Stranica 18 od 54 PrviPrvi ... 8161718192028 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

  1. #851

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Evo i mene malo! Mi u izolaciji, mala online skolu ima i upravo radi balet. :D Atopijski joj podivljao pa se borimo s tim. Ovdje sve pozatvarano osim marketa, ukinuli javni prevoz i zabranili kretanje mladjom od 18 i starijim od 65.

    Character, shvatih da si i ti u BiH?

    Nalazi...ja zvala privatnu lab. da vadim nalaze za stitnu, KKS i Fe radi preskakanja srca i kaslja koji je vezan uz to i rekli ako nije hitno da ne dolazim. Trebam i internisti radi toga ali kako je krenulo......urin uopce nisam vadila otkako sam trudna jer smatra da su antibiotivi pobili ako je sta i bilo, samo se ureaplazma drzi. KKS samo u 9oj sedmici. Sad kad trebam izgleda necu moci. Moj doktor trenutno ni briseve ne radi jer laboratorije ne primaju uzorke koji stizu mimo laboratorije, a ja ih imam uradit jos nekoliko puta. Kontrola nije odgodjena, privatni gin je napravio raspored i moramo doci sa maskom itd. Bum vidjeli.

    Pozdrav svimaaaa!!
    Posljednje uređivanje od AliceInChains : 20.03.2020. at 17:08

  2. #852

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Alice, Da ali jug...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od character : 20.03.2020. at 18:53

  3. #853
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala cure

  4. #854
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kako ste cure? Zagrepčanke, jel sve okej?

    Ja sam vam došla javiti da je krenulo. Valjda. Sinoć su počeli trudovi pa su stali nakon 4, 5 sati. Jutros opet počeli. Nisu jaki pa sam kući još, čekam da se pojačaju ili da stanu.
    Posljednje uređivanje od Riri92 : 22.03.2020. at 12:43

  5. #855

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako ste cure? Zagrepčanke, jel sve okej?

    Ja sam vam došla javiti da je krenulo. Valjda. Sinoć su počeli trudovi pa su stali nakon 4, 5 sati. Jutros opet počeli. Nisu jaki pa sam kući još, čekam da se pojačaju ili da stanu.
    Riri92 kako izgleda, opisi?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  6. #856
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Slično menstrualnim grčevima, bol u trbuhu i u leđima. Svakih otprilike 25 min.

  7. #857
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Jaooo, to je to, jesi spremna?!

  8. #858

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Riri, to bi to trebalo biti, jos malo [emoji173][emoji173][emoji173]
    Vibriram za vas. Zelim ti srecu i sto laksi porod...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  9. #859
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Argente, mislim da jesam.
    Sve sam pripremila, pročitala sam sve što se dalo pročitati. Sa ginekologom se čujem telefonom, da ne odem prerano u ovoj korona situaciji. Nisam još uvijek u panici haha

    Character, hvala!

  10. #860
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Sretno Riri. Mislim na tebe.
    Da sve prodje sto brze i bolje ~~~~~~~~~~~~~~

  11. #861

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Sretno Riri! Vibram za vas, jos malo i ljubit ces svoju srecicu! Saljem puno pozitive, javi nam se kad budes mogla!

  12. #862
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Riri, sretno! Pazi da slika na skajpu bude ostra!

  13. #863
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala vam

    Munkice haha nadam se da će nas tehnologija poslužiti!

    Sporo ide, ali dobro. Nigdje mi se ne žuri. Sad je razmak otprilike 20 minuta. Još uvijek nema neke prejake boli.

  14. #864
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Sretno Riri!!!
    Drzi se, jos malo i se mazite!

  15. #865
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Pa i ne mora biti jaka bol, sve do zadnjih sat vremena. Lakše je kad ide polako, ali ipak ne predugo

  16. #866
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Riri, hrabrice docekala si i taj tren! Sad samo bez panike i nadam se ubrzo se grlite.

  17. #867
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Riri

  18. #868
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo cure *izvanredne vjesti i blitz info* - Riri se sprema u bolnicu, puko vodenjak. Drzimo fige da uj cujemo da je sve proslo brzo i lagano

  19. #869
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Sretno Riri

    Još malo pa ćete se maziti

  20. #870
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Sretno

  21. #871
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Aaaaa Ririiiii

  22. #872
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Sretno Riri!!!!

  23. #873
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Dok cekamo nasu Riri ( ) malo novosti od mene.

    Danas sam bila na pregledu u Vinogradskoj gdje i inace idem. Stanje je super jer su svi pregledi koji nisu hitni odgodeni, tako da na ginekologiji u biti radi samo trudnicka, i samo trudnice su u njoj pa nije tesko drzati razmak.
    Meni je ucinjen onaj brzinski vaginalni, da se vidi da se ne otvaram slucajno, i dopplerom poslusano srceko. 3.4. imam uzv gore ako se situacija dodatno ne pogorsa.
    Donjela sam i ogtt koji sam radila privatno, sve je okej.
    Sto se tice samog ogtt-a, zamoljena sam da dodem s pratnjom i sa autom da onih dva sata izmedu vadenja krvi mogu cekati u autu, da se izbjegne sjedenje u cekaoni.
    Sama glukoza koja se popije je meni bila skroz oke, jako slatka ali oke, cak mi onako nataste i pasalo ali ja inace volim slatko.
    I da, imam visoke leukocite u urinu pa moram napraviti i urinokulturu

    Zelim svima koji su u Zagrebu reci da se drze i da budu hrabri! Mene je vjetar citavu noc plasio, a danas nisam mogla suspregnuti suze dok smo se vozili do bolnice, na scene otpale zbuke i satorskog naselja podno Vinogradske.
    Budite solidarni i dobri jedni prema drugima!
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 23.03.2020. at 10:10

  24. #874
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Opet ja s jos info:

    Dragi svi, ako imate doznake za predati, poslikate ih i posaljete na mail: ppp@hzzo.hr

    Curke, da li vas cekaju kakvi pregledi?
    Alice, kako si ti? Jel se smirilo stanje sa bolovima?

    Kako se drzite i fizicki sa simptomima a i psihicki?

  25. #875
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri nam javlja da je i dalje 2u1. Traju trudovi.
    Vibramo za Riri da sto prije u ruke primi svog decka ~~~~~~~~~~~

  26. #876
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Sretno i dalje

  27. #877

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ririiiiii, sretnooo! <3 <3

    P.S. Takvi bolovi kakve ipisujes su i moji samo moji se smire i ponove se tek kroz nekoliko dana. Zato su vjerovanto i bili oprezni.

    Jagodice- bolovi...pa rjedje se desi ali se desi. Mali je i dalje aktivan i jao evo dok tipkam (stalak za laptop na krevetu) on skace pa udari od stalak, hahahah. Ja imam kontrolu u cetvrtak, bar bih trebala imati. Pise da prima redovne pacijente i da dodjemo sa maskom i rukavicama. I koliko god je dobar moj doktor , meni se svidja sto ti vadis nalaze. Ja urin niti jednom nisam radila, kamol urinokulturu jer je smatrao pored sumameda da ni ne trebam...bez obzira na onaj moj pisanjac koji po njemu ima drugi razlog. Sad ni u privatnu lab ne daju ak nije hitno....a ja ni kks ni nista nisma provjeravala od pocetka. Zaboravila sma mu reci da sam na krjau prve trudnoce imala trombocitopeniju i da bi to vjerovatno trebalo da se prati. Nadam se da necu zaboraviti. Brisevi, pitanje je sta ce biti.

    Zene iz Zg ako vas ima nadam se da ste dobro.

    P.S. Mi kako smo u izolaciji, policijski sat od 18h, djeca ispod 18 ne smiju nikako vani 24 h idemo u market svaki treci dan. Uglavnom mm kupi ono sto moze stojati ali kupi i povrca smrznutog i nesto mesa. Ja dolazim u iskusenje da pojedem hrenovke ali me strah listerija, toksoplazmoza i to. I uglavnom tijesto jedem, cak kruh pravimo. Gledamo d akorsitimo sto imamo sto je duze moguce da ne idemo po marketima cesto. Sreca pa ima ovaj prenatal....:D

  28. #878
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Cure ima tko ideju za folate (folna kis), dali imauu funkciju kad ih se pije nakon 20tog tjedna?
    Pijem: omegu 3 i probiotike zbog dermatitisa, maticnu mlijec radi imuniteta i c vit.
    I koprivu za zeljezo i tako to

  29. #879
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice, ja sam doruckovala hrenovke danas ak te tjesi. A jedem bogme i pastetu.
    Najbolje si napisi na papir stvari koje moras reci ginu, nije sramota nikakva. I pitaj ga za cervikometriju da ti provjeri oblik usca i duljinu cerviksa. Nadam se da mirujes.

    Urinokulturu mi je rekla napraviti, jer ja ne osjecam nista tipa infekcija ili upala pa da mi ne daje antibiotike bezveze.

    Riri nam se jos uvijek bori. Ima trudove, ali se sporo otvara.

  30. #880

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice ti dakle uredno jedes hrenovke?! :D Mene grize savjest nesto i strah me kakav sam baksuz ali mislim da ako ih kuham 10 min i pojedem vruce je OK. Zapisat cu sad sve ovo. Vidis za cervikometriju sam i zab. Mada on radi po svom i cak ako ja to i pitam pitanje je sta ce reci.

    Nadam se da ce brze krenuti kod Riri. Znam koja je muka sa sporim otvaranjem jer sam se otbarala skoro 30h, na krjau me prikopcali na indukciju i rucno otvarali, bljak. Drzimo fige Riri!!!!!

  31. #881

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Uh drzim fige Riri...bome potraja to...jos malo nadamo se [emoji173]
    Ja sam bila prosli tj na pregledu 11+6tt, rekla mi je da se vidimi za 5-6 tjedana opet na anomaly scannu. Cisto sumnjam radi ove epidemije. Cujem da su otkazali sve preglede pa cak i trudnicama. Veze nemam nista. Kao sto alice kaže, od 18h je policijski sat, tocno me deprimira...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  32. #882

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Uh drzim fige Riri...bome potraja to...jos malo nadamo se [emoji173]
    Ja sam bila prosli tj na pregledu 11+6tt, rekla mi je da se vidimi za 5-6 tjedana opet na anomaly scannu. Cisto sumnjam radi ove epidemije. Cujem da su otkazali sve preglede pa cak i trudnicama. Veze nemam nista. Kao sto alice kaže, od 18h je policijski sat, tocno me deprimira...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Da, i dalje imam blage mucnine, osjecam se kao da mi jos uvijek nedostaje energije ne znam jel ovakav nacin zivota i situacija doprinosi tome. Sinoc me povracanje iz sna probudilo. Nisam znala sta me snaslo. Samo sam kiselinu izbacivala...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  33. #883
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    To ti mora napraviti obzirom na tvoju situaciju! Nije to dal on oce ili nece! Aj pliz Alice nek ti bude to bitno barem koliko i dal ces pojesti hrenovku

    Character, uf drzi se. Nadam se da uskoro nastupa mirnije razdoblje
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 23.03.2020. at 19:35

  34. #884
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ajme Riri, oduzilo se
    nadam se da se sad mazite

  35. #885
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jos malo ce se druziti napokon.

  36. #886
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Drage cure, uz sve sto se dogada oko nas Riri nam je uljepsala svakodnevnicu!

    Nek se i onda kada se vrati na forum razveseli nasim cestitkama: http://forum.roda.hr/threads/93943-R...54#post3151954

  37. #887

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    I ovdje bravo za Riri! Lavica nasa...

    Character, zao mi je radi tegoba. Meni je u tom periodu poceo gastritis, par dana nisam znala jesu mucnine ili to. Otad spavam s uzdignutim krevetom i jedem mini i ceste obroke. I dalje sam -3kg, iako jedem stvarno super hranu, sve je svjeze, kuhano, raznoliko, ali cim predem kolicinu cca svoje sake mi bude lose za poluditi. Dva puta dnevno pojedem bas obrok i jedno tri puta meduobroke kao voce, jogurt, probiotik i sl..
    Skinula sam i vjencani, pada mi s prsta. Vidim po vagi da se ne micem, ali ovaj vikend sam osjetila bas kako se siri maternica, cak me nesto i cudno povremeno probadalo i strasilo i taaaadaaaa vise ne bi ovaj trbuh zamijenila za pms i prejedanje. Par puta sam osjetila leptirice, ali stvarno ne bi dala ruku u vatru je li to probava ili curica.

    Just me, ja sam isto pri kraju s svojim folatima, pijem sad uglavnom 1 na dan i Omegu. Ne znam da nastavim narucivati njiih ili uzmem bilo koje buduci da folati nakon 12tt nisu bitni za bebu. Koliko ti cekas svoje? Meni je zadnji put trebalo mjesec dana da dodu..

    Sto se tice ove lude situacije, zivot u Ri je stao. Nigdje nikoga i drago mi je radi toga, jer zelim cim prije onu normalu. Ja doma, firma mi jos radi, ali radim sa zamjenom pa vise raduckam. MM i dalje radi, on je dosta s ljudima, ali jako pazi na razmak, stalno se dezinficira. Jednom tjedno idemo u spizu, sve u stanu dezinficiramo. Zelim jesti tresnje i lubenicu, ici na plazu, ici na otok, traziti kolica i sobicu u trgovinama, roditi uz muza. Nadam se da mi bestija nece to uzeti. Kad je bio i potres u ZGu bas me uhvatila tjeskoba pa sam opet vratila restrikciju (jos jedna!) da nema vijesti preko pola sata dnevno.

    Pupkolinu cujem svako jutro s doplerom i jako sam sretna jer to mogu pa me ne brine jako ako mi prebace pregled koji imam iduci tjedan. Zvat cu dan ranije kako rade. Makar bi je silno htjela vidjeti. Ako budem isla stavit cu rukavice i dala mi je sestra doktorica neku spesl maskicu za odlazak kod doktora. Rekla je samo da se nada da me netko nece radi te maskice oboriti na ulici Ako mi otkaze pregled isto ok, jer sam 15+2, pa ce mi iduci pregled biti taman 20tt, a to se nadam da cemo ici, jer je puno bitniji.
    Neka ovo prode cim prije i uz sto manje zrtava!
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 24.03.2020. at 08:45

  38. #888
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Character, nadam se da ce mucnine ubrzo prestati pa da ces malo odahnuti.

    Alice, kuhanjem na temperaturi preko 80 C bi se Listeria trebala ubiti.

    Hula.hop, drzim fige za oba pregleda.

    Sutra sam trebala imati pregled 12 tt, a danas dobila temp 38. Divno! Rekli su da se javim kad temp prodje. Nadam se da je kratkotrajno. Ne bih zeljela da se netko od osoblja u bolnici razboli. Koji tajming..

  39. #889
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Nije taj pregled toliko ni bitan

    Drži se i natači

  40. #890
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Pregled u 12 tt trudnoce nije bitan?!
    Pa onda niti jedan nije.

  41. #891
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Munkice nadam se da ce brzo proci da si obavis pregled.
    Ja uspjela izvesti da predam urin za urinokulturu. Sad cu jos probati uzv privatno. Treba mi samo ultrazvuk bez dodatnih pregleda, pa tolko smo usparali do sad samo sto na kave nejdemo s nikime vec mjesec dana

    Hulahop, super da mozes srceko doma poslusati. Cuvaj sebe i maskicu hahaha

  42. #892
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Pregled u 12 tt trudnoce nije bitan?!
    Pa onda niti jedan nije.
    Nije nitko Reko da nije ali očito imaš nešto
    Usput ja sam za prvu trudnoću saznala kad sam bila trudna puno više od 12 tjedana toliko ,ali slučajno

  43. #893

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    U 12tt je mjeri nuhalni nabor, provjrrava duljina bedrene kosti i nosna kost...gleda se jel se razvio zeludac. Kako nije bitno? Koliko znam da su taj i anomaly scann najbitniji....

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  44. #894

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Nije nitko Reko da nije ali očito imaš nešto
    Usput ja sam za prvu trudnoću saznala kad sam bila trudna puno više od 12 tjedana toliko ,ali slučajno
    Iskreno, meni nije jasno to da si 3 mj bila trudna, a nisi znala. Razumije. I pocs i sve...al 12t mi je nezamislivo...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  45. #895
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Gle ako saznwš za trudnoću u 13+ tjedni kolko je bitno ono prije.ako možeš ideš ako ne ideš kad možeš .očito će ona to odraditi trk za 2+ tjedna

  46. #896
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala vam puuuno na podršci cure! Potrajalo je, ali sad je napokon tu.

    Nadam se da ćete sve uspjeti obaviti preglede koje trebate, baš nas je sve zeznilo ovo stanje sa koronom.

  47. #897
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Moram li reći da moj ginič iako iskusan nije mislio na neke stvari,ujedno imala sam i krvarenja koja su slučajno ili namjerno se poklopila s mogućnom mengom. Pisala sam puno puta o tome na rodi
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 24.03.2020. at 15:59

  48. #898

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ririiiiii, uzivate? Znam kako je kad se oduzi ali kad uzmes bebu sve prodje zaista. Kako je Skype radio? Bas sam sretna radi vas! <3

    Munkica, pregled u 12tt jeste bitan. To je zapravo anomaly scan (prvi skrining). Ima jos jedan koji se radi od 19. do 24. nedjelje, a to je organ screening (drugi anomaly skrining). Oba su bitna. No ova situacija je sada poremetila sve pa me ni ne cudi sto ne primaju febrilne ljude. Na zalost fetalni screening se ne moze teelfonski obaviti. No, moguce da ce ti proci i da ces odraditi jer se fetalni screening radi od punih 11 do 13+5. Tako da ako se popravis dogovori se s njima da dodjes tjedan kasnije.

  49. #899
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Alice, rekli su da nazovem cim padne temperatura. Mene samo strah da nije korona da ne zarazim pola bolnice, a ne testiraju osim ako nemas bas sve simptome. Mi smo se zaredali prvo curka, nakon 5 dana mm pa nakon 5 dana ja. Kod nas je virus uzeo maha, a tek se najgore ocekuje.
    No, ovo je tema o veselju u trudnoci pa me veseli da ce tempertura pasi i da me nisu skroz otpisali za pregled jer sam ja jedna od onih koja mora znati sve opcije unaprijed.
    Izludilo bi me da ne naprave nipt.

  50. #900
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ništ kaj je tu je
    Ne mora biti ništ .liječite se da to je bitnije
    Pregled bude bio kad budeš mogla

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •