Stranica 26 od 39 PrviPrvi ... 16242526272836 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,251 do 1,300 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1251
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Stigla!!! Ocito je ostala na putu kad sam se ja vratila kuci. Bitno da se sitila doci hahaha
    Sutra 2dc pisite. Uskoro cu na folikulometriju. Vracam se u dane punom parom, pa nadam se da ce biti neko novo odbrojavanje kad sljedeci out naletim

  2. #1252
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Sara, trebali smo ovaj ciklus na prvu inseminaciju, ali posto smo na VV cekamo da krenu s postupcima. Preuredivali su i sad nikak da to krene. Ostalo smo sve odradili.

    Ljube, zao mi je sto te boli ali drzim fige da se nesto desava!

    Jutro svima! Kako ste?

  3. #1253
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Jutro... popustila bol naprijed a sada imam samo donji dio iza trtica... i prsa nekako krenula biti malo osjetljiva... u sub.cemo probati jos jedan test i kaj bude bude

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #1254
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Mi smo u akcijji ovih dana premoreni od posla i mnogih aktivnosti oko klinaca ali budemo nekako. Krenula sam i na vježbanje super mi paše malo da očvrsnem i ojačam mišiće i unutarnje i vanjske

  5. #1255
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 17.10.2019.

    (Ne) čekalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~27.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~21.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~16.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~14.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~5.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~3.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~2.dc

  6. #1256
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za 18.10.2019.

    (Ne) čekalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~~22.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~22.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~17.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~15.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~6.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~4.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~3.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~2.dc

  7. #1257
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro cure!!! Nema nikoga?
    Ja popila klomifen,u srijedu idem na folikulometriju da vidimo jesam reagirala na njega. To ce mi bit 11.dc. pitanje,da pokrivam sa muzem te dane pred O ili da pricekam sa odnosima dok gin.ne provjeri koliko ima folikula?

  8. #1258

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Jutroo andydea....nesto su se curke usutile,sta li je rec??ajmoooooo cureeee budenjeeee,gdje ste se sakrile...hehe

  9. #1259
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure!!! Nema nikoga?
    Ja popila klomifen,u srijedu idem na folikulometriju da vidimo jesam reagirala na njega. To ce mi bit 11.dc. pitanje,da pokrivam sa muzem te dane pred O ili da pricekam sa odnosima dok gin.ne provjeri koliko ima folikula?
    Pokrivaj sve dane

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #1260

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Slično je i meni bilo. Doktorica mi je rekla da pokrivamo svaki drugi dan počevši treći dan od pregleda. To mi je rečeno na 10dc. I još nešto...rekla mi je da ništa ne govorim mužu jer da oni znaju komplicirat

  11. #1261
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andydea, samo vi pokrivajte!

    Himalaya, kak je mislila komplicirat? Malo cudan savjet od dr da ne govoris muzu.

    Kako ste curke? Ja danas slobodna sto bi znacilo dan za ciscenje stana
    Mozda odemo navecer pogledati Jokera.
    O ciklusu nemam kaj napisati, O frisko prosla, sad cekanje.

    Bubamara, ima novosti?

  12. #1262
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea, samo vi pokrivajte!

    Himalaya, kak je mislila komplicirat? Malo cudan savjet od dr da ne govoris muzu.

    Kako ste curke? Ja danas slobodna sto bi znacilo dan za ciscenje stana
    Mozda odemo navecer pogledati Jokera.
    O ciklusu nemam kaj napisati, O frisko prosla, sad cekanje.

    Bubamara, ima novosti?
    Kod mene nema bolova vise ni niceg... sve nestalo... jedino osjecam malo prsa i iscjedak voda cista i prozirna...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  13. #1263
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Jutroooo..Pokrivanje definitivno!
    Idem na transfer u ned. Jedva cekam. Pijem duphastone, andol, folacin, i utrici...dobro se osjecam, malo sam napuhnuta. Otvaram bolovanje. Na poslu mi je stres strasan. Kako ste vi?

  14. #1264

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ma u šali..znaš ono "ne mogu pod pritiskom" i to. To je bilo čisto da me opusti i naravno da sam mu rekla. Na što je on rekao "pametna žena". Šala mala...

  15. #1265
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Ja sam isto pod stresom na poslu i umorna sam nešto ovih dana...jedva čekam da počne vikend da odspavam malo popodne treba mi.

  16. #1266

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hello! Mi smo dosle kuci ali za nas niko ni ne pita niti nas spominje, hahaha. :D. Uglavnom kuci smo dosle, bilo je stresno. Vecina plodnih dana je pokrivena prije no smo otisle pa sad iscekivanje. Vec racunam kad betu mogu da vadim. :D

  17. #1267
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za 19.10.2019.

    (Ne) čekalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~~23.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~23.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~18.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~16.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~7.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~5.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~4.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~3.dc

  18. #1268
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro!!!
    Ljube,ima sto novo kod tebe? Kako si?
    Ja sam jucer razgovarala sa muzem kao hocemo se pazit dok ne idem na folikulometriju i dok gin ne vidi stanje jajnika,i on se slozi. Sinoc kao da o nicemu nismo niti razgovarali hahahaha pokrili posteno hahaha.bilo je moljenje tipa a da se pocnemo pazit od sutra? Haha Ali tek mi bio 6.dc tako da... Uglavnom,jajnici mi rade,jucer cijelo popodne lijevi bolio. Sad jedva cekam srijedu da vidim...

  19. #1269
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!!!
    Ljube,ima sto novo kod tebe? Kako si?
    Ja sam jucer razgovarala sa muzem kao hocemo se pazit dok ne idem na folikulometriju i dok gin ne vidi stanje jajnika,i on se slozi. Sinoc kao da o nicemu nismo niti razgovarali hahahaha pokrili posteno hahaha.bilo je moljenje tipa a da se pocnemo pazit od sutra? Haha Ali tek mi bio 6.dc tako da... Uglavnom,jajnici mi rade,jucer cijelo popodne lijevi bolio. Sad jedva cekam srijedu da vidim...
    Jutro.... nista nema kod mene... ni bolova ni grcenja ... jedino blago tu i tamo osjecam jajnike i taj vodeno prozirni iscjedak...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #1270

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Hallooo zenskee...sta se desava sa vama,pa nema nigdje nikoga???

  21. #1271
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Lijepo je vrijeme...cijeli dan vani, radne akcije čišćenja, presađivanja cvijeća. A ostale? Kako ste, ima li kakvih simptoma? Mi smo za sada u akciji cca svaki 2.dan. LH trakice mi nisu stigle pa ni ne pratim kad ce O.

  22. #1272
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam u radnim akcijama naveliko plus probudila se prehladjena. Nisam se uspila naruciti na folikulometriju. U pon cu pokusati za utorak.

  23. #1273

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Auu pa svi u akcijii..hehhe...a samo nek se nesto desava...ja sam cijeli tjedan u akciji ciscenja tako da mj je vikend za odmor..ali danas opet ciscenje kuce pa je bilo uhh...

  24. #1274
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Jutro svima, na ovome zavrsava se moja borba ... sretno svima i da cim prije dobijete plusici[emoji7][emoji7][emoji7][emoji8][emoji8][emoji8][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]



    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #1275
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Evo transfer gotov. 2 lijepa blastica su u meni i cekamo 31.10.betu. sutra ce me zvat kakvi su preostala 3 i da li su za zamrznut.. nista nisam ni osjetila.

  26. #1276
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja pratim al nemam nis pametno za pisati.
    Trenutno sam negdje 5-6dpo. Znaci taman zadnji trzaji mirnog razdoblja kad ne brinem niti o pokrivanju, niti osluskujem ista jer je prerano.
    Nazalost ne uzivam u lijepom vikendu jer radim ali dobro, bit ce ih jos.

    Ljube, a kaj se desilo nisam skuzila, dobila si m ili...?
    Zao mi je ako ides, ali napravi kako mislis da je najbolje za tebe

    JustMe drzim fige da se uspijes naruciti!

    Andydea nek ste se vi dogovorili hahahaha. Najsladje kad se kao ne smije ha?

    Alice, ajde bitno da ste doma. Sad cekanje. Ti ja smo tu negdje, kolko ti traju ciklusi?

  27. #1277
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo transfer gotov. 2 lijepa blastica su u meni i cekamo 31.10.betu. sutra ce me zvat kakvi su preostala 3 i da li su za zamrznut.. nista nisam ni osjetila.
    Ajde super da nije bilo bolno. I super da vec za 11 dana beta! Drzim fige na najjace!

  28. #1278
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za 20.10.2019.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~24.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~24.dc
    jagodicabobica~~~~~~~19.dc
    AliceInChains~~~~~~~~17.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~13.dc
    Andydea123~~~~~~~~~8.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~6.dc
    justme409~~~~~~~~~~5.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~4.dc

  29. #1279
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja pratim al nemam nis pametno za pisati.
    Trenutno sam negdje 5-6dpo. Znaci taman zadnji trzaji mirnog razdoblja kad ne brinem niti o pokrivanju, niti osluskujem ista jer je prerano.
    Nazalost ne uzivam u lijepom vikendu jer radim ali dobro, bit ce ih jos.

    Ljube, a kaj se desilo nisam skuzila, dobila si m ili...?
    Zao mi je ako ides, ali napravi kako mislis da je najbolje za tebe

    JustMe drzim fige da se uspijes naruciti!

    Andydea nek ste se vi dogovorili hahahaha. Najsladje kad se kao ne smije ha?

    Alice, ajde bitno da ste doma. Sad cekanje. Ti ja smo tu negdje, kolko ti traju ciklusi?
    Ljube nam je odustala...
    Jagodice,pa da, hahaha bas je nekako najslade haha.
    Od klomifena sam jako nervozna,sve mi smeta,place mi se,napuhnuta sam,gladna... Ufff daj boze da ovo ne potraje dugo. Za cilj sve,ali muz ce ispalit na zivce samnom hahaha

  30. #1280
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo transfer gotov. 2 lijepa blastica su u meni i cekamo 31.10.betu. sutra ce me zvat kakvi su preostala 3 i da li su za zamrznut.. nista nisam ni osjetila.
    Sretnoooo draga!

  31. #1281

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, da-super je kuci. Bilo je stresno, pogotov nakon sto se probudila iz anestezije, plakala je pola sat, a nakon toga je bila jako agresivna-ma dusa me je boljela kad su je doveli iz operqacione sale. Uglavnom bitno je da je zahvat prosao dobro, pokrivena je Pancefom. Danas imala prvu stolicu nakon zahvata, bilo malo krvi ali hirurg je rekao da je to normalno i da se ne brinem. Huh.

    Imam osjecaj da bi stres gore mogao biti razlog da se''ne uhvati'' ali nema veze....jedno po jedno.

    Sa cilusmo jesmo ti i ja blizu. Moj traje 25 dana obicno (ako nema neki poremecaj). Po aplikaciji koju pratim test mogu raditi za 7 dana. Razmisljala sam betu prije toga ali kontam nek bude sta bude. Mala mi je kuci, nece u skolu narednu sedmicu radi higijene i sjedenja duzeg te rizik od pada pa cu raditi od kuce i sa njom biti. Ona jako zeli da beba dodje i voljela bih da je obradujem. Kad ti kontas testic? Osjecas li ista?

  32. #1282

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Izvinite na typos. Brzina kucanja i emocije. :D

  33. #1283
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Ljube, j sam ovdje jako kratko i ne znam tocno kronoloski sto je krenulo nizbrdo. Jako mi je zao. Al evo hvala tebi, jer si prva s kojom sam uspostavila kontakt da se uopce vratim nakon vise od godine dana. Zelim ti svu srecu svijeta i mir u dusi

  34. #1284
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, j sam ovdje jako kratko i ne znam tocno kronoloski sto je krenulo nizbrdo. Jako mi je zao. Al evo hvala tebi, jer si prva s kojom sam uspostavila kontakt da se uopce vratim nakon vise od godine dana. Zelim ti svu srecu svijeta i mir u dusi
    Poslala sam ti PP

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #1285
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Nemamo nistavza smrznuti. Sad se nadamo samo pozitivnoj beti

  36. #1286
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za 21.10.2019.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~25.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~25.dc
    jagodicabobica~~~~~~~20.dc
    AliceInChains~~~~~~~~18.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~14.dc
    Andydea123~~~~~~~~~9.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~7.dc
    justme409~~~~~~~~~~6.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~5.dc

  37. #1287
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za 22.10.2019.

    (Ne) čekalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~26.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~21.dc
    AliceInChains~~~~~~~~19.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~15.dc
    Andydea123~~~~~~~~~10.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~8.dc
    justme409~~~~~~~~~~7.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~6.dc

  38. #1288
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro cureee!!! Gdje ste?!
    Ja od jucer imam neke cudne bolove u maternici. Osjecaj mi je kao kad sam imala kiretazu pa nakon nje onaj neki cudni osjecaj pritiska,praznine... Ma neznam vam to opisat ali cudno je. Donji dio leđa me ubija i imam osjecaj kao da mi je sve dolje upaljeno. Neznam sto je,jeli ovo normalno ili ne jeli do klomifena ili sam pokupila neku upalu,neznam.Sutra idem na uzv pa cu vidit sto ce dr rec. Do tad,uvin caj...

  39. #1289
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutro!
    Andy, a moguce da je od klomifena. Cula sam da od njega oce zene imati grceve i biti nadute i takvo svasta nesto. Al svakako pitaj sutra, i javi kak je prosao uzv!

    Alice, ma bitno da je sve dobro proslo i da ste sad doma. Za testic ne znam. Vjerojatno u Subotu.

    Bubamara, onda drzimo fige za pozitivnu betu!

    Ja se jutros probudila s bolnim cicama. Nista neobicno doduse.

    Di je ostatak ekipe? Kako ste?

  40. #1290

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hello i od nas.

    Jagodice, ja imam skracen ciklus na 25 dana pa sam luda pocela sa testom koji je bio naravno negativan. Da skratim agoniju i trosak, odem jutros izvadit krv i bit ce danas ali realno ne ocekujem nista. 19. dan ciklusa od 25 dana je mozda dovoljno da pokaze barem onih minimalnih pet ali ako ne bude dat cu kasnije sansu testu opet. Danas mi je 7 dpo. Pocela sam jucer sa Duphastonom jer je rekao da cu piti bila ili ne bila trudna i pijem ih do 24. dana ciklusa. Nadam se da se sam progesteron ne podnosi lose. Kcerka je super,samo da nam jos PHD nalaz dodje dobar. To mi je nekako trenutno bitnije od toga da li je uspjelo ili ne ali sam isla vadit krv da ne razmisljam o tome. Ona jako zeli bati ili seku ali polako.

    Andy, nisam imala iskustva sa Klomifenom pa ne znam moze li biti od toga ili je pak neka upala. Jagodica rece da je cula za svakojake simptome.

  41. #1291

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    tako se ja danas osjecam jbg....

  42. #1292
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Cure, moze pitanjce. Da mi netko objasni ovu listu. Cekalice/ odbrojavalice. I kako se upise na nju. Naime, ja sam 20dc, 2dnt blastica, i ne vidim se nigdje. Mozda treba neka prijava. Oprostite, al ja sam plavusa pod hormonima. Al sigurno ima neka pametna glavica da me uputi
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 22.10.2019. at 12:55

  43. #1293

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ista sam bila. U biti, ako ti uspije neces ic na listu, a ako ne uspije s prvim danom ciklusa ides na listu. Nadam se da neces doci do liste.

  44. #1294
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Ahaa, kuzim. Hvala na odgovoru i na svim lijepim zeljama kojima me pratite.

  45. #1295
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bubamara, evo kak Alice kaze, ides na listu sa 1.dc al nadajmo se da nece do toga ni doci.
    Sve smo mi odbrojavalice, a kad dodes do 26dc ides u cekalice. Jedino ako ti je beta pozitivna, kad cujes srceko otvaras odbrojavanje. Samo ne znam dal postoji na mpo odbrojavanje i da li tamo otvaras ili ovdje. Probaj pitati cure na potpomognutoj na temi "poslje transfera". Ja mislim da postoji odbrojavanje i na potpomognutoj.

    Jelena, kaj te muci?

    Alice, joj rano ti je to ja mislim i za betu. Realno 7dpo moze biti rano i za implantaciju, a prije nje hcg ne raste. I ja sam danas 7-8dpo al cekam do Subote (nadam se )
    Drzim fige za dobar nalaz!

  46. #1296

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Bubamara, evo kak Alice kaze, ides na listu sa 1.dc al nadajmo se da nece do toga ni doci.
    Sve smo mi odbrojavalice, a kad dodes do 26dc ides u cekalice. Jedino ako ti je beta pozitivna, kad cujes srceko otvaras odbrojavanje. Samo ne znam dal postoji na mpo odbrojavanje i da li tamo otvaras ili ovdje. Probaj pitati cure na potpomognutoj na temi "poslje transfera". Ja mislim da postoji odbrojavanje i na potpomognutoj.

    Jelena, kaj te muci?

    Alice, joj rano ti je to ja mislim i za betu. Realno 7dpo moze biti rano i za implantaciju, a prije nje hcg ne raste. I ja sam danas 7-8dpo al cekam do Subote (nadam se )
    Drzim fige za dobar nalaz!
    Mislim da je pms u pitanju ...jos mi je i papigica krepala pa sam se isplakala...

  47. #1297

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Bubamara, evo kak Alice kaze, ides na listu sa 1.dc al nadajmo se da nece do toga ni doci.
    Sve smo mi odbrojavalice, a kad dodes do 26dc ides u cekalice. Jedino ako ti je beta pozitivna, kad cujes srceko otvaras odbrojavanje. Samo ne znam dal postoji na mpo odbrojavanje i da li tamo otvaras ili ovdje. Probaj pitati cure na potpomognutoj na temi "poslje transfera". Ja mislim da postoji odbrojavanje i na potpomognutoj.

    Jelena, kaj te muci?

    Alice, joj rano ti je to ja mislim i za betu. Realno 7dpo moze biti rano i za implantaciju, a prije nje hcg ne raste. I ja sam danas 7-8dpo al cekam do Subote (nadam se )
    Drzim fige za dobar nalaz!

    Ma ja idem po tome da trebam dobiti za 7 dana i vodim se kratkim ciklusom. Nezz...ludujem hahahaha.

  48. #1298

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Naravno da je manje od 1,28. Imam osjecaj da sam se ja preopteretila da ne mislim prosli mjesec na biopsij i sad na nalaz pa samo oko testova, trudnoce, ovulacije.....zauzmem se pa ne razmisljam. Rekli su da uradim test za vikend i ako ne bude, onda ni nema. Dzaba se idem bost.....al jace od mene.....Mislim citala sma da neki otkriju i 7dpo ali eto ja ili nisma te srece ili se nista nije ni uhvatilo.

  49. #1299
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jelena ajme, bas mi je zao zbog papigice!! Drzi se

    Alice, mislim da je svakako prerano. I ja trebam isto dobiti za 7dana. Al oke kuzim da si malo skreces misli s time. Al rade onda kupi 15 testova nego da betu vadis tak rano, pa imas kaj raditi svako dan
    Cekamo jos svakako!

  50. #1300

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jelena, masila sam vijest za papigu. Jako mi je zao.

    Jagodice, ma znam da sam trebala al kontam beta mi besplatna. :D Sad cu oboje hahaha. No, nema svrhe da pocnem prije petka??? :/ Ako je beta danas <1,28 nema sanse da bude 10 ili 20 (koliko testovi mogu pokazati). S obzirom da mi je ciklus 25 dana nesto imam osjecaj da se desilo da bi bila barem 3 iako negativna. No nadat cemo se obje jos, skupa.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •