Stranica 12 od 39 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #551

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    da...cekam... ufff jelena,pogodila si me
    Andydea123 nadam se da nisam bas na lose???
    Posljednje uređivanje od JelenaR : 12.09.2019. at 12:04

  2. #552

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    da...cekam... ufff jelena,pogodila si me


    Nadam se da nisam.puno na lose.....nebi da se rastuzite nego sam htjela da vas ohrabrim malo

  3. #553
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Procitam posli kave bas. Andydea koji datum ti je bio 12dc?

    E ta prsa tako i meni, na mahove.. Par sati boli jako, pa nesto malo, pa nista, pa opet jako, pa nesto cudno u njima kao, da pocijeloj duzini, pa nista...
    Jos malo ce biti sce jasno. Oliti jeli to neki dobar znak ili obicni pms znak

  4. #554
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri cestitam! Ajme...mozda je decko
    Bas mi je drago zbog vas, jedva cekam da javis spol!

    JustMe, odlicna ideja!! Bas fali trudnicka neka tema da je pozitivna. Mozda cak u dogovoru s adminima otvoriti i da se na toj temi zabrani razgovor o strahovima raznim posto takva vec postoji!

    Andydea, imamo vidim iste duljine ciklusa i na iste dane O
    Jaooo, kad se kava prolije pa se soc zavuce posvudaaaa

    Ove linkice cu citati popodne na poslu, momentalno perem frizider i odmrzavam skrinju

  5. #555
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Obecajem da ja to dogovorim kad predajem na te teme. Ako netko prije ne otvori. Pa cemo se tamo nastaviti druziti hahaha

  6. #556
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea sad sam se sjetila da mogu provjeriti kad ti je bio 12dc. I vidim da je 4.9. (moj rodjendan). Ja sumnjam da je i meni tad o bila ❤️

  7. #557
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jagodice hvala! I ja jedva čekam da bude sigurno.

    Pročitah i ove tekstove, baš su lijepo napisani.

    Ajme Justme pa šta nam nisi rekla da ti je bio rođendan! Sretan ti rođendan sa zakašnjenjem, želim ti sve najnajnajbolje!

  8. #558
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Riri,bas mi je drago da je sve ok proslo na pregledu. ovo izgleda sami decki se primaju hhehe. pusa!

  9. #559
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea123 nadam se da nisam bas na lose???
    ma draga,sve 5! malo me rastuze ovakve stvari. ali bit ce sve ok,dobit cu i ja svoju dugicu.

  10. #560
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Procitam posli kave bas. Andydea koji datum ti je bio 12dc?

    E ta prsa tako i meni, na mahove.. Par sati boli jako, pa nesto malo, pa nista, pa opet jako, pa nesto cudno u njima kao, da pocijeloj duzini, pa nista...
    Jos malo ce biti sce jasno. Oliti jeli to neki dobar znak ili obicni pms znak
    4.9.po mojoj procjeni je bila ovulacija. po sluzi i po boli jajnika. tebi?

  11. #561
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    Andydea, imamo vidim iste duljine ciklusa i na iste dane O
    Jaooo, kad se kava prolije pa se soc zavuce posvudaaaa

    Ove linkice cu citati popodne na poslu, momentalno perem frizider i odmrzavam skrinju
    ma nista mi ne govori! uslo mi u ladicu sa bestekom... sve sam morala vadit i prat. a miris kave nikako izbit iz nosa.
    i mene ceka odmrzavanje i ciscenje frizidera,mene to inace ulovi radit kad sam pred M. dobra strana pms-a kod mene je sto onda cijelu kucu glancam. muz odma zna koji je period hahahaha.

  12. #562
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea sad sam se sjetila da mogu provjeriti kad ti je bio 12dc. I vidim da je 4.9. (moj rodjendan). Ja sumnjam da je i meni tad o bila ❤️
    da,i ja sam mogla par stranica nazad okrenut i provjerit ali uopce se nisam sjetila hahahah nego sam isla na kalendar hahah. glupa hahahaha

  13. #563

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    ma draga,sve 5! malo me rastuze ovakve stvari. ali bit ce sve ok,dobit cu i ja svoju dugicu.
    U istoj sam situaciji...zato sam to i postavila da nas malo ohrabri.....nije nista lose....lijepo je zena napisala stvarno...bas nam treba tako malo utjehe.i ja se nadam da cu imati svoju dugicu,,,,,.

  14. #564
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    U istoj sam situaciji...zato sam to i postavila da nas malo ohrabri.....nije nista lose....lijepo je zena napisala stvarno...bas nam treba tako malo utjehe.i ja se nadam da cu imati svoju dugicu,,,,,.

  15. #565

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku

  16. #566

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila na pregledu, taman došla. Sve je super, kaže ginekolog da ću roditi štreberka jer je sve po tablicama. I rekao je da je prerano pa da ne uzmem za sigurno ali čini mu se da je dečko. Radila sam i Nifty, rekli su da će poslati rezultate mailom kroz par dana pa ćemo znati jel pogodio ili nije haha.
    Čestitam Riri! Tako je i meni rekao u 10. tjednu da nije sigurno, ali misli da vidi ´luleka´ Bome ga je dobro vidio, a izgleda da su naša odbrojavanja nešto naklonjena dečkima!
    Tako da cure s liste, sad sljedeću očekujemo jednu curicu (ili više njih, jel )

    Puse svima!

  17. #567
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam Riri! Tako je i meni rekao u 10. tjednu da nije sigurno, ali misli da vidi ´luleka´ Bome ga je dobro vidio, a izgleda da su naša odbrojavanja nešto naklonjena dečkima!
    Tako da cure s liste, sad sljedeću očekujemo jednu curicu (ili više njih, jel )

    Puse svima!
    Hvala!

    Lulek
    Tako je, sad malo curice. Da možemo spajati ove dečke s njima za 20-30 godina hahaha.

  18. #568
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja bi rado curicu ako mogu birati. Ako ne nebitno hahahaha. A kao postoji neka teorija da muski spermiji su brzi ali brzo umiru, a cure sporije ali duze zive... Pa ako se uvati neki koji ceka je cura. Posto mi tempiramo odnose prije o taman o na o... Tesko da se cura dogodi po toj teoriji jeli.

    A nisam rekla da mi je rodjendan jer nisam ni ja bila svjesna hahaahaha. Meni je samo u to vrijeme bilo neli o ili nije. A u petak sam slavila rodjendan (greska jer nisam pila, trebala sam prije).
    Meni je kvaj ciklus bol u lijevoj strani pocela jos u ned ili pon. Pa nista sluzi do 4.9. 4.9.sam imala neku kombinaciju bijele i prozirne sluzi. A trakica zadnja za lh koju sam napravila u utorak je bila negativna. Pa vise ne znam jeli o bila 3.ili 4.9. 4.9.nismo pokrili ali pokrili smo dan prije i posli pa sto bude bude jeli...

    Super mi je sto ovaj ciklus nista doli ne osjecam. Samo sam u petak, 2 dana nakon pretpostavljene o osjetila neki kao grc maternice koji kao da je povukao i ono dole prema sredini. Kratko je trajalo i to je to. Pa u pon opet kao na sredini, ali prema desno malo (nemam pojma jeli maternica ili jajnik, posto tu nemam jajovod) kao neka 3 grcica, ili uboda ili nesto, sto ne znam opisati. I to je to. Od tad sve mirno doli. A u pmsu znam osjetiti ponekad nesto. Mislin svasta moze biti naravno. Otvorena sam za sve opcije, ali usput sam bas opustena nekako lijepo. Jeli to neka naznaka za plusicem ili mi se poslozilo u glavi da nije kraj svijeta ako bude minus ne znam.
    Ne mogu reci da ne razmisljam o tome, razmisljam... Sanjala sam sinoc da radim test i vidim prave dvije crte i saljem vama sliku ovdje i pitam sto mislite hahahaha. Skroz realan san. Tocno sto sam napravila u prosloj trudnoci i sto cu i u ovoj. Prvo vama javiti. Pa dalje, u snu su bili blizanci. Curica nije prezivila, a decko se super razvijao. Sad to je kombinacije vjv one ljubine price, i moje i svega, moj mozak slozio cijeli scenarij. Al probudila sam se tako sretna, vesela i opustena. I sigurna... Najvise me taj osjecaj sigurnosti ubija jer sam jednom vec bila sigurna pa dobila m.

    Ja malo oduzila o sebi, al razumijte me. Jedino vama mogu bas bas bas sve da se ne osjecam ko luda malo

  19. #569

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Zene moje..da li se vama ikad desilo da tokom cijelog ciklusa imate bolne grudi....od proslog ciklusa pa sad i poslije ovih plodnih dana na sekunde zabole pa ko da me jeza kroz njih neka.prode….

  20. #570
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam ti imala jedan, dva takva ciklusa... Nisu bas nesto jako bolile,, ali onako ko u pmsu su bile cijeli ciklus

  21. #571

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ti imala jedan, dva takva ciklusa... Nisu bas nesto jako bolile,, ali onako ko u pmsu su bile cijeli ciklus
    O joj vise i mi zene
    Ma mene i zabole bas ono pravo...
    A i cijeli ciklus mi je nesto mutan....prvo je kasnio
    Pa sam bila u bolovima prva tri dana
    Onda me zeludac rasturio mislila sam ode preko glave
    Pa se sad i neka viroza spopala...jao vise uh uh

  22. #572
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, bas mi lijepo citati tvoj post, osjeti se tocno ta tvoja smirenost. Ne bi ti htjela davati lazne nade, ali ja sam jednom gledala video di je zena rekla otprilike ovako: Osjecala sam nekakvu promjenu. Kao kad u PMSu osjecate da ste nervozni i znate da je od hormona. Tako sam ja osjecala da se neka promjena dogodila, ali ne kao u PMSu negativa, nego pozitivna promjena.
    U tom stilu nesto, kao da je osjetila neko kao djelovanje hormona ali na pozitivan nacin.
    Mozda nam JustMe otvori odbrojavanje bas sa curkom hihi.

    Mene glava boli vec skoro dva tjedna vise manje svaki dan. Nekad vise, nekad manje. Ne znam zasto i od cega, pocelo u pms-u prije ove zadnje M. A nikad nemam glavobilje osim dan prije M i eventualno nekad radi vremena. Ovo ako je zbog vremena bas se oduzilo...

  23. #573
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Vidjeti cemo. Mislim da mi je 8dpo danas.
    Iskreno sto god bude dobro bude ako sam ovako sad smirena, ako se i nastavi
    Lijepo je ne zivcirati se hahahahaha

    Ako ne bude t odati cu vam svoju tajnu hahahaha.

    Jelena e tako me nikad nije bolilo jako kroz cijeli ciklus. Hmmm
    A i jagodica dali pijes dosta vode svaki dan? Banalno, ali stvarno pomaze

  24. #574
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Zene moje..da li se vama ikad desilo da tokom cijelog ciklusa imate bolne grudi....od proslog ciklusa pa sad i poslije ovih plodnih dana na sekunde zabole pa ko da me jeza kroz njih neka.prode….
    Kod mene tako...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #575
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    justme ja sam sa prvom curkom sanjala da sam trudna,probudim se ,napravim test a on pozitivan

  26. #576

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene tako...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Hmm ko zna sta je to...kod mene je sigurno neka prehlada savladala sve dijelove tjela

  27. #577
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Justme, naravno da te razumijemo. Baš te lijepo čitati i neka si napisala, odbrojavanja i služe podršci.

    Jagodice mene ti isto glava stalno boli, nekad mi pomogne ako popijem magnezij. Probaj, ne može ti napraviti gore.

  28. #578

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Cure jeste zivee..ima li sta dobroga

  29. #579
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Cure jeste zivee..ima li sta dobroga
    Ima, muž mi pere prozore. Istina žali se, ali pere hahaha.

  30. #580

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima, muž mi pere prozore. Istina žali se, ali pere hahaha.
    neka neka..nece mu nista biti...nek se uci malo da vidi kako je

  31. #581

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Moj nezna ni da imamo prozore. Il mozda misli da su samoperuci nezz

  32. #582

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Moj nezna ni da imamo prozore. Il mozda misli da su samoperuci nezz

  33. #583
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahaha Anita

    Moraš ga malo uposliti.

  34. #584

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Uh da bar....zavidim parovima kod kojih je pola pola sve

  35. #585

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Joj curke neka vas...bas se nasmijA pravo....

  36. #586

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Uh da bar....zavidim parovima kod kojih je pola pola sve
    Vjeruj da je i kod mene isto kao i kod tebe....kaze moj zensko je da cisti..musko da zaradiva....jbt ono fakat glupost...al eto kad zeli da radi nek radi ni nezalim se meni bolje

  37. #587
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Uh da bar....zavidim parovima kod kojih je pola pola sve
    Ja mislim da nigdje nije baš skroz tako. Kod mene ja definitivno napravim više tih glupih kućanskih poslova, ali mi to ne smeta. Zapravo mislim da je ovako i pravedno. Jer ja radim od kuće većinu vremena, freelancer sam. Tu i tamo odradim koji sastanak ako ne mogu sve dogovoriti online putem. Muž mi ima svoju firmu i puno posla jer je velika firma i još raste. I zato kažem da je ovako pravedno. Na šta bi to ličilo da ja odradim kod kuće 2-3 sata, a on odradi tamo 7-8 sati i onda ga ja još dočekam da mi to fino dijelimo na pola.
    Sad pere te prozore jer zna da ja ne mogu podnijeti da se nešto ne očisti, a sad ne mogu sa ovom nepokretnom nogom jer je otekla. A i realno njegov pas je izlizao balkonska vrata dokle god je mogao dohvatiti, pa ono..

    I da, zašto mislim da je to nemoguće. Zato što znam puno žena koje su tvrdile da je njima sve 50:50 u braku pa kad ih upoznaš malo bolje onda shvatiš da to nije baš tako. Imala sam poznanicu koja je uvijek tvrdila da bi se ona rastala da kod nje nije 50:50 podjela. I onda sam se nekoliko puta igrom slučaja (posao) zatekla u njenoj kući i vidjela kako je to točno pola. Dakle, svako jutro napiše popis kućanskih poslova, svoje crvenom bojom, muževe plavom. Ima nekoliko stupaca, posao, pa opis posla (npr. posao - prašina, opis posla - prašina u sobi, u dnevnom, obriši sa žutom krpom jer zelena je za pod bla bla) i onda je na kraju išao stupac za potpis osobe koja napravi to.

    Mislim, ajd neka ako im to odgovara ali bokte ženo draga dok si napisala popis i ukrasila ga bojama, mogla si to sve i napraviti. Ja bih popizdila da mi netko visi nad glavom svako jutro sa nekim popisima. I znam da bi i MM. Ovako nek on napravi manje od mene, ali nek mu za to što napravi ne moram pisati službenu molbu uz detaljan opis posla.

    Sad sam odužila sa kućanskim poslovima ali htjela sam ti reći da ni kod tih idealnih ne mora biti baš tako idealna situacija.

  38. #588

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Jutro curke..ima li vas...kako ste mi vi danas??
    Ja sam nesto lose volje uzas...i probada ne u jajniku bas i stomak mi je napuhan kao da cu svaki sekund dobit
    Posljednje uređivanje od JelenaR : 13.09.2019. at 09:40

  39. #589
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Jelena tako je meni bilo jučer rasturao me trbuh, a M tek prošla. Danas je ok, možda je nešto od hrane krivo sjelo... Pratim trakice čekamo jaču sjenu...

  40. #590

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Meni je danas 17dc...ma da je stomak nego bas gdje imam rez od vm.....ko ce ga vise znat....

  41. #591

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena tako je meni bilo jučer rasturao me trbuh, a M tek prošla. Danas je ok, možda je nešto od hrane krivo sjelo... Pratim trakice čekamo jaču sjenu...
    Sretno....drzim fige

  42. #592
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jelenq mislis oziljak? Mene ovaj ciklus od nakon o svako malo ziga jedan od oziljaka. I to bas jako

  43. #593

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Jelenq mislis oziljak? Mene ovaj ciklus od nakon o svako malo ziga jedan od oziljaka. I to bas jako
    Da da...ja i imam samo jedan
    Izvinjavam se na pogresnom izrazu......neznam vise ni sta pisem

  44. #594
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, a jel odnese ona poslje tu tablu kod javnog biljeznika da se ovjere ti potpisi? Hahaha, ajme koje kompliciranje.
    Kod nas doma recimo ugl ja povucem, ali kad trebam pomoc i kad trazim dobijem. Ili ako vidi da sam se primila posla na najjace, ili nekad kad radim duplu smjenu zna sam srediti stan. Ugl po tom pitanju sam vrlo zadovoljna.

    JustMe, a ne pijem bas vode kolko bi trebala, al to nije nista novo. Jucer nakon dvije tablete, kave i case vode napokon popustila glavobolja.

  45. #595
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahahaha Jagodice i mogla bi kako je počela.

    I ja sam loše volje jer su me probudili Jehovini svjedoci. Ako je netko ovdje među njima nek se ne uvrijedi, ja samo ne volim da mi se zvoni bez potrebe. Pogotovo kad spavam.

  46. #596

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahaha Jagodice i mogla bi kako je počela.

    I ja sam loše volje jer su me probudili Jehovini svjedoci. Ako je netko ovdje među njima nek se ne uvrijedi, ja samo ne volim da mi se zvoni bez potrebe. Pogotovo kad spavam.
    Blago vama kad mozete spavati...ja ustanem u 6 kao da i imam nekog posla vaznog

  47. #597
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Blago vama kad mozete spavati...ja ustanem u 6 kao da i imam nekog posla vaznog
    Hahaha ja sam se zadnji put probudila u 6 u 5. mjesecu kad sam se udavala, od nervoze.
    Nisam baš nimalo jutarnji tip.. Puno mi je lakše raditi i do 3,4 u noći nego ići spavati ranije pa se ustati rano. U noći bolje radim i više sam koncentrirana. Mislim, naravno da to nekad ne možeš, ustajala sam se normalno u 6,7 i u srednjoj i na faksu. Ali da mi je bilo drago, nije haha.

  48. #598

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Hahaha ja sam se zadnji put probudila u 6 u 5. mjesecu kad sam se udavala, od nervoze.
    Nisam baš nimalo jutarnji tip.. Puno mi je lakše raditi i do 3,4 u noći nego ići spavati ranije pa se ustati rano. U noći bolje radim i više sam koncentrirana. Mislim, naravno da to nekad ne možeš, ustajala sam se normalno u 6,7 i u srednjoj i na faksu. Ali da mi je bilo drago, nije haha.
    Hahaha...stas...spavaj kad ti je Bog dao....norat cu se i ja naucit spavat malo duze

  49. #599

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    [IMG]IMG-20190913-WA0002[/IMG] ja neznam kako sliku da vam postavim...da vidite moju razonodu..i utjehicu
    Posljednje uređivanje od JelenaR : 13.09.2019. at 13:26

  50. #600
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    [IMG]IMG-20190913-WA0002[/IMG] ja neznam kako sliku da vam postavim
    Ne smiješ stavljati sliku tu, ali možeš staviti recimo ovdje https://imgbb.com/ pa nam staviti link.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •