Stranica 20 od 20 PrviPrvi ... 10181920
Pokazuje rezultate 951 do 968 od 968

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

Datum pristupanja
    Dec 2011

Početno

Drago mi je uzivate. Sigurna sam da ce se dojenje uspostaviti ali znam da treba truda i nerava u pocetku. BUde to sve OK. Rana.....mene je boljela tek kad s eohladila nakon nekoliko dana i to vise nego trudovi ja mislim. slauf mi je pomagao za sjedenje. Mene su sjecnuli cim su vidjeli da sam pocela da pucam dako da je rez relativno ok, pravilan i nije bilo mnogo savova. Rekli su ti vjerujem kako da njegujes to dole....proci ce brzo nadam se. <3 Uzivajte skupa!!!!

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Jesu, pokazala mi je sestra tamo sve. Ja sam odbila rezanje, pukla sam jer je on zapeo rukom. Imam 9 šavova. Nemam pojma kako će izgledati na kraju, nije baš lijepo i pravilno, ali dobro. Možda sam se i zeznila što sam odbila, čitala sam da od epiziotomije bude 4-6 šavova. Nema veze, proći će.

Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Kao prvo,čestitke Riri i ovdje!
    Isla sam i ja danas na kontrolu,ok,jucer 26.-og haha i sve he u najboljem redu. Beba napreduje. Prosli tjedan sam pila glukozu i nalaz je savrsen. 4.4 naste a 4.6 nakon 2 sata.
    Pitala sam za spol ali nije dr mogao vidjet her je pupkovina bebi bila bas izmedu nogu haha. U polozaju je nogama dolje tako da me udara dolje nisko nemilosrdno a i dr mi he rekao da je taj polozaj bebe puno neugodniji za mamu. Ufff. Danas sam morala ustat od stola za ruckom kako me beba izudarala po mjehuru. Bas mi je bilo bolno.
    Imala sam i vaginalni pregled (rucno) i zatvorena skroz. Muz se kasnije salio i da tako mora bit radi corone haha karantena. Ugl,cekao me ispred ambulante u autu jer je i kod nas odredeno da nema pratnje i u cekaoni mogu samo dvije trudnice bit. Isla sam sa maskom i jedva sam cekala doc doma i skinut je jer mi je od nje dosla takva muka da sam mislila da cu se ispovracat.
    Inace,u kuci sam,nigdje ne idem i vec polako ludim. Idem ponovno u skolu sa malim i mislim da cu puknut ko kokica od tih pustih zadaca koje uciteljica salje. Cas na net,cas na viber... Onda se javi casna sa pripremama za pricest,pa slikavaj sve te zadace i salji uciteljici... Sad jos i lektira i neki projekt o nasoj zupaniji u posebnoj biljeznici... Ma strasno! Puno vise posla nego inace oko skole. Ali barem mi brze vrijeme prolazi.
    I to bi bilo to. Kasno je,a ja se raspisala. Beba pocela opet lupat u mjehur,jurim na wc i idem spavat! Ljubac!!!

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Andy, hvala!

Bravo za pregled, drago mi je da je sve okej! I sretno sa školom.

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Andy bas mi je drago da je sve oke!
    A fino smo se zaredale sa pregledima haha! Bitno da sve ide kak treba. Ko je sljedeci? Munkica? HulaHop? Vas dvije ako sam popamtila.

Joj mame koje imate doma klince, ja vam se divim kak prezivljavate ove dane! Treba tu energiju negdje usmjeriti, a ne mozes van s njima! Nije lako ni klincima a bome ni roditeljima. Pa jos onda ko ima skolarca i skolu odradivati, pa posao od doma.....omg! Drzite se!

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Jagodice, Alice, Andydea divno je citati tako vesele dojmove s pregleda! Neka se samo tako nastavi i nadam se da vam se i mi pridruzujemo iduci tjedan. Ja sam u cet narucena, doduse mozda odem privatno jer je kod moje gin zabranjen dolazak pratnje, a MM bi upoznao curu isto. Cekam da mi odgovore da li se i privatno moze doci s muzem

Character i ti si brzo iza nas

Di je Galicia? Nestala je kako su zatvorili skole i vrtice. Vjerojatno je s dvoje klinaca doma, ne stigne nista..

Riri, kako ide? Spava i papa malisa?
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 28.03.2020. at 09:52

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Hula Hop, necu ti reci 100% ali 99% da nece moci s tobom. Ja sam isla sad privat uzv samo obaviti i ne moze pratnja. I rekli su mi da dodem tocno kad sam narucena jer ak neko bude nutra nece me pustiti u cekaonu pa da ne cekam vani. Ogtt kad sam radila ista stvar, zamolili da dodem s pratnjom s autom da imam di cekati izmedu vadenja krvi jer se trude da je cekaona prazna. I bila je.
    Kazem, ne mogu ti tvrditi 100% ali to ti je moje iskustvo

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku

Riri, kako ide? Spava i papa malisa?
    Ide.
    Spava i papa. Čini mi se kao da više papa nego što spava haha. Jučer ga je i starija seka upoznala. Preslatka je, prije spavanja je 'nahranila' sve svoje bebe i plišance. Sviđa joj se brat, stalno ga je mazila, pjevala mu je, gledala kako se presvlači pelena. Dobro, imala je jedan trenutak kad je pitala hoće on baš zauvijek s nama ostati ali tad je baš jako plakao, pa joj je bilo dosta haha.

A za pratnju na pregledu, ni nama nisu dali zadnjih par puta otkad je sve počelo. Probaj poslati na više privatnih pa vidjeti ako netko da. Držim fige!

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Je veliki brat ili sestra znaju biti od pomoći
    Nek ti slaže pelene, zabavlja tebe i njega

Datum pristupanja
    Dec 2011

Početno

Andy, razumijem te kao majka skolarca (2 skole). Samo sto ja sebe ne ubacujem u skolski proces nego ju pustam smaostalno tako da nemam neke brige oko toga, osim ustupiti joj racunar kada treba ili bas ako nesto zapne pomoci. Pokazem joj sta uciteljica napise i trazi i ona odradi. Na kraju ako treba uslikam ja i saljem samo jer ja radim to sa svog moba. Od prvog razreda sam se trudila da bude smaostalna jer nam je uciteljica tako savjetovala i zaista vrijedi, pogotv se to pokazalo sada. Tako da barem skolu ne osjecam nesto posebno. Cesto ja radim svoj posao dok ona radi svoje i tamam. Malo me samo nerviraju video call casovi baleta jer bude glasno ali ajde. :D

Kod nas se komplikuje sa kroonom pa sad se vise brinem ali ajde.....bude sta bude-trudim se da pazim i da se ne opterecujem.

Riri, drago mi je da ide! <3 Seka ce imati raznih osjecaja vjerujem. I kod nas je situacija slicna samo sto je moja kcerka moja....ne znam kontas li sta hocu reci. :D Ali i ona se raduje bati totalno. Mrzi kad joj tata kaze da joj je to tehnicki polubrat. Ona samo kaze ma ista nam je mama, to je moj bato. No, vidjet cemo kako ce kada zaista dode. mislim da je zrela, i sama je trazila da joj rodim batu i seku od mene i supruga, a svjesna je svega. Djeca imaju velika srca, a malo ljubomore je sasvim OK.

UZ...meni kome kod sam posalla sliku sa UZ govore da je isti tata ( ak cerka je ista svoj tata)-tako da mene nema ni ovdje. :D I zaista, nevjerovatno je koliko je isti tata...jos u stomaku...nevjerovatno. Da je reklo jedno rkela bih lupeta nego vise clanova porodice pa i dvije prijateljice ( a i sama vidim, hahah).

Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

I mi smo bili jučer na uzv, tata je morao ostati u autu, ali se zato mama sjetila pa zamolila med.sestru da nam posnima uzv rastemo, spavamo i tako to...
    Za sad je sve ok, čekamo nalaze probira
    Riri dobrodošli doma! Bravo za seku!

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Bravo Snekica, snimit cemo ako bas nitko ne pusti pratnju

Riri, imas obitelj <3

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Bok cure, nema me jer se nisam osjećala ok,.mucnine i povracanje jos nisu odradili svoje a u utorak 14+0. Ja sam na pregkedu za cca 3tjedna. Moja gin mene narucuje na svako 6tt.
    Divno vas je citati, samo nekad nisam za pisanja [emoji173]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, nema me jer se nisam osjećala ok,.mucnine i povracanje jos nisu odradili svoje a u utorak 14+0. Ja sam na pregkedu za cca 3tjedna. Moja gin mene narucuje na svako 6tt.
    Divno vas je citati, samo nekad nisam za pisanja [emoji173]

Joj Character, drzi se, bas mi je zao. Nadam se da ce uskoro biti bolje.

Znam da je ovo pitanje izvan teme, ali tako sam se udomacila u ovoj grupi. Samo kratko Je li normalno da me leda par puta dnevno bole kao da trebam dobiti menstruaciju? I trbuh me zna zaboliti i tupo i probadajuci, ali rjede i slabije... ulazimo u 17tt i trbuh mi bas raste i pocinjem osjecati cijelu maternicu, nadam se da je to samo sirenje? Ne krecem se bas radi ove izolacije, samo cistim i kuham pa vjerujem da mi tijelu i fali vjezbanje, ali nije ovo ukocena bol nego bas ona menstrualna, tupa. Beba ima normalne otkucaje.

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Tesko je to ovak ikome reci, samo ti znas kaj tocno osjecas. Znam da u tim tjednima nastupaju neki bolovi (mene su kriza bolila i prepone kasnije) zbog sirenja svega, i zbog oslabljenih ligamenata. Ali spomeni to svakako na pregledu, ne moze skoditi da pitas.

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Lazar na uzv-u nekad nije ličio ni na bebu, a ne na nekoga od nas. Ali sad primjećujemo da ima tatine usne, za ostalo još nemamo pojma na koga je.

Snekice, Hulahop

Character, drži se! Nadam se da će brzo proći.

Hulahop, meni je ginekolog za takve bolove rekao da su normalno, ali svakako pitaj.

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Moja beba noge iste ko moje. Ma tocno precrtane hahahaha

Andy drzi se sa skolom!!! I svim mama sretno sad!

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beba noge iste ko moje. Ma tocno precrtane hahahaha

Andy drzi se sa skolom!!! I svim mama sretno sad!
    Hvala vam cure za ohrabrenja [emoji119] nadajmo se da ce proći brzo!

Ja sam mislila da sam ja luda kad sam na uzv rekla da bebač ima moj profil,.moje čelo [emoji23][emoji23][emoji23] odmah mi je lakse

Stranica 20 od 20 PrviPrvi ... 10181920

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •