Stranica 17 od 54 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

  1. #801
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Galicia, hvala. Moram si to smiksati danas.
    Preslatka su ti dječica. Naša mala je sad oduševljena jer joj stiže braco, ali dobro se sjećam kad se počeo mrdati i kad sam je pitala jel želi staviti ruku da osjeti, pa mi je rekla jasno i glasno: Ne, hvala. (Nije naša, nego muževa, ja je samo malo prisvajam sebi )
    Nadam se da će ti brzo doći Nifty.

    Rominka, ja sam torbu dobila uz kolica pa se nisam baš ni raspitivala, ali što Character kaže, negdje ovdje se spominjala ta grupa pa možda tamo ima koji dobar savjet. Možda ima neka tema i na forumu.

    Character, nadam se da će ti brzo proći mučnine.

    Kod nas su proglasili izvanredno stanje, pa danas još planiram pokupovati što mi treba da više ne moram ići. Popodne imam pregled, to ću isto vidjeti jel možemo ikako produžiti vrijeme između pregleda, da ne idem svaka 2 dana. S mužem sam se dogovorila da ćemo imati Skype porod. Da bar djelomično bude prisutan.
    Posljednje uređivanje od Riri92 : 16.03.2020. at 12:14

  2. #802
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Koje ideje ti imaš Riri
    Svaka čast
    Još bu i snimio da ćete imati i uspomenu

  3. #803

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Riri, ti iz izolacije u izolaciju!

    Caharcter, jako mi je žao zbog mučnina. Kad prođu, više ih se ne sjećaš. Znam samo da sam jedan dan jela kokice i da su mi pomagale, drugi dan im nisam miris mogla podnijeti. Ja sam tako u 11tt još jednom povraćala i onda je sve krenulo bolje. Doduše, doslovno ih je nadomjestila drugi dan kiselina, ali s njom se puno lakše nositi.

    Galicia, nas su jutros zvali za Nifty. Imamo curicu koja je položila Nifty s odličnim! Tata će igrati nogomet s curicom, mama je najsretnija na svijetu!

  4. #804

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, ti iz izolacije u izolaciju!

    Caharcter, jako mi je žao zbog mučnina. Kad prođu, više ih se ne sjećaš. Znam samo da sam jedan dan jela kokice i da su mi pomagale, drugi dan im nisam miris mogla podnijeti. Ja sam tako u 11tt još jednom povraćala i onda je sve krenulo bolje. Doduše, doslovno ih je nadomjestila drugi dan kiselina, ali s njom se puno lakše nositi.

    Galicia, nas su jutros zvali za Nifty. Imamo curicu koja je položila Nifty s odličnim! Tata će igrati nogomet s curicom, mama je najsretnija na svijetu! [emoji813]
    Jos jedna curica....cestitam vam hula.hop [emoji173][emoji173][emoji173] bas me nekako emocije obuzmu...

    Ja sam na pregledu u 17h i mjerimo nuhalni. Malo ima nervozice moram priznati.
    Meni je toliko jaka kiselina da mi izaziva mucnine i povracanje. Jutros sam ko luda sa posla otrcala i uzela rennie jer doslovno nista nije pomagalo. Pomogla mi je tableta cca 4h ali samo smanjila, nije neutralizirala. Ako ce mi biti dobra kad se rodi, sve cu joj oprostiti

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  5. #805
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Haha da, iz izolacije u izolaciju.
    Divno Hulahop, čestitke na curici!

    Character, sretno na pregledu.

  6. #806
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku

    Rominka, ja sam torbu dobila uz kolica pa se nisam baš ni raspitivala, ali što Character kaže, negdje ovdje se spominjala ta grupa pa možda tamo ima koji dobar savjet. Možda ima neka tema i na forumu.
    Mi smo kolica za nase duplice uzeli rabljena i kao dobro smo prosli, ali zenskica nije bila kupila torbu. Nekako imam feeling da su sve te torbe male, a sad s koronom nemam mogucnost ici po centrima vidjeti ih uzivo....a bojim se da ce ovo stanje dugo potrajati. Vec znam da na porod idem sama, i to najvjv u kulminaciji situacije....ah, ma...

  7. #807
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Hula hop cestitam za curicu "strebericu" hehe

    Galicia, jesi ti docekala?

    Character, cekamo tvoj izvjestaj!

    Rominka, javi kaj si saznala u potrazi za torbom, mozda dobro dode i nama. Realno, nemos imat previse mjesta u torbi!

    Ja idem van samo peseka prosetati. Ogtt cu vjerojatno privat otici da se ne vucaram po bolnici/domu zdravlja. 175kn kosta. I nadam se da cu moci odgoditi pregled u Vinogradskoj al ne znam kak to izvesti jer ne znam kak doci do dr koja me vodi. Mogu jedino zvati onaj glavni broj za ginekologiju.

  8. #808
    galicia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    420

    Početno

    Riri, Skype porod, ludilo!

    Hula hop, čestitke na curici!!
    Zavidim ti, kod mene opet pišonja.
    Super da je uredan nalaz, ali pišonja.
    Tužna sam jer nikad neću imari djevojčicu.
    (Znam da su se neke godinama se mučile da bi dobile dijete i da vam je najmanje važan spol. Žao mi je ako vas ovo vrijeđa, ali tužna sam, baš sam tužna.)

    Character, što je bilo na uzv-u?
    Žao mi je zbog kiseline.

  9. #809
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo kolica za nase duplice uzeli rabljena i kao dobro smo prosli, ali zenskica nije bila kupila torbu. Nekako imam feeling da su sve te torbe male, a sad s koronom nemam mogucnost ici po centrima vidjeti ih uzivo....a bojim se da ce ovo stanje dugo potrajati. Vec znam da na porod idem sama, i to najvjv u kulminaciji situacije....ah, ma...
    I meni se čini da su sve male. Moja je isto mala, ali mislim da će mi stati sve. Probala sam ubaciti par osnovnih stvari, stane, ali ne bi škodilo ni da je veća. Ako nađeš neku veliku, javi.

    Baš mi je žao što ćeš i ti sama na porod.
    Meni je isto baš teško palo. Najgori mi je bio onaj trenutak kad sam shvatila da stvarno više nema nade. A i to sam si sama kriva jer sam si nabijala nadu do nekidan. Onaj članak sa Rode što je Hulahop linkala je baš utješan.. Pa pročitaj ako nisi. Koliko si sad trudna?

  10. #810
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Galicia, čestitke na urednom nalazu i na pišonji!
    Ma svaki osjećaj je za čovjeka. Vjerojatno će tuga brzo proći. Koliko god imali ili ne imali neke želje, na kraju svima ispadne tako da si ništa drugo ne možemo ni zamisliti.

    Za skype porod hahaha pitala sam danas ginekologa jel možemo to tako. Rekao mi je da ga boli briga. Mislim da čovjek jedva čeka da me se riješi, previše pitanja je bilo u ovih 8-9 mjeseci.

  11. #811
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, pazi samo da slucajno negdje ne upalite live stream!
    Galicia, proci ce ako ne prije kad uzmes malog na ruke.
    A za utjehu si fino izracunaj kolko novaca ne moras dati na robicu i pocasti se za tu svotu s necim

  12. #812
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, pazi samo da slucajno negdje ne upalite live stream!

    Pa valjda nećemo hahahaha. Ajme, zamisli!

  13. #813
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sutra sam 31tt. Ne mogu vjv da sam vec tu dogurala i da se ubrzo druzimo. Kako rastu, porod ce biti i prije 38tt, osim ako sami ne budu krenuli. Sa max jos 7tj dosli smo na 5tj. Sad i svaki tj imam kontrolu jer su vec sad veliki.

    Galicia, isto je i moja sogorica rekla, tri sina ima. Ali evo sad se veseli nasoj curici, dok je jadan deckic postrani jer u familiji se samo decki naredali.

  14. #814

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Drage cure, pomahnitalo stanje od danasnje kiseline je preslo u stanje srece, neizmjerne srece. Danas sam 11+6, beba je procjenjena na 12+2. Vrti se, stavlja palac u usta, pravi salto, odguruje se nogicama. Stavlja nogice u turski sjed, stavi prekrizene ruke na prsa. Pa okrene stopala na ekran, a mali prstici se vide [emoji7]Dr.je snimala i vaginalno i preko trbuha da se smiri. Ugl nuhalni je na kraju jedino uspjela preko stomaka, manja je od 1mm. Nosna kos jako lijepo definirana. Kraljeznica se jasno vidi, mjehur, zeludac i srce. Vidi se i mozak da se razvija...bas neka hiperaktivna beba. Dr.se smijala na par poza.
    Pratit ce mi dijabetes jer ga imam u obitelji...na sisetmatskom mi je bio 6.3.i nisam radila tromjesjecni, sad mi je 5.3. a ona kaze da bi za trudnice trebao biti ispod 5, jer u zavrsnoj fazi drugog tromjesjecja pocinje rasti secer. Dala mi je da odradim tromjesjecni sad kroz koji dan.
    Za kiselinu i zgaravicu rennie i controlok za mucnine...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  15. #815

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, pomahnitalo stanje od danasnje kiseline je preslo u stanje srece, neizmjerne srece. Danas sam 11+6, beba je procjenjena na 12+2. Vrti se, stavlja palac u usta, pravi salto, odguruje se nogicama. Stavlja nogice u turski sjed, stavi prekrizene ruke na prsa. Pa okrene stopala na ekran, a mali prstici se vide [emoji7]Dr.je snimala i vaginalno i preko trbuha da se smiri. Ugl nuhalni je na kraju jedino uspjela preko stomaka, manja je od 1mm. Nosna kos jako lijepo definirana. Kraljeznica se jasno vidi, mjehur, zeludac i srce. Vidi se i mozak da se razvija...bas neka hiperaktivna beba. Dr.se smijala na par poza.
    Pratit ce mi dijabetes jer ga imam u obitelji...na sisetmatskom mi je bio 6.3.i nisam radila tromjesjecni, sad mi je 5.3. a ona kaze da bi za trudnice trebao biti ispod 5, jer u zavrsnoj fazi drugog tromjesjecja pocinje rasti secer. Dala mi je da odradim tromjesjecni sad kroz koji dan.
    Za kiselinu i zgaravicu rennie i controlok za mucnine...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Ne da mi moderirati a zab napisati...nesto je izmedu noga visilo no dr kaze da moze biti i piša i klitoris jer su kao u ovoj fazi jednake veličine [emoji6]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  16. #816
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Rominka, brzo to sve prolazi.

    Character, bravoo! Baš mi je drago da je sve okej.

  17. #817
    galicia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    420

    Početno

    Riri, jesi smiksala? Kakvo je?

    Riri, Jagodica, hvala na razumijevanju.
    Znam da će proći i znam da ću ga obožavati, ali znam i da je zdravo i pametno odraditi mi sve emocije pa tako i one razočarenja i tuge.
    Pa sam onda još razočarana i tužna. Manje nego jučer, ali jesam.
    Proći će.

    Jagodica, nemam ništa ni za muške ni ženske bebe, sve razdijelila.

    Rominka, naspavaj se još ovo malo vremena što ti je ostalo.

    Character-bebica, bravooooo!

    Cijelo prijepodne sam bila s djecom na plaži dok još smijemo van iz kuće.
    Nauživali se, u gaćice se skinuli, skakutali u plićaku, stariji kaže neka mu sljedeći put kupaće ponesem.
    Doma smo pijesak iz guzica izvlačili.

  18. #818

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj galicia prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, jesi smiksala? Kakvo je?

    Riri, Jagodica, hvala na razumijevanju.
    Znam da će proći i znam da ću ga obožavati, ali znam i da je zdravo i pametno odraditi mi sve emocije pa tako i one razočarenja i tuge.
    Pa sam onda još razočarana i tužna. Manje nego jučer, ali jesam.
    Proći će.

    Jagodica, nemam ništa ni za muške ni ženske bebe, sve razdijelila. [emoji38]

    Rominka, naspavaj se još ovo malo vremena što ti je ostalo.

    Character-bebica, bravooooo!

    Cijelo prijepodne sam bila s djecom na plaži dok još smijemo van iz kuće.
    Nauživali se, u gaćice se skinuli, skakutali u plićaku, stariji kaže neka mu sljedeći put kupaće ponesem.
    Doma smo pijesak iz guzica izvlačili.
    Galicia...uredu je biti tužan. Sve je to za ljude. Ja isto kad bi mogla birati, volila bi da bude djevojcica. Znam da bi imala prijateljicu za citav zivot kao sto je moja mama ima. A ostale trudnoce bi mi bile nebitne. S tog aspekta te u potounosti razumijem i ne osudujem. [emoji173]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  19. #819
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Galicia, jesam. Pa, ne mogu reći da mi je neki vrhunski okus, ali nije ni gadno. Bitno da je korisno.

    Baš lijepo za plažu, zavidim!

  20. #820

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Galicia, ja sam jako htjela curicu, a vjerujem da je tebi to jer je trece pojacana emocija. Meni sestra ima dva decka, govori da bi isla na trece da joj netko jamci curicu. Rasplakala se kad sam joj rekla spol nase bebe. MM kaze da nismo normalne.

    Character, bravo, super sve to zvuci. Nasa buba je spavala kao top na pregledu, budila ju je preko trbuha

    Ja sam danas odradila svoje na poslu. Umjesto planiranih dva mjeseca, 10 dana. Neka nas bar suga sad zaobide.

  21. #821
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Galicia i hula.hop cestitke na urednim niftyjima!
    Bitno da je sve ok, a spol manje-vise, iako mi je jasno da nije fer nekad ali na kraju opet bude sve super.
    character, nek je bebica zivahna i zdrava!
    I ja razmisljam o torbama, nisam jos odlucila. Imala sam dosad pegperego i stokke, i nisu bas prostrane, uvijek su mi bile full pune.
    Riri, samo hrabro, mislim da ti je teze sad zbog situacije nego sto ce ti biti kad krene porod, onda samo mislis na to malo stvorenje i da ga sto prije upoznas. Ides li roditi u istu kliniku gdje si lezala cijelo vrijeme? Ako ides, to ti je super, vec sve poznas i tebe poznaju pa se lakse opustis.

  22. #822
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo kratki info sa jucersnjeg uvz:
    Curka je i dalje ♡
    420 g i 20ak cm - 21tt odgovara sve
    Sve sto se vidi je sve super. Malo se okrenula prema kicmi pa nikako da sliku uvatimo al dobro. Valjda ce se pokazati do poroda

  23. #823

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Super Just me! Bas je lijepo citati sve te nase lijepe preglede i nalaze! Bas puni pozitivom... Neka nas to prati do kraja!

    Pregledi se dakle i dalje obavljaju. Ja imam iduci tek 1.4. vidjet cemo sto ce biti dalje, mozda je bolje preskociti jedan pregled, to ce mi biti 16tt, mislim da taj nije nesto krucijalan. Ma necu izdrzati da je ne vidim. Trebam ovaj tjedan kontrolirati stitnjacu, vaditi krv, iduci tjedan pregled. Gledam kako to obaviti privatno i telefonski.

    Riri, izvjestavaj nas! Cim se ne javis 24 sata vec mislim da je krenulo.

  24. #824
    galicia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    420

    Početno

    Character,

    Riri, bravo!
    Dobro kažeš, samo da nije baš grozno i da je korisno.

    Hula hop, savršeno razumijem.
    (Moja sestra ima tri sina. )
    Sad odmaraj!

    Ivana S, hvala!

    Justme, bravo za uzv!

    Danas smo opet sate proveli na plaži, hvatamo boju već.

  25. #825

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Uh kod nas jedan debil zatajio da je bio u italiji i kum doktor ga smjestio na plucno kad je vec imao tezi oblik upale pluca. Pozitivan na koronu! Zena koja je rodila preksinoć a radila za idiota je takoder pozitivna, cekaju se rezultati bebice. Lik je 10 dana setao po gradu bolestan! Ja radim u firmi, 2 ureda od mene sa sestrom trudnice...bijesna sam. Zarazena radiologija, plućno, gunekologija i centar urgentne medicine. Radi neodgovornog kretena!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od character : 18.03.2020. at 15:02

  26. #826
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Character, pa to je strasno, ne kuzim takve likove!
    Sto je najgore, tko zna koliko takvih bisera ima...

  27. #827
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ivana, da, tamo ću i roditi. Super su i sestre i doktori tamo, tako da se nadam da neće biti nekih problema. Lakše je svakako.

    Justme

    Hulahop hahaha ma nije krenulo. Javit ću ja kad krene ili ću reći nekome da vam javi tu.
    Prekjučer su počeli neki trudovi, ali bila je lažna uzbuna ipak.

    Ovakvima koji svjesno dovode druge pod rizik od zaraze bih naplatila takve kazne da im više nikad u životu ne bi palo na pamet ni pljunuti žvaku na ulici, a kamoli nešto gore.
    Kod nas je baš lijep dan.. Malo sam se prošetala s mužem sad. Nabili maske i odlučili upiti malo sunca. Sad su nam uveli da iza 8 navečer više ne smijemo izlaziti pa smo išli iskoristiti dok možemo.

  28. #828
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj cure bas mi je drago da je sve okej, da su bebice zdrave i da napreduju kako treba!

    Hula hop, moja mama je privat izvadila krv za stitnjacu (85kn) i poslala mailom svojoj dr opce prakse. Tako ju je savjetovala med. sestra koja radi s doktoricom.

    Ja sam iz Vinogradske dobila sljedecu info:

    Na našoj Poliklinici se trenutno vrše pregledi samo za trudnice i nema gužve u čekaonici.

    Receno mi je nek slobodno dodem na zakazani pregled, te ako bude potrebno dr ce me odma uputiti na uzv (koji mi je zakazan 3.4 )
    Dakle ostale preglede su otkazali vjerojatno jer ipak trudnicku ambulantu ne mogu trudnicama "oduzeti".

    Sto se tice domova zdravlja, kod mene na kvartu se ulazi jedan po jedan u DZ. Nije neki mali, ima 4 doktora, pedijatra, ginekologa, te hzzo i laboratorij. Pa vjerujem da je i drugdje tako.

    Ja nemam nis za prijaviti, idem u Petak na ogtt (ako nas ne zatvore ) i onda u Pon na pregled.

  29. #829

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Samo da se nadovezem na moj post, bebica je negativna na COVID-19 [emoji120][emoji7]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od character : 18.03.2020. at 16:47

  30. #830
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Character drago mi je za bebicu, a ta njega se nadam da ce dobito fiiinuuuu kaznu za sebicnost. Nadam se da je zena dobro i da ce joj ubrzo moci dati bebu. Ne znam kako taj dio provode...

    I drago mi je da stesvi vi super ♡
    I ostat cemo tako
    Jeste cule sinoc na dnevniku da trudnice teze obole iz nepoznatih razloga

  31. #831

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Character drago mi je za bebicu, a ta njega se nadam da ce dobito fiiinuuuu kaznu za sebicnost. Nadam se da je zena dobro i da ce joj ubrzo moci dati bebu. Ne znam kako taj dio provode...

    I drago mi je da stesvi vi super ♡
    I ostat cemo tako
    Jeste cule sinoc na dnevniku da trudnice teze obole iz nepoznatih razloga
    Cula sam to kao radi povecane kolicine estrogena...ali ne vjerujem u statistiku ma bazi oboljelih 8-9 trudnica... sva oboljenja au pred porod. Sta je sa malim trudnocama poput moje?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  32. #832
    galicia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    420

    Početno

    Character, razumljivo da si bijesna. Užas.
    Super za bebicu!

    Justme, rekao mi je dragi (dr.) da sam hormonalno zaštićena od korone, nisam ga detalje pitala.

    Ja niti čitam novine niti uključujem tv.
    Saznajem stvari od dragog i s fejsa (ako mi štogod iskoči).
    Po čitav dan se bavim djecom i sami smo. Ako ovo potraje mjesec dana, za psihijatriju ću biti zrela.

  33. #833
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Character, drago mi je da ste negativni. Ne znam je li nevjerojatno sto ljudima pada na pamet ili me uopce vise ne cudi...

    Galicia, drago mi je da je beba zdrava. Donekle te razumijem jer mi bismo jos jednu curicu pa se pokusavam pripremiti.

    Rominka, jesi gledala Lassig torbe. Malo su skupe, ali mi smo u nasu trpali kao za blizance. Dupla odjeca, 10 pelena, paket maramica, tetre... Nije ogromna, ali je dosta funkcionalna.

    Mi smo sluzbeno u lockdownu i nema mrdanja. Srecom, dopustena je i preporucena rekreacija uz izbjegavanje ljudi pa sam danas otrcala 7,5 km po sumi. Jucer smo otkazivali nase putovanje kojem smo se jako veselili (izmedju ostalog jer su zabranili ulaz svim Europljanima), ali zbog izvanredne situacije necemo izgubiti previse novaca.
    Otkazan mi je pregled u petak i sad se nadam da nece otkazati i onaj iduci tjedan. Ipak je to 12. tt i trebala bih raditi nipt. Stalno virkam u aplikaciju bolnice da vidim jesu li me skartali. Babica je vec najavila da vjerojatno nista od pregleda u 16 tt...

  34. #834
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Munkice, ova lassig torba izgleda odlicno. OVAJ model gledam. Hvala na preporuci.

  35. #835
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Pogledaj i na amazon.de znaju imati jeftinije. Jedino ne znam kolika
    je postarina za hr.

  36. #836
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma cure bitno da smo pozitivne. Najbolje i ne pratiti nista (pogotovo kad nas ni corona nece hahahaha, a mi sidimo u karanteni hahahah)
    Sve bitne info ce doci do nas i ici van sto vise.
    Nadam se sto manje otkazanih pregleda.
    Kad vi mislite da treba poceti opremati se? Hmmm

  37. #837
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja izlazim samo peseka setati. I eto ceka me sad taj pregled i to idem samo ako se izorganiziram da ne idem u javni prijevoz.
    JustMe, ne znam di si ti ali u Zagreb je bome stigla.
    Cak se ne bojim toliko zaraze kolko mi se eto niti nejde van kad je ovakvo stanje. Ne da mi se testirati srecu sad kad smo 2u1. Inace sam dosta rekla bih bahata i samouvjerena oko takvih stvari. Kao, nece mene, ako i oce mlada sam u zdrava bla bla. Sad mi se ne razmislja tak jer em nisam vise sama, em mogu sje*** nekoga ko nije mlad ili zdrav. Ali svejedno se trudim da me ne okrene u neko stanje panike ili negative.

  38. #838
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Vidila sam u zg. Ja bila do proslogtj u zg. Vratila se kuci... al mislim ds je i kod nas u zd isto vise prosirena. Samo pomalo.
    Tako i ja. Ne bojim se, ali ne trebam ni zvat vraga.
    Ajde, za mjesec dana smo slobodni opet

  39. #839
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Saznala sam da se kod nas obavljaju samo pregledi u 12, 20 i 32 tt. Ako se stanje ne pogorsa, vjerojatno cu na pregled

    Riri, dodji roditi kod nas. U bolnici se ostaje, dok traje korona, 1 dan. Pratnja na porodu dozvoljena, a partner moze birati ostaje li s tobom do kraja boravka u bolnici i vise ne izlazi ili ide doma, ali se vise ne smije vratiti.

  40. #840
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Munkica di je to?

  41. #841
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Belgija

  42. #842
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Aha. U tome je caka haahhaha ja mislila neka ex yu zemlja prvo hahahahahaah pa mi bilo sumnjivo hahaaha. Ja bi dosla kod vas isto

  43. #843

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Haha Munkica, odlicno

    Ja sam isla vaditi krv kod svoje doktorice opce medicine, tako me savjetovala. Zakljucana je ordinacija, ulazi se jedan po jedan, ona i sestra zamotane skroz. Dosla sam prva, nikoga nisam ni vidjela. Ona ce nazvati nuklearnu s nalazom tako da ne moram u bolnicu.

    Ja sam u stanju svijesti kao Jagodica. Dezinficirala sam stan. MM je pod oprezom, dezinficiramo ga kad dode doma. Tek sam od jucer doma pa jos nisam setala, ali bi rado negdje na sunce... Samo moram odraditi nesto za posao i sestra mi je donijela robicu od svojih deckica pa to jedva cekam otvoriti i probirati neutralne bojice. Sa spolom sam se definitivnom ufurala.

    Ja bi najradije preselila kod svojih jer imaju dvoriste. Ili u vikendicu na otok, na more, malo mjesto, more ispred kuce, nigdje nikoga, divota. Ali vise volim muza od slobodice Pisem i pamtim! Hahaha...

  44. #844
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro cure.... Evo da i mene stavite na listu,termin 19.7. (rodila 1.dijete mjesec prije,ocekujem tako i ovo) situacija zbog korone je uzasna! Bas sam tuzna i samo molim boga da do 6.mjeseca to sve prode da u miru mogu rodit.
    Opet sam prehladena... Smrcem od popisanog testa hahaha
    Jucer sam radila ogtt,ali ce nalaz poslat ginu pa cu tek sljedeci tjedan znat sto je s tim. Usput sam i urin ostavila. Dan prije sam zvala DZ i pitala jeli rade pretrage da ne dodem bezveze. Rekli su mi da za trudnice moraju radit i da slobodno dodem. Isto tako gin ce radit 2 dana u tjednu ali samo za trudnice,tako da sam sto se toga tice mirna. Kod nas u apoteci nema nikakvog dezificijensa za kupit,kao ni maski... Mama mi je jucer isla u split pa mi je kupila aloe vera gel i 100%-ni alkohol. To se mijesa 2/1 i dobije se dezificijens. Ta-daaaa! Haha. Po kuci ganjam muza i malca da stalno peru ruke i danas sam im rekla da cu na ogledalo u kupaoni zaljepit papir sa uputama ako budem jos morala govorit.
    I tako,karantena,nema nam druge. Izbjegavam internet koliko mogu jer ce me samo ove vijesti opteretiti a to mi ne treba. Ljubim vas sve i cuvajte se! #ostanidoma!

  45. #845
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Mi doma nismo uveli nikakve posebne mjere. Doduse nemam djece a muz zna ruke oprat i bez mene
    Dvoje ljudi, i dvoje ljubimaca. Doma sam mjesecima pa i tako cistim stalno nesto Dok smo doma zivot nam tece kao i prije. Dobro je doslo toplo vrijeme da se sve zlufta i da se promjeni posteljina hahaha. Svakih par dana se s pesekom otpeljamo na lokaciju blizu nasipa di je samo trava i drvece kolko ti pogled seze, a zive duse nema! Usput prodemo kroz McDrive po kavu ili nesto za pojest i na taj nacin si napunimo mozdane vijuge pozitivom.

    Meni u startu bilo nekako tesko sjelo na psihu, onda sam se pomirila a sad se fokusiram na ove dobre stvari koje nam se desavaju sa nasom planetom. Slusam ptice, umj zvuka automobila i tak neke "fore".
    Muz i dalje radi, to me okupiralo ali sta cu, ni to ne mogu promjeniti. U Pon idem na pregled i nadam se odma odraditi uzv.
    I vidim najbolje da odemo svi u Belgiju roditi

  46. #846

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Malo pozitive za 1.dan proljeca

    Veseli me kad sam doma i upalim pjesme koje volim i plešem!

    Veseli me kad MM posalje por sa posla da nas najvise voli.

    Veseli me to sto sutra odosmo u planinu u vikendicu gdje je zrak najcisci, najmirisniji, a sami smo, daleko od medija.

    Sretan vam!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  47. #847
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jutro!

    Munkice, divno zvuči kako su organizirali porode! Šteta što su zatvorene granice.
    Za koronu sam od početka bila paranoična i dođe mi da sve koji su mi govorili da sam luda pitam tko je sad lud.

    Character, divno!

    Ja sam imala pregled jučer. U idući četvrtak će inducirati porod. Sad isprobavam sve moguće metode poticanja trudova da krene prirodno. Koja ironija, zadnjih 5 mjeseci sam provela u zaustavljanju trudova, a sad kad mi trebaju nema ih.

  48. #848
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Sretno riri

  49. #849

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!

    Munkice, divno zvuči kako su organizirali porode! Šteta što su zatvorene granice.
    Za koronu sam od početka bila paranoična i dođe mi da sve koji su mi govorili da sam luda pitam tko je sad lud.

    Character, divno! [emoji813]

    Ja sam imala pregled jučer. U idući četvrtak će inducirati porod. Sad isprobavam sve moguće metode poticanja trudova da krene prirodno. Koja ironija, zadnjih 5 mjeseci sam provela u zaustavljanju trudova, a sad kad mi trebaju nema ih.
    Nece kako mama hoce! [emoji4] Sretno Riri92
    Probaj na pilates lopti malo skakutati kažu i datulje za laksi porod i masli ovo ulje...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  50. #850

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Character, divno!

    Riri, drzite se, drzim vam fige da krene prirodno i bude cim lakse!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •