Stranica 1 od 39 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

    Evo ga ženske moje, novo odbrojavanje!

    Nadam se da će trajati kratko, da ćete sve brzo vidjeti pluseve, a i da će nam doći novih odbrojavalica!

    Sretno svima!

  2. #2
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Riri jos jednom ooooogromne cestitke!

    Kod mene sve cudno...jucer me razvalio donji dio ledja, a danas pritisak kao da ce M stici svaki tren danas. A tek sam 23 dc. Po mojim mjerenjima danas mi je 7dpo, pa se nekako potajno nadam da je implantacija u pitanju.
    Sve u svemu bit cu pametnija slijedeci vikend.

  3. #3
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Riri jos jednom ooooogromne cestitke!

    Kod mene sve cudno...jucer me razvalio donji dio ledja, a danas pritisak kao da ce M stici svaki tren danas. A tek sam 23 dc. Po mojim mjerenjima danas mi je 7dpo, pa se nekako potajno nadam da je implantacija u pitanju.
    Sve u svemu bit cu pametnija slijedeci vikend.
    Kod mene 8dno cini se..O bila 13dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #4
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala!

    da je implantacija!

  5. #5
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Juhuuuuu Ririii

    Iva, drzim fige!! Kad ce test?

  6. #6
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Riri daj reci, kad si prestala pustiti i kako ti to ide? Jabse sve nesto pripremam hahahaha mozda mi intucija nesto govori

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Čestitam Riri!! Čekaj pa to znači da si čula srčeko!) Kak je bilo?

  8. #8
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    cectitke Riri napokon

  9. #9
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Justme, uf hahaha teško mi ide. Ovisnost je ipak ovisnost, koliko god se trudnoća čini kao odlična motivacija. I jeste naravno, ali ja nažalost nisam od onih koji samo bace cigaru preko noći. :/ Najbolji savjet koji sam čula mi je dao moj ginekolog prošli put - da promijenim sve navike koje sam povezivala sa pušenjem. Recimo, prije je bilo čim se ustanemo, muž i ja lijepo kuhamo kavu i na balkon. Sad pijem kavu ujutro uz doručak. I poslije ručka mi je uvijek bio toliki gušt ajme, a sad odem leći u sobu jer u sobi sigurno neću pušiti. Zalomi se još uvijek, nisam do sada uspjela više od dva dana u komadu bez ijedne, ali sve u svemu nije to ni tako loše. Pušim od 14. godine, zadnjih par godina po kutiju dnevno (dvije ako idem van). Otkad sam trudna nisam prešla 5 cigara dnevno, a i to je bilo samo par puta, ne svaki dan. Jutros sam pola jedne, bila sam užasno živčana jer sam se posvađala s mamom, a htjela sam smirena dočekati pregled. I eto, znači već nekih skoro 8 sati nisam nijednu. Nadam se da ću uskoro skroz zaboraviti na njih.

    Ema, hvala! Divno je bilo, malo plačljivo hahaha nisam si mogla pomoći.

  10. #10
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala Viki!

  11. #11
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Testic tek slijedeci vikend ako prije ne stigne.
    Moje muke se nastavljaju...pizza mi ima okus po kloru, kecap mi je presladak

  12. #12
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Iva, posnjofaj Domestos da vidis dal ti mirisi po pizzi!

    Riri, ja mislim da ti je cak zdravije prestati pomalo nego samo preko noci, kolko god bile stetne svaka nagla promjena je sok za organizam, cak i kad je na bolje. Tako da ja mislim da dobro radis. A sa 20cigareta na 5 je super uspjeh!
    I javi nam reakcije kad krenete obznanjivati

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Riri, nisam uhvatila ovu tvoju priču oko cigara, ali mogu ti reći kako je mojoj mami bilo, pa ne znam jel će te to utješiti. Ugl, ona je pušila cijelu trudnoću samnom, ali joj je doktor rekao da je šteta od stresa radi prestanka pušenja puno veća nego šteta od pušenja. Sad, uzmi to s rezervom, to je bilo prije 30 godina i nisam sigurna da se slažem s takvim pristupom. Možda ne bi bilo loše kad već možeš malo po malo smanjivati dok ne izbaciš.
    Bar sam ja tak sa svime u ovoj trudnoći, radim slalome izbjegavajući potencijalne opasnosti. Ja bi recimo za šalicu kave dala sad trenutno sve, ali ju ne pijem sad jer sam trudna. A znam da ju trudnice normalno piju, ali bojim se riskirati i šta ćeš...
    Posljednje uređivanje od EmaG. : 14.08.2019. at 18:31

  14. #14
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, nisam uhvatila ovu tvoju priču oko cigara, ali mogu ti reći kako je mojoj mami bilo, pa ne znam jel će te to utješiti. Ugl, ona je pušila cijelu trudnoću samnom, ali joj je doktor rekao da je šteta od stresa radi prestanka pušenja puno veća nego šteta od pušenja. Sad, uzmi to s rezervom, to je bilo prije 30 godina i nisam sigurna da se slažem s takvim pristupom. Možda ne bi bilo loše kad već možeš malo po malo smanjivati dok ne izbaciš.
    Bar sam ja tak sa svime u ovoj trudnoći, radim slalome izbjegavajući potencijalne opasnosti. Ja bi recimo za šalicu kave dala sad trenutno sve, ali ju ne pijem sad jer sam trudna. A znam da ju trudnice normalno piju, ali bojim se riskirati i šta ćeš...
    ema slobodno mozes piti kavu, od 1- dnevno ti nista nece biti.ja popijem 2 dnevno i sa elenom sam tako, znala sam aa njom nekada i pretjerati nesvjesno, pa me frka ulovila ali eto nista nije bilo .. ja pijem malo blazu nesicu sada, ne kuham si bas tursku ,ali imam nizak tlak i bez kave bi mi bilo jos teze

  15. #15
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, nisam uhvatila ovu tvoju priču oko cigara, ali mogu ti reći kako je mojoj mami bilo, pa ne znam jel će te to utješiti. Ugl, ona je pušila cijelu trudnoću samnom, ali joj je doktor rekao da je šteta od stresa radi prestanka pušenja puno veća nego šteta od pušenja. Sad, uzmi to s rezervom, to je bilo prije 30 godina i nisam sigurna da se slažem s takvim pristupom. Možda ne bi bilo loše kad već možeš malo po malo smanjivati dok ne izbaciš.
    Bar sam ja tak sa svime u ovoj trudnoći, radim slalome izbjegavajući potencijalne opasnosti. Ja bi recimo za šalicu kave dala sad trenutno sve, ali ju ne pijem sad jer sam trudna. A znam da ju trudnice normalno piju, ali bojim se riskirati i šta ćeš...
    Tako bilo receno i meni... da mogu smanjiti da bude manje stetno nego skroz ostavim da organizam dozivi sok a tako i beba

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #16
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Riri tako sam i ja u obje trudnoce. Kad bi mi bas bilo doslo zapalila bi, dva dima i ugasila. Hahahaha. Tako da bi popusila do 5 cigareta dnevno, ali od svake max pola. I bravo na smanjivanju. Znam puno zena koje niti ne smanje, kamoli da misle prestati. Ja, bafem sam mislim tako, ne zelim pustiti u trudnoci. Ali mozda bi si napravila tako postepeni prestanak. Kao do 5 max i to samo u posebnim prilikama.
    Al viditi cemo kako ce meni ici, lako je govoriti dok nisi u tim cipelama jeli.
    A za plakanje na srce... Mislim da cu i ja ko kisna godina plakati.
    To sam dozivila jednom, i naravno plakala sam al od tuge i uzasa jer je na krivom mistu bilo. Ovaj put kad bude na pravom mistu opet cu plakati ko kisna godina. E dali se jos dobivaju slicice od ginekologa?
    Ja cu ga traziti da snimim mobitelom taj tren, taj zvuk, tu tockicu ali zelim i sliku.
    I planiram, nakon te dvije neuspjesne, trecu uspjesnu dati obitelji onako nonsolantno u nekom papiru ili poslati u poruci dok su kraj mene da vidim reakciju hahahaha

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja cu ga traziti da snimim mobitelom taj tren, taj zvuk, tu tockicu ali zelim i sliku.
    I planiram, nakon te dvije neuspjesne, trecu uspjesnu dati obitelji onako nonsolantno u nekom papiru ili poslati u poruci dok su kraj mene da vidim reakciju hahahaha
    ajme, baš slatko Justme

    Ma sve mi je jasno za kavu da nije štetna, pogotovo sad u kasnijoj trudnoći i vidim puno trudnica da pije, ali imam iracionalan strah i ne mogu nikako možda se oslobodim toga sad u sljedeća dva i pol mjeseca pa popijem koju ako da, javim vam

  18. #18
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Da, rekao je i meni ginekolog da nikakve promjene ne radim naglo i da je štetnije da sam ja stalno nervozna nego duhan. Ali planiram do ne znam kojeg tjedna ostaviti skroz. Ne želim si zadati neki nerealan cilj pa da ga ne ispunim, ali planiram svakako.

    Ja isto pijem kavu, mislim da tlak ne bih ni imala da je ne pijem. Maloprije mi se sve u glavi okretalo pa je prestalo čim sam je popila.

    Justme, ja sam dobila. I preslatki su mi tvoji planovi za objavu trudnoće.
    Nemam pojma kad ćemo mi reći obitelji, ali javit ću vam svakako. Ako se pomirim s mamom do petka, otići ću do njih malo. Muž ide u Zagreb poslovno pa sam mislila da me ostavi tamo preko vikenda dok ne bude kretao nazad, tako da im možda objavimo za vikend. A svekrva me prije 10 dana pitala jesam trudna jer mi sjaje oči hahaha. Ja joj rekla da nisam, i kaže ona da se onda drogiram.

  19. #19
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja nekako cudno osjecam se... stalno sam zedna, prsa ko da netko unutra vatru ukljucio, bradavice ne mogu dodirnuti, u glavi vec dva dana koma neka ne cista potpuno... , promjeni u iscjedku veliki.... jos cu cekati do pon.i tad napraviti test mozda...ako do tada ne dobijem naravno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #20
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    cestitke na novom odbrojavanju! e sad mene zanima kako ide sa listom? jeli riri ukljucena ili? iskusnije pomagajte! haha!

    nego,jos jedna stvar... od ponedjeljka imam mucninu. sinoc me u 3 probudilo i morala sam povratit. jutros smo se malo ja i suprug volili i nakon odnosa ja obrisem krv... to je trajalo to jedno brisanje ali krv je bas bila svjeza. skuhala sam kavu ima pola sata ali mi nekako ne odgovara. prema appu u mobu,trebala bi dobit za 7 dana,prema ovoj listi 18.mi je dan. nisam pametna bas ali ovo mi je sve nekako cudno.

  21. #21
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    cestitke na novom odbrojavanju! e sad mene zanima kako ide sa listom? jeli riri ukljucena ili? iskusnije pomagajte! haha!

    nego,jos jedna stvar... od ponedjeljka imam mucninu. sinoc me u 3 probudilo i morala sam povratit. jutros smo se malo ja i suprug volili i nakon odnosa ja obrisem krv... to je trajalo to jedno brisanje ali krv je bas bila svjeza. skuhala sam kavu ima pola sata ali mi nekako ne odgovara. prema appu u mobu,trebala bi dobit za 7 dana,prema ovoj listi 18.mi je dan. nisam pametna bas ali ovo mi je sve nekako cudno.
    Imam i ja nesto od toga mucninu i bolna prsa. Glava boli evo treci dan..zedna sam kao zaba konstantno .ustajem vec tri noci po noci na wc...i probudim se u tri i vise ne mogu zaspati ko zombi sam... i ja osjecam se nekako cudno... mozda cu ja sam imala negdje 13dc O posto 14dc folikul bio puknuti...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #22
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    cestitke na novom odbrojavanju! e sad mene zanima kako ide sa listom? jeli riri ukljucena ili? iskusnije pomagajte! haha!

    nego,jos jedna stvar... od ponedjeljka imam mucninu. sinoc me u 3 probudilo i morala sam povratit. jutros smo se malo ja i suprug volili i nakon odnosa ja obrisem krv... to je trajalo to jedno brisanje ali krv je bas bila svjeza. skuhala sam kavu ima pola sata ali mi nekako ne odgovara. prema appu u mobu,trebala bi dobit za 7 dana,prema ovoj listi 18.mi je dan. nisam pametna bas ali ovo mi je sve nekako cudno.
    Test napravi osjetljivost 10ml

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #23
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Pobjegle mi s teme, super za novo odbrojavanje! Sretno i dalje... ja sam danas 29DC ne osjecam nikakve simptome, sluzi nema vise, pokrivali smo ove dane jos uzivamo na moru.

  24. #24
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sretno svim curama.
    Ja sam si nesto napravila sa zelucem. Boli me cim je malo prazniji... Nikad necu smrsaviti ocito. Moram se skinuti s one kole zero. Otrovati cu se s njom.

    Riri ja volim ljude sokirati i iznenadjivati, ali mi se nikad ništa ne dogadja s cim bi ih tako izenandila pa mastam hahahahaah.
    Zadnji put, kad sam krvarila i napravila test (koji je bio pozitivan) poslaal sam sliku MM i on guglati isao i pitao me dali je svevu redu kad testna crtica nije dosla do oznake HCG (oznaka dokle se uroni stapic u urin) hahahahahaah. Ajde to s mamom je samo privremeno. Nemoj dopustiti da ti to pokvari iznenadjenje. Iznenadi ju dok ste jos "posvadjane". Odmah cete zaboraviti sve loše. Nadam se da nije nista ozbiljno.
    Mozes i, ako imas volje, kupiti tuticu i dati da ti izrade tekst u stilu licim na baku i sl natpisi hahahaha. Jos ako je nekome rodjendan uskoro, uf kako bi ja to iskoristila i poklonil cestitku i napisala sretan rodjendan od nas troje. Da vidim hoce li uopce skuziti na prvu hahahahaa.

    Ja ocito imam previse slobodnog vremena.

    A genijalno mi je kako te svekrva procitala.

  25. #25
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, tak i ja mastam. Imam ideju valjda za svaki praznik kak ukomponirati hahaha

    Ajme cure simptoma na bacanje! Sretno!

    Andydeya, javim ti za listu cim mi javi kuma koja ju je vodila nekoc. Koju sam usput receno tu i upoznala a kasnije se upoznale i pokumile haha.

  26. #26
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Evo javljam
    Riri se mice s liste jer je njeno odbrojavanje. Mi ostale cemo sad uskoro!

  27. #27
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala cure!

    Hoćemo mi to imati opet trostruko odbrojavanje?

    Justme, pazi se. Mene isto želudac boli čim je malo prazniji i to baš ona ružna bol koja se širi i na leđa, fuj. I to sam si napravila baš sa nepravilnim mršavljenjem još prije par godina. A muž ti je super hahaha

    Ah, vidjet ću kako ću joj reći. Mi vam imamo u najmanju ruku kompliciran odnos.

  28. #28
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica mi se ona razumijemo hahahaha

    Zamisli, upoznala se tu i toliko se skompale. Predivno.

  29. #29
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Mi inace valjda svi bi mogli vec napraviti test na 10dno... i trebalo bi vec pokazati neku sjenu....

    Viki draga imala poz.test na 10dno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #30
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kod mene je bio pozitivan na 12.dpo. Na uputama za clearblue piše da se može raditi 5 dana prije očekivane menstruacije, što je onda taman tako na negdje 10.dpo. Iako i to tko zna, svako tijelo i trudnoća su drugačiji.

  31. #31
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Mene muci sto dakle nemam pojma kad je bila O nisam piskila trakice ali sluzi je bilo prije 4 dana...budemo pricekali pa vidjeli. Javljate curke!

  32. #32
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo javljam
    Riri se mice s liste jer je njeno odbrojavanje. Mi ostale cemo sad uskoro!
    ok,hvala jagodice! stize nova lista.

  33. #33
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 15.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~~24.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~22.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~19.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~18.dc
    anđeo26012013~~~~~~~~~9.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~9.dc

  34. #34
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni je, u prvoj trudnoci, sa CB bio pozitivan 2, 3 dana prije ocekivane, mozda cak i na 10dpo, a s trakicom nekom iz muillera negativan 2 dana prije m.

  35. #35
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Lako za to kad pisnuti test, kad bi mi znale TOCAN dan kad je bila O i kad treba stici M. Ali cak i uz te informacije, opet ne znamo kad je doslo do implantacije. Zato je nekima sjena vec na 10dpo, a nekima tek nakon kasnjenja. Nekome se mozda desi implantacija na 6dpo a nekome na 10dpo...

    Usput, ja jucer pisnula lh ali jedva se vidla druga crta. Tako da sam danas preskocila pa cu sutra opet.

  36. #36
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Saznat cemo kako god okrenuli

    Bas sam komentirala muzu prosle god. mi se u 2 keksa dogodila trudnoca ove god.nekako bas ne ide...tocno znam jer sam pratila...
    Posljednje uređivanje od mašnica : 15.08.2019. at 17:10

  37. #37
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Mi rekli svekijima.
    Kopirali smo sliku sa uzv-a i otišli kod njih na kavu. Svekrva inače jako voli slagati albume sa slikama i slaže ih uvijek po godinama i muž joj rekao da smo joj donijeli jednu da ubaci u 2019., pa smo joj dali to. Bili su presretni oboje, baš presretni.

    Inače, nešto mi je s nogom. Iskočila mi kost ona koja ide od pete prema gore na jednom dijelu, baš me užasno boli. Ne znam što sam napravila, ali morat ću kod doktora sutra.

  38. #38
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    riri bas super, prekrasno .. mozda si nezgodno stala a nisi isla za time ..
    jojj mi danas bili u parkicu i ljuljale se u onoj kosari pletenoj.. htjela sam zakociti i noga mi pobjegla ispod kosare dok smo se ljuljale,sva se spigala ..cudno nije kost puknula bas jr gafno bilo ali nesto sam zeznula jer boli sve vise i stopalo nemogu naprijed nazad pomicati.. sigurno sam tetivu na listu ili sl.zeznula

  39. #39
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    riri u istom smo skripcu sa nogom

  40. #40
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme Viki, groozno. Morat ćeš i ti kod doktora, mogu misliti koliko boli.

  41. #41
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Garant je to neki novi simptom trudnoce. Mene jucer koljeno zabolilo dok sam vjezbala dali se to racuna? Hahahahaha

  42. #42
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Jel se racuna i budnost od 4 ujutro? Aaaaa...a na GO sam

  43. #43
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    na cure sve se racuna dok se ne dokaze suprotno

  44. #44
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi rekli svekijima.
    Kopirali smo sliku sa uzv-a i otišli kod njih na kavu. Svekrva inače jako voli slagati albume sa slikama i slaže ih uvijek po godinama i muž joj rekao da smo joj donijeli jednu da ubaci u 2019., pa smo joj dali to. Bili su presretni oboje, baš presretni.
    .
    Divno...baš lijepo Riri

  45. #45
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Garant je to neki novi simptom trudnoce. Mene jucer koljeno zabolilo dok sam vjezbala dali se to racuna? Hahahahaha
    [emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #46
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Riri jek ti rekla svekrva onu glavu znala sam hahahaha
    I kakakv izraz lica su imali? To bi ja snimala

  47. #47
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, bas mi drago radi pozitivnih reakcija!

    Idem se ja odvaliti nogom u nesto, mozda ostanem trudna hahaha. A vama drzim fige da ste se samo natukle, da nije nis za intervenciju.

    Masnica, racuna se nespavanje, kako ne!

    Dobro Viki kaze, trudne smo dok se ne dokaze suprotno hahaha.

    Mene ovaj ciklus zeza iscjedak. I dalje je rozkast. Inace to traje dan-dva nakon M dok se valjda ne iscisti do kraja, sad se bas oduljilo. Na ulosku mi bude smejde, ali kad obrisem rozo... Ne znam od cega bi to moglo biti, mozda neki disbalans hormona...

  48. #48
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Slažem se, sve se računa.

    Je, rekla je da je znala hahaha, a i imala je onaj I knew it izraz lica, a svekar je bio toliko iznenađen kao da nije očekivao da ćemo imati dijete još minimalno 15 godina.

    Jagodice nemoj jako hahaha. Popodne idem vidjeti što je s tom nogom, danas me još više boli. Viki kako tvoja noga?

  49. #49
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se, sve se računa.

    Je, rekla je da je znala hahaha, a i imala je onaj I knew it izraz lica, a svekar je bio toliko iznenađen kao da nije očekivao da ćemo imati dijete još minimalno 15 godina. [emoji38]

    Jagodice nemoj jako hahaha. Popodne idem vidjeti što je s tom nogom, danas me još više boli. Viki kako tvoja noga?
    Draga, dal krenuli malo jace simptome???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #50
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    [COLOR="#800080"]
    Lista za 16.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~~~30.dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~~25.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~23.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~20.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~19.dc
    anđeo26012013~~~~~~~~~10.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~10.dc/COLOR]

Stranica 1 od 39 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •