Stranica 29 od 39 PrviPrvi ... 192728293031 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,401 do 1,450 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1401
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Daaa moje dvije drage blastice

  2. #1402
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala svima na vibrama i cestitkama
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 25.10.2019. at 21:39

  3. #1403

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Zora....ja se prevrtala....u glavi mi rijeci zeze od mm i neki me strah uhvati. Piskilo mi se mnogo u 03:00 (prije tog piskila u 00:i kusur pred spavanje. Kontam se dal uradit test jer je prva ili kasnije. Umocim jedan (gravi ultra) kad ono jedva vidljiva sjena, malo vidljivija no jucer ujutro,ali manje vidljiva nego sinoc na one step. Ubacim ja i one step-linija manje vidljiva nego sinoc....sjena neka. Nesto sam se prepala. Jucer sam trpila oko 4 i pol sata,a sad oko tri sata bez pipi. Prepala sam se jer sam ocekivala tamnije nego sinoc, a ne svjetlije. Vjerovatno mi je strah neopravdan ali imam osjecaj da cu jos potrositi na testove. Samo ne znam da li da uradim kad ustanem kasnije ili popodne da trpim. Vase misljenje o ovom? Slika je ispod i za sekundu je vidljivije uzivo.

    https://ibb.co/s9ctGtv
    Posljednje uređivanje od AliceInChains : 26.10.2019. at 03:45

  4. #1404

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Alice, ja bih napravila test sutra ujutro. Ali ja ti uopće ne radim testove dok M ne kasni. I nikad nije kasnila mamicu joj.
    Očekujem M svaki čas. Malo sam se pogubila ovaj mjesec i nisam zapisala kad je bila O tako da ne znam točno kad je očekivati, ali do ponedjeljka bi trebala doći.
    Cure, samo hrabro! Bubamara ❤️

  5. #1405
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Aliceln neke zene jednostavno imaju bolje pozitivan test sa popodnevnim urinom pa ako imas testova pisaj a ako nemas i trebas kupiti strpi se do sutra.

  6. #1406

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Apoteka mi je ispod stana u zgradi pa sam isla po jedan od 10 koji je u plastici i jedan Uni Test trakica, jeftini. Oba su ovaj put bacila jako,jako svijetlu liniju. Mislim da nema potrebe da se brinem, tek bi sutra moglo biti tamnije.No, vjerujem da ako je trakica osjetljivosti 25 mogla svijetlu sjenu baciti da mogu s tim nastaviti pratiti liniju jer je jeftinija? :/

    Evo slike od maloprije, nakon pisanja zorom...oko 5 sati je proslo. Malo je intenzivnije uzivo jer se uzivo vidi blijedo roze, a na slici samo sjena. U biti mislim da je to OK. Jucer je meni vidljiva sjena prvi put bila pa mi je mozda izgledala kao kuca te sam mozda ocekivala jutros tamniju.

    https://ibb.co/gzFVG8c
    Posljednje uređivanje od AliceInChains : 26.10.2019. at 09:13

  7. #1407
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Slazem se, nemas se potrebe brinuti.
    Tako i treba oko 5 sati ne pisanja i ne pijenja raditi test na pocetku dok je mali dpo.

  8. #1408
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice, ja sam jucer bila na rubu suza i jako me pogodilo jer sam pisnula gravignost (kao da se divim kak je tamniji) i bio je skoro pa negativan, jedva sam vidla sjenu. A obzirom da me cice vise niti ne bole niti su natecene bas me to pokosilo... Iako je digitalac prije njega izbacio +...
    Zeznule smo same sebe jer smo rano krenule, ja iskreno jedva cekam da izvadim betu i da vidim kak se dupla, ne znam ocu imati mira prije toga. Tolko sam ovo cekala i jucer me bas uhvatio strah kad sam vidla gravignost. Tako da njega vise ne kupujem iskreno, razrocarao me. U biti sama sam kriva jer ne znam cekati.

    U svakon slucaju sretno nam svima

    Bubamaro, cestitam ti draga
    A da nam nisi ti mozda srecu donjela? Ipak si Bubamara

  9. #1409
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za 26.10.2019.

    (Ne) čekalice

    Himalaya~~~~~~~~~~~30.dc

    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~25.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~23.dc-pozitivan test
    mašnica~~~~~~~~~~~19.dc
    Andydea123~~~~~~~~~14.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~12.dc
    justme409~~~~~~~~~~11.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~10.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~5.dc

  10. #1410

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jao Jagodice, ja mislim da nesto ocito ne valja sa mini gravignost jer je i meni jucer ujutro bio negativan i to pisa odmah nakon onog ultra sa sjenom tako da nije ni moglo. Sve ostale koje radim imaju sjenu,ukljucujuci trakicu od Uni Testa koji detektuje tek 25.Ne znam jesi li uspjela vidjeti na slici sjenu na njemu? Valjda je to razlog da ne treba da se brinem....
    Potpuno razumijem tvoj strah, ista sam i samo analiziram. Ja sam sigurna da necu gravignost Mini uzimat. Grav Ultra mi je zorom u 3 dao sjenu tamniju za sekundu od one jucer ujutro kad sam rasformirala plastiku od testa,a kao sto si procitala onaj isti od predvecer je mozda za sekundicu svjetliji ali sve je to tu negdje. Mozda nam tek sutra budu tamniji...dok prodju 2 dana.

    Ostale cure, kako ste?
    Nadam se da se bar Bubamara ne tripuje testovima i da je opustena.

  11. #1411
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Sad ce ispasti da ponavljam ko papagaj za te Gravignost mini al zbilja su nepouzdani i mnoge su cure izludile.
    Ne kupujte vise!!!

  12. #1412
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Jutro, cure moje drage. Jagodice, hvala ti za ovo srecu nosi bubamara, ja nisam piskila danas nista. Kupila sam u mulleru one jeftinjak trakice od 13 kn, i piskit cu ujutro. Opustena sam samo zatojer sam klasa optimist. I jer sam radila betu. Mozda se netko na mom mjestu ne bi radovao previse, al ta moja sitna brojcica je stvarno u skladu s danom ovulacije. Jutros opet mukica, al bas mukica, kao za povratit al necu povratit. Pa mislim da je to to.
    Alice na prvoj slici, gornji je gravidnost ultra, jel da? Na njemu vidim crtu, na donjoj ne, a na postu ispod vidim na oba testa crtu, pa vjerujem da si t!!! Bas vjerujem. Moram vam reci da simptom ove moje muke mi se cini prerano da bi bio, ipak je meni jos 5 dana do planirane i preporucljive bete od strane doktora. A opet mozda spadam u one koje rano dobiju simptome. Troje djece koje imam, trudnoce su bile spontane i nisam kuzila ni obracala paznju na simptome. Ipak smo planiralice pa osluskujemo sva tjelesca na najjace, i to je u redu
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 26.10.2019. at 11:26

  13. #1413

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Bubamara, drago mi je da si opustena. I ja mislim da jesam jer imam 6 testova, a na svakom sjena. I gore gdje ti ne vidis ima samo je bila malo svjetlija od ove kasnije i jucer ali eto 5 sati nakon opet si je i ti vidjela na slici. I ja cu trakicu jeftinu kupiti jer je pocelo detektovati pa ne znam dal cu je radit uopste sutra ili pon. Pon ujutro zovem gina da javim za test i da vidim da li da prekinem Duphaston kako mi je rekao pa da vidi hocu li dobiti ili da nastavim piti. Vjerujem da me nece zvati da ddojem za jos nekih 10 dana jer na UZ se nista ne moze vidjeti. Ne znam....straha ima naravno ali kontam ako na 6 komada ima blijeda linija, to bi trebalo biti to.

    Sara, definitivno mislim da ni ja ni Jagodica necemo Grav Mini vise uzimat. :D

  14. #1414

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Alice, pa znači moje sretne trakice ipak donesle plusić?? haha koja sreća!

    Bubamara, Jagodice, Alice, čestitam svima zajedno! Opet trostruko

  15. #1415
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja ne znam kaj misliti, bas me drzi tuga neka... Cice se vratile na staro, ovih dana sam svaka 2 sata imala potrebu piskiti, danas je i to nestalo. Vidjele ste testove, nisam si umislila, i da jesam digitalac ne mogu umisliti. Prekjucer sam bila najsretnija osoba ikad a danas se osjecam grozno. Dok ne budem sigurna kaj se desava i ne dobijem neku potvrdu cu sa malo maknuti da vas ne zamaram sa svojim strahovima.


  16. #1416
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Jagodice, pa i ta promjena raspolozenja je isto dio simptoma, ako te moze utjesit, i mene cicke ne bole i ispuhale su se, ne piskim svako sat dva ko prije 2 dana. Glavu gore, vadi betu u pon. I sve ce biti u redu

  17. #1417
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne znam kaj misliti, bas me drzi tuga neka... Cice se vratile na staro, ovih dana sam svaka 2 sata imala potrebu piskiti, danas je i to nestalo. Vidjele ste testove, nisam si umislila, i da jesam digitalac ne mogu umisliti. Prekjucer sam bila najsretnija osoba ikad a danas se osjecam grozno. Dok ne budem sigurna kaj se desava i ne dobijem neku potvrdu cu sa malo maknuti da vas ne zamaram sa svojim strahovima.

    jagodice nemoj biti tuzna i nemoj se toliko testirati,kazem iz iskustva jer sam ja to radila i poludit ces tako.. a sto se tice simptoma ja sam ih par dana imala pa par dana nisam imala uopce niti grudi niti nista pa su se opet vracali.. a tako rano na 10-11dpo nisam uopce imala simptome, tek tamo negdje sa 6 tj su bas krenuli. sve ce to biti ok.

    svima koje imate pozitivne testice zelim od srca sve najbolje

  18. #1418

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Jagodice, sve smo to prošle na početku. Pa jedan dan cice bole, pa drugi dan ne i onda si misliš evo, gotovo je... onda jedan dan imaš simptome, drugi ne to su ti prvi tjedni, plus hormoni odrade svoje nisam plakala i brinula se nikad ko tih prvih dana!
    Tvoje crtice su bile baš jake i vidljive, tako da vjerujem da će sve biti ok

  19. #1419

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ema, da-sreca je dosla!

    Jagodice, jako mi je zao sto si tuzna. Nisi jedina koja je u strahu te nemoj misliti da se odmaknes ako ti je lakse ovdje pricati o strahovima. I ja lupetam kako mi dodje. :D Kad smo zajedno sve dosle do ovog momenta, da i kroz naredne momente bodrimo jedn drugu. Ja vjerujem da ce sve biti OK. Kako znam, ni nemaju svi simptome. Neki imaju nesto, neki sve, neki nista, a neki kombinovano. Svi smo mi individue. I ja sam poslagala sa sobom...rano je, linije su zato svijetle, nije svaki urin isti, 6 testova pozitivno,ukljucujuci onaj od 25 i trudim se da budem optimisticna.....malo me mm nervira al nosim se s tim. :D Sutra i veceras necu test raditi (nisam namjerno kupila) nego cu u pon ujutro prije neg nazovem gina.

  20. #1420
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Cure moje vi ste cudo! Koja potpora, svaka vam cast!
    Mene je moj muzek strpal u auto, u Mulleru uzel 4 testa, u DMu 2 i nakon kaj sam odspavala sam ih pisnula i uvjerila se da je ipak sve okej, bas kao sto i vi kazete
    Mozda su stvarno hormoni malo napravilo svoje, ali nisam htjela dramiti. Samo mi je bilo tesko, a znam da cu ovdje naici na razumijevanje i to ste pokazale!

    Poslikala sam kronoloski svoje testove od zadnja dva dana hahaha. Onaj gravignost od jucer koji me i unistio se nije slikao, on je u smecu di mu je i mjesto
    Prvi i zadnji su isti, dva dana razlike. A predzadnji je iz Mullera neki njihov za 13kn o bome se pokazao!
    Btw zadnja tri su iz istog urina.

    https://ibb.co/89dHfsC

    Ja se jos jednom ispricavam na drami nepotrebnoj i zahvaljujem na podrsci

  21. #1421
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    P.s. nisam pisnula sve testove danas, "samo" 3

  22. #1422
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    P.s. nisam pisnula sve testove danas, "samo" 3
    Jagodice draga , ma ko nacrtani svi. Zato i jesmo ovdje da si olaksavamo, zivot nas i onako iskusava na razne nacine

  23. #1423
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Kasno popodne piskila onaj mullerov od 13,99kn

    https://ibb.co/Qdt26xX

  24. #1424
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sve tri cure ste trudne. Čestitam!!!! Sad drzimo fige da se veselimo za 9 mjeseci. Samo polako dalje. I ja cu isto ko vi panicariti kad dobijem plusic hahahah zato ne odlazite s foruma.

  25. #1425

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, drago mi je da se osjecas bolje. Kod mene su jutros kao tih tvojih prvih nekoliko, ali ja sam dva dana ciklusa unazad za tobom tako da mi je nekako to, to. Nisam kupila testove, sad mi krivo. :D Al mozda bolje da ne trcim u apoteku ujutro, svasta sam mogla kcerki kupiti koliko potrosih love, hahahha. Nadam se da ce u pon kad uradim test sve biti OK.

    Bubamara, i kod tebe se vidi, jeeeee. Moje su linije probliznije tvojima, mozda sekundicu svjetlije.

    Hvala svim curama na podrsci i na razumijevanju nasih strahova. A mi s foruma ne idemo, jelde cure? :D

  26. #1426
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Eto moja nova preporuka je svakako taj Muller-ov! Em je malo sira trakica em je najbolju crtu bacio, a vidim i Bubamari super izgleda!

    JustMe, tu smo za tebe kad krenes panicariti haha.

    Nadam se da nismo nikoga bacile u bed s ovolkom pricom oko plusa. Gdje ste curke? Ko je u kojoj fazi?

  27. #1427
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni ie isto davno muillerrov dao bas lijepi plus prije kasnjenja. Ja odo na 2.folikulometriju.

  28. #1428
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za 27.10.2019.

    (Ne) čekalice

    Himalaya~~~~~~~~~~~31.dc
    jagodicabobica~~~~~~~26.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~24.dc-pozitivan test

    Odbrojavalice

    mašnica~~~~~~~~~~~20.dc
    Andydea123~~~~~~~~~15.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~13.dc
    justme409~~~~~~~~~~12.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~11.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~6.dc

  29. #1429
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro! Alice sam 2 dana ranije ubacila u (ne)cekalice jer ipak,ima pozitivan test! Nadam se da je to ok?
    Mene jutros bole leda uzas... Ustala sam iz kreveta zbog toga. Mislili smo jutros pokrit ali se ni meni ni muzu nesto nije dalo. Sad sto bude,pokrili smo nekoliko dana i sad jedino cekanje.

  30. #1430

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro! Alice sam 2 dana ranije ubacila u (ne)cekalice jer ipak,ima pozitivan test! Nadam se da je to ok?
    Mene jutros bole leda uzas... Ustala sam iz kreveta zbog toga. Mislili smo jutros pokrit ali se ni meni ni muzu nesto nije dalo. Sad sto bude,pokrili smo nekoliko dana i sad jedino cekanje.
    Meni ne smeta. Ja se samo nadam da ce sve biti OK. Ja imam bolove poput menstrualnih ali to je normalno ja mislim. :/
    Zelim da ti uspije! Ako ste pokrili u pravom momentu, i to malo moze biti dovoljno. Mi smo recimo samo 2 puta jer sam ja sa kcerkom isla u bolnicu. A ko zna, mozda vam kasnije bude do keksa. :D


    Kako su ostale cure?

  31. #1431
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni je danasnja folik.rekla endometrij 7 mm i folikul 15mm. U cetvrtak je e bio 6-7mm, a folikul 13. Malo sam usporena. U utorak ooet

  32. #1432
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    Nadam se da nismo nikoga bacile u bed s ovolkom pricom oko plusa. Gdje ste curke? Ko je u kojoj fazi?
    Ma kakav bed...ja sam jako sretna zbog vas znam koliko su neke jako dugo cekale tu malu crticu.

    Neka vam je svima sa srecom. Ja sam ovih dana u jako losem raspoloz.imam nekih problema valjda ce se rijesiti...onako..bas mi je tesko. ali bit ce bolje citam vas i pratim vas pa me i nasmijete i jako razveselite.

    Inace tijelo mi nikakve simptome O nije dalo pa nekako si misljm da ce sluz tek ovih dana pa cemo i akciju pojacati...
    Posljednje uređivanje od mašnica : 27.10.2019. at 15:21

  33. #1433

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ma nema beda... Sve se veselimo zbog vas ❤️
    Meni je 1dc.

  34. #1434
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice, ma to je normalno skroz. Ja ne osjetim nis, ali rijetko sam u osjetila i inace.

    JustMe, javljaj nam novosti! Budes vidla, znaju ti "mm" nekad naglo porasti.

    Masnjce, ajme... Kaj god da je nadam se da ce sve biti oke. I da cete onda slaviti sexom taman za nadolazece dane

    Himalaya zao mi je. Drzi se

  35. #1435
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ovo mi je orva folikulom.pa zapravo prvi put uopce otkrivam pa se ne zivciram. Ako i ne narastu bit cemo pametniji

  36. #1436
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo sad sam shvatila da mene zapravo prsa pocnu boliti i oteknu prije ovulacije. Danas me bas bole. Prije bi mislila da mi je ovulacija sad, ili taman prosla, a zapravo to sve prije ovulacije par dana. Ne znam jeli to zabrinjavajuce zbog nekih hormona ili nije posto mi to prije par ciklusa nije bilo tako

  37. #1437
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za 28.10.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~27.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~25.dc-pozitivan test

    Odbrojavalice

    mašnica~~~~~~~~~~~21.dc
    Andydea123~~~~~~~~~16.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~14.dc
    justme409~~~~~~~~~~13.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~12.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~7.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~2.dc

  38. #1438
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro drage! Kako ste mi jutros? Ja sam sinoc imala uzasne bolove u maternici i vise na lijevoj strani. kako me to bolilo palo mi je na pamet da mozda nije ovulacija... Tko zna... Pa rekla muzu da pokrijemo i to. Ali sam jadva izdrzala kako me bolilo. jutros neki mali grcevi i pritisak u maternici.
    Jagodice,nema beda,meni osobno je jako jako drago zbog tebe i zbog ostalih cura. Ljubim vas!

  39. #1439

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jutro cure!

    Update: radila jucer i jutros test osjetljivosti 25 i crta je tu, svijetlija naravno ali je tu. Danas idem ginu da pitam za par savjeta i dogvor za prvi pregled kad vec treba.

    Ono sto je mene zabrinulo (panicarku) jeste sto se sjecam da ja nemam (bar nisam imala u prvoj trudnoci) antitijela na rubeolu i doktor mi rekao da se pazim i izbjegavam samo grupna oklupljanja, javni prevoz i sl. Sve je hvala Bogu proslo OK. Padala je meni vakcinacija na pamet ponekad (iako nisam sigurna da li ona 100% stiti) al kad u zadnje vrijeme kad god bi doktora pitala imam li kakve nalaze za provjeriti i uraditi prije trudnoce on je rekao ne, samo se opusti i radi na bebi. Iskreno, tad mi rubeola nije bila na pameti. Ja vjerujem da ce opet sve biti OK ali sam mislila da trazim preporuku da uradim TORCH odmah sad pa opet krajem prvog trimestra ako sve bude OK. Drzim kurseve engleskog jezika pa to mislim da cu prvi trimestar prestat radit jer radim sa djecom. Na fakultetu drzim vjezbe, no nema mnogo studenata tako da cu zelenu maskicu. Mislim je nositi gdje god sam u zatvorenom te kad budem vadila nalaze i sl. Prepala sam se i mislim da moram prestat googlat.

    Izvinite na dugom postu. Nocni terori. :D

    Jagodice, bubamara, kakve ste?

    JustMe-ja se ne razumijem u folikulmetriju ali se nadam da ce sve biti OK. A cuj, simptomi nikome nisu isti, mozda tebi dodju prije, nekom poslije, a mozda i tebi i ovo i ono. Meni su se eto LH trakice pokazale super. Prvi ciklus s njima smo uboli, dok dva-tri prije toga nismo.

    Andy, moguce je da je ovulacija nastupila, dobro je da ste pokrili. Od viska glava ne boli. :D

  40. #1440

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Masnice, nadam se da ce se situacija popraviti. Ukoliko budes htjela da se olaksas mi smo tu.

  41. #1441
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Jutro cure
    Masnice, sto god da je drzim fige da prode i da si mirna, super za pokrivanje, tako treba
    Alice, ma ta glavobolja staaaalno, popijem lupocet, i malo ublazi, sinoc neka depresija, ko Jagodica neki dan, gledala supertalent i stalno misli bjezale i sto god mi padne na pamet, suze, plus bio Titanik na tv, e, ubilo me. Mm nije bio kuci, inace sam kao sva cool. On ide na operaciju zuci, i ne zelim mu otezavat sa svojim hormonima( to je ono sto je bio na hitnoj ako se sjecate).
    Andydea da ja bih rekla da je 0, pokrivati i super
    Himalaja, samo hrabro naprijed
    Just me, meni su cicke bile osjetljive kad sam bila na klomifenima, stoperici i ciljanim, a sad na mpo, nisam ih mogla otusirat od bolova, sad je to proslo, tj samo ih malo osjetim.
    Jagodice, kako si?
    Nisam radila testove.....uvijek pokleknem. Pitam se kad cu opet, hahaha
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 28.10.2019. at 09:45

  42. #1442
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja nisam na nikakvim hormonima. Spomenuti cu sutra to ginekologu pa vidjeti sto kaze.

  43. #1443
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andy, bome ste se napokrivali ovaj ciklus. Imate pet u zalaganje

    JustMe, eto vidis, i ja sam uvijek racunala da cice bole nakon O.
    Ajde bar ces ispratiti lijepo, i vidjeti za ovulaciju kad je.

    Alice, popricaj radi toga s ginom za svaki slucaj, pogotovo obzirom da radis s grupom djece. Al nadam se da ti nebu otezavalo.

    Bubamara, drzi se! Najbolje da gledas neke crtice haha.

    Himalaya, Masnica kako ste? Di su nam Iva i Jelena?

    Ja apsolutno nikakve simptome nemam, ali vise niti ne panicarim. Testici tamne i odlucila sam jednostavno biti sretna sto nemam od prvog dana neke simptome. Stignu se pojaviti. Jucer smo bili na Plitvicama, bas je bilo lijepo ali bome smo se nahodali, izbacio mi mob skoro 18.000 koraka. Dosli doma, narucili cevape i poslje u krevet. Danas noge bole malo ali nema veze, zdravo je to haha.

  44. #1444
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica, pametno... A i sve što sam citala simptomi pocnu tek u 6, 7 tjednu. I to ako. Ovo sve drugo je vise manje. Jedino sigurno je plusic.

  45. #1445

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, popricat cu svakako sa ginom ali i prestat radit prvi trimestar. Vec sam nasla zamijenu. Nece biti love od toga ali ajde....bitnije mi je sada da sve bude OK.

    Simptomi...to je definitivno idividualno i mislim da je sve OK. I imati ih i nemati. Mene cice bole dugo vec, a jucer i danas prze-bas onako bolne i rastu. Od ostalog jos i pospanost i spavanajc preko dana sto inace ne radim. Piskanje....inace piskam cesto pa to bas ne primjecujem. Sitne akne doduse su tu i to je to.

  46. #1446
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    [QUOTE=Jagodicabobica;3130614]Andy, bome ste se napokrivali ovaj ciklus. Imate pet u zalaganje

    Hahaha jagodice! Pa da ... Hahaha hvala!

  47. #1447

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Andy, bome ste se napokrivali ovaj ciklus. Imate pet u zalaganje

    JustMe, eto vidis, i ja sam uvijek racunala da cice bole nakon O.
    Ajde bar ces ispratiti lijepo, i vidjeti za ovulaciju kad je.

    Alice, popricaj radi toga s ginom za svaki slucaj, pogotovo obzirom da radis s grupom djece. Al nadam se da ti nebu otezavalo.

    Bubamara, drzi se! Najbolje da gledas neke crtice haha.

    Himalaya, Masnica kako ste? Di su nam Iva i Jelena?

    Ja apsolutno nikakve simptome nemam, ali vise niti ne panicarim. Testici tamne i odlucila sam jednostavno biti sretna sto nemam od prvog dana neke simptome. Stignu se pojaviti. Jucer smo bili na Plitvicama, bas je bilo lijepo ali bome smo se nahodali, izbacio mi mob skoro 18.000 koraka. Dosli doma, narucili cevape i poslje u krevet. Danas noge bole malo ali nema veze, zdravo je to haha.
    Ja sam tu...bas imam.nekih obaveza stalno,imam i kuju jednu pa cekam da se okoti..tako da sam na sto strana rastrgana...kako ste vi curke danas?

  48. #1448

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Zdravo curke. Ja se danas javila ginu i samo se dogovrili da za oko 2 sedmice dodjem na prvi pregled i UZ jer je sad suvise rano. Tad cemo dalje oko testova i nalaza i naravno kao i uvijek radit ce se TORCH. Rekao je da ne brinem ni o rubeoli ni toksoplazmozi jer vec sam bila trudna i da uzivam u trudnoci, a dalje cemo polako. Ja sam ipak otkazal dvije grupe djece sa kojom sam radila jer je u malim prostorijama, a po njih 15. Ipak vise sigurnosti. Nadam se smao pozitivnom ishodu, finoj trudnoci i tdravoj bebi.

    Kako ste vi cure?

    Jelena, kako kuja?

    Jagodice, kako si ti-jesi li se javljala ginu? Meni ne dade ni betu ni nista nego samo opusti se i uzivaj te se vidimo za dvije sedmice. :D Mozda mi cak takav stav i treba.

    Bubamara, nadam se da ce operacija od mm proci fino. Sigurna sam zapravo. Moj tata je pocetkom ovog mjeseca operisao zuc laproskopski, hitna operacija. Iz tog razloga je bio 3 dana u bolnici i kuci. Sad se odjeca bolje.
    Posljednje uređivanje od AliceInChains : 28.10.2019. at 22:02

  49. #1449
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam danas nakon sto godina i ne znam koliko ciklusa napokon vidjela plodnu sluz. Dosta toga (sto je meni dosta jeli posto ju nisam vidjela ve dugo) ostalo na papiru kod brisanja. Poslije sam osjecala tupu bol na lijevoj strani (di ce o biti). Iskoristili to i pokrili. Sutra gin na folikulom.da vidimo jeli moguce da je danas cak bila O.
    Ovo za bol ne mora znaciti da je bila o posto me kroz cijelih 7 dana s vremena na vrijeme nesto pritisne u podrucju jajnika. Al ako je bila tipa u 7. 30 nadam se da nije prekasno odnos 3.30 sata kasnije. Will see...
    Al sad mi je ta sluz dala malo energije za dalje. Mozda se napokon sve slaze na svoje mjesto nakon te vanmaternicne.

  50. #1450
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, ma nije kasno. Jajna stanica u pravilu "zivi" 24h. Iako ja mislim da nitko tocno ne zna kolko dugo ona kruzi. Ali sluz je super znak. Ja ono sto sam primjetila ovaj ciklus je da sam otkako je M zavrsila imala plodne sluzi.

    Alice, realno da inzistiras ja mislim da te ne moze odbiti za vadenje krvi. Ali evo ako ti ista znaci ja sam odlucila ne vaditi betu. Jednostavno cu cekati pregled i to je to. Iskreno ne da mi se i oko bete zivcirati jos.

    Jutro svima ostalima, kako ste?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •