Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pretrage: gdje i kako?

  1. #1
    Lelandalii avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    2

    Početno Pretrage: gdje i kako?

    Pozdrav!

    Možda mi netko iskusniji u predkoncepcijskim pretragama može pomoći . Naime, trebam napraviti pretrage hormona 3.-5. dan ciklusa (LH, FSH, PRL, E2, TSH) i imam nekoliko pitanja:

    1) Imam uputnicu od ginekologinje iz Splita, živim u Zagrebu, mogu li s tom uputnicom napraviti pretrage u Zagrebu?
    2) Gdje napraviti te pretrage i je li se potrebno prije naručiti (budući da nisam ni sama 100% sigurna kada će mi biti 3.-5. dan ciklusa, ne znam kad bi se i naručila)? Ako se naručujem radi li se to telefonski?
    3) Koliko se čeka na rezultate?

    Vidim nešto napisano na ovu temu iz 2006, ali nisam sigurna vrijede li 13 godina nakon iste informacije.

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Pogledaj temu Potpomognuta u Petrovoj i na prvoj strani imaš sve podatke gdje se vadi krv za te pretrage koje ti trebaju.

  3. #3
    Lelandalii avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Bok!

    Nažalost na temi "Potpomognuta u Petrovoj" nisam našla sve informacije koje mi trebaju, ali sam ih našla drugim putem pa evo ovdje u slučaju da nekome treba:

    Hormone LH, FSH, PRL, E2, TSH i dr. moguće je izvaditi 3.-5. dan ciklusa u Vinogradskoj bez naručivanja. Na 3.-5.dc dovoljno je između 7:30 i 9:30 doći u Vinogradsku (endokrinološki labaratorij, 2. kat), na tašte i izvaditi krv.

    Kontakt broj je: 01 3787 163


    Pozdrav!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •