Stranica 40 od 54 PrviPrvi ... 30383940414250 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,951 do 2,000 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

  1. #1951
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Haha Andy, ovo je bilo tako brzo, lijepo i stvarno filmski!
    Čestitke od srca!

    Jako mi je drago da je sve tako dobro prošlo, i za mališu i za tebe!

  2. #1952
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Jeeeeeejjj ajme kao da si jučer imala plusić! Iskrene čestitke ljubi malenog smotuljka. Bravoo!!

  3. #1953

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jao Andy, ovo je bas ekspresno. Tako mi je drago da je porod protekao super i djeluje mi da se i ti super osjecas (koliko se moze osjecati). Cestitam draga i zelim vam sve najbolje. <3

  4. #1954

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Tvoje iskustvo bas motivira! <3

  5. #1955
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Andy, cestitke!!!! Bravo za tebe i malisu, brzo ste vi to obavili!
    Sada mazenje i pazenje, uzivajte!

    Idemo dalje, Jagodice i Alice, koja je sljedeca??

  6. #1956

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ivana, bum vidjeli. Cekamo Jagodicu sa pregleda.:D Kod mene jos nista, kako napisah gore ne znam ni da li da idme sutra na pregled ili da cekam termin.

  7. #1957
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bravo, Andy! Cestitam! Sad zovi helikopter za nazad.

  8. #1958
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Cestitam Andydeaaaaaa ne znam kako tebi koja si to prozivjela ali meni super zvuci tvoj porod! Mozda zbog helica hahaha! Mazite se sad i uzivajte!

    Ja sam otisla od doma u 11, dosla u 17h Morala sam ponavljati ctg pa se oduzilo. Znaci cure, prije ctg-a jedite nesto!
    Ja sam se nacekala, jos su me poslali da idem u pekaru da pojedem. Ocito da su bebe zivahnije kad smo gladne, pa je frajer izudarao sonde nenormalno i morala sam zbog pojacane aktivnosti ponavljati da se vidi da je sve oke.
    I dalje prst otvorena, posteljica mlijecne boje, pregled za tjedan dana.
    I da, od aminoskopije mi je isla krv, kaze dr da je to sve normalno i da cu sad brisati tragove krvi 2-3 dana. Isto ako vam se desi a nista vam ne kazu da znate.

    Alice, ne znam ako odes 3 dana prije dal ces morati opet na termin ili ti onda pomaknu sljedeci pregled.

    Character, bome svaka cast za tak "streberske" mjere!

  9. #1959

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, kod nas je pravilo na termin, a postje termin u petak kontam otici tada ako ga i veceras i ujutro budem osjetila uredno. Javit cu se dr ujutro porukom pa vidjeti. Doppler je radjen u cetvrtak, dakle od toga do termina 8 dana. Dakle otvaranje nije nastavilo, no moze to sve da se promijeni preko noci. Ja se cucam na lopti pa valjda bude pozitivno uticalo na cerviks i karlicu. Ja sma zaboravila kak amnioskopija izgleda ali sma je radila prije tih 9 godina....sjecam se male neugode ali ja nisam krvarila tada od toga. Sad se malo plasim iskreno, hah jer sam diplo osjetljivija, cak i na pregledu i brisevima-od spekuluma mi ne bude dobro. :D Bitno je da ti je voda OK, super. A posteljica koji stepen?? Termin ti je prekosutra...meni u petak a sve mi djeluje da bi obje mogle malo prenijeti , hahaha. No kako rekoh, preko noci se sve zna promijeniti. Nadam se da cemo i mi uskoro pisato o lijepom i brzom porodu. <3

  10. #1960

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Andy, jako mi je drago zbog brzog poroda...uzivaj draga! Cestitke tebi i mužu...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  11. #1961

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Andy cestitam i ja! Filmski porod

  12. #1962
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Meni je zadnji uzv bio 1.6. sad imam samo vaginalne i ctg tako da se posteljica ni ne gleda. Osim da mi je nesto sumnjivo, ili da ne osjecam bebaca kak spada onda bi radili i uzv.
    Prati se plodna voda, nije ugodno ali kratko traje. A instrument ne znam opce kak bi opisala, ko metalni stapic suplji u sredini da kroz njega mogu vidjeti. Tak se bar meni cini

  13. #1963

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Čestitam Andy! Bas si to brzinski rijesila! Zelim brz oporavak tebi i bebacu i sto ljepse dane zajedno

  14. #1964

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Jagodice, Alice, drzite se

    Just me, Andy, prosli su porodi kako ste htjele? Javljate kako ste bebaci i vi

  15. #1965
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/94076-A...52#post3168152

    Preduhitrila me ali nikad nije kasno za sve najljepse zelje

  16. #1966
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andy savrsen porod!!!!!!
    Bravo! Bas mi je drag!!!!!

    Moj je isto nezaboravan, al ja sam dosla zatvorena i ostala zatvorena. Zapamtili su me svi u radjaoni, dopratila i otpratila druge cure, pomagala, nosila im vodu, hrabrila ih, slavila s njima. I onda docekala svoju nedjelju kad sam dobila trudove, ali opet cervix nece pa nece i onda smo carski odradili. I evo, danas me malena vec zeza nesto, i iznosala sam ju cijeli dan bez problema.
    I napokon joj je splasla jedna polovica lica. Joooj kako sam bila zabrinuta na sto mi to dijete lici

  17. #1967

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ja sam dobila uredan guk profil, noram ga danas gin spremiti..gledam na misljenju doktora iz bolnice, iako je uredan, preporucena dijeta 1800 kcl. Iskreno, ne planiram brojati kalorije, planiram se zdravo hraniti kao i do sada ali niti plabiram dijetu biti 1800 kcl. Beba po mjerama školska, guk profil uredan. Mislim da nema razloga za paniku...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  18. #1968

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Cure, evo mene s pregleda. Sve je ok za sad. Radila sam nifty plus pa sad cekamo rezultate sa strepnjom. I da, cini se da cu ostati jedina princeza svojim deckima.

  19. #1969
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Character, ma tak je i meni pisala dijetu i dijagnoza gestacijski dijabetes pod upitnikom. Al bio mi je secer fakat minimalno povisen. 5,3 tak da sam ja malo pazila na unos secera i bok. S time da sam u tom pazenju isla koji put i na kolace i tako hahaha.
    Drago mi je da je guk okej!

    Buncek, javi rezultate. Ova godina stvarno em plodna em nosi puno deckiju. Zanimljivo dosta. Ali ajde pricekam potvrdu jos prije nego i tebi cestitam na pisonji haha.

    JustMe, svaka tebi cast ako nosas vec malu! Tebi je valjda bilo zapisano tako da budes tamo podrska i potpora.
    Jel znas kad bi mogla doma?

    Andy, kakvo je kod tebe stanje, kak si? Jel ostajes 3 dana ili te nesto ranije planiraju pustiti?

    Alice, kaj si odlucila u vezi pregleda?

    Meni se malac spustio izgleda jer od jutra osjetim pritisak lagani. Aj da se nesto desilo haha!

  20. #1970

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Just Me, najbitnije je da je sve proslo kako treba i da ste curka i ti dobro. Mazite se, pazite se. <3

    Andy, kako ste vas dvoje?

    Buncek, izgleda da ce jos jedan deckic na listu,a?

    Character, ako su ti nalazi OK ne vidim ja razloga za dijetu, pogotv ako ne dobivas mnogo na kilazi. U svakom slucaju drago mi je da je nalaz dobar.

    Jagodice, jutros sam se cula sa doktorom iz rodilista te mi je rekao posto uredno osjecam bebu da je bolje da ne dolazim jer trijaza i procesi prije pregleda sat vremena minimalno, a svakako cu ici u petak ako porod ne krene ranije.Kod nas je sa koronom stanje kriticno kako u gradu tako i na klinici tako da eto.... Naravno javit cu se i ranije ako primjetim promjene u ponasanju bebe. Na termin idem na pregled grlica, vode i ctg te ce vidjeti da li sam za ostati ili za kuci. Ja se iskrneo nadam da ce krenuti sve spontano ovih dana. Simptoma nikakvih nemam, na lopti skakucem vazda, hodam...
    A kad spominjes da se malac spustio-meni je doktor rekao da je glavica nisko ali mi svi koji su me vidjeli danas vani govore da mi stomak nije nizak s obzirom na termin dok su mi od 7.mj govorili kako mi je stomak nizak pa mi to malo cudno...nece valjda da se dize. :D Simptomi ni kod tebe nis?

  21. #1971
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Hej cure... Ja vec bila napisala poduzi post i sve mi nestalo... Ugl., malac i ja smo super. On malo zeza sa dojenjem ali polako hvatamo. Bitno da mi se pojavljuje mlijeko. Porod prosao brzinski ali booolan. Znaci, nakon klistira,vaginalnog pregleda i ctg-a oko 12 me smjestaju u radaonu i prikapcaju na ctg i drip. Svoje trudove lagane sam dobila oko 11 i bila otvorena 3,5 prsta. Dripom sam se mucila mozda sat vremena kad su dva doktora dosla do mog ctg-a i prokomentirali kako su bas jaki trudovi i da je nalaz savrsen. Skidaju me sa dripa i daju mi neku glukozu i inekciju protiv bolova. Bolilo je i dalje hahaha ali me barem malo nokautiralo pa sam bila manje svijesna. Neznam koliko je bilo sati kad je dosla babica i pitala me imam li nagon za wc, a kao da je dosla kao narucena jer bas sam imala taj nagon. Okrenula sam se s boka na leda a ona me preko truda pregledala vaginalno... Sve sam zvijezde vidila. Bila sam 8 prsti otvorena. Ona me jos rucno kroz 2-3 truda malo prosirila uz moje tiskanje i malac je bio vani. Na zadnji trud su mi 2 cure nalegle na stomak jer sam vec bila izgubila snagu. Posteljicu nisam trebala istiskivat, izasla je pricvrscena za malca i pupcanu. Potpuno neostecena. Zaradila sam 2-3 povrsinska sava koja mi uopce ne smetaju. Super se osjecam.
    Nadam se da vam je filmski i dalje hahaha a sljedece price slijede od vas cura koje ste ostale. Sretno svakoj! Ljubim vas!

  22. #1972
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andy nisam u prvoj priči vidjela nigdje drip i nalijeganje na trbuh. Zao mi je.

    A jagodica, da lijepo napisano. Barem sam bjla od neke koristi kad nisam reagirala na lijekove.

    I evo, bas sam se i ja zacudila, al malena ima bas neku posebnu frekvenciju. Kad zaplace sve prestane boliti. Bio je jutros mladi zgodni doktor koji je otvarao i zatvarao me, slikao mi rez da vidim. Ma idila. Savrsen je. Tanki i mali. Ma ne mogu se pozaliti. I evo danas, jos je malo tesko ustat se bas iz lezeceg položaja, ali nije neki problem sve ostalo odraditi. Ja zadovoljna skroz.
    Sad kuku mucim sa day 3 - hormoni i sestrama koje bi gurale nadohranu na sve, a eto s dojenjem bas nemam problem NITI malo iz orve smo se ubrale.

  23. #1973
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Pazi kako sjedaš,zabaci noge na stranu prvo
    Smijanje,prvo se primi u zoni reza
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.07.2020. at 07:48

  24. #1974
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Mi trebali sutra kuci... Ali vjerojatno nista od toga jer malac ima laganu zuticu i bit ce pod fitoterapijom. Sutra ce mu vadit nalaze pa cemo vidit jeli za otpust. Ufff.

  25. #1975
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andy joj nadam se cim prije nalazi budu savrseni i da idete doma.
    Kak ti prolazi vrijeme u bolnici?

    JustMe, nadam se da ste i vi skoro doma, da skines s vrata te sestre i forsiranje nepotrebno.
    A jesi me nasmijala, ja citam kak je doktor tanki, mali i savrsen, onda skuzim aha, ne doktor nego rez!
    Super da ste dojenje pohvatale!

    Alice, ma i bolje da ne hodas bezveze. Mislim da je sad opet svugdje kriticno stanje, a ja kad idem na pregled svakako proveden 2-3 sata u cekaoni na ginekologiji tako da bolje minimalizirati. Evo i mene su u Pon narucili za tjedan dana iako mi danas termin, to mi je super. Mogli su me realno vec od danas poceti zezati da dolazim svaka dva dana.

    Ja docekala termin, a kak mi se cini docekat cu i taj pregled u Pon
    Joj samo da ne prenesem previse pa da idem na indukciju dogovorenu. Nije ni to najgora stvar ali ja bi tak htjela prirodno... Budemo vidli do kraja tjedna.

  26. #1976

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Andy, Just Me, zelim vam da sto prije dodjete kuci. Just, drago mi je da dojenje ide, ignoriraj sestrice onda. :D Andy, nadam se da ce nalaz bilirubina biti zadovoljavajuci nakon fototerapije pa d amozete kuci nastaviti.

    Jagodice...nista dakle. Mislim, dug je dan-mozda se sta i desi. Ja mislim da niko nije sanjao da cu doci do termina hahaha ali mališa ih je sve zeznuo. :D Iskreno, malo me jaca trema hvata jer se sve vise sjecam prvog neotvaranja i cekanja i mnogo sati indukcije ali sreca sve se zavrsilo kako treba pa se nadam da ce i sada. Malo me enrvira sto nista ne znam sta se dole desava ali saznam sutra jer mi je zadnji vaginalac bio prije nekih 20ak dana. Sutra slijedi pregled grlica, vode, ctg. Iskreno se nadam da ce voda i to biti OK da me ne ostavljaju i ne induciraju odmah. Sa kcerkom je samo krenulo al su morali zavrsit sa 5 sati indukcije. Ovdje uglavnom ak si otvoren 3-4 prsta i ostave i onda probuse vodenjak i induciraju kasnije....molim se da krene samo veceras, sutra, prekosutra ili bar da me ne ostavljaju u petak tek tako jer je termin, a i tebi Jagodice to zelim. :D

  27. #1977

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ispravka- ne saznam za grlic sutra nego u petak. :D

  28. #1978

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Andy cestitam od ❤
    Evo ja u bolnici mirujem, dobila kontrakcije i skracen mi je cervix...bar da izdrzimo jos 2 tjedna

  29. #1979
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj drzi se Dar! Jesi na tokolizi ili samo mirovanje?

    Alice, mene mogu ostaviti jedino u Pon, to bu mi 40+5, al sad u Pon su dvije cure isle doma koje su presisale termin. To mi drago da ne ostavljaju za bezveze.

    Kak su nase mamice?
    A ostatak trudnica?

  30. #1980

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Ma da, dobila jos glavobolju od cordapina, antibiotik i urogestane. Ma da pored svega toga imam osjecaj da ce mi ispasti vani. Sutra se nadam vise informacija na viziti. Sada mirovanje bar da izdrzimo do 36 tjedna. Ima koja da se porodila u 34/35 tjednu?

  31. #1981
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    character, super za dobar guk, jedna briga manje!

    dar, drzi se! U kojoj si bolnici? Mi smo blizu s terminima, meni je u pon pregled, bas me zanima kako je cerviks. I ja racunam sad jos bar 3 tjedna da izdrzim.

    Alice i Jagodice, jel vam vec napeto iscekivanje? Ja mislim da je bolje sto manje po pregledima i bolnicama u ovoj situaciji. Jesu li obavezne maske na porodu, imate kakve info??

  32. #1982

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Ajme Dar, bas mi je zao. Drzim fige da izdrzite do 37/38. I Riri je presisala nakraju 38tt, samo polako, vjerujem da cete i vi. Vibram za vas.

    Jagodice, Alice, vi cete pomalo. Glavno da je sve ok i da ste vi spremne, koliko spremne mozete biti!

    Andy, drzim fige da ste cim prije zdravi doma
    Justme, super, super za dojenje! Bravo!

    Meni su jucer poceli kao neki povremeni, nejaki kao menstrualni bolovi. I povremeno me kao sasjece u rodnici, isto nista strasno jako. Valjda to nije nista neuobicajeno? Pregled mi je tek za dva tjedna, valjda je sve zatvoreno. Inace se kupamo, odmaramo. Jako je cisto i nema ljudi pa se tjesim da je sve ok.

  33. #1983
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Dar, samo hrabro. Ima puno palcica koji su rodeni u tim tjednima, cak i puno prije. Ne znam jesu ti davali inekcije za pluca bebina, ako nisu vjerojatno vjeruju da cete ostati zajedno jos neko vrijeme. Mogu samo zamisliti kolko je grozno biti hospitaliziran, ali to su sad vec tjedni gdje ce bebica biti okej ako se ne daj Boze pokrene ranije. A opet, vecina zena kad dode u bolnicu i spoje ih na sve to, docekaju i termin. Znaj da kolko god ruzno, za vas je sad najbolje da ste im tamo na oku i da vas lijepo prate.

    Hula hop, ako su to neki lagani bolovi, vjerojatno od sirenja i rastezanja ligamenata. Pogotovo ako osjetis onako uz nogu/preponu. Samo pazi da nisi u mokrom kupacem.

    Ivana, sad su vec pocela ispitivanja od okoline da "Kaj cekamo?" Pa mi je to malo onak...
    Meni nije neki stres, samo bi eto htjela izbjeci scenarij da me moraju inducirati a ja bez ikakvih trudova i otvaranja. Jer taj "prst" sto sam otvorena se ne mjenja za sad. Idemo dan po dan.

  34. #1984

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Dar, zao mi je. Zelim ti da budete 2 u 1 jos koji tjedan. Ali 34 i 35 tt je opet super tako da nemoj da se brines. Moj doktor je meni sa 29 govorio da nam je doci bar do 34 tt ali evo, sutra termin-nikakvih naznaka jos nema. :D S tim da ja jesam na pocetku 30. tt primala dexamethason ali sreca ostao je unutra. Izgurat cete vi, sigurna sam.

    Hula hop- moguce da je istezanje u pitanju-u tom periodu to hoce.

    Jagodice, i ti jos 2 u 1. Kod mene isto nista. Krene jucer ono kao plagi menstrualni i ja kontam evo pocinje kad ono nista...ja sam na lopti cesto, a sad cu hodati pa cu malo i stepenicariti jer bih rado da se samo pokrene nego da sutra kazu ajde ti ostani a da nisam prirodno dobila bolove....trema mi je radi sutra ali vidjet cemo. Nadam se dobrim vijestima i da je voda OK. Pokusat cu zamoliti cak i ako budem 3 prsta, a voda da je uredna kao i ctg da me puste kuci da cekam trudove....no radi testa na covid19 ne znam kako ce to ici. Uglavnom, iste komentare kao i ti dobivam...pogotv sto su svi ocekivali dosta ranije pa se oduzilo. :D

    Just Me, Andy, kakve ste vi, bebice-idete uskoro kuci?

  35. #1985
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    dar ja imam palcica koji je rodjen u 34tt, jest da jeto bilo prije 7 god...prokrvarila sam, uredna trudnoca bila jaaako sam se prestrasila i na hitnu. Sve je bo ok, dali mi nesto da se smiri sve ne znam vise i rekli ako opet krene nece zaustavljati. Tako je i bilo bebac se rodio drugi dan jer krenulo trudovi i bilo je jako brzo. Bio je u inkubatoru 7 dana, bez aparata i icega. Kasnije i malo pod lampama radi zutice, ukupno 10 dana. I dojili smo od 3,4 dana prije mi tada nisu dali, ne bi mi ni tada dali da nisam se borila. Bebice rodjene u tim tjednima su stvarno zilave i pravi mali borci. Sve je bilo ok i nikakvih tada tegoba nismo imali osim sto smo do 1g vjezbali. Bude sve ok misli pozitivno. Znam i bebe koje su se rodile u 26 tjednu i super su danas zdravi decki. Drz se!

  36. #1986
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Šta je ovo ovdje? Već 2 dana nitko ne rađa.

    Dar, žao mi je što to prolaziš. Ali i ako rodiš u 34. ili 35.tt, nije ništa strašno.
    Ja sam hospitalizirana u 20.tt zbog otvaranja i kontrakcija. Bila na tokolizi, stavljena serklaža. Cilj je bio samo doći do 28.tt da mališa može preživjeti. Prošli to, pa je cilj bio do 32. Pa to 34. Pa je onda i ginekolog rekao da što smo sve izdržali, dalje je svejedno. Pa sam se i ja opustila i na kraju serklaža normalno skinuta u 36.tt, mali se rodio u 38.tt. Sretnoo!

    Pisala sam ovdje da ga vodim na uzv mozga, pa da javim da se nažalost nije povuklo krvarenje.. Kontrola opet početkom 9. mjeseca.

  37. #1987

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Ja sam u OB Pula, ma osjecam se kao idijot, pocne me jako boliti trbuh i leda, a ctg nista ne ocitava, ispada da izmisljam, a na pregledu skracen cervix i otvorena 1 prst.Jutros su mi rekli da vise nece davati cordopin, da ce pustiti ako krene poroditi ce me. Jos mi nisu dali injekcije za razvijanje pluca pa me malo strah ako krene porod a ja ih nisam dobila.

  38. #1988
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Nisam ni ja dobila nikakve inekcije..bude sve ok opusti se. Ja sam na jednom pregledu bila 1 cm. Drugi dan dosla u box od doma direktno 9cm hehe

  39. #1989

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Ma vjerujem da ce sve proci dobro. Hvala na podršci

  40. #1990

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Tješi me sto je dr stvarno dobar i iskusan. Ali nervoza cini svoje...

  41. #1991

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jutro svima!

    Ja evo i uzbudjena i puna treme pijem kapucin i cekam da idem na kliniku na pregled jer je termin. Ocekivala sam sinoc da krene nesto ali nista...stvari su pripremljene ako se desi da me ostave ali nesto sumnjam. Osjetim nekad poneko ziganje naprijed i u ledjima kao i ovih dana ali nis posebno. Nadam se, ako nista da sam se pocela otvarati je rona prohodnost od jednog prsta nije otvorenost (a to je bilo 22.6.).

    Jagodice, ima li kod tebe novosti, nekih znakova?

    Ostale, sve OK?

  42. #1992

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Riri, nadam se da ce na narednoj kontroli biti ljepse vijesti.

  43. #1993
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Dar, rodila sam u 26 tt, mališa sada ima 15 mjeseci i mogu reći da je dobro. A ti si u daleko sigurnijim tjednima, tako da i sad rodiš vjerujem da će sve biti ok. Ja sam na kraju rodila u Rijeci, ali dva puta tokom trudnoće sam bila hospitalizirana u Puli. Na kraju su mi rekli da idem u Rijeku jer je bila jako mala trudnoća uz mnogobrojne komplikacije. Tako da vjerujem da bi i tebe uputili u Rijeku da je potrebno. Ne znam kod kojeg si doktora, ali tamo radi jedna divna doktorica Batas, s njom možeš popričati i pitati sve što te zanima. Držim fige da što dulje ostanete 2u1 i sretno!

  44. #1994
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Kod mene nista nova. Navodno da je neka oklada krenula u drustvu ali opce nisam htjela puno pitati
    Idem si napuhati pilates loptu, obzirom da nemam pumpu mozda krenu trudovi dok ju napusem
    Alice sretno!

  45. #1995
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Hej cure!!! Evo mi kuci jucer stigli. Na dan otpusta imao blagi porast bilirubina u odnosu na dan prije ali smo dobili preporuke od pedijatra kako doma postupat. Dojenje smo uspostavili. Ostalo je super?! Ajde da vas cujem cure, ima sto nova kod vas? Neki trudovi, znakovi? Drzim fige Riri da sa malcem bude sve ok. Dar, samo pozitivno, bit ce sve ok.

  46. #1996

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej cure!!! Evo mi kuci jucer stigli. Na dan otpusta imao blagi porast bilirubina u odnosu na dan prije ali smo dobili preporuke od pedijatra kako doma postupat. Dojenje smo uspostavili. Ostalo je super?! Ajde da vas cujem cure, ima sto nova kod vas? Neki trudovi, znakovi? Drzim fige Riri da sa malcem bude sve ok. Dar, samo pozitivno, bit ce sve ok.
    Mi smo na nekoj svirci trenitno. On skace li skaceeee.....
    Andy jel tesko uspostaviti dojenje???

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  47. #1997

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Riri, sigurno ce sve biti ok na sljedecoj kontroli! Kraj takve mame lavice i decko je sigurno borac

    Andy, odlicno. Uzivaj u svojoj bebici i ljetnim setnjama. Vibram da sve se nastavi tako pozitivno!

    Kako je nasa lavica Justme?

    Alice, Jagodice pa stvarno?

    Dar, ima kakvih novih vijesti?

    Mi smo ipak isli na kontrolu, jer sam ja hipohondar godine. Sve je ok
    Moja gin (preko HZZO-a) cerviks provjerava preko UZV, vaginalno. Ovdje dodem privatno i kad mi je zabila cijelu saku, sve sam zvijezde vidjela. :-O Buba je zijevala i mljackala na UZV. Muza nisu pustili. Obzirom na broj zarazenih vise se ne nadam da ce biti uz nas i vidjeti nas prije izlaska.

  48. #1998
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    A evo hula.hop , stvarno
    Zao mi je zbog pregleda grubog! Ja evo nisam do sad nikad dobila "saku". Opce ne znam jel to samo tak kazete ili? Kod svih pregleda vaginalnih bili su u pitanju prst ili dva

    Andy, drago mi je da ste doma i da fino papate!

    Character, rasplesao se malac na svirci

    Dar, kako ste?
    Ivana, nadam se da te ne zezaju kontrakcije.

    Di je Alice nestala? Nije se javila nakon odlaska na kliniku, nisu ju valjda zadrzali...

    Ja hopsam na lopti, jedem ananas, evo ne znam vise kaj bi. Sljedeci korak je ricinusovo ulje. Osjecam se isto ko i prije dva mjeseca...

  49. #1999

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    E Jagodice, i caj od maline kazu da je super za kraj i omeksavanje

    Nemam pojma je li dva, tri ili pet prstiju, ali previse ih je Nije to sad neka uzasna bol, ali je dosta neugodno. Mozda je mene moja gin razmazila, ali ako se moze preko vaginalnog uzv isto provjeriti, uvijek bi prije to izabrala

  50. #2000
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Čaj od lista maline ne ploda

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •