Stranica 16 od 39 PrviPrvi ... 6141516171826 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #751
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Justme daj test ajmo! Sretnooo

  2. #752
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Inace sam ljubitelj kiseloga pa ovo nije cudno za mene hahahha.
    Ja se pripremam za m.
    Naravno da nisam mogla cekati pa sam danas popodne napravila neki test koji kad uredis sliku s filterima mozda i vidis neku sjenu, a mozda i ne, ovisi koliko jako zelis vidjeti ju hahahhaah(u vremenskom roku za ocitavanje) . A nakon vremenskog roka se vidjela neka sjena pod jednim kutem, iste debljine ko i kontrolna ali ne zelim se za nju uloviti. Moze biti i evaporacijska.

  3. #753
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 18.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~43.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya~~~~~~~~~~~~~24.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~15.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~~1.dc

  4. #754
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    dobila...

  5. #755
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    E nama Andeo mozda trudna vec????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #756
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMez evaporacijska je tanka crta skroz. Imas sliku kakvu?

    Andydea *****u, bas mi je zao

    Jelena, znaci muz kad vidi da krece ciscenje, zna da bi i on mogo biti opran? Haha

    Masnice jesi uhvatila peak?

    Riri, kak si ti, kako noga? Nadam se nema novih ozljeda

  7. #757
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Imam jednu, vidjeti cu hocu moci staviti popodne, nakon posla.

  8. #758

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jednu, vidjeti cu hocu moci staviti popodne, nakon posla.
    Justme, zašto radiš testove sa popodnevnim urinom, a ne jutarnjim? Jutarnji je najtočniji za hcg, a popodnevni za lh

  9. #759
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jer uj idem pisati u 6 uj, jedva gledam, zaboravim napraviti test, a onda u 8 sati zurim na posao. Ma prvo i osnovno trebala sam cekati da zakasni i poceti se testirati sutra jer ju (ne)ocekujem danas/sutra.
    Pa sve dalje sto sam krivo napravila, al ne mogu si pomoci

  10. #760
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala cure!

    Što se tiče slatkog u pms-u, nisam nikad birala. Hrana je hrana.

    Andydea, žao mi je. :/

    Jagodice, dobro je noga. Više me ne boli, jedino još zateže zbog šava.. Ali kost unutra ne. Nema novih ozljeda, mirna sam hahaha.

  11. #761
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    U biti moze se pisati u bilo koje doba dana pod uvjetom da se BAR 4 sata nije islo na wc i nije unosilo nista tekucine. Cak mislim da je tih 4sata mozda i premalo. Ali ako ajmo rec simuliramo nocne uvjete (bez pisanja i bez unosenja hrane i pica) svejedno je. Samo naravno lakse ujutro pisnuti nego postiti i izbjegavati wc tokom dana.

    JustMe, moze, nakaci slikicu kad stignes.

  12. #762

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    JustMez evaporacijska je tanka crta skroz. Imas sliku kakvu?

    Andydea *****u, bas mi je zao

    Jelena, znaci muz kad vidi da krece ciscenje, zna da bi i on mogo biti opran? Haha

    Masnice jesi uhvatila peak?

    Riri, kak si ti, kako noga? Nadam se nema novih ozljeda
    Hahah....e da.....veli bolje da ja bjezim

  13. #763
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma nikad nisam mogla izdrzati 4 sata bez odlaska na wc i bez vode. Ovaj test je radjen nakon kave i nakon 2 ili max 3 sata bez wca.

    Al moram reci da janu te sjene ne vjerujem. Naravno da daju malo nade, al dok nije crta kako treba da ne treba poseban kut slikanja, nista ne vjerujem.

    Moze mi netko link za stavljanje slika poslati ako vam nije tesko pliz

  14. #764
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

  15. #765
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Riri nije link dobar

  16. #766
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    https://ibb.co/K0PNhkD

    Nadam se da sam dobar link kopirala.

    Ja vidim sjenu neku, iste debljine. Ovo je bez ikakvih filtera i bez ikakvih uredjenja slike.
    Al mislim da nista. Sad sam imala masu nekog bijelog iscjetka koji kad sam obrisala imao je nijansu svjetle svijetle svijetle krvi. Ijutros sam prvi put u cijelom ovom razdoblju osjetila neke grceve il neka dogadjanja dolje

  17. #767
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri nije link dobar
    Stvarno? Meni otvara.

    A onda Justme guglaj samo imgbb i tu staviš.

  18. #768
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Stavila sam. Gore je link nadam se da ce barem netko viditi nesto, pa makar i evaporacijska bila, da ne mislim da sam luda hahahahahaha.

  19. #769
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Stavila sam. Gore je link nadam se da ce barem netko viditi nesto, pa makar i evaporacijska bila, da ne mislim da sam luda hahahahahaha.
    Ahaa, pisale smo u isto vrijeme. Ja vidim neku sjenu, onako više desno nego lijevo.

  20. #770
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Da zbog svjetla i kuta. Kad iz drugog kuta sam slikala vise se vidjela lijevo nego desno. Ova mi je slika ostala jedina neobradjena.

    Al kao sto rekoh poceo neki cudan iscjedak. Vjv najavljuje, m tako da, vise srece u 10tom.sreca u 9tom imam 2 ovulacije pa ce valjda u 10tom biti na lijevoj strani.

    Sad cekam da se prsa ispusu da prestanu preljevati se iz grudnjaka. Natezem grudnjak stalno.

  21. #771
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, kuzim kad zumiram o cemu pricas. Ali moram ti iskreno reci da mislim da bi se sad vec to trebalo bolje vidjeti. Budemo se strpili jos malo.

  22. #772
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica, slazem se s tobom.to isto i ja mislim.
    Al mislim da stize m. Taj rozi ili svj smedji iscjedak tako da uskoro javim za 1dc i racunam kad cu na folikulometriju. Razmisljam samo, tj sto vi mislite. Bili trebala spomenuti gin na folikulom.ovu sjenu i m.? Htjela bi da me shvati ozbiljno i da napravi mozda neke pretrage hormona posto sam prije godinu ipo imala povisen tsh.

  23. #773
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Po mom misljenju, nemoj mu to spominjati. Doduse ovisi o ginu ali uglavnom kad spomenemo takve stvari tek onda nas ne shvate ozbiljno.

    Ako zelis provjeriti hormone mozda ne bi bilo lose da razmislis o humanoj reprodukciji. Realno ti ne moras ici u postupak, ali ti oni provjere te hormone i briseve sve. Mene je recimo moj gin odbio za briseve na mirkoplasmu i ureaplasmu. Napravio mi je samo one osnovne. Kad smo krenuli na humanu onda sam u bolnici fino na papiru dobila potpisano kaj sve traze i onda je gin morao napraviti, nije smio odbiti. I odma sam i vadila krv na hormone. Nekako mislim da mi zene uvijek imamo osjecaj ako krenemo dalje traziti pomoc da tek onda postaje realno da postoji neki problem. Ali ako postoji nesto sto nas koci, ignoriranje je najveci problem.
    JustMe, kolko dugo pokusavate? Jeste radili kad spermiogram?

  24. #774
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mi smo poceli "pokusavati" nakon pira u 8mj 2018. U 12 mj sam ostala trudna, ali vanm., izvadjen jajovod u 1/2019 3 mj pauze, znavi od 4tog cca, tj 5tog mj opet tak oda je za sad to realno 4 mj pokusavanja, a vjv ce to ginekolozi smanjiti u 2 posto sam imala samo 2 ili 3 ovulacije na lijevoj strani. Za sad imam cikluse duze od 25 dana kad je na lijevoj strani o i cikluse uvijek od 25 dana tocno kad je nandesnoj str. O i oni se ravnomjerno izmjenjuju svaki drugi mjesec. Tako da pretpostsvljam da stvarno O na lijevoj strani imam svaki drugi mj.

    Moram malo provjeriti imamo li mi u gradu sve to ili cu morati putovati jer mi je zbog posla malo to tesko. Sad u 10tom mj ce valjda raditi, ne kao i ovaj mj. Go taman kad jenmeni trebala folikulometrija hahahaah. Iden privatno, pa... Mogla sam ici socijalnom to odraditi, ali je krcata i upisala me kod sebe samo na zahtjev privatnog da mi moze uputnice izdavati.

  25. #775
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pogledaj si malo cisto da ne moras sve to privat ici i placati. Barem za te hormone ako nista drugo.
    Trazi bolnice koje imaju odjel humane reprodukcije

  26. #776
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Ja sam na cekanju. Nikakvog znaka ni za M ni za T. Po O bi trebala doci u nedjelju najkasnije.
    MM je uvjeren da sam T, jer mi je stalno zima

  27. #777
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj to mi je tak slatko kad su oni uvjereni. A ima i dosta prica di se ispostavilo da su u pravu tako da Iva drzim fige da je i tvoja takva!
    A ima i jedna prica di je cura pisnula test usred noci, dosla probuditi decka, a ovaj ju pitao dal ima secer Ne znam vise di sam to citala ali nebum nikad zaboravila!

  28. #778
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahhahahahaahahahahahahahahahaha
    A imaju oni bisera nekih dobrih

  29. #779
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Znate kako sam neki dan spominjala onaj gin... Kako mi sad lijepo pase.

  30. #780
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I opet ja sama sa sobom. Krenula svjeza krv na papiru, nakon mokrenja taman. To je 1dc? Jel tako?

  31. #781
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    E sad! Neki kazu 1dc kad krene bas, neki kazu ako je nakon 18h pises sljedeci dan. Ja cu ti reci samo da ja cim vidim krv pisem 1dc i uvijek mi je sve oke po pitanjun trajanja i svega. Znaci to je to ha? Krenulo?
    Ajde, barem imas gin, popij i za mene malo. A mozes i za Riri, pa za Viki, Emu, Chichu
    Nadam se da te nije jako pogodilo, i da ces ostati mirna kak si i bila, to ti je najbolje kaj mozes napraviti.

    Kad smo vec kod nabrajanja trudnica, zna li netko kako je Chicha?

  32. #782
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Popila sam za sve vas s ove liste, cekalice i necekalice, i trudnice koje su bile na listi, a vjerovatno i za sve koje su ikada bile samnom na odbrojavanju hahahaha

    Ne znam jel to gin il nesto drugo, ali jesam, mirna sam. Malo mi je bilo zao jer sam imala bas super pms, napokon neki dobar i mirni pms i neki glupi osjećaj da je upalilo ovaj put, koji je nestao jucer skroz. Ali dobro. 10ti mj donosi nove bitke. Sad smijem popiti u petak i poceti opet trenirati. I sad sam opet super.

    Bit cu sigurno jos tuzna, ali znam da ce i meni jednom plus na testu biti pravi plus koji ne treba traziti, pa eto. Do tad moram nauciti biti strpljiva.

  33. #783
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, ajde ako nista drugo mozda je ovo znak da dolazi sve na svoje i da ce biti normalniji pms-ovi. Drzi se, i zivila!

  34. #784
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    To se i ja bas nadam. Mozda mi se tijelo sad unormalnilo nakon vadjenja jajovoda, sto je takodjer dobar znak. Mozda lakse dodje do trudnoce.

    Nego Jagodica jel tebi to dolaze plodni dani uskoro?

  35. #785
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Justme, žao mi je što je stigla.. Ali drago mi je da si ti mirna, pa makar bio i gin. I nadam se i ja da ti sve dolazi na svoje.

  36. #786
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Test napravljen nista bijel je... idemo dalje .. sada neka cim prije dode M

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #787
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 19.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~44.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~30.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~30.dc


    Odbrojavalice

    Himalaya~~~~~~~~~~~~~25.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~16.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~~2.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~2.dc

  38. #788
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    jutro!
    justme,zao mi je zbog M. stavila sam ti 2.dc,nadam se da je ok. sad smo isti dan ciklusa.

  39. #789
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam na cekanju. Nikakvog znaka ni za M ni za T. Po O bi trebala doci u nedjelju najkasnije.
    MM je uvjeren da sam T, jer mi je stalno zima
    drzim fige!

  40. #790
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, prosli meni plodni haha. Po trakicama je na 13dc bio peak ali bas tak dan mi je bila nevazeca pa mogu samo pretpostaviti. Pokriveno i sad cekamo, zadnji ciklus prije aih-a.

    Ljube pa jel moguce?! Ja bila sigurna da ce tvoj biti pozitivan! I evo ponovit cu, kaj je s tim kinezima i sjenama? Prije toga nikad nije bilo. Svasta...

    Mi sutra idemo vaditi krv u Petrovu za krvnu grupu, Rh faktor i sve ono ostalo. I onda nam ostaje jos posjet javnom biljezniku i spremni smo za aih.

  41. #791
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Znaci andydea u istom smo redu. Neka nam je sa srecom. Pa i ja smatram da mi je 2dc, a posto idem na folikulon.sljedece nije ni bitno realno.

    Iva drzim fige da m zna najbolje

    Jagodica drzim fige da otkazete na kraju aih hehe

    Bome ova m ce biti vesela. Digla sam se iz, kreveta kao da me netko tukao (a nisam bas popila toliko gina). I vida u trbuhu cijelo vrijeme. Ne prestaje.

  42. #792
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    justme zao mi je .
    iva drzim fige na najjace

  43. #793
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viki hvala. Al gle, bolje da nema trudnoce negi da opet neke komplikacije.
    Doci ce kad bude vrijeme.

    Bilo bi savršeno u 10tom mj, pa da u 12tom lipo na bolovanje i imam vremena urediti kucu kao bozic s filmova i svima kazem za bozic

  44. #794
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, i ja se sve nadam da bum do Bozica imala dobre vijesti. Ma sta ja, svi mi!!

    Curke jeste za da malo zavrtimo temu?
    Ko je voljan podijeliti s ostalima. Zanima me koliko toga dijelite s muzevima po pitanju zatrudnjivanja?

    Ja recimo sa svojim vise-manje sve. Zna za svaku trakicu i svaki test. I sve zivo sam mu objasnila vezano za cikluse, ovulacije, simptome itd. Zna bome i koje uloske kupiti, a moram priznati da je kupio vise testova nego ja ovih godina.
    Znam da ima i parova di zena to vise manje sama radi ili uz prijateljice pa muzu samo obznani sretnu vijest. Meni osobno je lakse ovako kad je ukljucen u sve pa cisto malo da vidimo ko kak funkcionira?
    (Naravno ne moram ni reci da ne postoji bolji ili gori nacin, svako zna kak je njemu najbolje. Cisto malo da procakulamo!)

  45. #795
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    e pa cure ja vam od svega zelim da vam se zelje ostvare
    jagodica ja sam isto sa svojim vecinom sve dijelila, jedino nije znao apsolutno za svaki test napravljen jer bi mislio da aam luđakinja hahaha ali 90%toga je znao.. kazem sama sebi necu reci pa opet kazem

  46. #796
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sve sama... Imam neki glupi poremecaj gdje, ako priznam nekome, priznajem da sam slaba i da mi ne ide u zivotu. I mislim da to nije dobro. Zato ugl samo vi znate sve.
    Strah me da ce me sazaljevati i poceti govoriti da se ne brinem i poceti mi djeliti neke savjete i brinuti se za mene ako saznaju sto me sve brine. Pa mi je lakse sama biti u tome nego da me gledaju onako sazaljivo ako dodjemo na temu trudnoce i sl.
    I kako sam cijeli zivot tako navikla, doslo je do toga da jednostavno ni njemu ne mogu reci nusta po tom pitanju, i svaki mj sve vise i vise tonem u to. Ali sad je doslo vrijeme polako da se pocnem otvarati. Mislim da ne mogu ici na folikulometriju bez njega...

  47. #797
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam baš nekidan pisala da jedino mužu sve kažem.

    Tako da je bio upućen i u sve oko zatrudnjivanja i sad u sve oko trudnoće. Ne bi mi drugačije ni prošlo.. Kad imam neki problem, on zna da mi je nešto čim me pogleda. Pa onda pita jednom šta mi je. Ja kažem ništa, on dobro. Onda nakon sat vremena: A jesi sad spremna reći šta ti je? I tako stalno. I da, jedna od mnogih životnih filozofija mu je da se ne ide spavati prije nego što se sagleda problem.

    I ja sam cijeli život naviknuta da se o problemima ne priča. To sam pokupila od svojih jer sam rasla u tome. Kod nas su se problemi rješavali tako da se svi deru, onda tata podivlja tako da se svi uplaše (uključeno užasno glasno deranje, psovanje i lupanje po namještaju). Iza toga se svatko pokupi u svoj dio kuće i ne pričamo po nekoliko dana. Kad se svi odljute, ništa se ne riješi nego samo nastavimo. U jednom dijelu života, kad sam bila dijete, ja sam mislila da svi ljudi tako funkcioniraju i da je to okej. Onda sam shvatila da ne funkcioniraju baš svi tako, onda sam došla do toga da smo nenormalni, a zadnjih godinu ipo, dvije to pokušavam ispraviti.

    Uglavnom, volim što je baš muž ta moja osoba za pričanje. Ne jer mi je muž, nego jer je smiren, zna slušati, razmisli o problemu sa sto različitih strana i onda nalazi rješenje, a ako ga ne nađe, onda samo sluša.

  48. #798
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam slicna tvom muzu, a ovaj moj histerizira ko zena, i sve crno iskopa, i onda samo crni.... Ludin na njega zbog toga i polako mjenja. Mozda skuzi da je život laksi kad trazis rjesenje ne crno samo

  49. #799
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ali, cure, moj zaključak na osnovi mene je def da je bolje djeliti s njim sve....
    Ja obecajem samoj sebi da cu poceti

  50. #800
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I ja bih rekla da je bolje. Odnosno, vidim na sebi koliko je meni bolje otkad pričam. Mi imamo običaj sjediti navečer do kasno i pričati o svemu i svačemu.. skoro svaki dan otkad sam se ovdje doselila. Dok nisam bila trudna, tako bi sjeli uz neko vino i cigare i samo pričali po 2,3 sata, bez tv-a, mobitela i drugih ometača razgovora. Sad je on nastavio sa ritualom, a ja pijem čokoladno mlijeko. Ali hoću reći, u tim razgovorima onda izađe i što možda inače ne bi, jednostavno dođe spontano u nekom trenutku. I toliko sam se navikla na to da sam baš tužna sad kad je na putu kad dođe večer. A nema ga 2-3 dana. Luđakinja, znam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •