Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 222

Tema: Do kada zajedničko spavanje?

  1. #1
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno Do kada zajedničko spavanje?

    Sada spavamo Luka, Karlo i ja zajedno, a Filip sa tatom. Nimalo mi to ne smeta, jer se svi naspavamo.
    Sljedeće godine selimo u kuću, gdje će dečki imati svoje sobe. Voljela bih da Karlo i Filip spavaju u svojoj sobi, ali Karlo već sada odbija: "Ne, ne, ja ću s tobom spavati do škole."
    :/ Malo mi je to dugo. Možda će se oduševiti kad dobiju svoju sobu, svoje krevete, pa neka cool posteljina, ne znam?
    Do kada je uopće "normalno" da spavamo zajedno?

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ida je spavala s nama skoro do sedmog rodjendana (valjda, zaboravljam pomalo )

    noa je napunio sest prije mjesec dana i odbija u vecini slucajeva sam otici u svoj krevet. zaspe na kaucu pored tate i onda ga nosimo u krevet (mm i ja zajedno jer je pretezak)

    leo da bi zaspao moram ja leci pored njega. onda odem, al kad/ako se nocu probudi - dodje i legne pored mene gdje god ja spavala

    ami je na cici...

    mm na kaucu...

    ja ili u bracnom ili kod lea (leo i noa imaju krevete na kat, gornji je obican, 90cm, donji je siri, cca 130cm, pa ima mjesta)...



    ah, da, pitala si do kad je normalno? pa eto, vidis i sama da ja - ne znam

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    A gle, sve ti je to stvar pogleda. Npr. nama je doma situacija takva da stalno radimo neke kombinacije sa spavanjem. Imamo u sobi krevet za cca tri osobe i kauc u dn. sobi koji otvaramo i na njemu se spava. Ja sa najmladjom curom uvijek spavam na kaucu i uvijek mi se netko uslepa, ili muz ili jedna od starijih cura, ovisno o zeljama i dogovoru. (momentalno su cure u fazi prepucavanja tko ce spavati kod mene pa jednu vecer spava jedna, jednu druga, trecu muz)
    Znaci, jako cesto moja Zorka spava kod mene. KRenula je u skolu i meni to definitivno nije niti nenormalno niti predugo niti o tome tako razmisljam. Ne razmisljam o obiteljskom spavanju kao o necemu sto mora imati definirana pravila i jedino sto se trudim je tu i tamo dogovoriti da mi se muz malo cesce pridruzi. 8)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    A vidim da su se prvo javile dvije koje se cesu tamo gdje ih svrbi.

  5. #5
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno


    Nisam ja ni rekla da mi smeta, samo se eto pitam, jer u mojoj okolini djeca spavaju sama od rođenja, najkasnije od prve godine.
    Meni je to katastrofalno, ali svatko ima pravo izbora.
    Znam da ih neću mučiti i tjerati pod prisilom van iz kreveta.

  6. #6
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Luka je još kod nas ... prije 6 mjeseci je napunio 6 :/

    i sada se neda van ... mani je već uff jer spavam na rubu kreveta godinama
    novu trokrevetnusobu smo kupili prije godin i pol ... 3 puta je spavao tamo ... i pričamo, i nagovaramo g i molimo i kumimo ... i neće

  7. #7
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Naši su se ovo ljeto iselili iz našeg kreveta, bilo im je prevruće, sada dođu jako rijetko.
    Mala od moje šogorice je također ovo ljeto iselila, na njen jedanaesti rođendan.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    meni je dosta coosleepinga

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Novoselec
    Postovi
    42

    Početno

    Mi imamo krevet na kat.Doljnji dio je 150cm.Malac spava gore,kikica u kindiću više-manje.Kad puno cica stavim je s nama jer mi bude lakše.Malac tu i tam dođe kad ružno sanja ili kad je tata dežuran.Polako ga navikavamo da će dobiti svoju sobu.Slaže se s tim,samo hoće bit sa sekom u sobi.
    Normalno je relativan pojam.

  10. #10
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Leona (za koji dan će imati pet godina) se iselila iz našeg kreveta zadnjih par tjedana i to samo zato kaj je meni trbuh već toliki da stvarno više ne mrem izdržat, jedva spavam sama sa sobom, a kamoli još i s njenim kilometarskim nogama oko sebe

    Prilagodba je trajala jedno dva tjedna, bilo je, nažalost, prvih dana nešto suza i Leoninih i mojih, ali jednostavno fizički više nisam mogla
    Ta prva dva tjedna se budila usred noći plakala da dođem k njoj ili bi ona došla k nama i molila da ostane, pa bi ili ja otišla s njom i vratila se u svoj krevet kad bi zaspala ili bi zaspala kod nas, pa bi je odnijeli u njen krevet. Svaku večer bi najavili da će tako biti i strpljivo po petstošezdesetosmi put objasnili zašto više ne možemo spavati zajedno.
    Bojala sam se hoće li biti išta od cijelog pothvata, ali sad je već sve super, spava cijelu noć sama i onda oko sedam ujutro osvane s jastukom pred mojim krevetom i trepće okicama neodoljivo: Evo, spavala sam cijelu noć sama, vidiš da sam velika!
    A, mogu se sad malo maziti s tobom u tvom krevetu?

    I tako, taman smo jednu štrucu iselili, nećemo se ni okrenut, druga će se useliti na njeno mjesto
    I silno se tome veselim glede i unatoč nogama za vratom/pod rebrima, laktu u vilici ili sljepoočnici, guzi pod nosom i ostalim akrobatskim pothvatima koji nas ponovo čekaju idućih x godina

  11. #11
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mi jos skupa

  12. #12
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    A zašto razmišljaš i planiraš toliko unapred? Mislim, svašta se može izdešavati za godinu dana. OK mi je da im planiraš sobe i to gde će ko spavati ali jednom četvorogodišnjaku je stvarno previše apstraktno nešto što će se desiti tamo ko zna kad. Nema on pojma ni koliko je godinu dana niti kakav će novi stan biti ... Ista fora kao pripremati starije dete za dolazak bebe - možeš zube istupiti i sve deluje super ali kad mali zamotuljak konačno stigne u dom sve najčešće dobija sasvim drugu dimenziju.

  13. #13
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Razmišljam i planiram, jer mi je ponekad stvarno dosta njihovog svađanja (i potuku se) tko će spavati pokraj mene. Luka je na siki, tako da s druge strane može samo jedan. Ne pali prijedlog da se mjenjaju, jednu noć jedan, drugu noć drugi. Ajd sad ti budi pametan.

  14. #14
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    hoce ti pomoc ako ti kazem da sam x puta spavala ovako:

    na boku, ispred mene s cicom u ustima beba, iza mene ono starije, a na meni ono srednje


  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    mi jos skupa
    a jel tebi smeta ?

    meni ponekad dođe da spavam na lusteru

  16. #16
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ne smeta

  17. #17
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Matilda se iselila (svojevoljno) s 5,5. Nju, a niti mene, moj trudnički trbuh nije smetao.
    Kad je otišla, uselio se Jan. Do kada će on, ne znamo. Znamo samo da cijelu noć svi spavamo ko topovi i pošteno se naspavamo.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    dobro, kome smeta, osim meni ?

  19. #19
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Pa rijesi nekako ako ti smeta.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ali kad njemu ne smeta

    moždaje kod mene neka faza

  21. #21
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    da, prođe oko pedesete.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    da, prođe oko pedesete.
    bude on već sam odeslio ,valjda

  23. #23
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Jel ima svoj krevet? Ako ima preseli se ti u njegov krevet, pa ces vidjeti dozivljava li uopce taj krevet ko svoj. Jer ako ga dozivljava, mozda te izbaci ne bi li se osobno uselio. Ako ne dozivljava, onda cekaj da ga prodje co-sleeping.

  24. #24
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    da, prođe oko pedesete.
    bude on već sam odeslio ,valjda
    ne, ne... ti jos dosele snajku materi.

    meni je smetalo, ove godine se preselila u svoj vlastiti krevet. tajna mog uspjeha: iskoristila jedan njen trenutak slabosti i bez puno propitivanja samo je frknula u njen djecji krevet. bilo je ljeto i vruće, pa joj je i odgovaralo. samo ne treba puno o takvim stvarima raspredati i propitivati. jer kad pitaš:jesi siguran da to želis ?! njih 99% će reći da nije sigurno i da ipak ostaje.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Ima,kad se preselimo zaposjest ću ga

    btw nije njemu toliko do spavanja s nama ,već do spavanja na bračnom krevetu

    koliko puta mm završi u dnevnoj ,a ja na pomoćnom ,a mali seronja se širi na 2 sa 2

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mi spavamo zajedno, a kako bi bilo da ima svoju sobu ne znam

    no cini mi se da nam vise prostora do sada i nije bili sudeno (ne zbog financijskih razloga), nego je ovo bila prava mjera za nas 8)

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    mi smo kupili Dori krevet koji smo spojili s našim i riješili problem naguravanja

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    ja sam probala s posteljinom.

    odusevila se ljepotom princeze s otoka, poslozila na nju lutke i vratila u nas krevet.

  29. #29
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    dobro, kome smeta, osim meni ?
    evo me

  30. #30
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Citiraj sandraf prvotno napisa
    ja sam probala s posteljinom.

    odusevila se ljepotom princeze s otoka, poslozila na nju lutke i vratila u nas krevet.
    mi smo prvo sobu kupili ... slijedeće noći je bio kod nas
    pa smo posteljinu auti-jurić kupili .... slijedeće noći je bio kod nas
    pa smo kao kućicu na krevetu na kat napravili ... slijedeće noći je bio kod nas
    pa su ga stariji braceki nagovarali ... slijedeće noći je bio kod nas
    pa sam i operirana bila ... on me pazio ... ali slijedeće noći je bio kod nas

    i pitam ga ... kada ćeš ići kod dečki u sobu ... a on odgovara ... nemogu kad te volim

  31. #31
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj sandraf prvotno napisa
    ja sam probala s posteljinom.

    odusevila se ljepotom princeze s otoka, poslozila na nju lutke i vratila u nas krevet.
    I mi.
    Ona poslala tatu da spava s Pepeljugom

  32. #32
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Meni smeta. Prije tjedan dana smo ekspedirali njihove krevete (jer nam ništa ne vrijede kad oni ionako oboje spavaju na mojoj glavi) iz spavaće u Mislavovu sobu. Nera bez problema prespava do 5 ujutro i onda me traži, ali Mislav me pet puta u noći zove. Na kraju imam madrac kod njih na podu jer zaspim prije nego on zaspi. Jutros sam se probudila na tom krevetu širokom jedan metar, jedno s jedne, drugo s druge strane . Sve me boli.
    Izdržati ću i doći će dan kada ću prespavati cijelu noć u dvometarskom krevetu eventualno se stiščući sa mužem .

  33. #33
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj saška prvotno napisa
    eventualno se stiščući sa mužem .
    ako i on ne bude s Pepeljugom.
    Ili s Winnie the Poohom, u našem slučaju

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    320

    Početno

    Mihovil je ovo ljeto dobio svoju sobu i tjedan dana je bez problema spavao u svom krevetu. Ujutro bi došao na maženje. Onda je jednu noć pala kiša i grmilo je i on se uplašio i sada naravno spava s nama. Jer se želi maziti s nama cijelu noć. Nama ne smeta, a moram priznati da nam je tih tjedan dana užasno falio u krevetu.

    Do kada je normalno? Po meni dok je svim co-sleeperima to normalno.

  35. #35
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj marival prvotno napisa
    i pitam ga ... kada ćeš ići kod dečki u sobu ... a on odgovara ... nemogu kad te volim...
    Raznjež

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    66

    Početno

    klincima zajedničko spavanje puno znači ma kako se nama to činilo
    i nak tako i bude :D

  37. #37

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Kod nas je situacija sljedeca: V. i N. dijele zajednicku sobu, a M. ima svoj krevet u smavacoj sobi MM-a i mene. No zapravo, M. je gotovo svaku noc s nama u krevetu, a vrlo cesto navrate i starija dvojica. Do kada? Hm, vjerujem do onda dok nam stvarno ne postane prevelika guzva

  38. #38
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Najsimpatičnija mi je bila priča od riname, koja nam je svojevremeno opisala njihovu seobu naroda tijekom noći, svi se sele nekoliko puta, svatko sa svojim jastukom...

  39. #39
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Nas troje smo sami, oni imaju krevet na kat, Jan spava gore, a ja s Nolom dole. Odnosno, nas dvije obično zaspimo na kauču pa se selimo. Neke noći on krene plakati da hoće da dođem pa onda spavam s njim. Sad nam Nole nema tri dana pa smo nas dvoje na kauču, ne šaljem ga u njegov krevet.
    Ne znam, ja sam kad sam bila mala svake noći dolazila kod mlađeg brata u krevet, do škole a i poslije. Onda smo počeli živjet samo s bakom i dedom i spavali s njima (u spolno prihvatljivim kombinacijama ) do 12, 13, 14, godina, a znalo je bit i poslije, teška srca sam se preselila u svoju sobu (sad je sigurno neke od vas straaaaaaaah )
    Godinama sam mislila da je to zato jer me dugo bilo strah, biti sama i u sobi i u stanu, ali od poslije razvoda nije me ničeg strah, mogu zgasit sva svjetla i hodat sama po stanu, ali jednostavno ne volim spavat sama. Mogu, al ne volim. Tako da će naš cosleeping gotovo sigurno prestati na njihovu inicijativu/inzistiranje. Oni ga zasad isto vole, pogotovo Jan, tako da još nekoliko godina ne moram nabavljati lutka na napuhavanje za svoj krevet.

  40. #40
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    mi u spavaćoj imamo bračni tik uz kinderbet pa opet je s nama neće u kindač

  41. #41
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ne znam, ja sam kad sam bila mala svake noći dolazila kod mlađeg brata u krevet, do škole a i poslije. Onda smo počeli živjet samo s bakom i dedom i spavali s njima (u spolno prihvatljivim kombinacijama ) do 12, 13, 14, godina, a znalo je bit i poslije, teška srca sam se preselila u svoju sobu (sad je sigurno neke od vas straaaaaaaah )
    strasis me

  42. #42
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Moja sestrična je spavala sa roditeljima do udaje.
    Doduše, kada je već bila na faksu, odvojila se na pomoćni ležaj, ali i dalje sa njima u sobi.
    U svojoj sobi nije prespavala noć nikada (par je puta pokušala )

    Eto, ima i ekstremnih primjera.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Moja sestrična je spavala sa roditeljima do udaje.
    Doduše, kada je već bila na faksu, odvojila se na pomoćni ležaj, ali i dalje sa njima u sobi.
    U svojoj sobi nije prespavala noć nikada (par je puta pokušala )

    Eto, ima i ekstremnih primjera.
    :shock: Ajme meni...

    Cini mi se da to tko rijesi cim ranije,rijesi i lakse. Kasnije je sve teze.

    Mi spavamo skupa. Zapravo tatu vecinom izbacimo il se sam izbaci
    Sad nam dolazi jos jedan clan i imamo u planu napravit neki XXL krevet da svi stanemo u njega.

    Kindac (prelijep i turbo skup ) sluzi medekima za spavanje.

  44. #44
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Moja sestrična je spavala sa roditeljima do udaje.
    Doduše, kada je već bila na faksu, odvojila se na pomoćni ležaj, ali i dalje sa njima u sobi.
    U svojoj sobi nije prespavala noć nikada (par je puta pokušala )

    Eto, ima i ekstremnih primjera.
    sto tu plasi, ipak se udala

  45. #45
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Citiraj piplica prvotno napisa
    Moja sestrična je spavala sa roditeljima do udaje.
    Doduše, kada je već bila na faksu, odvojila se na pomoćni ležaj, ali i dalje sa njima u sobi.
    U svojoj sobi nije prespavala noć nikada (par je puta pokušala )

    Eto, ima i ekstremnih primjera.
    sto tu plasi, ipak se udala
    je, da, udala se i nije im muža u krevet dovela.

  46. #46
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    ja se bojim da bu moj luka kao na onoj raiffeisen reklami

    mi smo opet u pregovorima ... jučer je odlučio da će tri otpala zubića skupiti i staviti pod jastuk jer je ta zubić vila bila kod svih prijatelja, a kod nas nikako da dođe
    i sprema se on na spavanje i pitam ga
    pa di nosiš zubiće ...
    pa pod jastuk ..
    pa u koju sobu ....
    pa kod nas ...
    pa neće zubić vila kod mame i tate u sobu, ona ide samo u dječju ... .
    ok ( mrtvo hladno ) onda ću još malo pričekati ...
    i pospremi zubiće u ladicu

    ( mama i luka )

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno



    ali ova iz piplicine priče me straši :shock:

  48. #48
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    daj zamisli ... sa komadom u sobi ( ono! ne ? )... pa negdje oko 3 dođe mami i tati

  49. #49
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj marival prvotno napisa
    ok ( mrtvo hladno ) onda ću još malo pričekati ...
    i pospremi zubiće u ladicu

  50. #50

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Filip je kao beba spavao s nama. Onda se meni počela kočiti ruka od nemrdanja pa sam ga vraćala u krevetac kad bi zaspao. Onda sam počela raditi pa bi sve češće zaspala uspavljujući ga, pa bi ostajao skoro cijelu noć s nama. S jedno 1,5-2 god nam se definitivno vratio u krevet na cjelonoćno spavanje. I tako do 2,5 god.

    Ja sam bila svjesna da preferiram da se on vrati u krevetac, ali nisam htjela praviti dramu pa sam čekala. Prvo je mjesecima učio zaspati sam u našem krevetu. Ja sam šetala od njega do sudopera, hranila psa, išla prati zube i sl.- i stalno po malo produljavala vrijeme koje on provodi sam u sobi, tako da se kroz par mjeseci na to naučio bez ikakvih problema. Mi bi mu se pridružili par sati kasnije. Nakon toga je on jednom rekao da bi legao u svoj krevet (ja sam mu svakih par tjedana ponudila, do tad uvijek odbijao i ne bi o tome više pričali), malo ležao, ali mu očito falila navika zaspivanja na tom mjestu pa se vratio u naš krevet. Imao je svoj jastuk, pa je to bila pomoć za novu naviku. Jednom se izrigao u krevet pa sam ga preselila u krevetac pod izlikom da je mokro. Nekako je uspio zaspati- ja sjedila kraj njega. Sljedećih par dana je na našem krevetu stajala žuta fleka, pa je on to prihvaćao kao dobar razlog za spavanje u svom krevetcu. Kad sam napokon promijenila posteljinu (nisam mogla ostaviti zauvijek)-vratio se i on u naš krevet, ali je opet kroz par dana prešao u svoj, pa sve češće...

    Već mjesecima sam ulazi u svoj krevetac, izabere si igračku za spavanje, čak i kad legne u naš, vrati se u svoj, jer tamo lakše zaspe (navika ), ujutro dođe do nas, zavali se na 5 minuta, izmazi se i ustaje. Zaspiva sam, popije malo mlijeka prije spavanja, traži da uzmemo bočicu ("IZVOLITEEEE") i još "Poljubi me, zagrli me, reci mi laku noć!" (tim redom, nekad još ubaci i "masiraj me").

    Uglavnom, jako sam sretna kako je otišao iz našeg kreveta, tj. kako sam ja prepoznala trenutak kad mu je to bilo ok i poticala ga pomalo.

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •