Stranica 11 od 39 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #501
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe kaj god da je dobro je! Smirenosti nikad previse. A ovi simptomi, znas i sama. Sve to moze i ne mora biti, ali zato smo tu da nam javljas.

  2. #502
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 10.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~35.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~20.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~18.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~16.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~7.dc

  3. #503

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Bok cure....kako ste mi danas.....ima li plusica.niisam bas bila aktivna dva tri dana....❤❤

  4. #504
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam se prehladila. Susjeda me pitala jučer jel bi joj pričuvala dijete dok ode obaviti nešto u gradu, a dijete bilo bolesno.

    Noćas mi je bila užasna noć. Kuk me baš jako bolio tako da sam na pola sata sna još 2 sata plakala i tako stalno. I sad si mislim kako ću otići spavati da nadoknadim i krene me boliti glava i grlo. Jedva čekam da prođe ovaj glupi dan.

  5. #505

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se prehladila. Susjeda me pitala jučer jel bi joj pričuvala dijete dok ode obaviti nešto u gradu, a dijete bilo bolesno.

    Noćas mi je bila užasna noć. Kuk me baš jako bolio tako da sam na pola sata sna još 2 sata plakala i tako stalno. I sad si mislim kako ću otići spavati da nadoknadim i krene me boliti glava i grlo. Jedva čekam da prođe ovaj glupi dan.
    E bas je neka viroza naletjela.....i ja sam.bila uzas jedva sam dosla sebi

  6. #506
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica bas to. Pokusavam sloziti u glavi pricu da ce doci kad bude vrijeme. Kao i sve ostalo u mom životu. Naravno da se nadam da je ovaj mj bas to vrijeme. Ali znam da necu ocajavati ako i ne bude. Biti cu mrvicu razocarana, ali drugi dan ce me proci vec.
    A e, znam. Imam posebnu srecu voditi neku vrstu dnevnika pa se povremeno vracati na to da vidim. Ali, da, znamo da jos min 7 dana nista necemo znati

  7. #507
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja sam nedavno razmisljala (a kad ja razmisljam znate da ide neka filozofija ) o onome kako kazu nekad da cekamo da nasa beba nas izabere za roditelje. I pokusavam si u glavi posloziti neku teoriju da ako ta dusica koja nama odluci doci moze vidjeti nas put (da ne kazem borbu), da cu sve podnjeti stojecki, hrabro i sa smijeskom. Nek bude ponosna na nas ako nas vidi!

  8. #508
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    P.s. Riri mani se smrkave djece!! Imas i vise nego dobar razlog odbiti dadiljanje ovih nekoliko mjeseci (a kasnije jos vise)

    Jelena, jel prosla viroza skroz? Ima kakvih naznala ovulacije? Jel se pokriva!

  9. #509
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam nedavno razmisljala (a kad ja razmisljam znate da ide neka filozofija ) o onome kako kazu nekad da cekamo da nasa beba nas izabere za roditelje. I pokusavam si u glavi posloziti neku teoriju da ako ta dusica koja nama odluci doci moze vidjeti nas put (da ne kazem borbu), da cu sve podnjeti stojecki, hrabro i sa smijeskom. Nek bude ponosna na nas ako nas vidi!


    I da, nisam trebala čuvati dijete.. Bilo mi je glupo odbiti. Ubuduće mi više neće biti glupo.

    Justme, baš ti jako jako držim fige. Bit će mi drago ako ta smirenost ispadne znak.

  10. #510
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ako ljudi znaju da si t, bez beda odbijes. Il kako je meni jedna frendicabdugo govorila kako se osjeca slabo. I nismo isle na trening. Dok nisam ubrala da je trudna hahahahaha
    Viditi cemo. Mislim da cu 10, 11 dpo isprobati test. Pa nakon toga 13. Pa 15
    . I onda cu potrositi sve testove za t i necu vise kupovati

  11. #511

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    P.s. Riri mani se smrkave djece!! Imas i vise nego dobar razlog odbiti dadiljanje ovih nekoliko mjeseci (a kasnije jos vise)

    Jelena, jel prosla viroza skroz? Ima kakvih naznala ovulacije? Jel se pokriva!
    Ma jos malo je tu jbg...nadam se da ce proci...a nekakva sam da izvines mlitava....valjda je o vec tu....probadanje u jajniku..muz je tu pa valjda ce se nesto uhvatit

  12. #512
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahaha slabost, dobar izgovor. Ne znaju. Ajme kako sam ja mislila kad zatrudnim napisat ću si na čelo da sam trudna, a sad kad jesam, nikome mi se ne da govoriti. Uopće ne znam zašto, samo znam da nemam nikakvu potrebu.

    Jelena, ozdravi brzo! Baš što kažeš neka viroza, to valjda uvijek tako kad prolazi ljeto.

  13. #513
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Dok god zna samo malo ljudi nekako je privatno. Tako ja nekako mislim... Javit cu ti kad ja budem kako ja mislim...

  14. #514
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Dakle cure moje, da vam ispričam priču.

    Moja zadnja dva dana - prvo kuk, to sam vam rekla. Onda prehlada, i to sam vam rekla. E sad idemo dalje.. Sinoć htjela jastuke sa balkona staviti unutra zbog kiše. I kako sam uzela jastuk, tako sam očito i osu uhvatila za ruku i nije joj se svidjelo. Ali to nije sve. Kasnije se idem tuširati. Zamantalo mi se kad sam izlazila i padnem. I padnem koljenom na onaj metal od tuš kabine gdje idu klizna vrata. Osjetim kako peče, pogledam i skoro padnem u nesvijest od šoka zbog dubine rane. Da skratim priču - 7 šavova. Eto. Sad čekam da mi muž skuha kavu, možda je uspijem popiti bez da napravim neko sranje.

  15. #515
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Ajme Riri​ tebe je baš krenulo...nisam praznovjerna ali u petak ti je petak 13. pa se pazi dodatno

  16. #516
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 11.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~36.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~21.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~19.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~17.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~8.dc

  17. #517
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, reci molim te muzu nek te zaveze za radijator! Pa bas te je krenulo, ne mogu vjerovati. Jos kad trbuh naraste pa ti teziste porementi, najbolje da ne mrdas!
    Ne mogu ti vise reci ni da usporis jer ono, tusirat se moras...

    Meni zavrsila M i odma krenuo onaj ovulacijski "egg white"... Budem krenula danas s lh

  18. #518
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    jutro cure! gdje su nam anđeo,ljube,iva...? slabo se javljaju.
    Riri,dobijas udarce sa svih strana hahaha. e nije ti dosadno. cuvaj se.

    mene jos uvijek grudi bole. i to na mahove osjetim kao da mi bradavice gore. raspolozenje mi je low sve ove dane. lako me izbacit iz takta. jucer me cijeli dan mucila nadutost. bila sam napuhana kao balon i izgledao mi je trbuh kao da ce eksplodirat. popila sam kamilicu i spasmex prije spavanja i hvala bogu danas sam ko nova.

  19. #519
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahahaha Mašnice i zaboravila sam na njega ali sad kad kažeš možda ne bi bilo loše malo bolje paziti.

    Jagodice Sam je rekao da mi od sada ide iza leđa što god radila haha. Nadam se da se meni potrefilo tako da sve nezgode obavim odjednom pa da do kraja budem mirna.

    Andydea drago mi je da si bolje danas.

  20. #520
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Riri bas te krenulo. Uzassss. Sad s tim savovima ces malo odmoriti prisilno.

    Andydea drzim to fige da svi ti simptomi dobri simptomi budu.
    Ja sam jucer i jutros sva placljiva opet. Plakala sam valjda na sve... A nisam inace od plakanja previse. I meni prsa ufff. Pogotovo desna, ona uvik vise. I bradavica nekako cudno pecka, boli, ne znam ni koji je to osjećaj.
    Snovi su zanimljvi i opet se budim u neko glupo vrijeme, tipa u 6... To mi se povremeno dogadja u pmsu, ali nije mi tipicni znak, i u obe trudnoce redovito mi se dogadjalo. I vruce mi jeee. Jucer mi je bilo hladno uzasno, a danas me peru valovi vrucine kao da iznutra gorim...

    Andydea sjeti me, koliko ti traju ciklusi?

  21. #521
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Opa! Sve gori od simptoma! Ajde drzim fige na najjace!

  22. #522
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ajmo cureeee!!!!!!


  23. #523

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Wow curke super simptomi!!!

    Riri groznooo a jesu gledali bebu jel sve ok? Ti se jos i smijes tome hehe al bolje se smijat nego plakat jel tak

  24. #524
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ovdje sam... trenutno odbrojavam do ned.u ned.cu pokusati napraviti test pa u utorak pa u cetvrtak ako do tad ne dode...

    Nekako vjerujem u ovaj ciklus... ako nece biti nista ni ovaj put onda definitivno dizem ruke od svega.... ali nekako me intuicija kaze da je to ovaj ciklus...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #525
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ririii ajme uzas , stvarno te krenulo , nadam se da je to sada zadnje.. ja isto u trudnoci posebno padam,u prvoj trudnoci sam pala sa galerije ,isla usisavati i silazim sa usisavacem ,sa 4-e stepenice sam pala na 1-u ali na dupe..imala sam hematomcinu preko cijelog gluteusa.. tada sam bila oko 7 mj trudna .. u ovoj trudnoci sam na moru se poskliznula i pala na dupe, pa nedavno kisa padala pozurim zatvoriti prozor a ono sve zivo mokro i naravno odsklizala na dupe prvo koljenima u radijator ,isto bilo krvi ali ne za sivanje .. pazi se

  26. #526
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Smotanost jos jesan simptom trudnoce Hahahahah. Moram se nasmijati na to.

  27. #527
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajme majko ja sam po prirodi smotana. Doma me uvijek zezali da bi nasla cosak u okrugloj sobi. Nis, bum si jastuk zavezala oko dupeta kad zatrudnim.

  28. #528
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Kako me razveselite ne mogu vam opisati! Bašmi ponekad popravite dan ovako veselim komentarima
    Posljednje uređivanje od mašnica : 11.09.2019. at 18:47

  29. #529
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme majko ja sam po prirodi smotana. Doma me uvijek zezali da bi nasla cosak u okrugloj sobi. Nis, bum si jastuk zavezala oko dupeta kad zatrudnim.
    također haha.. a da ne pricam sada u trudnoci koliko sam zmazana od hrane, moram si slincek poceti stavljati.. nemogu nista ali nista jesti da se ne pokapam

  30. #530
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Da, krenulo me. I je to nešto trudničko očito haha. Bila maloprije muževa sestra na kavi.. Ona je isto sad trudna pa kaže da je jučer na parkiralištu zaderala auto od stup i ogreban je bome pošteno, skroz od prednje do zadnje gume. I kaže još gleda zašto joj auto tako ružno zviždi, nije uopće skontala.

    Anita ma sve je okej, nema što biti sa trudnoćom. Ja sam pala na koljeno i to mi je jedina ozljeda. Jedino sam im rekla da sam trudna zbog injekcije protiv tetanusa, nisam znala jel to smijem ili ne smijem. A smijem se sad kad je prošlo hahaha. Noćas sam se tresla doslovno, nisam mogla zaustaviti to drhtanje i prestalo je tek kad smo došli kući. Baš sam se prepala kad sam vidjela ranu.

    Uff Viki! Bome si se izlupala. Najgore mi ovo sa stepenicama ajme, tu baš može biti sranja.

  31. #531
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bitno da je sve dobro da se sad mozemo smijati hahahaahaha

    A znate da se kaze kad zena zatrudni da poblentavi skroz. Jedva cekam biti blentava hahahahaha

  32. #532
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    "...jos gleda zasto joj auto tako ruzno zvizdi" ahahahahahah predobro! Mislim nije...komentar je predobar jel...

    Masnica, kolko mi je drago procitati to kaj si napisala
    Zato smo tu

    Ajme, ja sam i ovak zmazana od hrane. Dakle u zakljucak bit cu smotana, blentava i zaflekana. Ma, moze! Bring it on hahaha

  33. #533
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahahahahahahhahaha
    Ja sam, kad sam dosla kuci s posla, skuzila da imam fleku od hrane na majci cikeli dan na poslu.
    Da ne govorim koliko puta sam dosla na posao u bijeloj majci s flekama od kave koja mi se prolije jer ju pijem u autu prije posla hahahaha.

    Mogu samo misliti kakva cu biti kad budem trudna hahahahha

    I ja sam odvalila na ovo "...jos gleda zasto joj auto tako ruzno zvizdi"

  34. #534
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja prolijevam jedino vodu kad pijem. I uvijek mi curi među sise. Ne znam zašto, kao da zaboravim progutati kad nagnem pa onda ode sa strane.

    Ma ajme ja sam joj se toliko smijala, ali sam se sjetila da možda već sutra napravim nešto novo pa sam se kao suzdržavala hahaha.

  35. #535
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Treva naraviti temu dnevnik trudnice. Da na jednom mjestu imamo ovakve price hahahaa

  36. #536
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Treva naraviti temu dnevnik trudnice. Da na jednom mjestu imamo ovakve price hahahaa
    Aaa vrh! Baš ti je dobra ideja!

  37. #537
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ne znam jeli u skladu s pravilima foruma... Pa zasto ne. Ja cu prva pisati tamo. Gledala sam trudnicke teme, sve su mi neke zastrasujuce hahahaha. Nema ni jedne ovakve, za cakulu samo

  38. #538
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam jeli u skladu s pravilima foruma... Pa zasto ne. Ja cu prva pisati tamo. Gledala sam trudnicke teme, sve su mi neke zastrasujuce hahahaha. Nema ni jedne ovakve, za cakulu samo
    Uvijek možeš pokušati. Koliko tema je nastalo od nekog običnog pitanja pa se nastavilo za chatanje.. Recimo na receptima ima ona Što danas kuhate ili kako već. Pa ima takva i za filmove i za serije, pa imamo i za šminku i za kosu. A i ona o strahovima u trudnoći, i ta je nastala od nečijeg pitanja, baš sam danas gledala prvi dio. Zašto onda ne bi moglo i o trudničkoj smotanosti.

  39. #539
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam se vec u glavi prebacila na trudnicke teme hahahahaha hocu, cim dodjem tamo i sluzbeno otvaram jednu di cemo pisati samo pozitivne stvari, bez strahova, bez ruznih stvari.

  40. #540
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se vec u glavi prebacila na trudnicke teme hahahahaha hocu, cim dodjem tamo i sluzbeno otvaram jednu di cemo pisati samo pozitivne stvari, bez strahova, bez ruznih stvari.
    I neka si.

    Možee!

  41. #541
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Ja sam krenula s trakicama pa ćemo probati uloviti pik

  42. #542
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Masnica sretno!!!!
    Sad je na redu trostruko odbrojavanje, mora jas biti vise opet hahahaha

  43. #543

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    E bok curke..kako ste mi danas.
    Evo zelim da nesto procitate..da vas malo ohrabrim....nadam se da ce vas bar malo.utjesit

    https://lolamagazin.com/2016/12/14/s...e-dugino-dete/
    Posljednje uređivanje od JelenaR : 12.09.2019. at 10:23

  44. #544
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    daaa Dugina beba divnooo!

  45. #545
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 12.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~37.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~22.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~20.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~18.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~9.dc

  46. #546

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    daaa Dugina beba divnooo!
    ...........

  47. #547
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Riri bas te krenulo. Uzassss. Sad s tim savovima ces malo odmoriti prisilno.

    Andydea drzim to fige da svi ti simptomi dobri simptomi budu.
    Ja sam jucer i jutros sva placljiva opet. Plakala sam valjda na sve... A nisam inace od plakanja previse. I meni prsa ufff. Pogotovo desna, ona uvik vise. I bradavica nekako cudno pecka, boli, ne znam ni koji je to osjećaj.
    Snovi su zanimljvi i opet se budim u neko glupo vrijeme, tipa u 6... To mi se povremeno dogadja u pmsu, ali nije mi tipicni znak, i u obe trudnoce redovito mi se dogadjalo. I vruce mi jeee. Jucer mi je bilo hladno uzasno, a danas me peru valovi vrucine kao da iznutra gorim...

    Andydea sjeti me, koliko ti traju ciklusi?
    Justme,imamo iste simptome hehehe. i mene grudi bole isto ko tebe,neka cudna bol,ali obje. i cini mi se na mahove... sto se trajanja ciklusa tice,traju mi od 24-29 dana,najcesci su 26.dc. ovulacija bila po mojoj pretpostavki 12.dc i od tad me grudi bole.
    sto se smotanosti tice i brzine refleksa...e malo se poremetilo i meni hahaha. naime,jucer sam isla dragom pripremit kavu.dok sam cekala da malo slegne nekako sam neznam ni sama kako rukom zakacila za loncic i skliznulo je s one resetke za plin i sve mi se izlilo po stednjaku,radnoj ploci,ormaricima,ladicama...po podu... ma uzas! sva sreca,nije se prolilo po meni. ali sam momentalno popizdila!

  48. #548

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Curke mozda sam malo dosadna...
    Ali evo opet sam nasla nesto...
    https://hkm.hr/vjera/otvorena-nazare...jne-potomstva/

  49. #549
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    E bok curke..kako ste mi danas.
    Evo zelim da nesto procitate..da vas malo ohrabrim....nadam se da ce vas bar malo.utjesit

    https://lolamagazin.com/2016/12/14/s...e-dugino-dete/
    da...cekam... ufff jelena,pogodila si me

  50. #550
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Joj Andydea dobro da se nisi opekla.

    Ja sam bila na pregledu, taman došla. Sve je super, kaže ginekolog da ću roditi štreberka jer je sve po tablicama. I rekao je da je prerano pa da ne uzmem za sigurno ali čini mu se da je dečko. Radila sam i Nifty, rekli su da će poslati rezultate mailom kroz par dana pa ćemo znati jel pogodio ili nije haha.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •