Stranica 35 od 39 PrviPrvi ... 253334353637 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,701 do 1,750 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1701

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Pozdrav curke!

    Riri, jako mi je zao sto se to deslo, ali sam sigurna da ce sve biti OK.

    Zao mi je sto neke od vas ipak nisu ugledale plusic....ne odustajte i samo polako.

    Jagodice, da, bila sma jucer na pregledu. Trudnoca je rana i za sada je najbitnije da je u maternici kao sto i jeste. Nazire se yolk sack, ne sjecam se koliko milimetara jer su papiri kod mm posto je trebao ici po uputnice za nalaze. Naredni pregled je 3.12. kada on ocekuje da vidi plod i cuje otkucaje srca.

    Sto se tice mojih paranoja rekao mi je da se klonim interneta i da slusam njega te da se opustim i uzivam u trudnoci, a ne da razmiljam kako cu se razboljeti (mada strah jer je radi moje bolesti beba otisla prije 7 mjeseci nije tako lako iskulirati ali trudim se). On je onako, kako kazu neke pacijentice, kao dr. House...il ces po njegovom il idi negdje drugo i stav je: ko ima diplomu, google ili ja? :D Jeste opusten ali znam i da je vrsni strucnjak.

    I da, dobila sam bruku nalaza da radim, od onih obicnih, za spolne bolesti, TORCH, briseve cerviksa na AB, i one plazme kao i klamidiju. To cu polako u medjuvremenu do pregleda, a briseve cu kod njega privatno-mnogo mi je hodanja i kod nas to ide komplikovano malo.

    Sto se tice mene, nemam nekog apetita ali se borim da jedem. Rekao mi je Duphaston i Folna do 12. sedmice.

    Eto, update!

  2. #1702
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Alice vrhunski da si kod tako dobrog doktora. I dpbro ti je rekao. Na googlu ne pisu dobra iskustva jer ljudi s dobrim iskustvima nemaju potrebu to pisati na fb. Sto bi mi bili ovdje da nismo imali meki problem. 99% nas nebi. Tako da, nista google. Doktor ti je vidim bas temeljit.

  3. #1703
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Sve je dobro prošlo, zašivena sam. Mališa je to super podnosio cijelo vrijeme.
    Sad samo mirovanje i bit će dobro.

    Hvala vam na divnoj podršci cure!
    Joj hvala Bogu! Uz vas dvoje smo u mislima bili citav dan. Sad onda miruj i nastavi biti pozitivna.

    Ja sam vam danas tocno 6 tj, iduci uzv je 21.11, tad cu biti 7+2 i bas bih voljela tad vidjeti srce...jeedva cekam. I ja kao i Riri stalno mantram..ma bit ce sve ok
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 12.11.2019. at 15:59

  4. #1704
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Jutros sam izvadila krv i sve je ok, urinokultura ce bit u petak, ostalo me nije slao, al mislim da je to zbog toga sto imam nalaze briseva odnedavno kad smo se spremali za postupak. Spomenula sam da imam macku, i nije me slao radit onaj test.

  5. #1705
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Justme, sad kad me se ne budete mogle riješiti.

    Alice, super! I meni se čini da ti je super ginekolog, to je najbitnije.

    Bubamaro, a skuži se da stalno nešto mantram?
    Ti i Jagodica taman dan za danom idete na preglede, nadam se da ćete obje čuti srce.

  6. #1706
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bubamara, pa da, ja idem 20.11. u tocno 7tt

    Alice, cim je on tebi dao sve zivo da povadis, to ti je znak da te super vodi. Vecina mora moliti i kumiti da bi dobila ovo sve sto si ti dobila iz prve. Tuzno ali istinito. Znam da ti je tesko zbog gubitka, ali probaj se opustiti koliko mozes!

  7. #1707
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Riri samo ti daj. Jesi vidjela da smo jedno vrijeme zamrli cak.
    Ja se nadam da cu uskoro otvoriti drugu temu onu. Bit ce tamo zanimljivo, zabranjene lose teme. Ako mi dopuste admini. I jeli najbitnije, ako dobijem plus.

    Znate sto trudnice... nitko nam nije simptome napisao... vec sam pitala. Ajmo simptomi ptije testa na sunce. Bas me zanima. Znam da to nista ne znaci ali gust mi citati

  8. #1708

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    ¨Pa eto curke, uzdat cu se u doktora i probat opustiti. Ako nalazi budu zadovoljavajuci, to ce mi pomoci mnogo psihi. :D

    JustMe- meni kad je beta bila negativna, a ja sam znala da sam trudna tj da sam u procesu zatrudnjivanja primijetila sam krv na nos, pulsirajucu i stipkajucu bol na jednom jajniku kao i glavobolju. To nisu moji cesti simptomi. Cice su pocele da bole takodjer. Imala sam i taj neki osjecaj iako je beta bila manja od 1,28 nakon izlaska iz bolnice (gdje su se simptomi odigrali). Cega su to bili simptomi, ne znam ali meni je dalo znak jer je neuobicajeno. U pocetku sam imala i jak apetit, a sada se tjeram da jedem. :D

  9. #1709
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Riri samo ti daj. Jesi vidjela da smo jedno vrijeme zamrli cak.
    Ja se nadam da cu uskoro otvoriti drugu temu onu. Bit ce tamo zanimljivo, zabranjene lose teme. Ako mi dopuste admini. I jeli najbitnije, ako dobijem plus.
    Vidjela sam haha.
    Ma dopustit će, ako se smijemo jadati, smijemo se valjda i hvaliti. Ja jedva čekam tu temu, baš fali neka takva.

  10. #1710
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    13.11.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~43.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~41.dc-pozitivan test
    mašnica~~~~~~~~~~~37.dc
    Andydea123~~~~~~~~~32.dc-pozitivan test
    iva_777~~~~~~~~~~~~30.dc
    justme409~~~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~~~23.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~18.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~5.dc

  11. #1711
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Justme,simptomi prije testa... Mene su nakon O odmah pocele bolit bradavice jako. Nadutost stomaka,glad-to znate haha i jako obilan vodeno sluzavi iscjedak. To sve par dana nakon O i da,bila sam bas opustena,bolila me briga za sve. Ali na T nisam ipak posumnjala jer sam bila na Klomifenu i nisam znala kakve simptome mogu ocekivat. Kad mi se dan prije M nije pojavio spotting,e onda sam posumnjala. Ali sam onda pitala nasu ljube jer je ona klomifen ekspert jel on moze produzit ciklus hahahaha. Nije mi ni na kraj pameti bilo da bi sa prvim ciklusom Klomifena moglo bit uspjesno.

  12. #1712
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutro!
    Aj da i ja. Jedino kaj sam osjetila je da su me cice umj 1 dan bolile 2-3 dana. I da idem piskiti na svaka dva sata.
    Kasnije je to sve nestalo. Sad je ostalo jedino da se svaku noc bez greske dizem jednom piskiti i to je sve od mojim simptoma. Jucer me bas svekrva pita kak se osjecam, pa nije mogla vjerovati da se osjecam isto ko i prije. Niti mucnine, niti averzija prema hrani ili zelja za nekom hranom, niti umor, niti apetiti. Ma nis!
    Tak da i ono u pocetku ne mora znaciti da je bilo do hcg-a jer ja bi nakon O uvijek cesce piskila.

  13. #1713

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Jutro!
    Sviđaju mi se vaši simptomi, ali ipak mi se najviše sviđaju od jagodice
    Kod mene još uvijek nema O. Znalo je biti tako da tek oko 20 dc bude, ali me jajnici toliko probadaju da mi nije jasno kako je još nema.

  14. #1714
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Svaka.drugacije simptome hahahaha.
    I meni je bilo u zadnjoj ko i jagodica tebi. Nista.... a beta ipak bila ogromna. Ja cekam petak sad pa cu znati vise

  15. #1715
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Cure, imam sjenu. 12 dpo (koliko znam). Sad radila. U petak ocekujem, tj ne ocekujem.
    O soku sam. Nakon 2 min se pocela nazirati. Nije neka jaka jaka crta, al vidim ju! Bez mjenjanja kontrasta i sl

  16. #1716
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Slikaj nam!!! Juhuuuu!!! Bravooo!

  17. #1717
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sjetite me pliz na koju ono stranicu se stavi?

  18. #1718
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme Justme, tako mi je dragooo!

  19. #1719
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Sjetite me pliz na koju ono stranicu se stavi?
    https://imgbb.com/

  20. #1720
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo nasla sam u komentarima
    Sjetila se. Nadam se da ce biti ok.
    Slabo se vidi, ali sam ja sretna jer sam vidila skoro odmah, nakon 2 min cca. I vidi se u svim kutevima. Ne samo pod jednim. Ali slaba je. Racunam da je to ok za 12 dpo i popodnevni urin (nisam mokrila cca 2 sata sigurno ja mislim).
    https://ibb.co/d2vMjt8
    https://ibb.co/LrDFL0F

  21. #1721
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    To je super crta za popodne i za 12 dpo. Čestitam, baš baš baaaš mi je drago!

    Svaki tjedan nova trudnica, pa ovo je vrh hahaha gotovo je sa odbrojavanjima, čini mi se da ćemo morati otvarati odbrojavanja do poroda.

  22. #1722
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ajme, ja sam u soku. Ici cu vaditi krv sigurno sutra. I veceras mozda jos jedan test jer vjerovatno necu moci izdrzati.

  23. #1723
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Super justme!!! Bas smo se zaredale,ma neka! Bas sam sretna!

  24. #1724
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Nego,justme,pilala ti nas o simptomima...hahaha pa hajde i ti doprinesi i reci tvoje simptome do testa!

  25. #1725
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nista od simptoma. Razlika prijasnjih ciklusa i sadasnjeg je -puno manje iscjetka, skoro pa i nista. U 2 navrata neki gusti ful. Prije o su me prsa ubijala od boli, nakon o nista. Nesto slabo pocela. Al su me jucer svrbile za poluditi. I ovaj mjesec me nije bilo briga. Bas me nije zanimalo. Napravila sam test bez veze. A planirala cekati petak i bas nisam bila nestrpljiva ko prije. Prehladjena sam bila prije o. Sad dalje ovo sto mi curi nos pripisujem tome. I na 10dpo sam se probudila s idejom trudna sam. Al sam to onako ostavila sama sebi u rezervi.
    Znaci ovaj ciklus imam manje simptoma nego inace.
    Posljednje uređivanje od justme409 : 13.11.2019. at 12:42

  26. #1726
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    JUSTMEEEEE, pa puknut ce mi srce od srece. Netko je spomenuo da sam donijela srecu na forum. Vjerujte sretna sam ko nikad.

  27. #1727
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nego,justme,pilala ti nas o simptomima...hahaha pa hajde i ti doprinesi i reci tvoje simptome do testa!
    Hahahahaha

  28. #1728
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Sjenica je tu!!!! Wohooo! Bubamarica je stvarno prasinu trudničku posijala neka je! Koje veselje!

  29. #1729
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Drzim fige da do kraja ove godine ni jedna ne bude vise ovdje na ovom popisu.

    E jedino drugacije jos je bilo sto mi je smece jedan dan smrdilo uzasnooo i skoro sam povratila noseci ga u kontener. Ali opet, dogodilo mi se slicno i u jednom ciklusu daaaavnoooo prije. Eto. Doprinos ostvaren. Sad se molim da otvorim uskoro temu tamo. U petak cu se javiti ginekologu.

  30. #1730

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Cestitam justme

  31. #1731

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Znala sam justme! Imala sam neki osjećaj da si sljedeća hahahha Bravo

    Pa koliko nas je ostalo na listi? 5? Bubamara da još malo te svoje trudničke prašine. Za početak da dobijem ovulaciju

  32. #1732
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ja da dobijem mengu hahahah jesmo lude

  33. #1733

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mašnice, ti nisi više radila testove ili betu vadila? Ja se nekako uvijek nadam da možda ipak ima šanse da se primilo.
    Posljednje uređivanje od Himalaya : 13.11.2019. at 13:09

  34. #1734
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Evo jos malo trudnicke prasine. Jedno veliko iznenadenje. Ovo je molba od nase ljube555,jer je zena u šoku i nevjerici, a meni je cast da vam mogu poslat slike pa da prokomentiramo. Ja vidim, a vi?
    https://ibb.co/YDYJ130
    https://ibb.co/HBsWrbm

  35. #1735
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Himalaya hvala tim i hvala svim drugim curama. Sad mi drziten fige da ovaj put stignemo do kraja. Evo ja sam na ovoj folikulom otkrila da mi je o 5 dana kasnije bila od ocekivanog.... ne znam jeli tako svaki ciklus ili ne, al preporucam svima otici provjeriti.
    Masnica razumijem te skroz. Meni je prosli mj kasnila. Cekala sam ju i veselila sam joj se ful.

  36. #1736
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    I ljube555 nam ima sjenicu!!!

  37. #1737

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Justme vjerujem da će biti sve ok ovaj put. Naročito zato jer ćeš biti pod većom kontrolom svog liječnika.
    Ljube

    Vi ste sve lude hahah Dođe mi da i ja pišnem koju ahhah

  38. #1738
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Znamda mozda nije po pravilima, ali ako admini dopustaju ja bi da ovo prvo odbrojanje novo obavezno ima i bubamaru koja nije stigla u odbrojavanje. I onda i ljubu koja nije bila ovaj mjesec. Da se ne zaboravi

  39. #1739
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Znamda mozda nije po pravilima, ali ako admini dopustaju ja bi da ovo prvo odbrojanje novo obavezno ima i bubamaru koja nije stigla u odbrojavanje. I onda i ljubu koja nije bila ovaj mjesec. Da se ne zaboravi
    Ti si tako divna. Sve je u redu. Pravila su da se postuju. Drago mi je biti tu bez obzira na liste.
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 13.11.2019. at 13:45

  40. #1740
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nisam vidjela takva pravila bas izricito. I mislm da bi nam svima bilo drago.

  41. #1741
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam vidjela takva pravila bas izricito. I mislm da bi nam svima bilo drago.
    [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #1742
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pravila su da se krše. Sad kad dobijem opomenu.
    Moderatorice, ako nas čitate, zezam se.

    Ljube, iskreno, ja ne vidim crtu. Ali vjerujem da je do mene jer vidiš da druge cure vide.

  43. #1743
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mislim da nebi nastetilo forumu kad bi to napravili. Ajme kako ce se sad brzo mjenjati teme. Prvo vas 3, pa andydea i nadam se jos uvijek masnica, pa ja i ljube. Oce nam se tko jos pridruziti? Nadam se da da.

  44. #1744
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma normalno da ne bi, ta odbrojavanja bi svakako bila otvorena, svejedno je za forum jel jedno ime više ili manje.

  45. #1745
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Onda smo mi dogovorile. Ako moderatori misle da ne moze neka nam jave

    Za 2tjedna novo trostruko odbrojavanje. Jel tako?

  46. #1746
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja sam pitala cokoladicu, rekla je da smo slobodne biti trudne u odbrojavati u kojim god kombinacijama zelimo, samo da se ne svadamo. Tako da eto!

    Ajme koja sreca!!
    JustMe, crta je super za 12dpo!

    Ljube, ja vidim sjenu! Pisni svakako sutra opet sa prvim jutarnjim. Ako nemas test moja preporuka je iz Mullera njihov onaj. Ili trakica ili plasticni!
    Jako mi je drago zbog tebe!!

    Pa ovo je najsretnije odbrojavanje ikad! Hvala ti Riri

    A ja sam i mislila da odbrojavanje otvaramo Alice, Bubamara i ja. Ne znam dal ko ide s nama jos. U svakom slucaju biti ce to jako kratka odbrojavanja hahaha, ali neka. Bitno da se zapise.

    Jedva cekam nove slike testova.

  47. #1747
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Mašnice, ti nisi više radila testove ili betu vadila? Ja se nekako uvijek nadam da možda ipak ima šanse da se primilo.
    Nisam...šarafi me dolje i cice me bole valjda ce krenuti ovih dana više.

    I ja se veselim trostrukom ili cetverostrukom odbrojavanju.

    Ljube ja vidim ali njeznu njeznu...ponovi za 2 dana jel to 1.jutarnja ili?

  48. #1748
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    Pa ovo je najsretnije odbrojavanje ikad! Hvala ti Riri
    Nemoj mi, umislit ću se.

  49. #1749
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Riri kako si ti?

  50. #1750
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri kako si ti?
    Dobro sam.
    Danas me već manje boli nego jučer. I procvala sam otkad su se malom otkucaji popeli na oko 140.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •