaj vise cekati.. sutra sam 39+3tt
    Sretno od svega srca!!!!![emoji7][emoji7][emoji7]

    Koliko je teski maleni???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #1552
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, nova sam na temi. Inače su mi ciklusi 28 dana i M uredna al ovaj put "dobijem" 29.10. ujutro i bllijeda krv, svijetla, grčevi u stomaku i sve 5, sutra dan ništa ni sukrvice tijekom mokrenja i 31.10. očepi tamna krv, ugrušci i pravi bolovi. Ukoliko računam od 29.10. onda sam 9. dc, a ukoliko računam 31.10. onda sam 7.dc . Budem pitala ginekologinju u petak.
    Character,dobrodosla!!! Stavim te na listu sutra?

  3. #1553
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    evo cure da vam se javim, sutra je dan D .. sutra mi induciraju porod.. bebac je prestao dobivati na tezini i skroz je nisko u zdjelici pa nemamo kaj vise cekati.. sutra sam 39+3tt
    Viki sretnooo!!!

  4. #1554
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Radila test i nista!! Bijelo ko snjeg!! Vjv ni nemozemo napravit bebu
    Anita,bas mi je zao... Jeste radili neke pretrage? Zasto mislis da nemozete napravit dijete?

  5. #1555
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    hvala vam
    Posljednje uređivanje od Viki88 : 06.11.2019. at 17:49

  6. #1556

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Character,dobrodosla!!! Stavim te na listu sutra?
    Hvala i može....

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  7. #1557
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Character, dobro nam dosla! Obicno kazu 1dc kd krene zapravo, al najbolje pitati gina.

    Anita, kolko dugo pokusavate? Jesi razmisljala o kakvim pretragama tj jesi radila nesto do sada?

    Andydea, kaj ima kod tebe? Jel i dalje papas haha!

    I secer na kraju, Vikiiii, sretno do neba!! Kad ces moci sjeti nas se i javi nam da znamo kako je proslo i kako ste. Jedva cekam da se javis!

  8. #1558
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Radila test i nista!! Bijelo ko snjeg!! Vjv ni nemozemo napravit bebu
    A što će drugo ni biti 21.dan ciklusa, nego bijelo

  9. #1559

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Al ja imam kratke cikluse tak da treba sta pokazat pokazalo bi
    Nismo isli na pretrage al sam razocarana jer smo se ovaj ciklus trudili....uz to sam skuzila u zadnje vrijeme da je mm sperma vodena i prozirna....to nemoze bit dobro
    Viki sretno

  10. #1560
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Anita, to je fiziološka pojava, zove se likvefakacija sperme.
    I ma koliko bili kratki ciklusi, test ne može biti pozituvan 21.dan. Bar sačekaj 25.
    Najjednostavnije ti je mjeriti bazalnu temp pa ćeš znati kada raditi test.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 06.11.2019. at 20:56

  11. #1561
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Anita i jagodica je mislila da ne moze pa vidi ju sad. Sljedeci mj, tj ovaj je trebala ici na potpomognutu i vidi sad. (Nadam se da se ne ljutis jagodica sto sam tebe uzela za primjer ali ti si mi motivacija).
    Nemoj se uopce ubijati s takvim pesimisticnim mislima. Ako ne ide, pokusajte s pretragama pa cete znati na cemu ste. Ali nemoj si uopce dopustati misliti takve stvari.

    Viki sretnoooooo. Jedva cekam cuti kako je maleni.

  12. #1562

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Ah znam jagodicinu pricu....svejedno se moram nekad i ja pozalit

  13. #1563
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe jao, jesi me sad raznjezila. Ne znam dal sam ikad ikome bila motivacija

    Beti, vidis to nisam znala. Kod nas je bio slucaj da je izgledalo full nekako kruto i bojali smo se da ce biti los sgram, na kraju ispao za medalju!

    Anit, ma oke, zato smo tu da se pozalimo. Znamo sve kak je to jer se sve trudimo iz ciklusa u ciklus. Sjedi s muzem i pricaj, napravite barem spermiogram za pocetak, i recimo hormone da izvadis. A ti se slobodno pozalis, ali nemoj se ljutiti imam osjecaj da se javis u 90% slucajeva kad se zalis. Nista lose ne mislim, ali nemoj samu sebe gurati u negativu, jer ako si sama ne pomognes ne moze ti nitko. Kolko kratke cikluse imas? Mozda je i tu problem, prekratka lutealna faza. Pitala sam vec al evo jos jednom, jesi obavila kakve pretrage?

  14. #1564
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Anita ne mislim nista lose s ovim sto sam ti napisala. Naravno da se mozes požaliti ali bi mi bilo zao da si ovo govoris stalno, jer ces sama sebe uvjeriti u to.

    A jagodica kako neces. Toliko muko i godina i na kraju onaj zadnji ciklus dobitni. A pogotovo sto sam nekako znala da ces tad sigurno ostat trudna pa mi jos draze

  15. #1565
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam dal sam ikad ikome bila motivacija
    E sad bih te.. Ma znaš već.

    Justme, mogu i ja u klub znalaca? Hahaha.
    Par dana prije smo nešto pričale Jagodica i ja, i kažem ja mužu da ja mislim da je ona trudna. On me ubio u pojam, ja i moja intuicija bla bla.. Kako sam mu lijepo nabila svoju intuiciju na nos!

    Anita, ako sumnjate na to da nešto nije u redu, odite na pretrage. Ionako je to jedini način da saznaš.

  16. #1566
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ajde jel netko zna za mene stogod ovaj mjesec? Hahahahahahah

  17. #1567
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde jel netko zna za mene stogod ovaj mjesec? Hahahahahahah
    Ja ti želim svu sreću da bude dobitni mjesec!

  18. #1568
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    07.11.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~37.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~35.dc-pozitivan test
    mašnica~~~~~~~~~~~31.dc
    Andydea123~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~24.dc
    justme409~~~~~~~~~~23.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~22.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~17.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~12.dc

  19. #1569
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Hej cure... Eto mene u (ne) cekalice,barem danas haha. Test sutra ujutro.
    Character,neznam koji ti dan ciklusa napisat pa pricekajmo do novog ciklusa. Kad ti bude 1. dc javi i stavljam te na listu.
    Ostale cure, nista samo poljubac svakoj!
    viki,javi!

  20. #1570
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Character, dobro nam dosla! Obicno kazu 1dc kd krene zapravo, al najbolje pitati gina.

    Anita, kolko dugo pokusavate? Jesi razmisljala o kakvim pretragama tj jesi radila nesto do sada?

    Andydea, kaj ima kod tebe? Jel i dalje papas haha!

    I secer na kraju, Vikiiii, sretno do neba!! Kad ces moci sjeti nas se i javi nam da znamo kako je proslo i kako ste. Jedva cekam da se javis!
    Hahaha jagodice! Daaa gladna stalno ko vuk!!! Napuhnuta ko zaba,grudi bole, na usni mi izbacio novi herpes,onaj od prije par dana prosao sad se pojavio novi! Ali lijep,veliki,nema sanse ga ne primjetit ufff! Inace sve ok hahahaha ma zen! Hahaha sutra dan D.

  21. #1571
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Svi imali osjecaj osim mene haha, sta ti je zenska intuicija. Ja drzim fige da fm od JustMe i apetiti od Andy urode plodom. Doslovno

    Ja sam jucer popila zadnju folnu pa sam si danas kupila pronatal, Boze kolko me vesele te male stvari...ko da sam ne znam kaj donjela doma a ne kutiju vitamina.

    Viki, mislimo na tebe i saljemo pozitivne vibrice ~~~~~~~~~~
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 07.11.2019. at 10:57

  22. #1572

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Nisam obavila pretrage napisala sam....duboko se ispricavam sto sam bila negativna necu vise

  23. #1573
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    nisam jos na redu odgdili indukciju do.22h ,lezim i cekam . ctg ocitava neke moje trudove

  24. #1574
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam obavila pretrage napisala sam....duboko se ispricavam sto sam bila negativna necu vise
    Anita draga,sve do jedne razumijemo tvoju razocaranost,jer,npr.ja,borim se sa neplodnoscu preko 6 godina,bude tu ciklusa kad sama sebe krivim jer ne ide,pa krivim cijeli svijet, imam osjecaj da je sve protiv mene... I ti su osjecaji sasvim ok. Slobodno se pozali,zaplaci,vici kad ti je dosta svega. Ali ja bi na tvom mjestu sjela sa muzem i porazgovarala. Odluci se na daljnje pretrage,prekontroliraj malo svoje zdravlje,jer,mozda je u pitanju samo neka mala prepreka koja koci trudnocu. Mi smo ovdje za tebe,slobodno pisi,mi cemo ti dat vjetar u leđa. Vidi,puno ciklusa je proslo dok nase cure na listi nisu pocele prijavljivat plusice,i njima je bilo tesko.neke od nas su i imale neuspjesne trudnoce i mislile kako iz depresije vise nema izlaza. Ja osobno sam na ovom forumu nasla podrsku,razumijevanje kad mi je bilo najteze. Cure su me digle! Hodam po doktorima,kljukam se hormonima i imam fore za prirodnu trudnocu do 4. mjeseca a onda inseminacija. Htjela bi da se T dogodi prirodno ali boze dragi,ako ne ide necu lupat glavom o zid jer to samo sebi cinim gore takvim razmisljanjem. Znas,meni je sutra rodendan i trebala bi dobit M,bila bi najsretnija na svijetu kad bi umjesto M bio pozitivan test,ali moje zelje su jedno a realnost drugo. Ako sutra procurim,eto mogu na svom rodendanu pit haha i ujedno nazdravit da sljedeci mjesec kad bude muzev rodendan da ga iznenadim plusem. Eto,ja sam ti tako pocela razmisljat. Nekako sve pozitivnije i kako bude. Samo da znas da smo uz tebe!

  25. #1575
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Anita, bez uvrede ali ja sto sam s tobom komunicirala na ovom forumu sam komunicirala. Iskreno ti zelim srecu, ali taj prgavi stav si trebala ostaviti u srednjoj skoli.

  26. #1576
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    nisam jos na redu odgdili indukciju do.22h ,lezim i cekam . ctg ocitava neke moje trudove
    Cekamo onda s tobom ako ne krene i samo od sebe hehe!

  27. #1577

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Jagodica nekuzim sta sam ja tebi skrivila....uvijek si nadrndana na mene! Al oprastam ti to su sad trudnicki hormoni
    Hvala drugima za podrsku....ja sam se samo ispricala sta sam bila negativna a ko nece prihvatit ok

  28. #1578
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Teško da bi itko normalan Jagodicu okarakterizirao kao nadrndanu.

  29. #1579
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahahahahahahahha kako ista normalno moze biti gdje je hrpa zena, svaka sa svojim hormonima.
    Ajme.
    Andy odlican stav. Taj sam si i ja nabila jer sam vidjela sa s onim drugim samo tonem. I super mi je ovako. Sad sam si dala cilj za smrsaviti, i koracam ka tom cilju usporeno,ali koracam. Jedino ga smije poremetiti neki plusic. Tako da u oba slucaja imam dalje cilj. Ili biti debela ali s razlogom ili opet biti mrsava i misicava kako ja to volim.

    Ajde bas javi! Ali sto god bilo zelim da ti ova godina donese napokon ono sto zelis! Sretan ti rodjendan!!!!!

    Viki, ti si do sad postala mama deckicu vjerujem pa cestitam i tebi!!!! I tvoja je prica posebna isto, od onih burnih pocetaka kad smo se svi molili evo nas sad. Nadam se da je sve proslo dobro i je maleni pravi.

    Ema i ti ces nam uskoro?

    A brate moram i ja. Anita s ovim curama sam pricala kad su ostale trudne, evo vec su i rodile, ja jos ni trudna nisam ostala nakon vanm, a gadjamo svaku o u sridu sto ja znam. Prije vanm imala sam spontani rani. I vjeruj mi znam da ti bude tesko. Nisam te ni ja, niti itko na ovom forumu, htjela omalovazavati, samo sam ti htjela dati neki poticaj, ukoliko se zakopavas u pesimisticne misli, da to ne radis. Meni je to pomoglo kad mi je trebalo.
    A neke druge cure s foruma imaju jos gore price od moje, vjeruj mi.

  30. #1580
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme Andy kako sam ja propustila da ti je rođendan! Pa sretan ti rođendan, nek bude najsretniji!

    Malo ću preuzeti ulogu glasnogovornika. Nije Viki još rodila, pa držite i dalje fige da sve bude super i brzo!

  31. #1581
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    lista za
    08.11.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~38.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~36.dc-pozitivan test
    mašnica~~~~~~~~~~~32.dc
    Andydea123~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~25.dc
    justme409~~~~~~~~~~24.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~23.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~18.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~13.dc

  32. #1582
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

  33. #1583
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Andy!!!! Pa to je toooo! Ajme cure ovi dani su stvarno top! Bravo čestitam! Vidi se iz aviona! Još jedna bebica stiže!!!

    I sretan rođendan! Mislim da sretniji ni ne može biti!
    Posljednje uređivanje od mašnica : 08.11.2019. at 07:22

  34. #1584
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Andy!!!! Pa to je toooo! Ajme cure ovi dani su stvarno top! Bravo čestitam! Vidi se iz aviona! Još jedna bebica stiže!!!

    I sretan rođendan! Mislim da sretniji ni ne može biti!
    Hvala ti Mašnice! Bas mi je sretan! Test vu ponovot jer je ova druga crtica bas blijeda.ali vjerujem da je to to.

  35. #1585

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti Mašnice! Bas mi je sretan! Test vu ponovot jer je ova druga crtica bas blijeda.ali vjerujem da je to to.
    Andy da vidi se crtica....cestitam....i sretan rodendan....nisi mogla dobiti bolji poklon...

  36. #1586
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andyyyyyyyyy aaaaaaaaaa!!!! Pa ja nemrem!! SRETAN RODENDAAAAAN!!
    Moram skicnuti testove navecer ali meni je tak bacao par dana prije M, kroz dva dana ce biti i tamniji ali to je to! Isuse koji poklon!

    Pa covjece kaj je ovo hahaha, sljedece odbrojavanje ce biti bome posebno!
    Plodna neka jesen haha!

    JustMe, kad ti piskis?

    Vikiiiii, mislimo na tebe i vibramo! ~~~~~~~~~~~~~~

  37. #1587

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Andy i sretan rođendan!

    Pa koliko tu ima trudnica hahaha Bravo cure! Predstoje vam jako lijepi blagdani, a mi netrudnice uživat ćemo u kuhanom vinom umjesto vas

  38. #1588
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Andy pa čestitam, predivno! I to na rođendan, baš mi je drago!

  39. #1589
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Andy, sretan rodendan i jako sam sam sretna jer vidim tvoju crticu. Opusti se i piski opet...samo pozitivne misli.
    Jagodice, ti si brutalno iskrena i ja takve obozavam
    Anita, nemoj se ljutiti. Glavu gore. Tu smo da pomazemo. Meni je pomalo neugodno sto sam dosla ovdje pred mjesec dana i odmah plus nakon mpo, al prvi mpo, kad dmi vidjeli da ne mozemo. Nitko ovdje bas ne zna moju pricu. Imam vec 3 djece i nekako mi s 40 nije bilo u planu, al upoznavsi mog dragog nakon par godina od razocaranja od bracnog kraha, osjetila sam unutar sebe poziv da ovaj covjek zasluzuje imati dijete. Prema mojoj djeci je bolji od vlastitog oca i od hrpe muskaraca koje vidim kako se odnose prema svojim obiteljima, pa rekoh, ovo je ljubav, dijete je bas bozji blagoslov kao kruna ljubavi i on to zasluzuje. Imala sam tumor uha 2 puta i operirana, imam meningeom i ovo je za mene sve skupa jako rizicno, plus stresovi oko preseljenja, trazenja novog posla, prebacaj u skolu, novu sredinu. Al vrijedi svakevzrtve. Svaka pd nas ima svoju pricu i zna zasto ili treba ustrajatinili odustati. I bez obzira sto mi je uspjelo od prve, ove cure su mi dale podrsku ko da mi je stoti pokusaj. I hvala svakoj ponaosob.

    Jucer sam curke bila na uzv, 5+2, gestacijska 5mm, za 2 tjedna idemo cuti srce. Pratit cu vas i dalje i javljat novosti. Saljem bezbroj vibrica za pozitivne plusice. I volim vas ...ipak ja svako jutro uz vas , sa vama , uz kavicu, citam i suosjecam svaki dan

  40. #1590
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Andy i sretan rođendan!

    Pa koliko tu ima trudnica hahaha Bravo cure! Predstoje vam jako lijepi blagdani, a mi netrudnice uživat ćemo u kuhanom vinom umjesto vas
    Jao, kuhano vino...jaooo..pa zgrijesit cu s jednim i to u vase zdravlje

  41. #1591
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bubamaro baš ti je lijep post.
    I nema ti šta biti neugodno, vjerujem da je svima ovdje drago što ti je uspjelo odmah. Svatko ima neki svoj križ, ako nije vezan uz trudnoću, jeste uz nešto drugo u životu. Tako da bi sve drugo osim podrške bilo totalno krivo, pa bio ti prvi pokušaj ili stoti.

  42. #1592
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    https://ibb.co/gvgZsLg
    Riri zato i kazem, podrska koja se ovdje nalazi je toliko smirujuca, bar meni
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 08.11.2019. at 10:48

  43. #1593
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Andy i sretan rođendan!

    Pa koliko tu ima trudnica hahaha Bravo cure! Predstoje vam jako lijepi blagdani, a mi netrudnice uživat ćemo u kuhanom vinom umjesto vas
    Da znas da ima dan dva kak mi je palo na pamet da ove zime necu smjeti i ajme koja navala tuge hahaha.

    Mislim da ce nam biti potrebna pomoc moderatorica oko otvaranja novog odbrojavanja

    Ja i dalje imam momente di me uhvati panika jer i dalje nemam nikakve simptome pa mi prode glavom sto ako je prestao rasti ili tako nesto... Za 12 dana pregled, moram ostati normalna do tad...
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 08.11.2019. at 10:54

  44. #1594

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Ma ok curke kuzim al mi zao sta ja nisam trudna kuzite sry jos jednom....
    Andydea tebi cestitam od srca i sretan ti rodjendan
    E curke jel viki rodila?

  45. #1595
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bubamaro divno!

    Jagodice haha a to ti je prava vježba strpljenja do tog prvog pregleda. I onda još do svakog idućeg. Bit će to sve dobro!

    Nije Viki još rodila.

  46. #1596

  47. #1597
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jeeeeeeej! Koja sreca, koji put i koja volja kroz citavu trudnocu! Bravo Viki, cestitam i ovdje

  48. #1598
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Cestitam andy!!!!!!!!
    Anita i meni je uvijek kad dobijem m. Al doci ce i nas red jednom kad bude vrijeme.

    Ja piskim tek sljedeci tj. Nema smisla prije. U utorak mi je tek 10 dpo

  49. #1599
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Čestitaaaaam!!!!

  50. #1600
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Hvala vam cure na cestitkama,jos ne vjerujem...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •