Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Prvašići 2020./2021.

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno Prvašići 2020./2021.

Znam da je rano, ali mi smo vec imali skupni roditeljski s pedagoginjom i uciteljicom iz skole, iduci tjedan nasa grupa s psihologicom iz vrtica.

Na skupnom sastanku smo prosli sve korake upisa i sve sto ih traze na testiranju.

U vrticu su imali provjeru logopedske spremnosti, a jos ih sad ceka i s psihologicom.

Zvuci mi nestvarno. Neki vec pricaju o odgodama, ja jos nisam na cisto. U nekim stvarima mozda kaska, a u nekima je napredniji i nadareniji, potvrdeno od logopedice...

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Vi ste organizirani

broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Ja sam debelo u razmišljanjima o školi. L je spremna, dvoje starije djece sam odgovdila i nikad nisam požalila, ali za nju je sigurno da kreće na jesen.
    Imamo puno škola tu oko nas u centru i zato me brine da ću krivo odabrati. Gdje nema snobova i vršnjačkog nasilja, ima li škola dječje igralište i dvoranu, do kojeg razreda je boravak, kakve su učiteljice, koji su jezici i slobodne aktivnosti dostupne...
    L je vegetarijanka i to je jedna od stvari koja me muči. Mora biti u boravku, jer i tata i ja radimo, nemamo baka servis, a sumnjam da će moći biti uključena u program prehrane u školi. Brine me hoće li je druga djeca radi toga uzeti na zub.
    Starija djeca su bila često žrtvama ismijavanja i napada zbog vegetarijanstva.
    U vrtiću joj kuhaju posebno i na tome sam im beskrajno zahvalna.
    Privatne škole u kojima bi se dalo dogovoriti za prehranu ne dolaze u obzir iz financijskih razloga...

ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005

Početno

Broculla, da te utješim, kod nas u školi, zg, postoji vegeterijanski meni unutar normalne ponude. Moja E je jedno vrijeme bila na tom meniju, premda nije vegeterijanka već jednostavno nije volila meso pa joj je odgovaralo više povrća. Da te utješm, to nikad nije bio predmet zadirkivanja među djecom.

broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Hvala ivana na informaciji, mogu li znati o kojoj se školi radi da i nju dodam na popis škola koje nam dolaze u obzir?

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Brokula,
    Memi se cini sasvim izvedivim da dijete ima poseban obrok kao sto u nasoj skoli imaju alergicari ili djeca druge vjeroiaspovijesti koja npr ne jedu svinjetinu.

Nikakva znanstv.fantastika.

Nauci je da kaze recenicu dvije, cak ne.mora nista ni objasnjavt, kaze ne volim meso i bok.

broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Hvala Lili75. Imam traumu kad sam išla pitati u OŠ za sina pred desetak godina za vegetarijanski obrok pa me je ravnatelj užasno napao, izvrijeđao, otišla sam plačući. Taj isti ravnatelj nije imao sluha nitit da u školi u kojoj ima puno djece islamske vjeroispovjesti uvede pileću ili pureću salamu i slično...

ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005

Početno

Broculla, imas pp.

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Mi imali i drugi sastanak, stvarno su nadobudni

Sve se svodi na "imaju uglavnom losiju grafomotoriku i dosta ih ide logopedu" i da se mora raditi

Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007

Početno

stvarno ste nadobudni

moja Trojkica krece na jesen
    bit ce mladja nego seke kad su kretale, al za nju jedva cekam da krene

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Mi smo dobili popis pitanja kojima doma mozemo ocijeniti spremnost. Onako, u nekim stvarima je malo sporiji, neke rasturi. U prosjeku valjda bude ok

Kazu neka djeca na upisu u skolu cak znaju brojati po 2. Moj broji po 2,3, zna tablicu mnozenja, zbraja i oduzima...
    Al zato obojati crtez,muka najveca

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •