Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 142 od 142

Tema: Odbrojavanje 3/2019 by AliceInChains, Bubamara39 & Jagodicabobica

  1. #101
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    02.12.2019.

    (Ne) čekalice

    Andydea123~~~~~~~51.dc-pozitivan test
    justme409~~~~~~~~48.dc-pozitivan test
    Himalaya~~~~~~~~~37.dc

    Odbrojavalice

    anita83~~~~~~~~~~24.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~15.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~8.dc
    Character~~~~~~~~~7.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~5.dc

  2. #102
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Hej cure! Ja bila kod gina jutros. Bebica napreduje iz tjedna u tjedan,dr.kaze da je sve u najboljem redu. Otkucaje nije spominjao,samo da je jos sve maleno kao 6.je tjedan to i prema zadnjoj menstruaciji i prema uzv-u sve ide u najboljem redu. Narucio me ponovno sljedeci tjedan i da ce mi tad otvorit trudnicku. Do tad trebam vadit neke pretrage krvi i urina i urinokulturu nosit 3 jutra. Na otoku se vise ne vadi krv za rh faktor i to moram vadit u Splitu,ali mi je njegova sestra rekla da to neka vadim kad mi otvori trudnicku jer kao njima u Splitu se s njom moram pojavit. Vec me danima boli stomak/zeludac (nemam pojma) pa sam mu i to spomenula. Pitala sam ga sto mogu jest a da me ne napuse ko zabu? I da imam ujutro jednu kilazu a navecer +2-3 kg. I da me bas boli sto god pojela. Pa me stavio na dijetu. Moram izbjegavat skoro sve ukratko i jest samo lagano i leso i to svaka 2-3 sata po par zalogaja. Hiperstimulacija mi je jos izrazena pa zato mene to tako boli. A i inace sam kilava sa zelucem. Sad cu probat kako mi je on savjetovao pa cu vidit. Sinoc oka nisam sklopila kako me stomak bolio,napuhsn kao da cu svaki cas rodit,umirala. Na kraju se digla u 3 popit sodu jer vise nisam mogla izdrzat. Nakon toga mi se malo smirilo,podrignula par puta i dobila proljev... ali sam barem onda zaspala skoro sat vremena. Eto,sorry na dugom postu. Nadoknadila sam za sve ove dane sto ne pisem hahaha.

  3. #103
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahahahaaahah drago mi je da je sve u redu i nadam se da sljedeci tj otvaramo novo odbrojavanje <3

    Jagodica daj javi mi sto je s tvojim tlakom bilo. Evo i mene nesto zeza taj donji, 92 je.
    Moram pratiti malo doduse

  4. #104
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej cure! Ja bila kod gina jutros. Bebica napreduje iz tjedna u tjedan,dr.kaze da je sve u najboljem redu. Otkucaje nije spominjao,samo da je jos sve maleno kao 6.je tjedan to i prema zadnjoj menstruaciji i prema uzv-u sve ide u najboljem redu. Narucio me ponovno sljedeci tjedan i da ce mi tad otvorit trudnicku. Do tad trebam vadit neke pretrage krvi i urina i urinokulturu nosit 3 jutra. Na otoku se vise ne vadi krv za rh faktor i to moram vadit u Splitu,ali mi je njegova sestra rekla da to neka vadim kad mi otvori trudnicku jer kao njima u Splitu se s njom moram pojavit. Vec me danima boli stomak/zeludac (nemam pojma) pa sam mu i to spomenula. Pitala sam ga sto mogu jest a da me ne napuse ko zabu? I da imam ujutro jednu kilazu a navecer +2-3 kg. I da me bas boli sto god pojela. Pa me stavio na dijetu. Moram izbjegavat skoro sve ukratko i jest samo lagano i leso i to svaka 2-3 sata po par zalogaja. Hiperstimulacija mi je jos izrazena pa zato mene to tako boli. A i inace sam kilava sa zelucem. Sad cu probat kako mi je on savjetovao pa cu vidit. Sinoc oka nisam sklopila kako me stomak bolio,napuhsn kao da cu svaki cas rodit,umirala. Na kraju se digla u 3 popit sodu jer vise nisam mogla izdrzat. Nakon toga mi se malo smirilo,podrignula par puta i dobila proljev... ali sam barem onda zaspala skoro sat vremena. Eto,sorry na dugom postu. Nadoknadila sam za sve ove dane sto ne pisem hahaha.
    Da draga, u Splitu vade na transfuziji na Krizinama 2.kat,lijevo, od 7 30 do 10, s trudnickom dodi, najbolje oko 9 30, 9 45, tad je manja guzva...nalazi su ti za dva radna dana od 12 do 14. Ne znam s kojeg si otoka. Cure iz Florence vade krv na Braču, uzmu ti trudnicku i vrate sve natrag. Cijenu ne znam. Za uputnicu pazi da je d1 jer se kopira u 3 primjerka, za ostala vadenja na transfuziji u 28 tj i 34 tj ako si rh minus, tj samo za 34 tj ako si rh plus. Ne kopiras ti, kopiraju ti cure na tranafuziji. Super su. Ako tesko podnosis vadenje, mozes i lezecki. I ne trebas bit nataste

    Jos nesto, ak9 nrmas trudnicku, nema veze, ispunis tamo jedan papir
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 02.12.2019. at 17:12

  5. #105
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Radila tamo.....godinama...bas mi fale kolegice tamo

  6. #106
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andy, to ti je sve brijem jer se probava uspori i sve se opustni i manje "radi" unutra. Pogotovo ako si i prije imala nelagoda za zeludcem. Nadam se da ce krenuti na bolje kad se tijelo privikne na hormone malo.

    JustMe, meni se taj donji (srcani) stalno bio iznad 90, kazu da je taj kao opasniji. Mjerila 3 dana ujutro i navecer (u ljekarni) i pisala. Na temelju toga mi gin dao uputnicu da se narucim u bolnicu za pregled i obradu. Da nisam trudna ne bi ni reagirala na taj tlak iskreno, ovako cu ipak ispratiti. I da, danas ujutro je bio normalan. Sve si mislim da je do posla i da ce sada biti oke kad sam doma, nadam se.

  7. #107
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Da draga, u Splitu vade na transfuziji na Krizinama 2.kat,lijevo, od 7 30 do 10, s trudnickom dodi, najbolje oko 9 30, 9 45, tad je manja guzva...nalazi su ti za dva radna dana od 12 do 14. Ne znam s kojeg si otoka. Cure iz Florence vade krv na Braču, uzmu ti trudnicku i vrate sve natrag. Cijenu ne znam. Za uputnicu pazi da je d1 jer se kopira u 3 primjerka, za ostala vadenja na transfuziji u 28 tj i 34 tj ako si rh minus, tj samo za 34 tj ako si rh plus. Ne kopiras ti, kopiraju ti cure na tranafuziji. Super su. Ako tesko podnosis vadenje, mozes i lezecki. I ne trebas bit nataste

    Jos nesto, ak9 nrmas trudnicku, nema veze, ispunis tamo jedan papir
    Bubamara,pa hvaaala ti na ovoj info! Pomogla si max! Ovako,to idem vadit tek kad mi gin drugi tjedan otvori trudnicku,dakle,savjet njegove medicinske. bio mi utipkso obicnu uputnicu pa sestra sva sreca pogledala i vidila da nije tocna pa ispisala onu D 1. Odmah mi je rekla da ce mi oni dolje kopirat uputnicu i da ce me pozvat jos jednom da se vratim. Znas li mozda jeli salju nalaze postom? Ja ostavim kovertu,markicu i adresu... Malo mi nezgodno putovat s Korcule,a jos i mucnine imam...
    Samo,sto bi trebalo pisat na uputnici pod onim uputna dijagnoza? Ja pretpostavljam Grav...a ne kao sto meni pise Sterilitas/Infertilitas i jos me upucuje na Firule. Dakle,dao mi krivu uputnicu? Takav naziv imam na uputnici koju sam u 9.mj.dobila za ginekologiju na Firulama,jer sam stvarno imala tu dijagnozu.

  8. #108
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Bubamara,pa hvaaala ti na ovoj info! Pomogla si max! Ovako,to idem vadit tek kad mi gin drugi tjedan otvori trudnicku,dakle,savjet njegove medicinske. bio mi utipkso obicnu uputnicu pa sestra sva sreca pogledala i vidila da nije tocna pa ispisala onu D 1. Odmah mi je rekla da ce mi oni dolje kopirat uputnicu i da ce me pozvat jos jednom da se vratim. Znas li mozda jeli salju nalaze postom? Ja ostavim kovertu,markicu i adresu... Malo mi nezgodno putovat s Korcule,a jos i mucnine imam...
    Samo,sto bi trebalo pisat na uputnici pod onim uputna dijagnoza? Ja pretpostavljam Grav...a ne kao sto meni pise Sterilitas/Infertilitas i jos me upucuje na Firule. Dakle,dao mi krivu uputnicu? Takav naziv imam na uputnici koju sam u 9.mj.dobila za ginekologiju na Firulama,jer sam stvarno imala tu dijagnozu.
    Ajmo detaljno o tome na pp

  9. #109
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    03.12.2019.

    (Ne) čekalice

    Andydea123~~~~~~~52.dc-pozitivan test
    justme409~~~~~~~~49.dc-pozitivan test
    Himalaya~~~~~~~~~38.dc

    Odbrojavalice

    anita83~~~~~~~~~~25.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~16.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~9.dc
    Character~~~~~~~~~8.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~6.dc

  10. #110
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Imamo srce junacko. Bebica je 0.65 cm i sad smo 6+3 po uvz <3

  11. #111

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Naljutila sam se na muža, vj cemo ovaj cikkus preskociti hahahah

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  12. #112
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo srce junacko. Bebica je 0.65 cm i sad smo 6+3 po uvz <3
    Bravo

  13. #113

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Bravo justme! Kod mene ništa novo...cijeli ciklus nešto čekam

  14. #114
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hvala <3
    Ajme himalaya, to ti je super priprema... evo tako ti i ja otkako je plusic bio. Stalno nesto cekas.
    Al isto znam, tko ceka taj i doceka <3

  15. #115
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Pozdrav svima, mogu i ja kod vas?
    Mi se trudimo već 2 godine (s mjestimičnim pauzama zbog poslovnih putovanja)....
    Danas mi je 17 d.c., i stvarno ne znam zašto, ali puno nade polažem u ovaj mjesec... Mislim, nadala sam se svaki mjesec, ali ovaj posebno .

    U stvarnom životu nitko ne zna za naš trud, preteško mi je pričati s ikim o tome... Imam osjećaj da, tek kad bi objavili najbližima, bi bilo još teže i teže...

  16. #116
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, bravooooo
    Bas mi je drago! Kad starta novo odbrojavanje?

    Character, bilo je i takvih ciklusa

    Himalaya, aj drzim fige da docekas!

    Andy jeli ista bolje sada sa dijetom?

    Ostatak ekipe kako ste?
    Cure, da li ITKO zna ista za Alice? Malo me brine da se nije javila uopce...

  17. #117
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    04.12.2019.

    (Ne) čekalice

    Andydea123~~~~~~~53.dc-pozitivan test
    justme409~~~~~~~~50.dc-pozitivan test
    Himalaya~~~~~~~~~39.dc
    anita83~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~17.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~10.dc
    Character~~~~~~~~~9.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~7.dc

  18. #118
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo srce junacko. Bebica je 0.65 cm i sad smo 6+3 po uvz <3
    Čestitam!!! !

  19. #119
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hvala.cure na cestitkama.
    Odbrojavanje ide kad andydea natjera svog gin da joj pokaze srceko njene bebice sljedeci tj

    Mareelica, ni nama nisu bas znai ljudi za ove neke stvari koje smo prošli, isto zato. Sretno, i dobro došla, i sto prije osla.

  20. #120
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    JustMe, bravooooo [emoji813]
    Bas mi je drago! Kad starta novo odbrojavanje?

    Character, bilo je i takvih ciklusa

    Himalaya, aj drzim fige da docekas!

    Andy jeli ista bolje sada sa dijetom?

    Ostatak ekipe kako ste?
    Cure, da li ITKO zna ista za Alice? Malo me brine da se nije javila uopce...
    Evo Alice vam salje pozdrav svima... nazalost riknuo njoj laptop i sada problem sa lozinkom i forumom... ali vratit ce se... zadnja dva tjedna muci se sa mucninama ali sada malo bolje... jucer na uzv cula je srceko i sve u najboljem redu... sutra puni 9tt...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #121
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj da Alice i ja smo samo dan razlike. Ljube pozdravi ju, bas steta da propusta svoje odbrojavanje, al dobro ajde sve su to samo tehnikalije. Bitno da je sve okej. Nadam se da ce i mucnine ubrzo proci, i super za srceko!!

  22. #122
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Ljube, pozdrav Alice, odlicno za pregled

  23. #123
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    05.12.2019.

    (Ne) čekalice

    Andydea123~~~~~~~54.dc-pozitivan test
    justme409~~~~~~~~51.dc-
    Himalaya~~~~~~~~~40.dc
    anita83~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~18.dc
    mareelica~~~~~~~~~18.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~11.dc
    Character~~~~~~~~~10.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~8.dc
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 05.12.2019. at 12:04

  24. #124
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Bok cure! Kako ste mi?
    Mareelice,dobrodosla! Ja te stavila na listu. Sretno!
    Himalaya,anita,ima li sto novog kod vas? Jel pao neki test?
    Meni stalno muka i povracanje navecer i preko noci. Na laganoj sam hrani,malo kao da se bol u stomaku primirila pa mi je malo lakse. Ljubim vas sve!

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Jeste li ikad razmisljali o tome je li bas ovaj trenutak pogodan za trudnocu? Meni je svekrva (64.godiste) bolesna od Alzheimera, ulazi u zavrsni stadij. Živi u blizini nas, djeca je ne zele smjestiti u dom sto razumijem i ne razumijem jer svi imaju poslove. Naime, ponekad me uhvati panika, mozda nije najbolje vrijeme se forsirati, mozda stavljati MM dodatni presing?! Znam da mi nitko ne moze dati na to odgovor nego mi sami..evo ne znam ni sama sta sam htjela napisati. Došlo mi kako je zadnjih tjedan svekrva lošije, pa me bacilo u razmišljanje možda bi trebali pričekati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  26. #126

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mislim da neću ni stić pišnut test jer M će danas ili sutra doći. Počeli su oni tipični grčevi tako da očekujem vješticu svaki trenutak. Nažalost...

  27. #127
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Andy, drago mi je da ti je lakše.

    Marelice sretno!

    Character, baš kako si i sama rekla, taj odgovor samo vi možete znati. Nekad kad ti se čini da je pravi trenutak za nešto, ne bude, a opet nekad kad se čini da nikako nije dobro vrijeme, ipak bude. Nema garancije za ništa u životu, možeš samo prihvatiti ono što donosi da ti bude lakše.
    Ako gledam po sebi, nama je bio idealan trenutak za trudnoću.. Ali su se baš sad u trudnoći poklopili neki loši događaji, što vezano što ne vezano za nju. Ja mislim da je život krivulja, pa ako uletiš sa nekim odlukama kad je uspon, super.. Opet ako uletiš baš na pad, preživiš svakako. Ako vam je to sve previše, ja bih rekla da možda pričekate, a ako se možete nositi s tim, onda samo hrabro naprijed i to je to. Sretno.

    svima!

  28. #128
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da neću ni stić pišnut test jer M će danas ili sutra doći. Počeli su oni tipični grčevi tako da očekujem vješticu svaki trenutak. Nažalost...
    Žao mi je..

  29. #129
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    justme cestitam ,bas mi je drago..
    i ostalim curkama cestitke na srcekima

  30. #130

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    1.dc

  31. #131
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    06.12.2019.

    (Ne) čekalice

    Andydea123~~~~~~~55.dc-pozitivan test
    justme409~~~~~~~~52.dc-
    anita83~~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~19.dc
    mareelica~~~~~~~~~19.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~12.dc
    Character~~~~~~~~~11.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~9.dc
    Himalaya~~~~~~~~~1.dc

  32. #132

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hello svima!!!!! Uspjela sma oporaviti email pa odmah nakon toga i racun ovdje.

    Nadam se da ste svi dobro.

    Zamolila sam Ljube da prenese pozdrave. 3.12. smo culi srceko i sve super izgleda. Radila TORCH, HIV, hepatitis B iC, antikoagulogram sa lupus antikoagulansom, krvna slika...sve 5 osim sto nemama antitijela na rubeolu i toxo pa trebam biti oprezna,

    No, situacija se malo zakomplikovala. Jucer me ginic zvao da mi kaze da su mi brisevi losi i da odmah dodjem po terapiju te da ne moze cekat drugi trimestar iako je mislio. U pitanju je ureplazma te u vagini i na cerviksu Proteus aureus (nikad prije niti jednu nisam imala). Za ovu drugu sumnja i da je u urinu jer piskim toliko da mi se place nekad. Nikad prije nisam znala mnogo i ureaplazmi jer je uvijek bila negativna i ne kontam otkud sad bas tu i KAKO. Rekao je da sada nije dobro piti antibiotike ali da je jos opasnije ostaviti infekciju netretiranu jer valjda ureplazma moze biti opasna ali nije objasnio zasto (mada sam malo citala po netu sinoc). Uglavnom, kaze biramo manje od dva zla. Dobila Eritromicin 500 mg 4x1 7 dana ne vaginalete koje mi se pripremaju u laboratoriji apoteke (ampicilin, gentamicin i nistatin). Problem je sto nema antibiotika koji djeluje na obje alo je navodno bitnije sada krenuti na ureaplazmu pa kao mozda djeluje malo i na ovu drugu.

    Malo sam se prepala ali se nadam da nece uticati na bebu.

    Kod vas isto vidim trudnoce napreduju, kuc-kuc.

    Cekalicama zelim plusic sto prije!!!!

  33. #133

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    U brzini sam trenutno pa nisam stigla iscitati sve sto ste pisale dok nisam bila tu, izviniteeeee!

  34. #134
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj Alice jbmu... Bas sad... A opcenito smo podloznije svemu tome u trudnoci. Drzim fige da iskorjenis to sve! Ja vjerujem da je svakako manje zlo biti na antibioticima. Dobro je sto te dobro vodi dr cim ti je sve te zive testove napravio.
    I cestitke za srceko!

    Himalaya, bas mi je zao, bas sam se nadala da je ovaj ciklus tvoj

    Marelice, dobrodosla!
    Ni mi nismo nikome govorili, samo moja mama je znala. Cak i kad smo krenuli u obradu za mpo smo to sve poskrivecki. Tako smo se dogovorili, nismo htjeli dodatni stres.

    Character, iskreno mislim da je rijetko kad idealno vrijeme za dijete i da se uvijek moze naci neki argument zasto sada bas nije zgodno... Nakraju je to samo vasa odluka, eventualno da o tome pricas sa muzem i vidis sta on misli.

    Kako je ostatak ekipe?

  35. #135
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    07.12.2019.

    (Ne) čekalice

    Andydea123~~~~~~~56.dc-pozitivan test
    justme409~~~~~~~~53.dc-
    anita83~~~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~20.dc
    mareelica~~~~~~~~~20.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~13.dc
    Character~~~~~~~~~12.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~10.dc
    Himalaya~~~~~~~~~2.dc

  36. #136
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Cure moje ja danas skroz na skroz zaboravila na listu!!! Sorry! Trudnoca mi lose utjece na mozak hahahaha!
    Alice,drago mi je da si opet s nama a zao mi je zbog ureaplasme... Ma rijesit ces ti to,bez brige.
    Justme,jeli me cekas? Hahaha Ja se nadam da u ponedjeljak otvaramo novo odbrojavanje.
    Mucnina mi je malo popustila i danas sam prosla bez povracanja. Ali mi se zato cini da su mi grudi 3 broja vece hahaha na muzevu radost,ali jadan nemoze ni blizu njima jer me bole i na pogled.

  37. #137
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea cekam cekam. To ce mi obiljeziti trudnocu hahahaaha
    Eto, zato mene povracanje malo uvatilo danas. Al opet cu ja uskoro bazati okolo

  38. #138
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    08.12.2019.

    (Ne) čekalice

    Andydea123~~~~~~~57.dc-pozitivan test
    justme409~~~~~~~~54.dc-: heart:
    anita83~~~~~~~~~~30.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~21.dc
    mareelica~~~~~~~~~21.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~14.dc
    Character~~~~~~~~~13.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~11.dc
    Himalaya~~~~~~~~~3.dc

  39. #139
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    09.12.2019.

    (Ne) čekalice

    Andydea123~~~~~~~58.dc-
    justme409~~~~~~~55.dc -
    anita83~~~~~~~~~~31.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~~~22.dc
    mareelica~~~~~~~~~22.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~15.dc
    Character~~~~~~~~~14.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~12.dc
    Himalaya~~~~~~~~~4.dc
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 09.12.2019. at 12:12

  40. #140
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Cure drage,otkucaji su tu! Danas otvorena trudnicka knjizica,8+1 tt.
    Justme,eto me! Otvaraj novo odbrojavanje!!!!
    Eto,listonosa predaje listu nekom drugom. Nadam se da ce bilo tko da prihvati imat isto strpljenja i odgovornosti za azuriranje liste svaki dan kao sto sam ja to svo ovo vrijeme radila. Sad cu malo odmorit i uzivat u zasluzenoj trudnoci. Cure moje,vama zelim da sto prije ugledate svoje plusice i da sto prije otvarate nova odbrojavanja! Volim vas sve!!!!
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 09.12.2019. at 12:20

  41. #141

  42. #142
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Alice joj. Drži se, vjerujem da će sve biti okej. Ja isto mislim da te ginekolog dobro vodi. Sretno i čestitam za srce!

    Andy baš mi je drago!
    Nadam se da će netko preuzeti listu, kakvo bi to odbrojavanje bilo bez nje.

    Idem se sad seliti.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •