Stranica 49 od 49 PrviPrvi ... 39474849
Pokazuje rezultate 2,401 do 2,406 od 2406

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016

Početno

Character, ima li naznaka da porod krece?

Riri? Kako vama ide?

Mene svaku vecer ubiju kontrakcije, a ni prehlada nikako da prodje. U odnosu na prvu trudnocu sad se jedva krecem. Bas se osjecam nesuper i jedva cekam svoje tijelo natrag.
    Sutra covid test, a prekosutra stize cura Cini se da se ipak strpila skoro do termina.

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Kad smo kod petka, ja jedva cekam petak. Puno je lakse kad je muz s nama, ovako mi se dan cini kao vjecnost dojenja i presvlacenja, a kad on dode s posla i padne noc me lagano hvata grc od straha da ce biti neprospavana, samotna noc. Vikendi mi dodu kao godisnji.

Character, Munkice, ima li sto novo?? Kako druge bebe u trbuscicima?

Druge mame, kako ste?

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Ja sam rodila!

U 2h krenula plodna voda, sukrvica u 4h, u 8 i 30 ctg pokazuje trudove, mene boli ali kao menstrualni bolovi leđa ne trudovi. Pregled oko 10h...oskudna plodna voda, otvorena 5-6 prstiju. Smjestaju me u bolnicu. Ne oskecam trudove. U 11 i 30 na drip, 15 jedinica. Otvaram se 7 prstiju. 30 jedinica me slabo otvara...45 jedinica, jos prst. 60 jedinica porod...u 15 i 50 zauvijek se zaljubila u malo čudo koje je 100% isto tata. 52cm dug, 3100gr, na termin...ni pukla ni šivana..doktori i osoblje cudo...filmski porod.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Lijepo
    Sretno dalje

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Character, cestitam!! Jako mi je drago jer je sve proslo divno! Bravo hrabrice!

ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005

Početno

Character, divno, cestitam!!!
    Drago mi je da si imala lijepi porod i da si prosla bez sivanja, to stvarno puno znaci.
    Uzivaj s bebicom!

hula.hop, poznat mi je taj osjecaj, i ja tako zeljno iscekujem vikende. Kod nas dosla svekrva i migu reci da mi stvarno puno znaci sto skuha ako sam ja s malim ili obrnuto, mogu izaci obavit nesto nabrzaka ili oko zadace sa starijim sinom. Pogotovo sto je mm malo doma, bas mu se potrefilo da je promjenio posao prije nego sto sam rodila. Nije ni jedan dan bio doma....

Ja sam danas obavila pregled kod gina, sve je ok i mogu poceti vjezbati, bas se veselim!

Stranica 49 od 49 PrviPrvi ... 39474849

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •