Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: Odjeća "mora" mirisati

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Bakini ručnici su vjerojatno bili mekani ako je voda u kojoj je prala i ispirala bila mekša nego voda iz vodovoda. Moja baka je za ispiranje veša skupljala kišnicu. To je sad nemoguće, jer bi je trebalo filtrirati. I za ispiranje kose se koristila kišnica, jer nema kamenca.
    Ma kakva kišnica. Baka do prije 2 godine živjela u gradu sa normalnim vodovodom. Doduše, moguće da je tamo voda mekša...

  2. #52
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Susjeda stavlja toliko omekšivača da ga osjetim i kroz začepljen nos. Ne osjećam ništa drugo. Ne mogu namirisati trulu krpu, ali mogu ovo. Ulazi mi u sobu i osjeti se tako jako kao da sam prolila čašu detergenta po podu. Fantastično.

  3. #53
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    U mojoj zgradi često tako miriše omekšivač.

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Kod nas u zgradi peru stepenište s nekom grozotom koja ima takav užasno jak miris. Imam dojam da peru bez kapi vode, samo u deterdžentu, jer se sve lijepi kad je kakti oprano. Užas. Ali odustala sam od priprdavanja - nadam se da će i nekom drugom zasmetati...

  5. #55
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Blago vama. Moja susjeda šprica naš minijaturni haustor s onim mirisnim osvjezivačima zraka u spreju.
    Da živim sto godina neću shvatiti kako je to nekome privlačno, meni je zlo i muka od tog mirisa i uvijek počnem kašljati kad uđem u zgradu, ako je špricala. Nekad šprica po zraku, nekad stavi plastično cvijeće i onda njega namiriši. Prekrasno .

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    17

    Početno

    Ovisnik sam o omekšivačima. Kad su nećakinje bile narasle jednom su izjavile da bi me prepoznale i u mraku po mirisu omekšivača

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •