Stranica 29 od 54 PrviPrvi ... 19272829303139 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,401 do 1,450 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

  1. #1401
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Pitanje za cure koje su sad ili su nekad prosle ovo zadnje tromjesecje... jeste li imale bolove u jajnicima ko na pocetku, ili ko ovulacijska bol? Mene sad zadnje vrijeme jajnici bas tako bole, a sinoć poceo i mjehur kako kada. Ne boli non stop. Sutra se narucujem za pregled pa cu napomenuti i to bas.

  2. #1402
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Prema opisu bi to trebala biti round ligament pain. Ne znam hrvatski naziv. Probadajuca bol pogotovo kod malo naglijih pokreta, ustajanja itd... Malo neugodno, ali skroz normalno.
    Naravno, pitaj jos doktora.

  3. #1403
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Heh. Toga se nisam ni sjetila hahahaa

  4. #1404
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Osjetim nekad jajnike, najslicnije onoj ovulacijskoj boli mi bude. Mjehur nekad "boli" ako je pun. Tj nekad ni ne osjecam da mi se piski, nego prvo osjetim tu neku napetost nisko dole.

  5. #1405
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Kad ste osjetile u trenutnim trudnocama prvo micanje bebe i kad ste saznale spol? Ja se sjecam u prve dvije kao leptirici i mjehurici pucketali u meni...ali se ne sjecam kad otprilike...s 3,4 mj.?

    Znam da sno spol vidjeli vec sa 8,9 tt
    Posljednje uređivanje od mašnica : 11.05.2020. at 18:31

  6. #1406
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Mozda spol s 18, 19 tjedana, ali s 8 tjedana vrlo tesko. Buduci da tad embrij jos uvijek ima rep i da se testisi/jajnici razvijaju tek u 9. tt.

  7. #1407

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    U trenutnoj, a i jedinoj trudnoci micanje sam osjetila u 17tt. Bilo je kao da je mjehuric "puknuo" u meni, tako nekako...
    Spol smo vidjeli sa dr 11+6 sasvim slucajno jer se beba guzom i stopaloma okrenula na ekran, ali ona naravno nije potvrdila rekavsi da i klitoris moze biti toliki u tom periodu, sad na pregledu 17+0 je bila pupcana ali je dr rekla da je gotovo sigurna da je djecak...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  8. #1408
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Osjecaj kao neko kuckanje lagano iznutra. Krajem 17tt, u voznji. Dan danas se javlja kad god se vozim u autu

  9. #1409
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    E jagodica, opisala si tocno tu moju "bol".
    I sad sam procitala za voznju i bas se iznenadila. U voznji osjetis bebu?? Jedva cekam ds.rodis da vidimo oce spavati u voznji. Ja bas u voznji nikada do sad nisam osjetila... kako su fascinantne te male bebe. Tako male,,a svaka vec ima svoje navike, sto voli, sto ne...

  10. #1410

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    E jagodica, opisala si tocno tu moju "bol".
    I sad sam procitala za voznju i bas se iznenadila. U voznji osjetis bebu?? Jedva cekam ds.rodis da vidimo oce spavati u voznji. Ja bas u voznji nikada do sad nisam osjetila... kako su fascinantne te male bebe. Tako male,,a svaka vec ima svoje navike, sto voli, sto ne...
    Ja isto osjetim bebu kad vozim [emoji4]
    Sad je osjetim svud, u pocetku najcesce bi je osjetila kad sam na lijevom boku dok lezim. Moj malisan je najaktivniji iza 23h uvecer. Bude li takav kad se rodi, bit ce veselo.
    I da, kukckanje koje postaje sve jače i jače. Tako znam da raste :inlove:

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  11. #1411
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A pripremi se odmah da mozda i bude hahahaha. Zezam se. Preko dana ih manje osjetimo jer se krecemo.
    Al ja znaci rijetko kad u kretnji osjetim
    Sad sam pocela osjecati kad stojim, al u autu nista nikad. Vec vidim uspavljivanje. Ajme kako se veselim kad se rode sve bebe nase da vidimo kolikosu pokazivale navike u trbuhu hahahah.

  12. #1412
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno


  13. #1413

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Kako je mene pocela peckati i češati koža sa strane stomaka (nekadasnji struk). U ned vecer sam mislila da mi je koza popucala, cesala sam se cijeli dan i uvecer su mi bile tanke žilice, mislila sam - gotovo!!! Namazala sam se svim i svacim i ujutro gledam, nema ih, ali i dalje peče i čaše. Jucer sam kupila **** mama maslac pa sam se namazala sa njim. Vidim jutros da manje pece i nema i dalje onih linijica malih...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  14. #1414
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    I mene u ovoj trudnoci dosta svrbi, a cini mi se da se nesto manje mazem jer svaki puta kad udjem u kupaonu upali se "Mamaaaaa, mamaaaaaaa" alarm. Jutros je i ona mazala bebu, ali uspijem bar jednom dnevno.

    Smuckala sam si kremu od karite maslaca i jedno 5-6 vrsta ulja s vecim udjelom vitamina E , jos sam dodala tekuci vitamin E i par kapi etericnog ulja narance da zamirise, ali je karite nerafiniran pa ubije svaki miris.

  15. #1415
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, da u voznji uredno. Ne znam jel do voznje i drndanja ili do muzike. Prije do drndanja obzirom da i dona radio cesto radi, i ja zavijam uz njega
    Ak ce biti partijanja u voznji budemo se druzili, ja sam za sad i tak nevozac, pa nebum sama s njim u autu.
    Meni je trbuh dost nisko, nije mi se onako zaokruzio gore ispod sisa. Mogu napipati rebra jos sva, taman negdje ispod njih pocinje.
    Za sad jos mogu podkoljenice obrijati, nokte na nogama porezati, ali carape mi muz oblaci ako imam na sebi neke hlace nerastezljive
    Polako me i sve hlace s gumicom pocinju stezati, jucer sam se uvalila u haljinu dugu leprsavu, preporod haha.
    Eto, par crtica s moje strane

  16. #1416
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni je jos to za voznju fascinantno jer sam bila uvjerena da kao sve bebe uvijek zaspu u voznji zbog drmusanja,,a ono... moja jedina na kraju hahahaha.
    Ja polako dolazim u nezgodnu situaciju.nemam vise mudanti za obuci. Sve pocelo stezati polako, i smetati. Ne gine mi shopping. I pocele.su mi se bedre dodirivati, i to me iritira. Moram naci neki nacin da mogu haljine nositi

  17. #1417

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    I ja je osjezim u voznji, ne uvijek, doduse. Prosli tjedan kao da je bila mirnija par dana, cak sam dva puta upalila dopler. Sad je bas ojacala, stalno drma i dosta konkretno, osjetim je kad se krecem.

    Masnice, prva mi je trudnoca u ovoj fazi i osjetila sam pocetkom 18tt te mjehuricem. Spol smo utvrdili niftyem.

    Ja sam na 0kg, ali vec tjednima ne nosim svoje hlace, udobnije mi je u trudnickim, posebno zbog gastritisa. Uzela sam u lidlu tajicr i traperice, super su. Majice nosim svoje, uzela sam dvije trudnicke s fora slicicama. U subotu sam slozila poslovnu robu i uske stvari i skuzila da imam policu i pol za nositi dok me rodim

  18. #1418
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ajde druge jos cure - dali osjetite u voznji ili vam beba padne u afan kod ulaska u auto hahahaha.
    Moja je isto na dane ful mirna, cak me uhvati i panika malo nekad. Al onda par dana luduje.
    Ne sjećam se vise kad sam osjetila prve mjehurice. Mislim da je 19 ili 20tt. Tako nesto.

  19. #1419
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, malo babypudera s unutarnje strane bedara.

    Ovo se meni stalno desavalo da se dogodi po par dana kad je mirniji. Skuzila sam u biti da nije mirniji nego se pomakne nekako da ga slabije osjetim. To ne izludivalo i drago mi je da smo napokon u fazi kad je dovoljno velik da ga osjetim stalno

    JustMe, pa mozda nije isto u trbuhu i kad se rode. Zaspu bebe i u kolicima kad se vozaju, pa se opet javljaju iz trbuha dok hodamo hahaha. A mozda i u voznji spavaju ali se micu svejedno u snu.

  20. #1420
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Da, vjv se bas namisti da ju ne osjetim. Jos sam taman tad imala onaj pritisak i bolove. Drugi dan proslo sve.

    Zanima me bas kakve ce nam biti kad se rode. Meni je mama rekla da smo mi imali obrazac budnosti ko u trbuhu. Bas se veselim da pricamo o tome

  21. #1421
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Cure u kojem ste tjednu? Koje pretrage ste napravile do sada? Ja imam 38 jel cu moratu nesto posebno?

  22. #1422
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Masnice:

    https://www.roditelji.hr/trudnoca/91...di-u-trudnoci/

    https://www.vasezdravlje.com/zensko-...age-u-trudnoci

    Evo pa si pogledaj malo. A kaj te muci? Da te nece voditi gin dobro, ili samo zelis znati unaprije?
    Ne znam kak ide obzirom na godine, znam samo da ce ti na probiru biti po defaultu veci dobni rizik, i da te to ne mora sekirati. Ali otom potom, da se ne zamaras vec sad s time.

  23. #1423
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Zadnji put sam bila trudna prije 8 g. Tj.bila je u trudnoca prije 2 g.ali nazalost kratko trajala. Znam da se dosta pretraga dodalo od onda pa me zanima...hvala pogledam linkove.

  24. #1424

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Character, meni se pojavio bas jak svrbez na krajem prvog, pocetkom drugog tromjesecja. Vadila sam krv da provjerim da nije koleostaza. Nalazi su bili super i receno mi je da vidim s dermatologom. Probala sam s kremom A-derma, ima je u ljekarnama i ljekarni dma. Potpuno mi je smirilo svrbez. Probala sam neki dan bez nje, jer mi je bila pri kraju tuba, a dosta kosta, ali odmah mi se vratio svrbez pa sam otisla po novu zalihu..

  25. #1425
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Oooo pa Masnice dobro nam dosla! I cestitam!
    I meni beba luduje dok smo u autu. Bas lupa. Sad,jeli to negoduje ili uziva neznam haha.
    Justme,i mene ti trbusni ligamenti bole. Najvise ako naglo ustajem ili duze vremena stojim. Gin mi je rekao da je to normalno u trudnoci.
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 13.05.2020. at 00:00

  26. #1426
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni ipak na kraju izgleda da je to biloneko namještanje. Drugi dan bolovi nestali. S vremena na vrijeme pritisak na mjehuru imam i to je to. Al zato ja opet moram drugacija biti. Mene boli ligament s gornje strane trbuha...

    Sad cu preformulirati pitanje. Jel icija beba miruje u trbuhu u autu? Hhahahahaaha

  27. #1427
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Rano je jos, tek sam u 20om tjednu pa ju jedva osjetim, ali moje bebe su mirne unutra, a vani uragani

    Nego, vi stvarno ne dobivate kile u trudnoci? Na kraju ste 2. ili pocetku 3. tromjesecja i jos stojite na 50 kg? Kako to, kako to? Ja ih postojano dobivam, a redovito vjezbam. Prosli tjedan sam malo strajkala, ali sam jucer odradila 50 min Hiita, tjedan prije toga pretrcala ukupno 30 km. Stanem jos u normalnu odjecu, ali, eto, samo sam fascinirana kojom brzinom kile idu gore, a nije bas da jedem nesto ekstra vise. Ili bar mislim da ne jedem..

  28. #1428
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe
    Sva vjerovanja smo ti srusile hahaha.

    Munkice, ja do 26tt nis, onda krenulo lagano, i sad sam pocela po kliu tjedno dobivati... Imam jos 7 tjedana za odraditi, valjda nebum do kraja jos 7kg natukla do sad sam sve skupa +6

    Cure koje ste odslusale Rodin tecaj, imate na mailu anketu, ispunite ju danas i dobit cete brosuru "Iz Rodina kljuna"
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 13.05.2020. at 13:38

  29. #1429
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ja do 20 tt 6 kg Daleko od toga da sam debela jer imam 58 kg sve skupa, ali cini se da ce opet biti cca +20 kg.

  30. #1430
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica, da jeste hahahhaha
    Doduse sad me jos vise zanima.sad ispitujem mame koje su rodile nedavnoi cekam nas hahahaha

  31. #1431

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Munkica, tajna ti vj leži u tome sto smo neke od nas imale mucnine i povracanja na pocetku. Konkretno, meni se hrana gadila do 17tt. Tek sad normalno jedem. Peceno meso, cokolada i voce mi i dalje ne odgovaraju.
    Prirodno sam sitne građe. Sad u 20tt vagam 49kg. A zatrudnila sam sa 48 pa spala na 46. Sad zaista imam apetita pa vidjet cemo kako i sta. Mene npr svi pitaju imam li nesto od hrane što mi se jede sad u trudnoci, a meni se nista ne jede. Jedem samo sto moram.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  32. #1432

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Munkice meni je bilo slicno kao Character, samo sam startala s 60 kg. Pala sam 3 kg u prvom tromjesecju pa sam imala gastritis i jako sitno jela. Plus, prestala sam vjezbati pa je vjerojatno i do gubitka misicne mase. Zadnjih tjedan dana imam bas apetit, slatko mi se skroz gadilo dosad, sad mi je sladoled njami. Tako da krecemo upravo jedem manestru, nasilu
    A i razlika je s koliko koja starta..

    Mene je jutros probudio utrnut list. To nije opasno? Jedem sad uz manestru i ciklu ako je do zeljeza

  33. #1433

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Tek sad vidim da sam napisala voće da mi ne odgovara, zapravo je kava trebala pisati. Silly me. Voće jedem ko luda.
    Hulahop, meni je dr. prepisala magnezij direkt i rekla mi je da ce mi sad krenuti grcevi, jel mislila na maternicu ili i sve ostalo, nisam pitala. Rekla je 1x dnevno, a ako au mi veci, mogu slobodno i 2.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  34. #1434
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam se uvijek nadala da cu imati mucnine jer dosta lako dobivam kile, slaba sam na hranu koja to potpomaze. Zato cijeli zivot treniram i pazim da se drzim dobro. I onda.... nisam imala niti malo mucnine, mozda povratila 10x u cijeloj trudnoci. Jelo mi se sve sto sam izbjegavala (uh), a zgadilo - jaja, meso i riba jer mi se na tome.temeljila prehrana prije. Smanjila sam treninge i eto.... u trecem tromjesecu dobila zgaravicu, nadala se da cu od toga manje jesti... moj lijek za to je bio jesti. Hahahahahahahhahaahaha
    Ugl nas dvi nas dobro jedemo, nekad malo vise nezdravo...i dobile smo (barem ja)

  35. #1435

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    A popila sam donata. Otici cu sutra u ljekarnu vidjeti za MG. Odmah sam se ukakala da nije tromboza. Optimist mi je srednje ime

    Character, ja ubijam lubenice. Mislim da bi mogla zivjeti na njima. Zato i pisam svakih pola sata.

    Otici ce sve te kilice, samo neka dodu bebice.

    Justme i ja se cesto pitam da li ce joj obrazac zivosti biti kao sad u trbuhu. Dosta je zivahna (i neka je, mirnija sam kad je stalno osjetim) i obozava udarati prije spavanja, nocu, a oko 5-6 bas radi party. Taj dio bi mogla prebaciti za dan kad se rodi

  36. #1436
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahahahahaahaha super je ova akcija u 5, 6. Hahahahaha moja sricom je aktivnije oko ponoci, a uj rijedje. Jutros je u 10, a jucer u 6 malo lumpovala. Al nadam se da to necemo tako bas kad se rodi. Po nocimoze, al uj ajmo spavati hahahah

  37. #1437

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Moj mališan iza 23 i ujutro od 5...popodne slabo. Bude li ovako kad se rodi bit ce veselo, a ja sam oooogromna spavalica!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  38. #1438
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro! Jucer sam odgovorila na onu anketu od Rode i dobila onaj njihov prirucnik. Preeedobar je!
    A cisto cu skrenut sa zivcima zbog ove skole na daljinu!!! Stalno neki projekti, prezentacije... Trenutno malisan radi na 3 projekta,a tu je jos i redovan domaci rad. Dosla mi je muka kad sam otvorila danasnji domaci rad.. a treci osnovne u pitanju. Imamo jedan veliki projekt o zupaniji i vec ga danima radimo,a ona nakeljila jos 2! Ovoliko nisam pisala svoj maturalni rad majke mi!
    Jos smo ja i suprug u projektu oko sobe... A ova juzina me sama po sebi izbija iz takta. Bas nam je veselo. A di su ostali kucanski poslovi....aaaaa pucam!

  39. #1439

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Andydea123 jel legalno da se proslijedi priručnik na e mail?
    Nemam djecu i cujem da je dosta vise obaveza i učenicima i studentima, a bome se nastavnici zale da je i njima tesko. Ova korona je bas zakomplicirala svima stvari

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  40. #1440
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Iz Rodina kljuna je zakon za mame, bebe, trudnoću, dohranu, njegu i sve...ja kazem biblija za bebe. Ja imam verziju od prije 10.godina hehe i meni treba nova.

  41. #1441

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Aha se salje, saljite i meni.

  42. #1442
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Iz Rodina kljuna je zakon za mame, bebe, trudnoću, dohranu, njegu i sve...ja kazem biblija za bebe. Ja imam verziju od prije 10.godina hehe i meni treba nova.
    Mislim da tu staru verziju i salju, ali opet mi se cini jako korisno.

    Ja pocela spremati torbu
    Moram preprati pidjame i rucnike da mi fino i frisko mirise, i kupiti uloske i gace mrezaste ali sve u svemu je to to. Ajme, kako je to proletilo...znam da imam jos dobrih 8 tjedana ali stvarno mi je proletilo!

  43. #1443
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Tko hoce da mu posaljem prirucnik javite se u mail. Mislim da sam isti vidjela u bolnici kod nas. I mialim da se moze naci i na netu tako da kislim da.nije protuzakonito slati ga
    Ali isto preporucam obavezno otici na rodin tecaj.

  44. #1444
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Molim Vas da ono sto ste dobile na dar ne prosljedjuete drugum.
    Dar je bio za osobe koje su sudjelovale u evaulaciji.
    Hvala.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 15.05.2020. at 12:41

  45. #1445
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    U redu. Cure onda razlog vise za poslusati tecaj

  46. #1446
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Andydea, imam i ja trecasa i jos osmasicu tako da znam o cemu pricas, i meni je pun kufer skole...
    Jagodice, ti si se dobro priblizila terminu. Nek je torba spremna.
    Ja cu slijedeci tjedan po krevetic, natjerat mm da sredi komodu pa cu sredit robicu. Dobila sam hrpu od susjede, misli da ima dovoljno za 3 bebe
    Malo sam gledala po internetu neku lijepu robicu za izlazak iz bolnice ali nista nisam nasla. Kupuje li se kod vas sto ovih dana?

  47. #1447
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    hahahaha ivana s bas mi je drago da je sve Ok i pod kontrolom

  48. #1448
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ivana, kod mene slicna situacija s robicom ko i kod tebe, tolko sam dobila da mogu kupovati tek tolko za gust.
    Al evo sad si mi dala ideju da potrazimo nesto fora za izlazak.

  49. #1449

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Pozdrav cure! Kakav rodin tecaj? Ja sam bila na tecaju za dojenje prije prve trudnoce. Ako s ovom sve bude ok, mislim da mi nece vise trebati takav tecaj, ne nakon dojenja od 20-21 mjesec. Mislim da sam dovoljno kvalificirana.
    I ne kuzim ovo sa zabranom dijeljenja edukativnog sadrzaja trudnicama u doba Korone! To mi zvuci malo "ne u duhu organizacije", ali mozda grijesim.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 15.05.2020. at 09:59

  50. #1450
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bunceeeek! Neka i tebe k nama! Cestitke za betu jel danas ponavljas ili?
    Tecaj Rodin ti je za trudnice u trecem tromjesecju.
    Ovo za edukativni sadrzaj, ja bi samo rekla da je steta sto se vise ne tiska, i da bi bas bilo dobro tiskati pa cak i prodavati, a profit recimo nek ide za rad udruge ili tako nesto.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •