Stranica 51 od 51 PrviPrvi ... 41495051
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,506 od 2506

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Nije nitko ni preporucio razdvajanje. Mislim nosim maskicu i nema mazenja i ljubakanja, tata presvlaci i nuna malo vise, ali cika je i dalje njena Dobro u zlu je da su ona i tata sad bestici, mislim da im je ovo bas dobar temelj za buducnost, skroz se zaljubio u nju i sve oko nje. Danas je komarac sletio na nju, ajme, drzavni neprijatelj broj jedan, jadni ti decki oko nje sutra

Character, mi imamo i uzdignuti madrac, mislim da nam najvise pomaze za bljucanje jedenje trbuh na trbuh, ali ne lezeci nego tako da ja sjedim. Tako sporije jede i uvijek podrigne. Iako i dalje bude svega.
    Slazem se s Beti za pomoc oko dojenja. Ja sam par puta zvala SOS telefon Roda. Mozda ih mozes zvati i preko vibera?

Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam par puta zvala SOS telefon Roda. Mozda ih mozes zvati i preko vibera?

ne može
    ali se može
    - nazvati Rodin SOS telefon za pomoć u dojenju
    - pristupiti Facebook grupi za potporu dojenju
    - pisati na e.mail adresu dojenje@roda.hr

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam dobila koronu od sestre. Spavam odvojeno od njih i nosim masku cijelo vrijeme. Muz je kao vise s njom, ja je samo hranim. Samo to opet bude oar sati na dan. Nadam se da ce ona proci bez zaraze ili bar simptoma. Ni ja se ne uspijevam prisiliti kad je sita se maknuti, cim cujem da place, eto me.

hula.hop, žao mi je zbog pozitivnog nalaza na covid, nadam se da će bolest brzo proći

na Rodinom portalu postoji nekoliko tekstova o dojenju u doba COVID.a, smjernice i preporuke

Koronavirus - što dojilje trebaju znati
    Smjernice UNICEF.a_ Prehrana dojenčadi i male djece u kontekstu pandemije COVID-19
    Smjernice Svjetske zdravstvene organizacije: Briga za dojenčad i majke s COVID-19
    COVID-19: Preporuke o dojenju za zdravstvene djelatnike

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

i slažem se s beti, ako imate problema u dojenju ili želite savjet/odgovor/podršku - pišite na dojećem podforumu, tamo će savjetnice prije vidjeti i moći reagirati, nego na temi što vas veseli u trudnoći

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Zvala sam vec na SOS telefon i za dojenje uz zarazu. I procitala sve, jos prije nego sam se zarazila :-O Sve ja to streberski. Doduse, bila sam i streberski oprezna oko zaraze pa sam je pobrala.

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Hula hop drzim fige da malena ne pokupi nista. Evo moja pokupila prehladicu pa imamo plakanje kad pousavam ocistit nos. Ja prva placem. I od svega radim dramu XD

Imamo li jos koga da je trudan na temi o trudnoci? Mislim da su Riri i Izidor jedini.
    Character i ja ticsavjetujem da ili nadjes savjetnicu ili zoves rodu ako nikako ne nalazis nacin. I ja sam imala blistere, ali bi odmah skuzila sto krivo radimo i uspjela popraviti. Doduse mi imamo i pravu savjetnicu za dojenje koju sam jednom zvala. Poziv ce ti pomoci u vise aspekata. Prvo to su strucne osobe koje imaju i iskustvo osobno pa ce i znati prepoznati sto je problem, a drugo opustiti ce te. To je def pola dojenja

Druge cure? Koliki su bebachi sad? Sto novo znaju? L ce nam i prohodati uskoro.

Stranica 51 od 51 PrviPrvi ... 41495051

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •