Pokazuje rezultate 1 do 30 od 30

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno Sto nas veseli u trudnoci

Evo nam nova tema sa svim veselim, smijesnim i sretnim djelovima trudnoce (osim bebice koja ce se roditi na kraju).

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Juhuuuuu! Dizem casu (cedevite valjda) za ovu pozitivnu temu na "odjelu" trudnoce!

Trebalo bi sad i otpoceti sa nekom pricom jel...
    Nije neko veselje ali ja cu za pocetak napisati da mi je mjesanje soka i nescafea bila kobna greska nedavno! Kad je nadutost krenula od trbuha gore negdje prema prsima mislila sam da je gotovo
    Sreca dosla sam doma prije nego je nadutost krenula nalaziti put van
    Jedno od "veselja" hahaha, mene cak i razveselilo zbog nedostatka simptoma.

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Hahahahahahahahabb suosjecam totalno. Ja sva sretna budem kad.mi se nesto digne zeludac hahahahaha.

Ja sam danas, zbog nadutosti jeli, malo pustila plina khm.... i skoro se ispovracala od smrada sama na sebe. Ovi u trudnoci ubijaju

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

A najdraza mi je amnezija koju dobijes u t. Sve zaboravim. Vidim da ste i vi sve zaboravile pisati ovdje hahahaha

MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015

Početno

Ooooo super tema, obzirom da sam već bila trudna točno znam što me veseli ali i čemu se veselim

Veseli me kad trbuh malo naraste što ga ponosno pokazuješ, a ne skrivaš i ne uvlačiš kao inače
    Trbuh je sladak jer je unutra beba a ne 2l piva

Veseli me što ću osjetiti micanje bebe, a to je diiiivnoooo, čak i kad boli

Veselim se što ne znam spol i uskoro ću saznati!!

Veseli me što će nakon svake kontrole kod gin biti slanja slika sa UZV svim prijateljima i obitelji

Ima toga još...ali sam senilna, i to me veseli :D

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

MonaLi koliko tt?
    Divno napisano <3

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Mona, ma ja jedva cekam to pokazivanje haha! Doduse oduvijek sam gradena da me ljudi ispituju dal sam trudna, pa ne znam dal ce se radi toga vidjeti prije ili kasnije.
    Ajme slika da! Ja sam si uzv slikala s mobom da si mogu pogledati di i kad ocu. Isto i sa testovima.
    A ta druga crta, kad ju napokon vidis.... Onih par blazenih sekundi prije nego panika udari

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Ahahaahahahahaaj znaci kod svih ISTO. Od slike uvz u mob, preko slike testa... i ona panika kad vidiš plus zapravo hahahahahaahah
    Sto sam mislila da ce biti i sto je zapravo bilo (dvije totalno suprotne stvari)

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Mene isto veseli trbuh koji se ne mora uvlačiti.

Razveselio me + na testu, prvi uzv, kucanje srca, prvi simptomi.. Trenutno me veseli svako micanje bebana i svaki uzv kad ga vidim.
    Veseli me i neki novi odnos s mužem kojeg uopće ne znam opisati, znam samo da ga još više volim nego prije.

Veseli me i to što trenutno jedem patlidžan, baš mi se jako jede u zadnje vrijeme.

MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015

Početno

Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    MonaLi koliko tt?
    Divno napisano <3
    Sada tek negdje 6tt, opće ne znam više kak se to računa

Jagodice - ja sam oduvijek mršavija sa napuhanim trbuhom i užas mi je to bilo, sve dok nisam ostala trudna :D

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Monali onda smo svi tu negdje koji dan vise manje.
    Kako se drzis sa ostatkom "trudnickih krasota"

MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015

Početno

Monali onda smo svi tu negdje koji dan vise manje.
    Kako se drzis sa ostatkom "trudnickih krasota"
    Ufff sve teže a tek je krenulo Iza 18h sam već gotova... jer sam na poslu i dođem doma i ne stajem. Fizički navečer ne mogu ništa, jedva dišem koliko mi teško bude. Ne mogu vjerovati da mi je tako već u 6tt, očito bi ipak trebala odmoriti koji put u danu... a za sada ništa od toga. I kad odem na bolovanje ne znam da li slati malog u vrtić ili ne. Voljela bi da smo skupa a već vidim da neću moći, on je još mali i stvarno je teško...

Inače... i gladna sam često, i nekad mi se zavrti u glavi, trbuh me bolucka i tak... kako se ti držiš?

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Isto tako nekako, bez malenog. Danas sam super bila, ali isto me premorilo popodne, pa sam legla malo i ubila oko. Danas smo vidjeli srceko pa smo mirni <3

MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015

Početno

Isto tako nekako, bez malenog. Danas sam super bila, ali isto me premorilo popodne, pa sam legla malo i ubila oko. Danas smo vidjeli srceko pa smo mirni <3

Braaaaavo za srčekoooo
    Moja kontrola je idući tjedan

E da, veseli me kupovina trudničkih krpica, prošli put sam kupila par stvari samo ali me baš veselilo Tako ću i ovaj put. i već gledam gluposti za bebicu iako sve već imam

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Ja sam prije koji tjedan kupovala za djecji rodjendan. Ajme preslatkih stvari sto sam vidjela za bebice. Jedva cekam poceti kupovati to

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Ja se jedva suzdrzavam da ne krenem kupovati nesto.
    A sebi sam danas sve tajice oprala jer kad se najedem bome mi treba trudnicka roba haha! Sreca ja sve nekako siroko i komotno nosim ali nek su tajice spremen

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Hahahahahhahahah ja sam se sve nadala da cu kasnije poceti s komotnom robom ali i meni treba. Sutra u lida je neka akcija sve se mislim jedne uzeti hahahaha

MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015

Početno

Hahahahahhahahah ja sam se sve nadala da cu kasnije poceti s komotnom robom ali i meni treba. Sutra u lida je neka akcija sve se mislim jedne uzeti hahahaha
    Ja sam tek u 6tt i već me steže guma na pidžami, jel to od hrane ili?
    Sutra vadim iz ormara trudničke hlace i tajice, nebum se mucila...

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Razveselio me shopping u Lidlu jutros. Iako sam tek 16tt ima nas - moji mali ljudi rastu i zapravo vec dva mj sam u trudnickoj robi.

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Meni nije baš tako rano trebala trudnička odjeća, ali i kad je trebala imala sam osjećaj da je prerano.

I isto me veseli šoping, naravno.

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Da mi nije bed nosila bi i ja vec trudnicku robu. Djeluje mi puno udobnija od ove. Ali u tajcama sam i sirokim majcama

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Ma cure kupujte si samo ako vam je udobnije, da sam se drzala nekih drustvenih normi jos sad pola ljudi ne bi znalo da sam trudna.
    A bas sam pikirala onu haljinu trudnicku u Lidlu haha, ali ja za sad nemam potrebe, tajice su mi cist oke.

Romika, blizanci?

Mene veseli da kad se najedem u zadnje busa iskociiii

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Jagodica jesi ti jos slobodna od simptoma?

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma cure kupujte si samo ako vam je udobnije, da sam se drzala nekih drustvenih normi jos sad pola ljudi ne bi znalo da sam trudna.
    A bas sam pikirala onu haljinu trudnicku u Lidlu haha, ali ja za sad nemam potrebe, tajice su mi cist oke.

Romika, blizanci?

Mene veseli da kad se najedem u zadnje busa iskociiii
    Da, twinsici
    danas sam opet poharala frendicu dizajnericu - top haljine sam si odabrala, bas sam happy i sik

MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015

Početno

Moji simptomi su opako krenuli, muka mi je cijeli dan, ne ide mi na povraćanje ali mi je teško što god da pojedem i ni kava mi ne paše Tek sam 6+0

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Mona li i ja sam imala neku epizodu od petka do pon proslog mucnine i povracanja na isto 6 tt. Prezivi. Meni je sad samo povremeno mucnina. Ali blago, prezivljivo. Od tog ponedjeljka

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Jagodica jesi ti jos slobodna od simptoma?
    Jesam! Osim kaj se po noci dizem jednom pisati uredno. I trbuh poceo skakati kad se najedem, i imam PRIST nasred face. Dakle ne prist nego PRIST! Ali mucnine i ti neki klasicni ne. Bas sam bez simptoma.

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Mislim da cu i ja ko i ti. Onaj vikend je bilo nesto, al sad se vise ne dam. Ajde, ja se dizem pisati baren 2 puta, i jedan od tih moram nesto pojesti. Imate li ideje za nesto manje kaloricno

MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015

Početno

Mislim da cu i ja ko i ti. Onaj vikend je bilo nesto, al sad se vise ne dam. Ajde, ja se dizem pisati baren 2 puta, i jedan od tih moram nesto pojesti. Imate li ideje za nesto manje kaloricno
    I ja sam jako gladna ako se probudim po noci Ali za sad još nisam jela...
    Mene su u prošloj trudnoći mučnine držale do 11.tt, horor je to bio. Evo i sada još uvijek me drže... čini se da neće tako lako nestati...

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Ja cim pojedem smanjim mučnine. Ja cu biti ogromna i bez bebe unutra hahaba al necu se morat ustrucavati opustenog trbuha napokon

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •