Stranica 4 od 39 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #151
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Jutro... danas idem na folikul.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #152

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    2dc

  3. #153
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Normalan je spotting prije menge. A neke cure znaju primjetiti i smedji trag na dan O. Tako da bez brige.
    JustMe, nisi nista ljena, zasto bi se forsirala? Eto meni je trebalo 3god da se pokrenem i odem na pretrage. I nemoj opce usporedivati to kolko se netko drugi dugo trudi. Zelja je zelja. U svakom slucaju sretno i samo pokrivajte bar u vrijeme tih plodnih dana. Meni je sam gin rekao da te dane oko ovulacije imamo cesce odnose.
    Bit ce nam svima lakse kad malo zahladi

    Masnica, sigurna si da cekas M? Jesi pisnula testic koji?

    Riri, meni taj spotting traje par sati, ako krene ujutro onda obicno nakon prvog obilnijeg obroka krene i M. Ali ja i kad mi stigne kasno navecer uvijek taj dan racunam kao 1dc.

    Ljube, sretno. Javi kaj si saznala.

    Himalaya, zao mi je. Drzi se draga, grlim!

    Meni jos rano za test, cice se napuhale i bole, ali tako je svaki ciklus... Ostalo bas nista ne osjecam. Budemo vidjeli kroz par dana.
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 27.08.2019. at 10:42

  4. #154
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 27.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~41.dc

    Odbrojavalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~21.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~21.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~7.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~7.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~6.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~4.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~2.dc

  5. #155
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    hvala vam cure na saucescu...
    jutros u 7 me probudila mucnina i morala sam ustat povratit. a onda oko 9 dobila i proljev... ufff. menga mi je trajala jedva 3 dana,danas mi 4.dc a M ni traga vise. sinoc tokom odnosa bilo malo smede ali nikad nisam ranije imala odnos,uvijek mi M traje 4-6 dana...

  6. #156
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea sto nam se dogadja. Sad smo se mi sinkronizirale s promjenama u ciklusu hahahahaha.

  7. #157
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    Masnica, sigurna si da cekas M? Jesi pisnula testic koji?
    Jesam nema ništa...baš mi čudno jako čudno...a prije mjesec i pol sam bila kod ginića rekao mi sve je ok..

    Zašto sad tako dugo ne znam...

  8. #158
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea sto nam se dogadja. Sad smo se mi sinkronizirale s promjenama u ciklusu hahahahaha.
    hahahaha bas... nisam povracala nikad. a sad u 10-ak dana vec 3 puta... hmmm. menga prosla,trajala je kratko,potrosila sam 4-5 ulozaka sve skupa i to sam mijenjala vise zbog higijene. jucer na 3.dc sam stavila dnevni,bilo mi dovoljno. 2.dc mi jedino bilo malo obilnije.

  9. #159
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    ljube,kako prosla folikulometrija?

  10. #160
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    ljube,kako prosla folikulometrija?
    Ah nije bas najbolje pa vidit cemo dalje... endo 6mm na desnom jajniku folikul 8mm vodeci a na lijevom dva od 8mm i 8.8mm oba vodeca... a sada u pon.imam opet uzv pa cemo viditi...dal bude koji odustao i koliko njih ...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 27.08.2019. at 13:45

  11. #161
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Imam jos 3 testa za ovulaciju. Trazim savjetovanje u strategiji kako ih najbolje iskoristiti. Planiram ovaj mj pokrito svaki drugi dan. Plus dan kad test bude najtamniji (ako bude izvan rasporeda). Ocekivana o po aplikaciji je u pon ili utorak. Ovisi o trajanju ciklusa. Pa sam ja mislila poceti u sub s jednom trakicom, i svaki dan iskoristiti po jednu

  12. #162
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, jel osjetis ovulaciju? Tipa neku bol ili grceve ili frkanje? Pitam jer mene dan dva prije O pocne "frkati" dole nisko, i onda ugl krenem s lh. I uhvatim peak kroz dan-dva.
    Obzirom da imas jos tri, plan ti je dobar. Peak se i onako vidi prije O. Sretno i nadam se da ti je dobra strategija.

    Ljube, a zasto kazes da nije proslo bas najbolje? Po ovome kaj si napisala sve je kako treba. Ako racunas da folikul raste 2mm po danu, taman ti oko 14dc ispada 22mm. Ja sam bila sretna kad su mi opce vidjeli folikule obzirom da je nekim zenama vec i to problem.
    Kako mislim dal bude koji odustao? Zasto odustao?

    Andydea, ja isto nikad ne povracam. Osim ako se prepijem ili prepusim ali to su dani proslosti
    Jedino sto mi je diglo zeludac do povracanja je bio antibiotik na prazan zeludac. Ja bi da sam u situaciji ko ti vec valjda pol ljekarne popisala!

    Riri, kak se ti osjecas? Daj malo da zivimo tu trudnocu kroz tebe hahahah

  13. #163
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Inace nisam osjecala prije na ovoj strani. Nakon op kao da nesto osjetim.bas cu pratiti koji dan osjetim. Hvala!

  14. #164
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    JustMe, jel osjetis ovulaciju? Tipa neku bol ili grceve ili frkanje? Pitam jer mene dan dva prije O pocne "frkati" dole nisko, i onda ugl krenem s lh. I uhvatim peak kroz dan-dva.
    Obzirom da imas jos tri, plan ti je dobar. Peak se i onako vidi prije O. Sretno i nadam se da ti je dobra strategija.

    Ljube, a zasto kazes da nije proslo bas najbolje? Po ovome kaj si napisala sve je kako treba. Ako racunas da folikul raste 2mm po danu, taman ti oko 14dc ispada 22mm. Ja sam bila sretna kad su mi opce vidjeli folikule obzirom da je nekim zenama vec i to problem.
    Kako mislim dal bude koji odustao? Zasto odustao?

    Andydea, ja isto nikad ne povracam. Osim ako se prepijem ili prepusim ali to su dani proslosti
    Jedino sto mi je diglo zeludac do povracanja je bio antibiotik na prazan zeludac. Ja bi da sam u situaciji ko ti vec valjda pol ljekarne popisala!

    Riri, kak se ti osjecas? Daj malo da zivimo tu trudnocu kroz tebe hahahah
    Pa postoji mogucnost da od tri ostane jedan a ovi dva prestanu rasti...zato budu odustali...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  15. #165
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Oke, to kuzim. Ali zasto ides odma unaprijed s razmisljanjem da ce prestati rasti? A i jedan ali vrijedan je dovoljan.
    Rade razmisljaj na nacin da ces vidjeti na sljedecem uzv-u kolko su napredovali umj. kolko ih je odustalo. I samo hrabro!

  16. #166
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Uf Mašnice baš se oteglo..

    Andydea, ja bih isto kao i Jagodica već pola ljekarne popišala na tvom mjestu.

    Justme, čini se kao dobar plan. Sretno sretno sretno!

    Ja sam danas prespavala pola dana doslovno. Jutros me rano probudila mučnina pa sam se ustala i obavila svoje haha i bila budna toliko da sam otišla do trgovine i skuhala ručak i poslije ručka zaspala i spavala do prije sat vremena. Stalno mi se spava. Sve mi je gadljivo, glavobolja me ubija većinu dana. Nekako sam napuhana pa svake hlače otkopčavam kad sjednem. Kaže muž da bi on da beba bude dečko, da isproba sve hahahaha. Meni skroz svejedno.

    Ovih dana planiramo otići još jednom negdje na more pa proučavam gdje je još uvijek dovoljno toplo za kupanje. Ako imate ideje, slobodno bacajte. Ići ćemo vjerojatno sa još jednim parom. Moja vjenčana kuma i mužev vjenčani kum koji su se napokon odlučili spetljati prije 3 mjeseca u našim svatovima.

  17. #167
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj Riri ovo s kumovima mi je predobro. A za toplo more najidealnije mozda neka uvala.
    Ja osobno ti kao jako lijepo mjesto za odmor mogu preporuciti Mandre na Pagu. Manje mjesto ali predivno. Setas stalno uz plaze, i jako cisto more. Jedino za temp. mora ne znam. Ali imas te temperature na internetu.

  18. #168
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja danas krecem sa lh trakicama, koje cure imaju vise iskustva sa tim javiti se ... koliko puta na dan ste to raditi i u koje vrijeme...

    Bas cu ovaj ciklus viditi dal bude lh trakice poklopili se sa uzv sa folikulometri.
    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 28.08.2019. at 11:35

  19. #169
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 28.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~42.dc

    Odbrojavalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~22.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~22.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~7.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~5.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~3.dc

  20. #170
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jutro cure! Kako ste?

    Hvala Jagodice, sad sam baš guglala, divne su mi plaže!

  21. #171
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    Andydea, ja isto nikad ne povracam. Osim ako se prepijem ili prepusim ali to su dani proslosti
    Jedino sto mi je diglo zeludac do povracanja je bio antibiotik na prazan zeludac. Ja bi da sam u situaciji ko ti vec valjda pol ljekarne popisala!
    hahahaha ma ne vjerujem da je T u pitanju. popisala sam test neposredno prije M i bio je negativan. jucer kad sam muzu rekla da sam morala ustat povracat odmah mi je rekao da sam ja to trudna bez obzira na tu mengu jer da on to vidi hahahaha. a neznam bi li kupila jos jedan test pa da ga popisam da se rijesim sumnje... nisam pametna.

  22. #172
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    hahahaha ma ne vjerujem da je T u pitanju. popisala sam test neposredno prije M i bio je negativan. jucer kad sam muzu rekla da sam morala ustat povracat odmah mi je rekao da sam ja to trudna bez obzira na tu mengu jer da on to vidi hahahaha. a neznam bi li kupila jos jedan test pa da ga popisam da se rijesim sumnje... nisam pametna.
    Ja bi na tvom mjestu. Neki jeftini eto cisto... Samo jer on vidi. To mi je najsumnjivije hahaahah.

    Ljube ono sto ja znam o tim lh trakicama, kao 6dc poceti polako po jednu popodne. Kad pocne tamniti 2 puta dnevno.

  23. #173
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi na tvom mjestu. Neki jeftini eto cisto... Samo jer on vidi. To mi je najsumnjivije hahaahah.
    ajde,ujutro idem u split sa malim na kontrolu pa mogu negdje u gradu kupit test da se rijesim. iako ne vjerujem ja u to.

  24. #174
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    hahahaha ma ne vjerujem da je T u pitanju. popisala sam test neposredno prije M i bio je negativan. jucer kad sam muzu rekla da sam morala ustat povracat odmah mi je rekao da sam ja to trudna bez obzira na tu mengu jer da on to vidi hahahaha. a neznam bi li kupila jos jedan test pa da ga popisam da se rijesim sumnje... nisam pametna.
    Osim povraćanja, jel imaš još kakvih simptoma? Aje pa nam javi. Gravignost mini je cca 12kn a pouzdan je

  25. #175
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja isto ne vjerujem u to iskreno, ali postoje slucajevi... I to cesce nego sto sam ja mislila. Bas sam guglala malo. Pa, ono, zasto ne provjeriti kad vec muz uvjeren.

  26. #176
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andydea, javi nam!

    Ljube, kreni piskiti 4-5dana prije nego sto bi ovulacija mogla biti. Piskis popodne oko 17h. Kad pocne tamniti testna piski i po dva puta dnevno.
    Ja sam doduse peak hvatala i u 22h navecer i u 8h ujutro. Moj savjet, negdje si ih ljepi i pisi koji ti je dan ciklusa. Sretno!

  27. #177
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    1.dc konačno....konačno jer ce mi trbuh eksplodirati...


    Andy?!
    Posljednje uređivanje od mašnica : 29.08.2019. at 16:29

  28. #178
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Taman i ja dosla viditi jeli andy sto javila.

  29. #179
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja bila vec par puta, ali nisam se htjela javljati posto je i zadnja poruka bila moja haha!
    Nadam se da nam je Andy oke bez obzira da li piskila ili ne piskila i sto popiskila.
    Mene prekjucer cice bolile dosta, jucer malo, danas opet dosta. Doduse nista sto nisam vec susrela u pms-u.
    Mm i ja se dogovorili da u Subotu ujutro pada test. To ce biti 12dpo i sve ce se znati.
    Kako ste curke?

  30. #180
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure zanima me jedna situacija ... znaci ovako, pocela sam sa lh trakicama od prekjucer i kako da sada znam kad je pravi pik...

    U prirodnom ciklusu sazrijeva jedan folikul koji luci lh hormon i sada dok testiras se sa trakicama onda znas tocno kada je pik... ali ako imas tri folikula onda oni luci svi tri lh hormon i onda lh trakica bude prije pokazala od ta tri folikula pik nego od jednog... kako da ja sada budem sigurna????

    Ili mozda bude vise dana pokazala pik ili kako????

    Od prekjucer sam krenula dok folikuli bili po 8mm dva i jedan od 8.8mm i vec druga crtica bila vidljiva , jucer vec bila mala tamnije a danas jos tamnije... ali od prekojucer do danas folikuli jedino mogu narasti po 14mm to je jos prerano za O...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #181
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    A kako brzo ta crtica tamni tako i izgleda da za par dana bi bio pik sto prerano

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #182
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube, bez obzira na broj folikula, lh peak se desava prije pucanja i izbacivanja jajne stanice. Tako da te to ne mora brinuti. Uhvatit ces peak i nakon njega nastupa ovulacija. Uglavnom se uvijek jedan folikul razvije vise i iz njega izade jajna stanica, tako da ne moras brinuti oko toga.
    Sto se tice tamnjena, moguce je i da ti bude tamnija pa opet svijetlija, i da potamni naglo pa stagnira par dana... Nije to egzaktna znanost. Tebi je bitna ona trakica kad su ti testna i kontrolna crta JEDNAKE. I to ti je peak.
    A neces imati vise peakova osim ako nebudes imala duplu ovulaciju na oba jajnika, a za to su male (iako ne nemoguce) sanse.

  33. #183
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, bez obzira na broj folikula, lh peak se desava prije pucanja i izbacivanja jajne stanice. Tako da te to ne mora brinuti. Uhvatit ces peak i nakon njega nastupa ovulacija. Uglavnom se uvijek jedan folikul razvije vise i iz njega izade jajna stanica, tako da ne moras brinuti oko toga.
    Sto se tice tamnjena, moguce je i da ti bude tamnija pa opet svijetlija, i da potamni naglo pa stagnira par dana... Nije to egzaktna znanost. Tebi je bitna ona trakica kad su ti testna i kontrolna crta JEDNAKE. I to ti je peak.
    A neces imati vise peakova osim ako nebudes imala duplu ovulaciju na oba jajnika, a za to su male (iako ne nemoguce) sanse.
    Ali ako svi tri ostanu na jednom dva na drugom jedan, onda nece O biti od svih tri u isto vrijeme... postoji mogucnost da dva puknu jedan dan a taj treci iduci dan

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #184
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube, nece ti pukniti sva tri folikula! To bi znacilo da imas u jednom ciklusu tri jajne stanice!
    Znas i sama kolika je rijetkost da prirodan ciklus donese dvije jajne stanice a kamoli tri! Imas vodeci folikul i on je taj koji puca. I ja sam uvijek imala 2-3 folikula koji su bili tu negdje u velicini, ne samo ja nego sve mi. Ali uglavnom se samo jedan razvije do tocke ovulacije. Kazem ti da se bezveze zamaras nepotrebnim scenarijima. Uhvatit ces normalno peak i to je to.

  35. #185
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, nece ti pukniti sva tri folikula! To bi znacilo da imas u jednom ciklusu tri jajne stanice!
    Znas i sama kolika je rijetkost da prirodan ciklus donese dvije jajne stanice a kamoli tri! Imas vodeci folikul i on je taj koji puca. I ja sam uvijek imala 2-3 folikula koji su bili tu negdje u velicini, ne samo ja nego sve mi. Ali uglavnom se samo jedan razvije do tocke ovulacije. Kazem ti da se bezveze zamaras nepotrebnim scenarijima. Uhvatit ces normalno peak i to je to.
    Ja sam na klomifenu po tri na dan od 2dc do 6dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  36. #186
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, nece ti pukniti sva tri folikula! To bi znacilo da imas u jednom ciklusu tri jajne stanice!
    Znas i sama kolika je rijetkost da prirodan ciklus donese dvije jajne stanice a kamoli tri! Imas vodeci folikul i on je taj koji puca. I ja sam uvijek imala 2-3 folikula koji su bili tu negdje u velicini, ne samo ja nego sve mi. Ali uglavnom se samo jedan razvije do tocke ovulacije. Kazem ti da se bezveze zamaras nepotrebnim scenarijima. Uhvatit ces normalno peak i to je to.
    Imam tri vodeca i ostali sitni...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #187
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 29.08.2019.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~23.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~23.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~8.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~6.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~4.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~1.dc

  38. #188
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    hej cure! nisam prije stigla sredit listu jer sam bila sa malim u splitu na kontroli. usput sam kupila i test,ali cu ga ujutro sa prvom mokracom iskoristit. iako ne vjerujem u T. ali ajde,zbog muza sumljivca i vas cura hahahaha. javim ujutro rezultat ma koliko bile nestrpljive zbog mene hahahaha. inace sam ok danas. malo me put i hodanje po gradu iscrpilo. sad sam doma i uzivam uz kavicu sa dragim. ljubim vas!!!

  39. #189
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andydea bitno da si se javila da znamo kakav je plan. Budemo sutra opet provjeravale hahaha!

    Ljube, imala bus jedan peak i nakon njega ti sljedi ovulacija. Evo stvarno ne znam kak drugacije da ti kazem, jedino te mogu savjetovati da nazoves svog gina pa nek ti on objasni strucnije od mene. A od mene toliko na temu

  40. #190
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andy cekamo. Pa sto god bilo hahaha

    Mene malo zbunjuju moja prsa. Zadnjih par ciklusa par dana prije o bole, pa malo stanu, pa opet malo bole. Nemaju vise uopce onaj normalni raspored bole do m pa prestanu. Ne mogu se ni one odlučiti.

  41. #191
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Andy cekamo. Pa sto god bilo hahaha

    Mene malo zbunjuju moja prsa. Zadnjih par ciklusa par dana prije o bole, pa malo stanu, pa opet malo bole. Nemaju vise uopce onaj normalni raspored bole do m pa prestanu. Ne mogu se ni one odlučiti.
    Tako i kod mene[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #192
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Andy cekamo. Pa sto god bilo hahaha

    Mene malo zbunjuju moja prsa. Zadnjih par ciklusa par dana prije o bole, pa malo stanu, pa opet malo bole. Nemaju vise uopce onaj normalni raspored bole do m pa prestanu. Ne mogu se ni one odlučiti.
    Evo kako blizu se plodne dane i prsa reagiraju i mucnina zna doci... sve je koma nakon kiretaze

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #193
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutro! Dosla vidjeti dal ima kakvih novosti.
    I usput da javim da sam sanjala palacinke, jel ide to pod simptome?
    Opcenito su mi zadnjih dana snovi nekako zivotopisniji, i kao da u snu imam vecu kontrolu. Ali ko zna do cega je to...

  44. #194
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 30.08.2019.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~24.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~24.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~9.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~7.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~5.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~2.dc

  45. #195
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    jutro cure!!! iiii imamooo nista! minus! ali nema veze nisam se ni nadala. a jutros kao da je vlak preko mene prosao. sve me boli. neka je promjena vremena na vidiku a ja to sve osjetim i budem kao zombi. kako ste mi vi? ima nekih simptoma?

  46. #196
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica, ja od vanm imam takve snove nakon o. Al smatra se da i trudnice...

  47. #197
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andydea, navodno da bude u Pon 31 a u Uto 17... Kaj vise reci... Nije ni cudo da ne funkcioniramo.

    JustMe, ma realno rano je meni da ti snovi budu povezani s trudnocom, ali za snove bar 100% znam da nisam umislila ko sto se zna desiti s fizickim simptomima. Tako da radi cega god da jesu, tu su.

    Ljube, kad ides opet na uzv?

  48. #198
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Moja M izgleda nije jučer došla kako se spada..samo neki kao mali smeđi iscjedak ali ne traje cijeli dan...to mi se dogodilo i zadnja 3 ciklusa...nemam pojma što se događa.

    Vjerojatno će navečer ili sutra pa ne brojim još 1dc ipak...zvat ću ginića da izvadim hormone možda bi bilo najbolje, nisam već više od 10 godina. Jeste vi to obavljale u Vinogradskoj? Koja je procedura zaboravila sam...5.ti dan ciklusa?

  49. #199
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A slusaj Jagodica. Nikad nije prerano za trudnicke simptome hahaha. Nekima odmah nakon o pocnu.
    Ja sam u prvoj trudnoci odmah drugi dan nakon odnosa jednostavno znala. Bila sam toliko uvjerena da sam se osjecala blesavo...

  50. #200
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Sve ide pod simptome dok se ne dokaže suprotno.

    A snovi, joj.. Prekjučer sam sanjala da mi se prijateljica izgubila u moru i da je traže ronioci, jučer sam sanjala da mi je umro dida, a danas sam sanjala da me muž ostavio i vratio se bivšoj ženi. Uopće vam ne mogu opisati trenutnu količinu moje iracionalne ljutnje na njega. Svako malo me pita šta ga tako opasno gledam.

Stranica 4 od 39 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •