Stranica 36 od 39 PrviPrvi ... 263435363738 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,751 do 1,800 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1751
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam...šarafi me dolje i cice me bole valjda ce krenuti ovih dana više.

    I ja se veselim trostrukom ili cetverostrukom odbrojavanju.

    Ljube ja vidim ali njeznu njeznu...ponovi za 2 dana jel to 1.jutarnja ili?
    Nije jutarnji... i tek 10dno... tek u pon.trebam dobiti M

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #1752
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam pitala cokoladicu, rekla je da smo slobodne biti trudne u odbrojavati u kojim god kombinacijama zelimo, samo da se ne svadamo. Tako da eto!

    Ajme koja sreca!!
    JustMe, crta je super za 12dpo!

    Ljube, ja vidim sjenu! Pisni svakako sutra opet sa prvim jutarnjim. Ako nemas test moja preporuka je iz Mullera njihov onaj. Ili trakica ili plasticni!
    Jako mi je drago zbog tebe!!

    Pa ovo je najsretnije odbrojavanje ikad! Hvala ti Riri

    A ja sam i mislila da odbrojavanje otvaramo Alice, Bubamara i ja. Ne znam dal ko ide s nama jos. U svakom slucaju biti ce to jako kratka odbrojavanja hahaha, ali neka. Bitno da se zapise.

    Jedva cekam nove slike testova.
    Hvala... glavno da je ne umisljam...i da vidim ne samo ja nego vise nas.... hvala vam cure od svega srca i sretno nama svima bilo do kraja[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #1753
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Daaaa napokon imamo kratka i slatka odbrojavanja. Ajde kad vidimo ono koje se razvuklo od 2017 do 2018te... jel se sicate... zasluzile smo.

  4. #1754
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam sad tako uzbudjena. Da sam malo djete trcala bi u krug vjetovatno. Kaoo ste se vi smirile? Kad ste se smirile? Ja ne znam kako cu ovakva docekati taj pregled prvi

  5. #1755
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam sad tako uzbudjena. Da sam malo djete trcala bi u krug vjetovatno. Kaoo ste se vi smirile? Kad ste se smirile? Ja ne znam kako cu ovakva docekati taj pregled prvi
    Ja sam se smirila kad sam čula srce.
    I onda sam opet postala nemirna do svakog idućeg pregleda. Onda sam se opet malo smirila kad se počeo micati.
    Onda sam se nekidan opet uznemirila. Sad ću se potpuno smiriti kad se rodi. A kad se rodi onda ću vjerojatno misliti da ću se smiriti kad se odseli.

  6. #1756
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mislim da cemo se sljedeci pit smiriti kad umremo.... realno.... pogotovo ako nas budu iznenadjivali nekako hahahaha.
    Al ajde nek cujemo to srce napokon i da dobijem svoje poklone za bozic. Hahahaha

  7. #1757
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Evo stigla je. 1DC

  8. #1758
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Riri, to je najvaznije

  9. #1759
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Masnica eto, prije cete poceti raditi. Moramo se strateski raspodjeliti. Drzim vam fige cure da stvarno sto prije uspije. Znam kako je meni bilo neke mjesece. Ali evo, s jednim jajovodom uspjelo je.

  10. #1760

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hello!

    Just Me-cestitaaaaaam. Bas sam sretna!

    Ljube, ja bih cestitala i tebi jer ja vidim sjenicu. Takva je identicna bila i moja prva sjenica-razvalila sam test da je vidim i zvala mm da ne bude da umisljam. Nakon te skoro pa nevidljive sjene je krenulo lagano.....ja misli da je to to!!!!

    Riri- drago mi je da je sve proslo OK i da se osjecas dobro!

    Na forumu cekanje i cekanje pa kad je krenulo.....bas je krenulo. :D Yay!

  11. #1761
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hvalaa. Evo vidis, ja jos ne vjerujem. I odmah krenuli simptomi. Mucnina i sve to hahahahahah.
    Sad mi dajte savjete kako ste se rjesili cigarete. Ja pusim 10 kom dnevno sigurno.

  12. #1762
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Znamda mozda nije po pravilima, ali ako admini dopustaju ja bi da ovo prvo odbrojanje novo obavezno ima i bubamaru koja nije stigla u odbrojavanje. I onda i ljubu koja nije bila ovaj mjesec. Da se ne zaboravi
    Ja sam za! I za to da napravimo trudnicko odbrojavanje nas svih jer je ovo ja mislim rekord hshaha. Bas bi se volila nastavit druzit sa vama!

  13. #1763
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea obavezno!!! Moze. Onda imamo trudnicko odbrojavanje gdje cemo pisati lijepe stvari samo. Ruzne stvari i strahove cemo pisati u onoj strahovi i strepnje. Tako da trudne budemo okruzene samo s lijepim temama, djeljenjem iskustva u opremanju za bebacha.... a i da smo u toku tko rodi, pa se mozemo skupljati i kupovati poklone u grupama hahahaaha. Ali ako se za par godina ne nadjemo negdje nista jismo napravile


    P.s. ja ni ne znam koliko ima plusica u grupi. Tesko mi pratiti vise
    Posljednje uređivanje od justme409 : 13.11.2019. at 15:57

  14. #1764
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam za! I za to da napravimo trudnicko odbrojavanje nas svih jer je ovo ja mislim rekord hshaha. Bas bi se volila nastavit druzit sa vama!
    Ajme daaaa!!!
    Ne mora biti odbrojavanje ako nije po pravilima ali svakako neka tema zajednicka da se pratimo! Bas bi voljela! Tolko odbrojavanja sam ispratila, pa vi ste jedine samnom plusic docekale bas bi voljela da nastavimo u revijalnom tonu!

    JustMe, ja bi popusila kutiju kroz 24h (znaci ne u jednon danu ali ono, kroz dan i pol). Za pocetak sam presla na one najtanje slimsice. Sad sam na nekih 4 cigarete dnevno. Nejde bas preko noci, ali psihicki lakse nego ikad prije kad sam razmisljala da bi prestala radi sebe same.
    I Riri mi je dala dobar savjet, nekad zapalim pa na pola cigarete ugasim. Pa onda recimo zapalim 5-6 puta dnevno ali pola od toga bude do pola cigarete.

    Ljube, bome za 10dpo ne moze biti bolja sjenica. Vjerujem da je to to!

    Sto se tice smirivanja, meni je najgore bilo do izostanka menge. Jer nisam vjerovala ni testovima, ni sebi, i ne bi ni dragom Bogu da mi osobno dosao samarcinu zakeljiti!
    I tih dana sam bila najtuznija i najvise se bojala i pisala testove ko luda. Kad je napokon zakasnila M sam se malo smirila. Al obzirom da dugo cekam na pregled (preko 20dana) bez ikakvih simptoma, svaki dan je izazov

  15. #1765
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo stigla je. 1DC
    Masnuce, kad je vec morala doci, nek je onda dosla vise. Ali svaka ti cast, onakva crta i na kraju nista. Ti si cijelo vrijeme ostala pozitivna a znam da ti nije bilo lako, i da ti nije ni sad. Vjerujem da ce te taj tvoj borbeni stav dovesti do plusica! Drzi se

  16. #1766
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    S koliko si pocela smanjivati. Ja i ljube se dogovorile da cemo sutra max 10, pa dan pocdan samo jednu maknuti.
    A ovo s pola cigarete sam ja riri rekla, tako sam ja prvi put hahahahaha. Drago mi je da je upalilo svima. Tp mi je isto plan poceti koristiti kad sa 6 budem prelazila na 5 i sl....

    E i voo tocno sto si rekla. Treba sad docekati petak i dan neočekivane. Pa opet pregled. Ja pregled planiram tek u 7tt.jer ne zelim da me uopce diraju prije osim u nekom slucaju hitnom naravno. Tako da jos 3 tjedna meni sigurno nista od pregleda. I ja cu se nacekati. Al ocu odmah viditi sve da se ne mislim.
    Ja sam jos jednog popisala sat vremena nakon onoga i divim im se oboma svako malo. Al isto, kao da nisu moji.


    E da, i masnica i ja sam ti htjela reci svaka cast na kul stavu. I iskreno, ja sam tako pocela od proslog pretproslog mj, i mislim da mi je to pomoglo da se skuliram, opustim i da dodje do neceg
    Posljednje uređivanje od justme409 : 13.11.2019. at 16:31

  17. #1767
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Mašnice i ja ti skidam kapu.

    Justme, ma prestat ćeš. Nije lako ali evo ja sam prestala, a znala sam drmnit i po dvije kutije dnevno. Imala sam nekih kikseva, naravno. Zadnjih par dimova sam povukla prije nekih tjedan dana. Sad više neću jer mi je takva situacija da se jako moram čuvati i ne želim uopće izazivati sudbinu ni sa čim.

    Pomaže i kad promijeniš navike koje te vežu uz cigaretu. Za primjer, muž i ja smo ujutro čim se probudimo kuhali kavu i išli na balkon zapaliti. Sad se probudim i doručkujem.
    Pomoglo mi je i to što se on skroz prebacio na balkon, ne dimi u stanu više. To je meni veliko olakšanje jer nisam od onih sretnica kojima cigareta zasmrdi u trudnoći, meni i dalje jako miriše.

  18. #1768
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma sad mi je sve nevjerojatno. Al pocinjem. Uf. Ti si nam znaci izvan ooasnosti sad? Mozemo se opustiti? Ti ces mirovati i sve ce biti odlicno

  19. #1769
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma sad mi je sve nevjerojatno. Al pocinjem. Uf. Ti si nam znaci izvan ooasnosti sad? Mozemo se opustiti? Ti ces mirovati i sve ce biti odlicno
    Sretno, ne sumnjam ja da ćeš uspjeti!

    Možete haha. Moram mirovati, ležati na lijevom boku, idem samo do wca i nazad u krevet. Ali dobro, dubila bih sad i na glavi do 5.4. da moram, samo da sve bude dobro.

  20. #1770
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bas strogo mirovanje? Zao mi je da ti je tako ispalo. Ali vidim da si svjesna za koga je to i da ce se isplatiti na kraju. Pocni pisati dnevnik jedne trudnice. Mozda ga na kraju prodas oo knjigu hahahaha.

  21. #1771
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Da, trenutno baš strogo, a vidjet ćemo hoće i ostati tako.
    Ma nema veze, ja sam imala lijepih 5 ipo mjeseci. Šta bi tek mogle reći cure koje cijelu trudnoću preleže. Jedino me muči ta lijeva strana jer mi je lijevi kuk poprilično uništen još odavno pa me boli, ali naći ću neke prirodne metode ili nešto da ne ubacujem stalno neku kemiju u sebe.

    Hahahaha i mogla bih, očekujem onda par narudžbi od vas tu.

  22. #1772
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ne znam sto ti reci za polozaj. Mogu samo da se nadam da ce te pustiti prije da se dizes, i da sve zavrsi naravno dobrom naravno da cemo naruciti. Moras i nas spomenuti kad smo dio tvoje trudnoce hahahahaha. A too nece htjeti imati knjigu di je lik

  23. #1773
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahaha dogovoreno, spominjem vas!

  24. #1774
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Eto nasli smo kako cemo tebi ubiti vrijeme, a ja sam odlucila s istim nacinom zivota dalje. Raditi u gradjevini i na treninzima isto. Ako je uspilo do sad i dalje ce

  25. #1775

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Ljube nam ima super crticu!! Riri moras obrisat ekran podhitno hehe izdeprimirala si nam Ljubu

  26. #1776
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Stvarno?
    Oprosti Ljube, nije mi to bila namjera. Bilo bi mi glupo da sam ti lagala da vidim ako ne vidim. Ali zato sam odmah i rekla, ako svi vide osim mene, jasno je da je do mene. U svakom slučaju, želim ti predivnu i mirnu trudnoću.

  27. #1777
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    14.11.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~44.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~42.dc-pozitivan test
    Andydea123~~~~~~~~~33.dc-pozitivan test
    justme409~~~~~~~~~~30.dc-pozitivan test

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~24.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~19.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~6.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~2.dc

  28. #1778
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Dobro jutro. Tko ima jutarnje mučnine? Kako ste curke?

  29. #1779
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutro!

    Masnica, ja ne

    Ima kakvih novosti? JustMe kad vadis betu?

    Ljube, si pisnula jos kaj?

    Jelena, Himalaya kaj ima kod vas?

  30. #1780

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Jutro, pa ja još piškim trakice i ništa od O. Jučer je malo potamnila, a danas ujutro opet bijela. Ne znam što se događa...čekat ću pa bok

  31. #1781
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!

    Masnica, ja ne

    Ima kakvih novosti? JustMe kad vadis betu?

    Ljube, si pisnula jos kaj?

    Jelena, Himalaya kaj ima kod vas?
    Nisam.... pa razmisljam da necu vise nego cekati cu da mi pocni kasniti M...

    Bojim se scenarija od Masnice[emoji25][emoji25][emoji25]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #1782

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!

    Masnica, ja ne

    Ima kakvih novosti? JustMe kad vadis betu?

    Ljube, si pisnula jos kaj?

    Jelena, Himalaya kaj ima kod vas?
    Ja evo (ne)cekam za 3 dana vjesticu,nisam bas dobro ovih dana pa mi je svejedno dosla ne dosla...kako se vi curke trudnice osjecate,jeste rekli ikome??

  33. #1783
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja nemam nista. Al meni jos nije ni doso 15dpo.
    Idem nakon posla vaditi betu. Popodne ce.biti nalaz.
    I ja sam rekla.m naravmo i frendici koja je taman samnom pricala kad sam test radila i naravno vama

  34. #1784
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, javi obavezni rezultate! Jedva cekam!

    Ljube, pametno. Svaka cast da mozes tak. A koji test si piskila ovo kaj je sjenu bacilo?

    Jelena, o joj! Nadam se kaj god da je da ce se brzo biti bolje

    Himalaya, a nista, morat ces biti vrijedna. Jel piskis jednu ili dvije dnevno?

    Mi smo rekli najblizima. Roditeljima i braci. I kumovima koji su nam najblizi prijatelji, jer nikom nije bilo jasno zasto Jagodica nece koktel onaj kupljeni

  35. #1785

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Ajme justme i ljube pa vi imate drugu crticu! Čestitam vam od srca! Naravno čestitam i alice, andy,jagodici i dobrom duhu ovog foruma Riri!
    Jaaaako dugo me nije bilo, ali pratim vas stalno!
    Pišite 15dc i molim jaaaaaako puno trudničke prašine!

  36. #1786

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    JustMe, javi obavezni rezultate! Jedva cekam!

    Ljube, pametno. Svaka cast da mozes tak. A koji test si piskila ovo kaj je sjenu bacilo?

    Jelena, o joj! Nadam se kaj god da je da ce se brzo biti bolje

    Himalaya, a nista, morat ces biti vrijedna. Jel piskis jednu ili dvije dnevno?

    Mi smo rekli najblizima. Roditeljima i braci. I kumovima koji su nam najblizi prijatelji, jer nikom nije bilo jasno zasto Jagodica nece koktel onaj kupljeni
    Hvala draga...ma bit ce bolje,proci ce sve

  37. #1787
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Pearl hahahahaha da evo i to dočekali napokon.

    I ja sam jos uvijek malo u soku. Krv izvadjena, nalaz veceras oko 6sati. Javim odmah naravno. Sad otkakosam vidjela tu drugu crticu sad odmah imam sve simptome hahahahahha
    Danas sam bila gladna ko pas samo 2 sata od dorucka obilnog. Al toliko gladna da me zeludac bolio. Tlak mi je pao, i umorna sam ko pas. Al i ovo jugo....

  38. #1788
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj pearl 22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme justme i ljube pa vi imate drugu crticu! Čestitam vam od srca! Naravno čestitam i alice, andy,jagodici i dobrom duhu ovog foruma Riri!
    Jaaaako dugo me nije bilo, ali pratim vas stalno!
    Pišite 15dc i molim jaaaaaako puno trudničke prašine!
    Poslala sam ti PP

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #1789
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pearl, dobrodosla i brzo otisla!
    Hvala na cestitkama. Ti si taman sad negdje u radnoj fazi ciklusa?
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 14.11.2019. at 12:30

  40. #1790

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Hvala! Radna faza završila. Sada čekam. Naručena sam za dva tjedna u Petrovu tako da ako i sada ne bude ništa idemo u nove pobjede.

  41. #1791
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sretno vam!!!!

  42. #1792
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pearl, hvala! Želim ti da što prije otvoriš i ti odbrojavanje! Evo posipam te prašinom u valovima ~~~~~~~~~~~~~

    Justme, jedva čekam da nam javiš

  43. #1793
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Eto, potvrđujem. Beta 53!!!! Bolja neg sto sam ja ocekivala. Ja ocekivala neku od 30.

  44. #1794
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajmee Justme, taman dođem da vidim jesi javila šta.

    Čestitam još jednom, beta je super!

  45. #1795

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Ma bravo! Čestitam od srca!

  46. #1796
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I najbitnije, nema smedjarenja. Place mi se od srece. Ja se nadam da stvarno necu ni kap krvi viditi.

  47. #1797
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I btw. Danas ni jednu nisam zapalila. Do evo sad.

  48. #1798
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sutra cu se opremiti s mentol bombonima bez secera ili necim. Da se zabavljam. Vise mi fali kao neka moja ideja da je to gust jeli...

  49. #1799
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    I btw. Danas ni jednu nisam zapalila. Do evo sad.
    Braaavo, pa baš ti ide. Svaka čast.

  50. #1800
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Procitala sam neke ruzne clanke pa mi je lakse ne pusiti.

    Nego dajte mi sad upute cure. Pretpostavljam da mogu zivjeti isto kao do sad. Ako se ugnjezdilo u svim ovim uvjetima mog zivota onda mu vjv pase. Ali sto izbjegavati....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •