Stranica 42 od 54 PrviPrvi ... 32404142434452 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,051 do 2,100 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

  1. #2051

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Ja sam napravila nekaj dva put prije prvog poroda. Prckala sam bezveze dole po mom sudu. Imala sam dva unutarnja sava, ali mislim da nije zbog toga vec zato sto me babica utopila u ulju.
    https://www.babycentre.co.uk/x1955/w...how-is-it-done
    Ima hrpu linkova na engl. gdje pise da je dovoljno 1-2 put tjedno, a ja sam u prvoj trudnoci cak nasla link gdje pise da je dovoljno 1-2 puta u tim zadnjim tjednima.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 16.07.2020. at 07:51

  2. #2052

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Zato sam i isla probati to masirati. Nema sanse da bih svaki dan to radila. U kasnijoj trudnoci jedva s jednom rukom dotaknes vaginu, s obje u isto vrijeme je ne moguce.

  3. #2053

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Ja sam citala o tome i definitivno mislim to probati, krenut cu od 34-35tt. Znam jednu prvorotku koja to je radila i nije puknula, ostale nisu masirale, pogotovo ne svakodnevno. Nece naskoditi. Nabavit cu si i Dianatal gel, nece ni on naskoditi. I najljubaznije moguce cu pitati babicu da mi pomogne izbjeci pucanje i rezanje ako to bude islo obzirom na tkivo i bebu. Eto, to je moj plan! A sta ce biti cemo vidjeti.

  4. #2054

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Alice, Jagodice, Justme, Andy javljate se kako ide.. Jos malo pa ce ovo postati grupa "Dto nas veseli u prvoj godini"

  5. #2055

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Kako nam sad izgleda lista? Bome sad dolazi ivana s i onda jesense bebe ako se ne varam?

    Sto se masaze tice, vec sam muza upozorila da ce on to raditi jer ja necu moci dohvatiti...nasla sam u videima od 32.tt sa se radi. Ja sam u utorak 30.tt i krecem. Ne moze stetiti prije...baš sam se suzila dolje.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  6. #2056
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Masaza def ne moze skoditi. Ja isto preporucam. Pa makar da se partner ukljuci malo u trudnocu i pomogne oko bitne stvari....

    Mi se bas ne stignemo puno javljati jer volimo puno sisati (sto od gladi sto od druzenja...). A i ti skokovi. Veselim se rasporedu nekom. Pa makar da mogu otic oprati kosu

  7. #2057

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Onda cu i ja ranije poceti. Zasad mogu sama, kad zapne cemo ukljuciti muza. Ili ako volonterski bude htio ranije Iduci pon ulazim u 34tt i skidam trajni i kratim nokte pa cu onda, da ne bi bilo ozljeda

    Kako vam je pupak? Meni se vec izravnao, nije jos zategnut, ali je ravan. A imamo jos dva mjeseca

    Justme, samo se vi druzite. Ljubav <3
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 16.07.2020. at 14:03

  8. #2058

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Dar 20/8 (m)
    Ivana S 25/8 (m)
    Hula.hop 14/9 (z)
    Galicia 19/09 (x)
    Character 29/9 (m)
    Munkica 03/10 (z)
    Snekica 14/10 (×)
    Buncek ?/? (m)

    Mislim da je ovo zadnja verzija liste? Dodala sam Buncek, ne znam kad je termin?

  9. #2059
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni se pupak bio rasirio, ali je bio onalo uvucen ko i prije t. Samo su mi oziljci koji su bili u pupku sad bili izvsn njega Hahahaha. Oho hula hop, moj rodjendan je 4.9. doduse nadam se da neces toliko ranije. Samo ti docekaj termin

  10. #2060

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Justme, ne bi mi smetalo, samo neka je poslije 38tt Mojoj mami je 6.9, na poslu nas je brdo djevica, a mozda me natjera na jos malo cekanja pa produzi do mog rodendana, 21.9 Tesko ce pogoditi dan u rujnu, a da nije vec neciji rodendan

    I linea negra mi je ful izrazena, ali hvala bogu jos nisam dobila pigmentacijske, nadam se da ni necu. Drzim se hlada i mazem lice s faktorom 50

    Bas smo sad vec jako trbusasti i povremeno tesko disemo. A jos imamo dana i dana pred sobom. Usavrsavam dizanje s poda bez sagibanja. Prije GO sam bila na +4kg, ali imam osjecaj da sam u ova dva tjedna dobila jos toliko, bez pretjerivanja, samo papamo muz i ja, sreca nema vage u blizini. :-O

  11. #2061

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Meni je termin po mengi 16.1. Nadam se da ce nam se uskoro i Pikulica pridruziti da ne budem zadnja na listi
    Posljednje uređivanje od Buncek : 16.07.2020. at 17:09

  12. #2062
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Takav je nama 7mi mj. Svi imaju rodjendan u 7mom ma hahaha

  13. #2063

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Evo da i to upisemo

    Dar 20/8 (m)
    Ivana S 25/8 (m)
    Hula.hop 14/9 (z)
    Galicia 19/09 (x)
    Character 29/9 (m)
    Munkica 03/10 (z)
    Snekica 14/10 (×)
    Buncek 16/1 (m)

  14. #2064
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jagodice, Alice cestitaaam!!! Nadam se da je sve proslo ok i da se povezujete sa svojim bebicama. Ja nisam bas po forumu, mucim se sa izdajanjem jer mi je malac ranio obe bradavice i sad nema sanse da mu dsm da dode blizu dok ne kupim one sesirice za bradavice. Inace, sve drugo je ok. Nenaspavana kronicno hahahaha

  15. #2065
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Hej zenske!

    Evo mi smo jucer dosli doma, uspostavljamo dojenje, ucimo se medusobno zajednickom zivotu. Muz je sad doma dva tjedna pa mi olaksava zivot uvelike.
    Ja sam rezana, osjetila rezanje (to mi ja mislim bio najgori dio poroda), pa sam sad malo nepokretna ali proci ce.

    Sto nas veseli u prvoj godini ha? Svida mi se ideja hahaha

    Andy, ja isto sesirice koristim ali zbog ravnih bradavica. Nadam se da cemo ih jednog dana i odbaciti.

    Kak mi je sad slatko citati vas trudnice
    Cuvajte se, saljemo vam velike i male puse!

  16. #2066
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jagodice, bas je lijepom citati da ste doma i da je sve ok. Jos cekamo Alice da se javi...
    Ja sam svaki put rezana i sivana, dosta savova sam imala sa sinom, bio je preko 4kg i 54 cm, tako da cisto sumnjam da je moguce izbjeci ovaj put.
    Inace, borim se s majstorima doma, nikako da zavrse, zbrljaju nesto pa moraju ponovo, intako vec treci tjedan... uh, muka mi je vec od njih...
    Hula.hop i ja sam razmisljala o tom Dianatal gelu, pitat cu u petak gina, idem na prvi pregled u bolnicu.

  17. #2067

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Jagodice, zao mi je radi rezanja, vibram da se cim prije oporavis... Lijepo je cuti nase trudnice kao mame

    Ivana, javi sto kaze. Pitat cu i ja svoju, u sri mi je pregled (ne u bolnici, nego moja gin).

    Mi smo upravo dosli doma nakon 2 tjedna Dalmacije. I falio mi je dom i tuzna sam jer smo opet u gradu. Sad cu se ja fiksirati da sve pripremim do kraja srpnja. Jeste nabavljale neku robicu za izlazak iz rodilista? Pretpostavljam da su to izmisljotine samo novopecenih mama, ali eto ako jeste, di?

  18. #2068

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Evo i nas malo, konacno. Password mi spasen na laptopu, ne na mobu a ne znam napamet-zaboravila i tek sad sjedoh za laptop...dani prolaze brzo.

    Kako znate, bila sam 5 dana prije poroda u bolnici na pracenju i 14.7. kada je bila vizita i pregled ustanove da sam otvorena 3 cm, a noc prije sam imala blage bolove, dva dana prije mi je u bolnici ispao sluzni cep. Kazu kao i voda da je pocela biti zuckasta ali je druga dr rekla da je voda OK, no poslase me u radjaonu. Situacija nije bila bas ....beba je bila visoko, grlic pocvrst (sta se zbivalo dok se mislilo da je prijeteci prijevremeni ne znam) ali bili su onako....nesigurni kako ce to ici. Doktorica mi je malo razvukla ovoje da mi pomogne i vidi da li ce se spontano pojaviti regularne kontrakcije koje su ubrzo i krenule....jace i sve jace i brze i jace i brze da mi je bol bio toliko jak kao sa indukcijom na prvom. Sjecam se da sam muzu otipkala da odoh jer mi se ekran na mobu duplirao u glavi. :D Bilo je bas onako , uhhhh mnogo bolnije nego prvi porod da sam rekla da zivim za onih 6-7 cm kad mogu dobiti epidural iako me bilo strah. Medjutim, kada su dosli da me provjere, iznenadjujuce je bilo da sam bila otvorena 8 cm i da nije bilo smisla da mi djau epidural i zanjih 30-45 min ukljuce indukciju jer me ionako bolilo i kontrakcije su bile bez nekih pauza i bilo mi samo da se zavrsi. Babica mi je uz indukciju i rucno masirala grlic i nedugo nakon toga sam osjetila nagon da tiskam. Prebacili me na stol, trudila sam se da slusam babicu kod tiskanja, a ona se zaista trudila da me sacuva dole pa je rukama micala usne i sve i na kraju sam uspjela proci bez pucanja i epiziotomije. Sa prvom kcerkom sam rezana i neuporedivo je....na nogama sam od poroda prakticno. Posto vidim da spominjete masazu medjice, nisam niti jednom. I da, ovoga puta sam osjetila taj cuveni ring of fire. Uglavnom, od pocetnih bolova proslo je oko 5 -6 do trenutnka kada sam malenog imala u narucju. Imam i sliku sa porodjajnog stola. Divan mi je porod bio....bolniji ali i brzi od prvog bez rezanja- U bolnici je iskreno bilo fino i svi su bili fer i ponasali se pristojno , a bilo me je strah jer sam se svega naslusala. Ja mogu samo reci da sam imala divan porod, odicno iskustvo i super saradnju sa osobljem.

    Suma sumarum, dosao bebac 3590 grama tezak, a dug 54 cm. Seka nam pomaze mnoooogo. Muz je samo dobio 2 dana slobodna-grozno.

    Jagodice, mi rodismo na siti dan...sati i minute su mozda u pitanju?? Cestitam ti. Nadam se da se oporavljas fino, znak kako je epi koma. :/ Malisa ok???


    Ja imam bolne podoje, savjetnica rece da misli da je gljivicna od silnih antibiotika (danas zadnja kura) pa tretiram ih Daktanolon i ispirem sodom. Ragade imam ali mali doji uredno. Meni sesirice ne preporucuju jer znaju poremetiti sisanje pa se borimo. Danas je vec bolje mrvicu.

    Ljubimo vas sve. Nadam se da ste dobro.

    P.S. Hvala svima na cestitkama! <3
    Posljednje uređivanje od AliceInChains : 23.07.2020. at 19:12

  19. #2069
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ide oporavak, svaki dan sve bolje. Muz je uzeo godisnji pa me dvori i titra iznad nas dvoje. Moja zadaca je da hranim bebaca i da brinem o svom oporavku. Vjerojatno je zato mali i dobio 400g u 10 dana zivota Tako da mi pala sjekira u med, daj Boze svakome tako.
    Ak ne hranim malog onda sam u kadi i perem se, ispirem se cajem od hrastove kore i njegujem savove kantarionovim uljem. Ili jedem. Ajme, taj apetiti od dojenja, to nisam osjetila nikad a uvijek sam voljela jesti. Kad si krenem nositi na stol to izgleda ko da nam gosti dolaze!!

    Jos koristim sesirice ali malo po malo, svako tolko mu probam uvaliti bez pa kolko povuce povuce.

    Trudnice pa di ste nestale? Godisnji? Fjaka? Ili pripreme za rodiliste?

  20. #2070
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    400 grama?? Bomeee. I moja sise staaalno. Uf. Mene jos onaj rez od carakog zeza. Zarastao je, al smeta ipak...

  21. #2071
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja kad pisem poruke dok dojim hahahaahaahaa. Niti pocetka niti kraja.

    Ugl eto dvi rici od nas ste mogli procitati

  22. #2072
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Alice, super je sve proslo, sad uzivajte, mazite se i pazite!

    Mene jutros s pregleda u trudnickoj ambulanti dr poslao u rađaonu. 4cm otvorena i trudovi na ctg-u. Smjestili me u neku pomocnu sobu, kad sam legla smirilo se. Nadam se da nece jos koji dan, danas sam 35+3, jos 10 dana se racuna prijevremeni. Malo me frka zbog malca, da bude sve ok.....

  23. #2073
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ivana, jel spominju kakvu terapiju? Kakav je plan?
    Joj ja sam se naplakala ko budala kad sam otisla na pregled pa mi rekli da ostajem, s time da sam ja bila 40+5, tako da drzi se!

  24. #2074
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jogodice, dali su mi infuziju spazmexa, sad je dosta mirno stanje. Nadam se da nece prebise vaginalno pregledavat, ne mrdam iz kreveta, samo da izguram jos koji dan.
    Jutros me bas zateklo, nije mi bilo na kraj pameti da bi mogla ostat.

    Dar, kako je kod tebe??? Javi se!

  25. #2075

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Bokic svima! Ne znam sto bih pisala. Usla sam u neko opustenije stanje. Sve je ok, skembica raste, bilo me probadalo dole prije nekoliko dana no nakon dva dana je prestalo. Malac otisao kod none s bakom pa sad muz, pas i ja gustamo. Pokusavam naci nesto trudnicke robe na popustu, ali nista nisam uspjela uhvatiti.

  26. #2076

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Pozdrav svima

  27. #2077

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Opet samo prva recenica

  28. #2078

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Mislim da mi ispada sluzni cep, i svako toliko me ulovi kontrakcija, leda me jako bole, neznam povinje li to nesto ili to tako treba biti

  29. #2079
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kod mene je nalo mirnije ali isto se tu i tamo javi koji trud tako da do daljnjeg ostajem tu. Dan po dan...
    dar, i ako je sluzni ne znaci da ce odmah krenuti, zna to potrajati i nakon ispadanja nekoliko dana. Koliko si otvorena, kad su te zadnji put gledali?

  30. #2080

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Bio mi je skracen cervix i otvorena prst, ali u 33 tjednu, u petak idem ponovo na kontrolu, ma da se sada javljaju bolovi svakih sat vremena cca, i imam smedi iscjedak nakon kontrakcije svake.

  31. #2081
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Dar, mozda da se ipak javis doktoru prije petka s obzirom na stanje. Koliko si sad tjedana?

  32. #2082

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Pozdrav cure/zene/majke kraljice...ja sam na godisnjem pa me nema...iskreno, toliko sam toga mislila da ću napraviti na godisnjem, da ce mi kuca blistati...na kraju nista...samo ili hodam ili se izlezavam. Sve mi je tesko. Brzo se umaram. Moram vidjeti sta mi je sa zeljezom...
    Terminuše, jeste li vi sto spremili za bebu? Ja nisam nista. Eto toliko sam lijena...strasno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  33. #2083

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Danas smo 36+5, pitala sam med sestru ona je rekla da ne trebam, da priceka da vidimo kako ce se to odviti. Bebaca lijepo osijetim kako se rita, ne kao prije ali se mice i nije vise onako grub.

  34. #2084

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Uh meni je sve spremno odavno. Ja sam jedan od onih panicara XD

  35. #2085

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Dar, Ivana drzite se, javljate novosti

    Jagodice, Justme divno mi je citati vase price o prvim danima. Ja sad vec jedva cekam. Neka ne zuri ona, neka dani prolete.

    Ja sam sve spremila, imam jos pranja samo, pelene, neke dodatke, odjecu 68. I po planu do kraja srpnja smo spremni. Cak sam i torbu za rodiliste spremila. To je vjerojatno jedan od zadnjih tako uspjesnih planova. U svakom slucaju drago mi je da smo spremni, jer mi sve postaje tesko.

  36. #2086

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Hula.hop ajmeeee nabila si mi sad krivnju. Def od pon krećem i ja...bas sam ljencina

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  37. #2087
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Character, nismo li nas dvije tu negdje po terminima?
    Jos se nisam ni priblizno pocela spremati. Roba za bebu je negdje vakumirana, moram ju oprati, a o peglanju cu razmisliti. Mi smo jos na godisnjem i planiramo povratak. Nadam se da nas nece strpati u karantenu kad se vratimo.
    Ne znam ni je li se beba okrenula. Stalno pipkam pa mi se cas cini da je, cas da nije.

  38. #2088
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mene su pustili doma, spasila sam se. Mirujem jos do utorka a onda moze krenuti. Kod mene je sve spremno, trebam samo oprati navlaku od autosjedalice i kolica.
    S obzirom da pratnja na porodu jos nije dopustena plan mi je odradit trudove na parkingu ispred bolnice pa uci kad vec bude neizdrzivo. Stavrno mi je ta pomisao da sam sama u boxu najgore pala u petak kad sam mislila da je vec krenulo.

  39. #2089
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Hej suborke
    Da se malo javimo! Kod nas sve okej, papamo, spavamo, kakamo. Papanje i kakanje cesto idu u isto vrijeme
    Covjece pa ja nisam pojma imala kolko pelena ode na dan hahaha, mi smo ja mislim sad na 7mom paketu, a u paketu oko 30 pelena. A stari smo dva tjedna
    Otpao je pupak dosta rano tako da se malac vec dva puta kupao. Prvi put uz patronaznu i drugi put jucer "samostalno". Ja sam sad vec super, ne mogu bas sjediti jos normalno, ali bolovi su prakticki nestali. Ostala samo neugodno zatezanje savova ako se krivo namjestim.

    Dar, ja sam bila 3 tjedna otvorena za prst ali doduse bez kontrakcija. Samo vi gurajte sto duze mozete 2u1, ali dobro je znati da si u tjednima i kojima ako i krene bit cete okej.

    Ivana, po ovim vrucinama i nije ti za drugo nego mirovati. Nadam se da sad cekas porod doma, izvan okruzenja bolnice.
    Meni je bilo tesko sto moram roditi sama, ali kad je krenulo bas za pravo, vise nisam mogla ni razmisljati o tome. Malo je tuzno ali slala sam muzu slikice, poslje poroda ga nazvala na videopoziv s malim na prsima... Bar imamo tu tehnologiju ako nista. Sestre u Vinogradskoj svaku rodilju pitaju dal ima mob pa poslikaju bebu onako "frisko" rodenu haha.

    Munkice, ja sam sad speglala par komada i...brate mili! Drzim fige da uhvatis neki pad temperature za 20 stupnjeva pa da onda speglas

    Character, ma to ti je tak individualno, na kraju je jedino bitno da dok ides roditi imas spremno da onih prvih dana kad dodes doma stvarno minimalno radis a maksimalno lezis s bebom i oporavljas se. Ja sam spakirala torbu nekih mj dana prije pa sam do zadnjeg dana mjenjala sadrzaj hahaha.

    Buncek, samo gustajte lijepo. Iskoristite si maximalno jos te dane!

    Hula hop, sad sjedis/lezis i cekas

    JustMe, da 400g u 4 dana
    Ili vaga od patronazne ne valja. Sutra opet dolazi pa cemo vidjeti gdje smo sad!

  40. #2090
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pardon, 400g u 6 dana*

  41. #2091
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Buja nema šta!

  42. #2092
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Dar, skoro pa si u terminu, vjerujem da će biti sve super!
    Ivana, drago mi je da si kući, miruj još malo.

    Ja ne znam kako bi objavila ono što imam pa ću samo ispaliti - vraćam se na ovu temu. Ne znam jel bi trebala staviti onoga koji plače ili onoga koji se smije ili oba.

  43. #2093
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Sretno Riri

  44. #2094
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Riri, cestitaaaam!

    Sad se veseli. Plakat ces sa svima njima skupa od nespavanja
    Posljednje uređivanje od Munkica : 29.07.2020. at 18:04

  45. #2095
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala cure

    Munkice, mislim da je to neizbježno haha

  46. #2096
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Riri, cestitam!!!!

  47. #2097

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Riri čestitam!!! Ajme super, necu vise biti zadnja na listi ili si duze trudna od mene?

  48. #2098

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Meni je danas rekao muz: "Nema vise neke dodatne djece" grrr partybrejker

  49. #2099
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala

    Haha Buncek, nećeš. Kad ja ostanem zadnja, očekujem da netko krene u drugi krug kao i ja sad, samo da znate.
    Nisam trudna duže od tebe, tek sam saznala. Danas vadila betu, u petak opet.

    Mi smo htjeli još jednu bebu, ali mislili smo krenuti tamo negdje za godinu dana. Ovo je jako neplanirano.
    Pila sam neke mini kontracepcijske pilule koje su kao uz dojenje. E pa.. nisu djelovale haha.

  50. #2100
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Riri92 čestitam! Možda malo smiješno pitanje, ali kako si skužila, znam da si nedavno rodila? Moja mala ima skoro 11 mjeseci, a još uvijek nisam dobila M pa me paranoja pere, haha

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •