Stranica 43 od 54 PrviPrvi ... 33414243444553 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,101 do 2,150 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

  1. #2101
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Riri92 čestitam! Možda malo smiješno pitanje, ali kako si skužila, znam da si nedavno rodila? Moja mala ima skoro 11 mjeseci, a još uvijek nisam dobila M pa me paranoja pere, haha
    Hvala

    Ja sam dobila menstruaciju skoro pa odmah, 40ak dana od poroda. Mališa je isključivo dojen od prvog dana, ali nije mi to ništa pomoglo, vratile se i ovulacija i menstruacija redovne kao i prije poroda. Po bolovima sam skužila da pilule nisu napravile svoj posao pa sam čekala da prođe dovoljno dana da napravim test. Nije baš neka romantika.

  2. #2102
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Sretno i školsku trudnoću ti želim!Možda se i ja pridružim temi, haha

  3. #2103

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Riri, zelim ti skolsku trudnocu, bez i najmanjeg problema! mislim da si ju zasluzila.

  4. #2104
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno i školsku trudnoću ti želim!Možda se i ja pridružim temi, haha
    Hvala!

    Dođi nam ako se potvrdi i kod tebe

  5. #2105
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, zelim ti skolsku trudnocu, bez i najmanjeg problema! mislim da si ju zasluzila.
    Hvala
    Ma i ja sam rekla, samo da ne bude komplikacija kao sa L., sve drugo ću lako odraditi.

  6. #2106
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Nemam što raditi na ovoj temi pa je otvorim svake prestupne, e jesam nabola ko prstom u oko!
    Riri pa čestitam i saučestitam Koliko L. ima?

  7. #2107
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Dar, skoro pa si u terminu, vjerujem da će biti sve super!
    Ivana, drago mi je da si kući, miruj još malo.

    Ja ne znam kako bi objavila ono što imam pa ću samo ispaliti - vraćam se na ovu temu. Ne znam jel bi trebala staviti onoga koji plače ili onoga koji se smije ili oba.
    riri92 cestitam i da bude bezbolnija vec prosla.

  8. #2108
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala

    Ja sam dobila menstruaciju skoro pa odmah, 40ak dana od poroda. Mališa je isključivo dojen od prvog dana, ali nije mi to ništa pomoglo, vratile se i ovulacija i menstruacija redovne kao i prije poroda. Po bolovima sam skužila da pilule nisu napravile svoj posao pa sam čekala da prođe dovoljno dana da napravim test. Nije baš neka romantika.
    Čestitam!
    Sve će biti dobro... Inače, iz iskustva - dvoje male djece u kratko vrijeme ima svojih nedostataka (umor, nespavanje, dvoje u pelenama istovremeno), ali i veeeelike prednosti - riješiš se svega toga gotovo istovremeno.
    I danas smatram da smo mm i ja napravili dobar posao kad smo se svjesno odlučili na drugo dijete odmah nakon prvog (vidi u potpisu - dvojica za redom, razlika je 14 mjeseci). Bilo mi je gadno odraditi dva porodiljna u komadu, jer sam imala osjećaj da mi je mozak ispran, ali nakon relativno kratkog vremena pokazale su se dobre strane ove odluke, kojih ima neusporedivo više nego loših.

    Sretno!

  9. #2109
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, sve se moze kad se hoce. Drzim fige da trudnoca bude skolska i bez ikakvih problema!

  10. #2110
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala cure

    Argente sramota me i reći hahaha 4 mjeseca napunio nekidan.

    Peterlin, lijepo je čuti iskustvo iz prve ruke. Sjetit ću se ovoga da je više dobrih strana nego loših.
    Mi smo i htjeli manju razliku, do 2 godine otprilike.. Ali ne ovako malu razliku haha. Sad se navikavam pomalo na činjenicu nakon početne frustracije.

  11. #2111

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Riri biti ce ti tesko, ali ce ti djeca skoro biti ko blizanci. Meni se to svidja

  12. #2112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Koja frendica ima istu tu razliku i sad veliki su si super
    Poslije njih ima još i curku deset godina mlađu,e to je tek veselje

  13. #2113

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ajme Riri, cestitam ti hahahaha. Ulazim u temu da vidim sta ima i vidim tvoje objave, mislila sam da sam greskom scrollala prije par mjeseci kad si bila trudna sa L. Trebalo mi je da skuzim hahahahahaha. Bit ce to lijepo za njih dvoje...generacija!
    Kako je muz reagirao? Da mi je mome vidjeti facu ahhahahaa.
    Munkica, da, nas dvije smo ublizu i ja nista nisam kupila...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  14. #2114
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Character
    Hvala na čestitkama. Ma bio je muž od početka skupa sa mnom u drami jel trudnoća ili nije pa mu nije bio neki šok. Sretan je. Meni je to malo teško palo kad smo saznali pa mi je značila njegova podrška puuno. Pita me jučer kad se smijemo početi veseliti.

    Nego znate o čemu ja razmišljam.. Prošle godine se vratimo iz Turske, ja trudna. Sad smo se vratili iz Bugarske, ja trudna. Kako ću to reći ljudima hahahaha ispast ćemo luđaci koji se ne znaju maknuti od kuće bez da se vrate sa novim djetetom.

  15. #2115
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Riri, čestitam!

  16. #2116

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Character [emoji38]
    Hvala na čestitkama. Ma bio je muž od početka skupa sa mnom u drami jel trudnoća ili nije pa mu nije bio neki šok. Sretan je. Meni je to malo teško palo kad smo saznali pa mi je značila njegova podrška puuno. Pita me jučer kad se smijemo početi veseliti.

    Nego znate o čemu ja razmišljam.. Prošle godine se vratimo iz Turske, ja trudna. Sad smo se vratili iz Bugarske, ja trudna. Kako ću to reći ljudima hahahaha ispast ćemo luđaci koji se ne znaju maknuti od kuće bez da se vrate sa novim djetetom. [emoji38]
    Riri, meni je divno da imate takav odnos uz malu bebu meni sad vec smeta sto su nam odnosi 1x do 2x mjesecno, al nekako mi nije to to, ja se ne mogu opustiti. Dogodilo se za 2 ili 3 godine ili sada, isto je. Samnom u razred su isle 2 curice, isto tako, neplanirana trudnoca 2mj nakon poroda. Njih dvije su nerazdvojne, ko blizanke, mislim da je to za oboje dijece velika prednost...samo da bude laksa trudnoca nego sa L da se njemu mozes posvetiti uz ovu trudnocu...
    A "selo", "selo" ce svakako pricati...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  17. #2117
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jooooj nije me bilo neko vrijeme pa kad dodem imam sto vidit hahahaha Riri, cestitaaam ti!!! Bit ce to sve super vidit ces. Ja sam osobno 15 mjeseci starija sestra i cijeli zivot je uz mene. To je predivno. Uzivaj sad!

  18. #2118
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    E da, tko se sjeca nase Bubamare, samo da vam javim da vas svih pozdravlja.

  19. #2119

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Riri cestitam
    Mi danas bili na pregledu, samo uzv, bebac super ima 2960grama, sve uredno, vaginalno me nije gledala, rekla je da sam sada u terminu pa da ne cacka previse kada krene-krene

  20. #2120
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Dar, super da je sve ok. Sad se mozes opustiti pa kad krene krene. Moj je velik, u utorak ga procijenili na 3300-3400gr, to je bilo na tocno 36tt. Stalno mi govore da pazim na prehranu i dijabeticku dijetu a ja nisam dobila nista na tezini vec dva mjeseca, na +9 sam. A kako su mi svi bili veliki jasno da se radi o genetici.
    Riri, mora netko ostati na temi da doceka nove trudnice kad se ova ekipa rascisti s liste
    Moram ponovo torbu spremiti, a cekam utorak da popeglam spavacice...

  21. #2121

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Cure, planiram uzeti Ikeinu bijelu kadicu, na slici ima i onu zelenu gumu kao protukliznu ali i slika bez. Na drugom forumu sam čitala isti upit jedne mame jer je mislila danje guma sastavni dio kadice ali je dobila bez. E sada, zna li itko sifru tog zelenog dijela, ne mogu ga naci?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  22. #2122
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Character, u Ikeu sam vidjela samo kadice s gumom. Tj. nisam nigdje vidjela bez. 50kn, Lättsam se zove. Tu smo i mj htjeli, definitivno najisplativija ali na kraju je pupak ispao dosta rano pa smo na horuk uzeli u Babycentru. Kaj se tice kade ja sam bila uvjerena da mora imati onaj umetak za novorodence, sad vidim da ne mora. Cisto savjet svima koji tek kupujete. Jer to malo kolko je beba u vodi ju pridrzite i opce nema neke potrebe bebu "odlagati".
    Ne znam bas kolko sam se sad kvalitetno izjasnila al nadam se da ste me skuzile

    Dar, super za kilazu! Malac ti sad ima vise nego kaj sam ja imala 9 dana nakon sto me mama prenjela hahaha.

    Ivana, mozda kad rodis se iznenadis kolko su fulali u procjeni. Ma joj kolko su dosadni s tim secerom...

  23. #2123

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    E odlično, porucila sam ju... ma meni je to sasvim ok kadica...ne treba nikakav dodatak, neka tata drzi, ja cu polijevati hahah.
    Sa kolicima nikako na zelenu granu. U splitu rezerviram jedna jer mogu kdraditi povrat pdv-a i to mi je najbliža opcija, suoer sve, u skladištu su. Dodem doma i trazim tu kombinaciju, nema na netu. Zovem da odu do skladista da provjere, konstrukcija ima smeđu kozu, sportsko sjedalo i kosara sivu rucku...nigdje veze, a mogla sam bezveze doci po njih. Cybex balios s, nemaju. Jane kendo nemaju. Budzet mi je 6500 KN max...vise ne dam za 3 u 1.
    Luda sam...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  24. #2124
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Character, ja imam tu kadicu i sve je iz jednog dijela, neam protuklinog umetka, one zelene crte na dnu su integrirane u dno kade.
    Sto ne mogu u babycentru u st povuci iz neke druge poslovnice kolica kakva zelis ako oni nemaju na stanju? Probaj zamoliti. Koja su ti prvi izbor?
    Mi smo jucer oprali navlake od kolica i autosjedalice. Bas su mi lijepa

  25. #2125

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Rekli su mi da ne mogu, al mislim da je to vise do volje trgovca bilo...
    Htjela sam mutsy nio, balios s ili jane kendo. Uz žutu srijedu -15% i povrat poreza -20% zaista ok prođem..
    Hvala na savjetu za kadicu porucena je. Prijateljice su mi govorile za aqua scale, space shuttle od kadice.. Pitam ja svoju mamu, sta si ti radila sa kadicom u kojoj si mene kupala nakon? Kaze, sluzila mi je za veš, a bratova za kolinje hahahahah.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  26. #2126
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Naravno da služi kasnije za veš

  27. #2127
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Character, eto ako kupis aquascale znat ces za par godina tocno kolko je pajcek tezak
    Mi smo pikirali isto Balios S. Htjeli nesto za sve terene. Na kraju uzeli Bebetto Holland i Cybexovo jaje. Za sad vozili samo po kvartu po betonu, ali idu ko po putru!

  28. #2128
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Vezano za kadicu, ja sam je minimalno koristila s trecom, najcesce sam je prala jednostavno u umivaoniku, pogotovo na pocetku. Stavrno nema smisla kupovati neke space shuttlove, ova ikeina je sasvim ok.
    Character, super ti je izbor kolica. Probaj zamoliti da ti ih dobave, stvarno bi trebali toliko izici u susret.

  29. #2129
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Gledam u babycentru ponudu, bas je slab izbor trenutno....

  30. #2130

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Gledam u babycentru ponudu, bas je slab izbor trenutno....
    Da. I ja sam isla, nemaš sta izabrati bukvalno. Vade se na koronu i probleme sa dobavljacima, a mene malo panika pere, ne znam jel kasnim da cekam jos jednu zutu srijedu? To je pocetak 9.mj? Ja sam rekla mužu, ako krenem radati, ti trci u split i uzmi bilo šta hahaha

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  31. #2131
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Character, nije ti kasno, kolica nisu nesto sto ti treba prvih dana, jedino autosjedalica.

  32. #2132
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jesi gledala ovdje
    https://www.shop.all4kids.com.hr/pon...ca-3u1/page/3/
    Oni su zastupnici za Jane, ima i nekih modela na akciji.

  33. #2133

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Meni se svidjaju recaro da kupujem nova: https://www.hepikids.hr/proizvod/rec...fe-privia-evo/
    Uzela bih zuta. Ali mi je prerano sad kupovat i mislim da cu uzet neka s njuskala. Neda mi se davati 5 tisuca kuna za nesto sto cu koristit 1 godinu max. Preracionalna sam za to i ima ih rabljenih koja izgledaju kao nova. Maclaren su mi vrh za kasnije i u spremistu su spremna.
    Kadicu imamo ogromnu iz bubamare. Kupali smo malog u njoj od prvog dana i jos mu je dovoljno velika.

  34. #2134
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Drage cure,
    postavila sam pitanje na drugoj temi, no vidim da je ovdje življe pa možda prije dobijem odgovor. Termin mi je za točno 2 tjedna. Zanima me kakva su vam iskustva s rodilištima u doba epidemije? Imaju li praksu skraćivati rodiljama boravak ondje ako je sve ok? Malo me muči kao će moja djeca bez mene 3 dana, bez ikakvih posjeta. Dečko ima 5 godina i znam da će on biti ok, ali od moje curice prvi ću se put odvojiti...

  35. #2135
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    I da, idem roditi u Petrovu bolnicu u Zagrebu pa ako tko zna kako je tamo, bila bih jako zahvalna.

  36. #2136
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Za Petrovu nazalost ne znam, za Vinogradsku ovako: boravak nije skracen. Ako se porod desi do 9ujutro onda taj dan racunaju kao prvi, inace je dan poroda "nulti". Posjete i pratnja nisu dozvoljeni, ali moze netko na vratima rodilista dati stvari za rodilju sestri, i isto tako rodilja po sestri moze poslati stvari (npr. meni je muz nosio sesirice za dojenje, a ja sestru zamolila da mu da vrecicu s robom rucnikom i spavacicom zmazanom)
    U sobama se mora imati maska, takoder i na porodu. Koliko ce te netko opominjati i forsati na nosenje ovisi naravno od osobe do osobe medicinskog osoblja. Dva puta dnevno se mjeri temp svima onako u prolazu kroz sobu.
    Eto sto se tice same epidemije info.
    Ali Mila majka, ja bi na tvom mjestu sibnula jedan mail u Petrovu. Ne mozes nista izgubiti, a mozda dobijes neke konkretne info.

  37. #2137
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala na čestitkama!

    Pozdrav Bubamari

    Moje iskustvo iz rodilišta ne znači baš puno s obzirom na to da je druga država, ali evo slično kao i kod Jagodice. Posjeta nema, maske se nose i na porodu.. Ali imala sam pratnju.Ja bih isto savjetovala slanje maila konkretnom rodilištu.

    Ja imam taj umetak za kadicu, ali nikad ga nisam koristila. Ionako ga ne bih puštala u vodu bez držanja pa mi je to najbezveznija kupljena stvar za bebu haha.

  38. #2138
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    U Merkuru trudnice ne nose maske, ni u sobama ni u rađaoni, samo ako se izlazi izvan odjela. Osoblje svo nosi. Upravo procitala na forum.hr da bi od sutra trebali pustiti pratnju tamo. Nadam se da je istina.

  39. #2139

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Riri! Čestitam!! Vjerujem da ce biti i prekrasno i tesko, ali njima ce biti divno. Meni je mlada sestra (17mj) nesto neprocijenjivo. Neka samo trudnoca bude dosadna pa da mozes s Lazarom uzivati do dijeljenja mame. On ce biti premali da skuzi, jednostavno ce mu seka/brat biti nesto prirodno.

    U Rijeci moze pratnja i ne nose se maskice. Zasad.. Kako ide Dar, Ivana?

    Jagodice, bas si inspiracija, uvijek tako vesela! Sad kad krene i beba u osmijehe! Kako ide dojenje?

    Character, idu pripreme? Ja sam kolica i as narucivala, cekala preko dva mjeseca. Doduse, narucivala sam iz Njemacke jer sam zapela. Cybex Mios sam uzela, divna su, superlagana, klize (po stanu ) sklapaju se s jednom rukom. Za Balios sam cula isto pohvale. Mozda ih ima rabljenih? Jesi pocela s masazama. Ja se nikako natjerati. Evo, danas cu.

  40. #2140

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Riri! Čestitam!! Vjerujem da ce biti i prekrasno i tesko, ali njima ce biti divno. Meni je mlada sestra (17mj) nesto neprocijenjivo. Neka samo trudnoca bude dosadna pa da mozes s Lazarom uzivati do dijeljenja mame. On ce biti premali da skuzi, jednostavno ce mu seka/brat biti nesto prirodno.

    U Rijeci moze pratnja i ne nose se maskice. Zasad.. Kako ide Dar, Ivana?

    Jagodice, bas si inspiracija, uvijek tako vesela! Sad kad krene i beba u osmijehe! Kako ide dojenje?

    Character, idu pripreme? Ja sam kolica i as narucivala, cekala preko dva mjeseca. Doduse, narucivala sam iz Njemacke jer sam zapela. Cybex Mios sam uzela, divna su, superlagana, klize (po stanu ) sklapaju se s jednom rukom. Za Balios sam cula isto pohvale. Mozda ih ima rabljenih? Jesi pocela s masazama. Ja se nikako natjerati. Evo, danas cu.
    Hula.hop danas cu hahaha. Vecina trudnica mi je rekla da je nemoguce to odraditi sam, ja sam se pokusala dohvatiti, uspjela sam. Dakle mogu bez ikakvih problema, sad se samo jos natjerati. Danas sam 32+0, a preporucuje se od 32 pa eto.
    Frendica mi je rekla da je ona radila diplomski na medicinskom f.na temu epizotomije i kako je izbjeci, objasnila mi je da postoji puuuno strucnih radova na temu masaze medice i da je njeno djelovanje znanstveno dokazano. Nije bitno koje je ulje vec sami pokreti. Dakle u rastezanju je bit. Ja sam uzela u Dm-u kokosovo obicno bio ulje, ne daje mi se novac za weledu ili neka slicna ulja, bitno je da je masno.
    Budem pogledala i Mios...ne bih polovna jer planiram jos djece pa bolje neka idu nova iako nista nije garancija za dugotrajnost.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  41. #2141

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ajme predivan je ovaj Mios. Gdje ga u hr ima kupiti? Koliko je tebe izaslo?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  42. #2142

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Mi se jos mucimo sa laznim kontrakcijama, nisu pravilne, ali osine svako-toliko i bole. Koza oko pupka mi je popucala skroz jucer, malac je toliko gurao. U cekanju smo jos :/

  43. #2143
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Jagodicabobica, Riri92, ivana s, hvala vam na odgovorima o rodilištu! Bila sam danas u Petrovoj, ali nije mi ni jedna sestra djelovala dovoljno susretljivo da postavljam pitanja. Ali u četvrtak ću ponovno ići tamo i svakako ću pitati.

  44. #2144

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj dar prvotno napisa Vidi poruku
    Mi se jos mucimo sa laznim kontrakcijama, nisu pravilne, ali osine svako-toliko i bole. Koza oko pupka mi je popucala skroz jucer, malac je toliko gurao. U cekanju smo jos :/
    Dar, dobila si strije od bebinih udaraca???
    I ovaj moj strasno udara al mi smo teh 32 tt

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  45. #2145
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajme hula hop pa bas je lijepo procitati tak lijepe rijeci!
    Dojenje je u biti super! Krenulo tek kad smo doma dosli, u rodilistu se i isplakala (a taman si me pohvalila da sam vedra hahaha) muz kupio i (kršitelj koda) i flasicu, bas je bilo malo tesko psihicki dok nije krenula opskrba. Ali ja sam se zainatila. Reko je**mu sve moguce tekstove sam procitala, svu teoriju znam, ne dam da me porazi ta kutija adaptiranog mlijeka! I stvarno do sad imam tu srecu da nemam nikakvih problema, niti bolova niti nista. Prvih par dana treba bradavicama da dodu sebi od soka da ih neko stalno cucla ali stvarno kak se zene znaju namuciti, meni nakon prvotnog deprimiranja sad sve savrseno!
    E da, jedino sto jos dojim na sesirice.
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 04.08.2020. at 19:36

  46. #2146

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Pa jel bas svaki podoj ili tu i tamo i bez sesirica. Tehnika je drugacija, ovo je kao da duda. Ja sam svom kako koji podoj, ako bi me jako boljelo onda sam ubacila sesiric i nakon nekog vremena me prestalo boljeti i vise ih nismo koristili.

  47. #2147
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Nemam ja sesirice radi boli ili ostecenja nego zbog malih i ravnih bradavica. Sad je to vec nadoslo ali sad on mora prihvatiti bez sesirica i to je sad proces odvikavanja. Ponudim mu svako tolko, nekad uzme na par sekundi pa krene negodovati, nekad fino prihvati. Ne forsam ga jer ga ne zelim dovoditi u stanje da place pred sisom. Kaj se tice hvata, nemamo problem. Bradavicu je tih par puta kad je prihvatio, uhvatio kak spada. A i na sesiric se postavi isto kak se treba i na cicu. Na bocicu ne znam kak se bebe namjeste pa ne mogu usporediti.
    Ma laganini, necu si nabijati stres oko toga jer onda tek nece upaliti. Vjerujem da cemo se rjesiti posrednika, nadam se uskoro.

  48. #2148
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hulahop, hvala!

    Character, svaka čast da se možeš dohvatiti haha, fleksibilnost!

    Kod mene beta dobro raste, 104, 196 i 399. Sad čekam pregled idući tjedan.

  49. #2149
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Jagodice, samo tako nastavite. Polako i strpljivo

    Bravo, Riri za tebe i embrij iznenadjenja.

    Naravno, cim sam procitala o masazi medjice, odmah sam isla isprobati mogu li se uhvatiti Ide bez problema, ali mi masaza izgleda ipak nece trebati. Jucer smo bili na pregledu i beba je cvrsto odlucila da se ne okrece. Glava gore, stopala uz lice, lice okrenuto prema mojim ledjima, ruke uz lice.. Kaze doktorica da je vrlo mala sansa da ce se beba okrenuti pa me vec zapisala za carski. Eto, grah mi je opet tako pao.

    Dobivam kile nevjerojatnom brzinom i osim vage mi nitko ne vjeruje jer stvarno ne izgledam toliko ogromno. 6-7 kg u 5 tjedana. Valjda ce istom lakocom kile dolje.

    Strepila sam hoce li biti pregleda buduci da smo se vratili s godisnjeg i Hrvatsku stalno vrte po naracanstoj i zelenoj listi zbog korone, ali popunili smo sve papire i dalje nitko nije spominjao karantenu. Ionako su zabranjena druzenja pa kao da i jesmo u karanteni. Mm vodi dijete u vrtic i mora uvijek biti jedna te ista osoba koja dolazi i odlazi. Jucer sam pokusaval srediti djumbus u dvoristu pa sam pokosila travu i obrezala zivicu i sada odmaram jer nam najavljuju toplotne udare, a ovdje klimu nitko nema...

  50. #2150
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahaha Munkice, sviđa mi se ovaj naziv embrij iznenađenja.
    Koji si tjedan sad? Navijat ćemo ipak da se ostvari ta mala šansa za okret.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •