Stranica 3 od 39 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #101
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ljube, žao mi je.
    Andydea, lijepi su to simptomi. Držim fige na najjače!
    Sarah, baš lijepo. Isplati se biti uporan!
    Jagodice hahaha sretno!
    Justme

    Ja sam baš umorna. Udarni vikend je bio haha. U subotu išli van na cigansku svirku, baš je bilo divno. Ja sam vam onako poprilično kafanski tip osobe pa pjevam često s njima pjesmu, dvije (prijatelj svira tu pa zato mogu haha), a u subotu sam to nazvala oproštajem od bezbrižnog načina života. Sinoć smo muž i ja išli u Novi Sad s kumovima na večeru pa smo ostali i prespavati.

    Jutros odradila neke stvari za posao, pa pomogla mužu nešto oko firme, pa išla kod ortopeda. Rekao mi je da ne smijem nositi štikle ni bilo kakvu neudobnu obuću dok se ta kost ne vrati natrag. Moram držati nogu na povišenom i stavljati led. Radi se inače magnetna terapija ali rekao mi je da to nećemo sad u trudnoći. I kaže ako ništa ne pomogne da se onda operira. Ma pokušat ću sve da se to vrati, samo da ne moram na operaciju. To se inače zove Haglundov sindrom, pa eto nek vam moja površnost, koja me tjerala da nosim užasno neudobne štikle samo zato što su lijepe, bude dobra pouka haha.

    Sutra ću na kupanje nadam se, vidim maloprije da najavljuju 37 stupnjeva.

    E da, danas nisam nijednu cigaretu ispušila, baš sam ponosna na sebe.

  2. #102
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bravo Riri, i mi smo ponosni na tebe. Kaj se tice stikli, ja sam se udala u tenisicama haha, uvijek biram udobnost.

    JustMe, suosjecam, ti zadnji dani su i meni najgori.

    Sarah, pricalo se nedavno na proslom odbrojavanju o lezanju na trbuhu. Jednoj curi je gin preporucio radi polozaja maternice.

    Imam i ja savjet, ne jedite grah u dane kad ocekujete O. Evo ja danas skuhala, najela se, sad ne znam dal ovuliram ili grah radi svoje hahaha
    I naravno opet vrucina i sparina, ak prezivim pokrivanje cujemo se

  3. #103
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo Riri, i mi smo ponosni na tebe. Kaj se tice stikli, ja sam se udala u tenisicama haha, uvijek biram udobnost.

    JustMe, suosjecam, ti zadnji dani su i meni najgori.

    Sarah, pricalo se nedavno na proslom odbrojavanju o lezanju na trbuhu. Jednoj curi je gin preporucio radi polozaja maternice.

    Imam i ja savjet, ne jedite grah u dane kad ocekujete O. Evo ja danas skuhala, najela se, sad ne znam dal ovuliram ili grah radi svoje hahaha
    I naravno opet vrucina i sparina, ak prezivim pokrivanje cujemo se
    da da meni moja ginekologica davno rekla da nakon odnosa se okrenem na trbuh zbog maternice ..
    haha i ja danas kuhala grah ,dan za grah

  4. #104
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 20.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~34.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~29.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    justme409~~~~~~~~~~~~24.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~23.dc
    anđeo26012013~~~~~~~~~14.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~14.dc

  5. #105
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja od danas racunam 1dpo. Ocekujte test kroz 9 dana
    Jucer navecer mi se vrtilo, kad bi legla u krevet ko da sam si popila. Ovo vrijeme ludo...
    A jesmo se nakuhale graha ko da je sred zime hahaha.

    Simptomasice, kak stojite? Ko kad piski?

  6. #106
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jedva cekam da zavrsi ljeto napokon.

    Moji simptomi se smanjuju. Tako da ocekujem m. I onda zovem gin i idemo na folikulometriju.

  7. #107
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 21.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~35.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~30.dc

    Odbrojavalice

    justme409~~~~~~~~~~~~25.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~25.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~24.dc
    anđeo26012013~~~~~~~~~15.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~15.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~1.dc

  8. #108
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    masnica,iva777-ima li novosti? kad (ne)ocekujete M?

  9. #109
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,308

    Početno

    Nema ništa kod mene...vratili se s mora...nemam nikakvih simptoma. Zadnja M mi je došla na 43.dan tako da tko zna kad će...

  10. #110
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Kod mene stigla vjestica. Danas 1dc.

  11. #111
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,308

    Početno

    E da, počela sam piti Bachove kapi trebalo bi i to malo pomoći, smanjiti stres, povećati mogućnost začeća

  12. #112
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja ne znam jesam li si ja ovo napravila (umislila) ili stvarno ima neke nade. Ugl tezina u donjem djelu trbuha, napuhanost, nekakva tezina u zelucu i konstantna glad. I jede mi se konkretno stalno.

  13. #113
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Iva, zao mi je...
    A vidim da je i Ljube dobila, nadam se da joj to ipak nije pokvarilo rodendan.

    JustMe, prije svega ovoga da mi je netko rekao koliko psiha moze utjecati na nas, ne bi vjerovala. Kao sto kaze onaj citat "Sta zelja zna sta je nemoguce." Meni se nakon O uvijek apetit poveca. Ipak nadam se i drzim fige da kod tebe nije samo do zelje, vec da se nesto desava.

    Riri, di si, kako si?

  14. #114
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Evo me. Ma jučer i danas sam sva nikakva. Tužna sam i plačem, a ne znam zašto. Da bar znam pa da riješim uzrok haha. Ali dobro, bit će bolje sutra.

    Iva žao mi je. Justme, držim fige da nije do umišljanja.

  15. #115
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viditi cemo ovih dana. Nebi se cudila da jednostavno opet dio pmsa. Do sad sam imala svakakve pmsove, pa eto, zasto ne i ovakav. A i saznala sam da oko mene svi neke viroze imaju pa...
    Zadnjih par pmsova mi se bol u (.) (.) na pritisak pomakla na prije i nakon O, i taman na pocetku M. Ni ovaj mj nije drugacije. Bolile su me do prije 5 dana i danas opet pocele. Samo nek procurim sto prije ako je to u pitanju

  16. #116
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 22.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~36.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~26.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~25.dc
    anđeo26012013~~~~~~~~~16.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~16.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~2.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~2.dc

  17. #117
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, uzrok budes rjesila kad rodis, jer su vjerojatno hormoni u pitanju

    Vladaju cini mi se nekakve zelucane viroze, evo i mojoj kolegici muka i zlo, i glava ju boli...
    Svejedno se nadam dobrim vjestima.

    Ja odbrojavam dane do testa, O bila oko 13dc pa racunam negdje oko 23-24dc pisnut

  18. #118
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica drzim fige!

  19. #119
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Haha Jagodice, baš tako.
    Ovaj vikend idemo kod mojih pa ćemo objaviti trudnoću. Trebali smo prošli, ali mužu su ti ljudi iz Zagreba odgodili za ovaj. Htjeli smo povesti i njegovu curku (iako njoj još ništa nećemo govoriti), ali bivša mu ne da. Baš sam ljuta.

    Držim fige za plusiće!

  20. #120
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Just me, hvala!

    Riri, sretno. Nadam se da budu popadali na guzice od srece.

  21. #121
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala

  22. #122
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 23.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~37.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~27.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~27.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~17.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~17.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~3.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~3.dc

  23. #123
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    cure... ja jutros pisnula test... ni sjenice...negativan.
    najgori pms odkad znam za sebe. sad cekam da procurim.

  24. #124
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    2dc.

    Andydea ocito je do vremena. I meni grozan pms i grozan m. Boli, muka mi je, glava me boli... Nikad ovako jos.
    Nista od moje folikulometrije 9ti mj. Gin ne radi sljedeci tj

  25. #125
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    O *****u.... JustMe bas mi je zao. Kak ne radi? Godisnji ili? Moj dok je bio na godisnjem isla sam kod zamjenje...

    Iva, kolko obicno ciklusi traju?

  26. #126
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Cure, žao mi je.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Bok cure, mislim da ni kod mene ništa ovaj ciklus jer imam klasične pms simptome. Dosta nade sam polagala u ovaj ciklus i poprilično sam izbedirana. Znate li za nešto prirodno čime se pospješuje plodnost, a da nije čaj od vrkute? Nadam se da ćemo jednom ugledati taj plus.

  28. #128
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Iskreno nisam ni pitala zasto ne radi. To je privatno. Kod soc moram otici pitati al tamo je takva guzva da sumnjam da ce me moci ubaciti

  29. #129
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Rekli smo i mojima, drago im je. Oni nisu baš tip kao muževi roditelji da je bilo nekog velikog ushićenja, ali dobro.

  30. #130
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 24.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~38.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~18.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~18.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~4.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~4.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~3.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~1.dc

  31. #131
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, dok nema negative dobro je. Uglavnom se svi nekako raznjeze kad mala struca stigne.

    Kod mene nikakvih naznaka ni simptoma, covjece ni umisliti si ne mogu da sam trudna...

  32. #132
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica hahahahahahahaha bas si me nasmijala.
    Riri i ja sam tip koji cudno reagira. Zapravo mi bude bas drago a djelujem hladna ko spricer

  33. #133
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    A oke ajde tek sam 5dpo. Znaci od sljedeceg tjedna krecu autosugestivni simptomi

    Ja znam da ce s muzeve strane biti sretni jer ce biti prvi unuk/necak. A muz ima dva mlada brata koji vec neko vrijeme pricaju kak ce se napiti. A svekrva isto jedva ceka da "nuna". S tim da niko ne zna za ovaj nas put.
    A s moje strane, pa mama zna sve i ona znam da isto jedva ceka a sa tatom je malo kompliciran odnos. Prije par god rekla bi da ce on biti najemotivniji a sad ne znam...
    Usput sam si evo i izraculana, ako ovaj ciklus bude dobitni i poslje sve oke, bebica bi bila Blizanac. To sam si oduvijek htjela jer sam, pogadate, i ja Blizanac
    Al salu na stranu, daj Boze da ne moramo u postupak. Sve ostalo svejedno, bitno da se rodi zivo i zdravo.

    Gdje su nam curke? Na listi nas je dosta, ali nesto smo sutljivi

  34. #134
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Znači da se ne zabrinjavam što smo sa bebe prešli na mijenjanje stolarije u 30 sekundi?

    Hahaha Jagodice
    Držimo fige onda za Blizanca! Moja sestra je Blizanac. Bebica će biti Ovan, a ja i muž smo Škorpioni. Bit će veselo hahaha.
    Ja sa svojima isto imam kompliciran odnos, sa oboje. Čini mi se da su jedno vrijeme bili spremni otkačiti me iz svojih života skroz.. Sad smo si okej, ali mislim da će mi trebati još dosta vremena da pređem preko toga. Nadam se da kod tebe nije jako komplicirana situacija.

  35. #135
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 25.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~39.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~19.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~19.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~5.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~5.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~4.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~2.dc

  36. #136
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni ce s muzeve strane mama i tata biti sigurno presretni jer cekaju jadni vec godinama. Znaju za ove dvije situacije koje su se dogodile tako da ne navaljuju vise.
    Moja mama ce isto biti sigurno sretna zbog mene, opet nakon ove 2 situacije, a tata mi je umro. S moje strane nebi bilo prvo nego trece, osim ako stvarno misli cekati, pa mozda bude i 5to kako je moja sestra krenula s razmnozavanjem. Ali ni jedni ni drugi nisu u istom gradu, a do sad smo se vidjeli jer bi mu dolazili u 90% slucajeva. Tako da ne ocekujem od nikoga ni pomoc ni neko druzenje s bebachom na zalost

  37. #137
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, a kaj da ti kazem, zima ce stici prije nego beba. Valjda zato brzo na stolariju?

    JustMe, znam da tebi mozda nije smijesno, ali nasmijala si me ovim komentarom za sestru.

    A svi bi mi voljeli imati tople obiteljske price kao iz filma, ali na kraju je najbitnije ipak koliko cemo mi koji smo mama i tata voljeti nase dijete. I kakvim vrijednostima cemo ga uciti. To ce ga najvise oblikovati.
    A vjerujem jednom kad primimo u ruke svoje smotuljke, vise nista nece biti bitnije od njegove/njezine dobrobiti. Niti tudji komentari, niti reakcije...
    U tome valjda i je ljepota svega toga, stvoris svoju malu obitelj i svoj centar svemira. Sve ostalo samo usputno kruzi u istoj galaksiji.

  38. #138
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Nema me na go sam,delam više nego na poslu....jučer kćer i ja na more prešle,a danas se odmaram,pa sutra opet udarni tempo baš mi nikada nije go bio takav....e draga Riki preletila sam kaj se pisalo na brzaka...to s pušenjem....nisam prestala pušiti s mojom B.tek kada mi se zgadilo i naravno kafa sam rodila opet se vratila staroj navici,a ja kavu ne pijem...a sada će godina dana idući mj što ne pušim i to iz razloga alergijskog napada astme,nisam mosla doči do zraka mislila sam da umirem i još nekih 2tj nisam mogla u brijeg hodati a da ne umirem,još mj je dugo cigareta mirišala,pogotovo kada sam umorna da sjednem i zapalim,nisam znala kamo s rukama od dosade,eto sad je to iza mene..

  39. #139
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, a kaj da ti kazem, zima ce stici prije nego beba. Valjda zato brzo na stolariju?

  40. #140
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 26.08.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~40.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~30.dc

    Odbrojavalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~20.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~20.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~6.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~6.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~5.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~3.dc

  41. #141
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    hej cure... ja sam od jucer jako lose volje. umro mi je jako dobar prijatelj,skolska generacija.30 godina... uzasno me to pogodilo...

  42. #142
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajme Andydea... Grozno! Moja sucut draga. Jao grozno, 30godina...

  43. #143
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea moja sucut. Pogode takve situacije. Ja pokusam uvijek nekako podsjetiti se kad mi je tesko i zahvaliti Bogu sto sam ziva i zdrava.

    Ja sam odustala ovaj mj od te folikulometrije. Lijena sam. Znam da mozda gubim vrijeme. Ali ja vam ne mogu opisati kakav je to pogodak mi - pojam sa moram tako nesto... Znam da moze biti i gore, i da sam razmazena. Ali ne mogu protiv osjecaja svog. Tako da sam rekla ovaj mj pokrivati sve svaki 2.dan (ako budemo mm kuci - drzim fige da ce biti ruzno vrijeme za vrijeme O, pa da bude kuci) plus malo cu redovitije s LH trakicama pa cemo valjda pokriti kako treba. Inace nismo bas tako cesto pokrivali. Eventualbo dan prije ili taj dan O. I eto nikad se nije primilo. Mozda ovaj mj bude TAJ.
    Plus O mi je taman dan prije rodjendana, ili na dan rodjendana.
    Znam da se mi ne trudimo dugo koliko drugi neki, ali bas mi ide na zivce i ljuti me kako ne ide...

  44. #144
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Andydea prestrašno.. Baš mi je žao.

    Justme, svaki osjećaj je ljudski osjećaj, nema tu ništa razmaženo ni nenormalno. Sretno, da što prije vidiš plusić!

  45. #145
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Googlala sam malo price o uspjesno ostvarenim trudnocama. I naletila na problem spottinga.
    Valjda sam skuzila sto je to. Snedji iscjedak u sredini iili prije m. Ja uvijek imam prvo taj smedji pa onda krene prava m kroz 12-24sata. Dali je to za zabrinjavati se ili je to ipak normalno?

  46. #146
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Meni je to tako oduvijek. Prvi dan kao da bude neka stara, zaostala smeđa krv. I sluzava. Ali ja sam uvijek to računala kao prvi dan. Mislim, uvijek mi je prvi dan takav pa sam računala da je to već tad prava menga, ali da jednostavno tako počinje.. Ne znam jesam u pravu.

  47. #147
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je to tako oduvijek. Prvi dan kao da bude neka stara, zaostala smeđa krv. I sluzava. Ali ja sam uvijek to računala kao prvi dan. Mislim, uvijek mi je prvi dan takav pa sam računala da je to već tad prava menga, ali da jednostavno tako počinje.. Ne znam jesam u pravu.
    Dok sam bila na Vuk Vrhovcu nama su rekli da prvi dan ciklusa dok krene prava krv, iako to pocne navecer kasnije da taj dan ne racuna se nego od iduceg krece 1dc...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #148
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Googlala sam malo price o uspjesno ostvarenim trudnocama. I naletila na problem spottinga.
    Valjda sam skuzila sto je to. Snedji iscjedak u sredini iili prije m. Ja uvijek imam prvo taj smedji pa onda krene prava m kroz 12-24sata. Dali je to za zabrinjavati se ili je to ipak normalno?
    Netko kaze da to nije nista a netko kaze da je to nesto sa progest.u drugoj fazi ciklusa

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #149
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hvala ljube. Ja cu ovaj ciklus racunati da je to normalno. I optimisticno krenuti u ovaj mj. Mmi je vec zavrsila. 2 dana ranije. Sad treba docekati te dane

  50. #150
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,308

    Početno

    Ja čekam i nikako dočekati M...sad vec preko 40 dana drugi ciklus po redu uh... počele cicke boliti uskoro ce...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •