Stranica 17 od 39 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #801
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, cini mi se da ste se vas dvoje morali naci! Divno, nikad nemojte prestati pricati.

  2. #802
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, cini mi se da ste se vas dvoje morali naci! Divno, nikad nemojte prestati pricati.

  3. #803
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    To vam je odlicna navika, i samo ju njegujte i dalje. Mi smo to izgubili lad sam pocela radito popodne. Dolazila ni kuci kasno, i gotovo, navika nestala. Ali morat cemo poraditi na tome opet. Barem jednom tjedno bi trebalo imati tako nesto

  4. #804
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    mi nemamo tu naviku na vecer sjediti i pricati ali smo prije elene jako puno vremena provodili u setnji i tako smo i pricali a sada kada mozemo bez nje odemo prosetati pola sata-sat ..sve se to okrene kad dode dijete.. prije smo po 2-3 sata setali i to svako popodne /vecer

  5. #805

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Mi pijemo kavu ujutro Imamo takve poslove da nam ni jedan dan nije isti raspored, ali jutra manje više uvijek imamo pa sjedimo i radimo planove, popise, dogovore... nekad kave traju po 2 sata. Ne bi to mijenjala za ništa

  6. #806

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Kod mene situacija kao kod justme.......riijetko kad mu kazem ista....zna jedino kad dolazi vjestica......posto je puno na putu bas ni nemamo vremena puno za pricati....

  7. #807
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 20.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~45.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~31.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~31.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~17.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~~3.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~3.dc

  8. #808

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Cure kako ste danas?ima li ista pozitivno?ljube...jel se sta desava...

  9. #809
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kako ste danas?ima li ista pozitivno?ljube...jel se sta desava...
    Nista... ceka se M

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #810

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Halo zene pa gdje ste danas????cini mi se da smo samo ljube i ja tu

  11. #811
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Muz i ja danas isli u Petrovu vaditi krv kaj nam treba jos prije postupka. Pa doma, rucak, odmor, kava, doma, kava i eto.
    Kak smo? Ima kakvih simptoma? Planova za vikend?

  12. #812
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Nista pre posebno...osim sto me pola sata nakon sto sam dosla na posao primila takva vrtoglavica da nisam k sebi dosla 15min morala na prozor uz zrak i popiti vode...nikad mi jos tako nije bilo. Imam inace nizak tlak ali me ovo jako iznenadilo... drugo nista nema simptoma nema muza radi i radi i to je to...pokazat ce dani...
    Posljednje uređivanje od mašnica : 20.09.2019. at 22:15

  13. #813

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Nista pre posebno...osim sto me pola sata nakon sto sam dosla na posao primila takva vrtoglavica da nisam k sebi dosla 15min morala na prozor uz zrak i popiti vode...nikad mi jos tako nije bilo. Imam inace nizak tlak ali me ovo jako iznenadilo... drugo nista nema simptoma nema muza radi i radi i to je to...pokazat ce dani...
    Jos koji dan....drzim fige da napokon ugledass svoj plusic.....i svim curkama koje cekaju

  14. #814
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Hvala Jelena ali ne nadam se puno ovaj mjesec...

  15. #815

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Jelena ali ne nadam se puno ovaj mjesec...
    Znam...isto se tako osjecam....vjeruj mi..

  16. #816
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam se danas druzila s ljudima i s ginom onim mojim. Kad sam prije o i u 2ww ne pijem.. Pa si sad dam oduska malo.navukli smo se na društvene igre petkom navecer

  17. #817
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 21.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~46.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~32.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~32.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~18.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~~4.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~4.dc

  18. #818

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Cure vikend jeeeee....jel imate sta u planu..ili odmor na najjace...pozz

  19. #819
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam od jučer u Vinkovcima, u svom rodnom gradu. Došli tu kod mojih na Vinkovačke jeseni, a ja malo i poslovno. Jučer sam šminkala cijeli jedan KUD, ubila se. Onda izašli van, pa ćemo večeras opet van. Sutra poslije ručka se vraćamo u Bg. Sad pomažem mami peći kolače, sutra će nas biti 30ak na ručku.

    I tako, uživam, šetam, pijem kave, jahala sam konja, izlazim, plešem kola. Moja slavonska duša puni baterije.

  20. #820

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam od jučer u Vinkovcima, u svom rodnom gradu. Došli tu kod mojih na Vinkovačke jeseni, a ja malo i poslovno. Jučer sam šminkala cijeli jedan KUD, ubila se. Onda izašli van, pa ćemo večeras opet van. Sutra poslije ručka se vraćamo u Bg. Sad pomažem mami peći kolače, sutra će nas biti 30ak na ručku.

    I tako, uživam, šetam, pijem kave, jahala sam konja, izlazim, plešem kola. Moja slavonska duša puni baterije.
    Super draga...,lijepo se provedi....uzivaj

  21. #821
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri bome uzivas. I radis, i svasta nesto! Jesi kome usput obznanila sretnu vijest?

    Masnice imas jedan ali vrijedan simptom. Vidjet cemo, drzim fige!

    JustMe, ja sam zadnjih par godina totalno vise tip za drustvene igre kod nekoga doma. Jos ak je neka klopica i vino divota. Bolje nego neki izlazak hahaha.

    Ja sam si prehladila mjehur tako da sam danas isla valjda vec jedno 15puta na wc. Inace sam osjetljiva na to, tako da za mene gotovo sa golim gleznjevima i nastupa doba potkosulje.

  22. #822

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri bome uzivas. I radis, i svasta nesto! Jesi kome usput obznanila sretnu vijest?

    Masnice imas jedan ali vrijedan simptom. Vidjet cemo, drzim fige!

    JustMe, ja sam zadnjih par godina totalno vise tip za drustvene igre kod nekoga doma. Jos ak je neka klopica i vino divota. Bolje nego neki izlazak hahaha.

    Ja sam si prehladila mjehur tako da sam danas isla valjda vec jedno 15puta na wc. Inace sam osjetljiva na to, tako da za mene gotovo sa golim gleznjevima i nastupa doba potkosulje.
    Ja potkosulju nosim i u po ljeta....a obavezno carape po kuci....sa tim da sad nastupaju i pape..moras se cuvat...

  23. #823
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    A da, zeznulo me ovo vrijeme jer u roku pola sata padne temp, cim sunce krene zalaziti.
    Evo zvacem brusnicu susenu. Vjezbam za trudnocu stalne odlaske na wc

  24. #824
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ja festala cijeli dan na crnjaku i bas mi je sve super malo se smrzla pa sad uskoro u krevetac.
    Hjooj Riri Vinkovci..bila jesam ali na Vinkovackim jesenima nikada...nikako dogovoriti... obozavam folklor i pjevati i plesati...doci cu i ja jednom mogu misliti kako je lijepo u to vrijeme pun grad nosnji, pjesme i plesa...

    A ostale curke kako je? Tko je na redu za raditi test?
    Posljednje uređivanje od mašnica : 21.09.2019. at 21:46

  25. #825

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Ajde testici ujutru na sunce...
    Da se malo i radujemo curke

  26. #826
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Curke...sutra 2dc. M stigla tocna kao svicarski sat.

  27. #827

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke...sutra 2dc. M stigla tocna kao svicarski sat.
    ..zao mi je iva...sad se malo opusti i uzivaj..probaj ne mislit previse o t...

  28. #828
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mi smo danas napokon poceli pričati malo o potomcima.
    Iznenadio me u dogovoru oko kuce. Poceo spominjat da ce nam mozda trebati 2 sobe. A ono, kao i demo na jedno jer ja želim, njemu ne treba bas djete. On moze i bez njega. Sad odjednom 2 djecje sobe hahahaha

  29. #829

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hello! Pisah na drugoj temiali nijeaktivna.(Nisam ni ja cesto -kcerka muzicka skola svaki dan te redovna skola, a gdje je posao :D).

    Htjela sam da vidim zna li neko da li mi je rano za test. Bebu sam izgubila u martu, pred ulazak u treci mjesec, a sada se borim sa cistama na jajniku. Bila je jedna 37 mm na desnom jajniku, pila Diane 35 ali prestala nakon 13 dana. Dobila sam vjesticu 26.8. ali sam 8.9. imala blago krvarenje koje je trajalo tri dana. Nezasticen odnos smo imali 12.9. 19.9. sam bila kod ginekologa i vidio je da je cista nestala, ali ima nova na drugom jajniku koja je 27 mm. Ne iskljucuje mogucnost trudnoce jer su se vjerujem i ciklus i ovulacija poremetili-na UZ je svakako rano da se ista vidi. Radila sam testove tih dana ali on je rekao da je bilo prerano za bilo koji test. Sada, kako su mi ciklusi bili 25 dana, ne znam da li da racunam da je menstruacija bila 26.8. ili 8.9. te da li je danas 26. dan ciklusa ili ce se pomjeriti. Kupila sam opet Clearblue easy i Gravignost mini ali se bojim uraditi....mislila sma jedan ujutro, a drugi mozda u utorak. Ginekologu idem svakako krajem narednog tjedna radi rezultata Papa testa. Ima li smisla raditi test sutra? :/

    P.S. Dao mi je Duphaston ako dobijem da krenem 18.dan ciklusa ali je rekao da cu ga piti i kad budem trudna (ako sad nisam).
    Svima koji jako zele, zelim ubrzo jedan plusic (kao i sebi samoj).

  30. #830
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutro!
    Alice, jel znas otprilike kad je mogla biti ovulacija? Ako je bila 12.9. postoji mogucnost da ti pokaze sjenu, ali i da ne pokaze nista. Po mom misljenju si sad taman u toj fazi di moze i ne mora biti prerano ovisno o visini hcg-a.
    Ako sumnjas da je bila O 12.9. probaj sa Gravignost. Ali gledaj da par sati prije ne piskis i ne pijes puno.
    Ako mislis da je bila kasnije radije pricekaj dan dva. A Clearblue pisni ako ti Gravignost nesto pokaze.

    JustMe, opa! Drago mi je da ste se dotakli teme i da je jaca polovica pokazala interes. A oko broja se stignete dogovoriti!

    Iva, zao mi je Ajde kad mora doci barem da je tocna!

    Masnice, nek si se profestala, jel bio dobar crnjak?

    Ljube di si? Kako si?


    Cure kod mene nekaj ne stima. Pisala sam da sam nahladila mjehur. Inace dok sam bila mladja i nisam kuzila da sam osjetljiva malo malo bi me tokom zime zezao mjehur i znala sam bas neugodne bolove imati. Ovaj put me nista ne boli, znaci blazi neko oblik. Ali kad se popiskim brisem rozo!! To mi se nikad nije desilo ni kad mi je bilo najgore. Ne svida mi se nikako, idem cim prije doktorici da mi da uputnicu za urinokulturu

  31. #831

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, sinoc sam u nestrpljenu uradila Gravignost i bio je negativan (post sam sinoc na drugu temu pisala pa jutros kopirala ovdje jer ste aktivnije :D).
    Pojma nemam kada je mogla biti ovulacija, ni sam doktor ne moze sa sigurnoscu reci jer sam krvarila i 26.8. i 8.9. tri dana. Ciklus mi je 25 dana pa ako racunam 26.8. onda je ovulacija bila prije odnosa, a ako racunam da je bila 8.9. onda je mogla biti mozda ubrzo nakon odnosa. S obzirom da par mjeseci imam cikluse poremecene tesko je znati da li je uopce i bilo. Ono sto sam primijetila dan nakon odnosa je bijelo na kupacme kostimu (bili smo na moru :D). Izgledalo je onako rastezljivo i kao obojeni bjelanjak. Sad da li je moguce da je to zaostatak sperme ili neki drugi vrag-nemam pojma. :/

    Urinarne infekcije.....ja se borim s njima jos od 2005. godine i imam hronicni cistitis. Uzmi sebi Encian od brusnice ili nezasladjene plodove americke brusnice. Prosle godine sam 3 antibiotika pila radi E.Coli ali sada kaf imam blage simptome ova brusnica mi pomogne. Nadam se da bude OK. Svakako radi tog roskastog odi uradi nalaze.

  32. #832
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica, nikad nisam imala takve upale mjehura na sreću. Al bas odi napraviti prvo preteagu urina da se vidi jeli upala, uz to i urinokulturu. Za urinokulturu kod nas treba par dana, a pregled urina je gotov za osr sati. Pa bi ja trazila oboje da odmah znam sto je.
    Drzim fige da brzo prodje.

  33. #833
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ici cu definitivni jer me ceka inseminacija sredinom 10og mj i nadam se da necu morati radi ovoga odgoditi. Kupila sam si jucer susenu brusnicu i danas uvin caj pa cu probati s time dok ne odem doktoru.

    Da, tesko je znati kod tebe kad je moglo sta biti...
    Evo nisam pametna kaj bi ti savjetovala. Ako ides za time da je 8.9 bila mensturacija, po tome ti je tek prosla O ovih dana... Iako po ovome sto si napisala moguce da je to krvarenje bilo zbog ciste. Moj savjet kupi si opet Gravignost, da ne trosis novce na ove skuplje testove. Pa eventualno da probas kroz dva-tri dana. Ako je M bila 26.8 tad bi trebalo pokazati. Ako nista ne pokaze onda imas fore jos bar 10ak dana.

  34. #834

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ici cu definitivni jer me ceka inseminacija sredinom 10og mj i nadam se da necu morati radi ovoga odgoditi. Kupila sam si jucer susenu brusnicu i danas uvin caj pa cu probati s time dok ne odem doktoru.

    Da, tesko je znati kod tebe kad je moglo sta biti...
    Evo nisam pametna kaj bi ti savjetovala. Ako ides za time da je 8.9 bila mensturacija, po tome ti je tek prosla O ovih dana... Iako po ovome sto si napisala moguce da je to krvarenje bilo zbog ciste. Moj savjet kupi si opet Gravignost, da ne trosis novce na ove skuplje testove. Pa eventualno da probas kroz dva-tri dana. Ako je M bila 26.8 tad bi trebalo pokazati. Ako nista ne pokaze onda imas fore jos bar 10ak dana.
    Muzic je od mene sakrio ClearBlue da ne uradim jer novac istosih al sam nasla pa i njega uradila-nista. U biti tek je danas 10 dana nakon odnosa, ima fore.

    A pretrage uradi, ja ti zelim svu srecu da inseminacije uspije! <3

  35. #835
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ne moze on sakriti da ti ne bi nasla ha? budemo vidjeli, ja mislim da ti je rano jos.
    A zasto nam se ne pridruzis ovdje na odbrojavanju? Ovo ti je sigurna zona, redovno dijelimo simptome i prave i umisljenje, i nadanja i strahove. Pa i stvari koje nemaju veze sa trudnocom. I navijamo medusobno jedne za druge.

  36. #836

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne moze on sakriti da ti ne bi nasla ha? budemo vidjeli, ja mislim da ti je rano jos.
    A zasto nam se ne pridruzis ovdje na odbrojavanju? Ovo ti je sigurna zona, redovno dijelimo simptome i prave i umisljenje, i nadanja i strahove. Pa i stvari koje nemaju veze sa trudnocom. I navijamo medusobno jedne za druge.
    Rado bih se pridruzila.

    Ja i sada imam simptome, kako stvarne tako vjerujem i umisljene. :D

  37. #837
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Lista za 22.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~47.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~28.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    anita83~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~19.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~~5.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~5.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~2.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~2.dc
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 22.09.2019. at 13:40

  38. #838

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ja nisam upucena da li treba da se prijavim na listu, no ako je dan ciklusa bitan za istu, ja nemam pojma trenutno.Ciklus mi je 25 dana, ako je poceo 26.8. danase je onda 27.dan, a ako je 8.9. onda je 15. dan. :D

    P.S. Poaplikaciji koja mi prije nikad nije fulala ciklus dok je bio redovan, u slucaju da se osmi racuna pocetak ciklusa, ovulacija ispadne oko 18.9. tako da ako je odnos bio 12.9. nije ni moguce da bilo koji test to detektuje, I guess. :D

  39. #839
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice, ti slobodno tipkas s nama, a moj savjet onda da se na listu prikljucis od sljedeceg ciklusa. Ako se opce desi, ako ne bude ipak pozitivan test.
    Nije sad da ne smijes tipkati ako nisi na listi. Tako da slobodno tipkaj s nama! Ak ako vjestica stigne bude te Andy upisala od sljedeceg ciklusa.

  40. #840

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Nadam se da nece biti potrebe da idem na listu cekanja ali u svakom slucaju cu da tipka, vjestica dosla ili ne. Znat cete sve sto i ja budem znama. Za sad me sike bole, jedem kako vuk, i razdrazljiva sam ali ne mnogo nego me neke izjave pogode vise nego inace. :D No, to su sve simptomi i PMS-a.

  41. #841
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jagodice, rekli smo mojima da je dečko, a za trudnoću više manje svi znaju. I u gradu tko god me sretne pita jesam to trudna. Kad uvijek nosim usku odjeću pa se vidi, iako bi se lako moglo zamijeniti i za to da sam se recimo malo najela.
    Žao mi je zbog tvoje prehlade. Nisam nikad imala tako neku upalu, ali mogu misliti da je grozno!
    Mašnice obavezno dođi jednom ako te zanimaju takve manifestacije, predivno bude!
    Justme, lijepo da ste počeli pričati!
    Mi nismo nikad dogovorili broj, ali znali smo da oboje želimo djecu.
    Iva žao mi je.
    Alice samo ti pričaj s nama, vidiš kako i ja trkeljam.

    Jutros bili na mimohodu, joj kako je jedan konj jadan pao. Bili na kavi, pa onda obavili ručak, sad čekam muža da prestane divljati sa djecom vani i da odemo do Osijeka malo pa ćemo natrag za Beograd. Vraćanje u realnost haha.

  42. #842
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Necemo tuzne teme, al samo da podjelim s nekim.... 20.9.bi bio termin poroda mog vanmatericnog bebacha. Onog srceka koje je treperilo na bolnickom uvz.

  43. #843

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Necemo tuzne teme, al samo da podjelim s nekim.... 20.9.bi bio termin poroda mog vanmatericnog bebacha. Onog srceka koje je treperilo na bolnickom uvz.
    Vjerujem da nije lako. Termin moje bebice po proracunu je trebao biti 20.10. tako da imam osjecaj da ni meni nece biti svejedno kada dodje taj datum. Ne dajmo se!

  44. #844
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    I ja bih ovih dana imala bebu od godinu dana..25.9.je bio termin prosle godine... anđelek nas mali čuva odozgora...


  45. #845
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Idemo dalje. Pripremamo se za novu bebicu ❤️

  46. #846
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajme svi andjelici su tu negdje u razmaku od mjesec dana.
    Jako mi je zao sto itko mora upoznati tu bol... Nadam se da znate kolko ste hrabre jer niste dopustile da vasa prica tad zavrsi

  47. #847
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Budna sam od 4 ujutro kao zombi sam...a treba raditi

    Naš drugorođenac za vikend slavi rođendan pa su pripreme na veliko i planovi...doma tulum za 20 djece i 20 odraslih ijuu ju hehe

  48. #848

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Jutroo curkee...ima li sta novo....jel ima koji testic??

  49. #849
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mene probadalo na lijevoj strani jucer. Danas pocelo s desne.

    Meni je ta prica dala samo snage za dalje. Ucvrstilo moju odluku i zelju. Shvatila sam da u zivotu je sve prolazno osim bebacha.
    Sad smo u borbi oko tog stambenog. Opet komplikacije. Tako da se nadam da cemo kroz 10ti mj imati te radove. Mozda cu biti cijela u njima i mozda bas to bude pomoglo hahaaha

  50. #850
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja sam danas 7dpo i vec mi se test mota po glavi. Sreca da nemam doma vise kineza, a kad moram otici kupiti lakse mi je odgoditi za jos par dana.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •