Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Ginekolog (miomi)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno Ginekolog (miomi)

    Ispričavam se ako ovakva tema već postoji. Prijateljica ima dva mioma koje već dugo kontrolira, međutim sad su veličine 4 i 7 cm. Do sad je preporuka ginekologa bila “pratit ćemo, nije za operaciju, najbolje da zatrudnite” što nije bila opcija. S obzirom da je ovaj veći narastao 1,5 cm od prošle godine, treba nam preporuka za zaista izvrsnog ginekologa, gdje god bio, koliko god koštao. Pada li vam tko na pamet? Hvala unaprijed na svim prijedlozima ❤️
    Posljednje uređivanje od Mrvna : 19.08.2019. at 12:58

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam operirala kod dr. Barišića u Petrovoj. Mislim da su i na Sv. Duhu dobri za to. Realno, svatko zna operirati miom

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Vjerujem da svatko zna samo ne ispadne sa svakim dobro. Pitanje je i da li ići na operaciju ili postoji nešto drugo što se može napraviti. Do sad su eto svi preporučili da zatrudni što je po meni nonsens teže vrste jer nije dijete kutijica vitamina da si ju “nabaviš” pa se nadaš najboljem. Valjda djecu imamo jer ih želimo a ne da si poboljšamo zdravstveno stanje.

  4. #4
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Preporučili su joj da zatrudni dok može, jer rastom mioma može postati komplicirano zatrudniti, a nakon operacije je trudnoća rizičnija.

    Miomi su u principu problematični samo za trudnoću, ili ako počnu uzrokovati bolne i jake menstruacije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •