Stranica 1 od 54 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno Sto nas veseli u trudnoci

    Evo nam nova tema sa svim veselim, smijesnim i sretnim djelovima trudnoce (osim bebice koja ce se roditi na kraju).

  2. #2
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Juhuuuuu! Dizem casu (cedevite valjda) za ovu pozitivnu temu na "odjelu" trudnoce!

    Trebalo bi sad i otpoceti sa nekom pricom jel...
    Nije neko veselje ali ja cu za pocetak napisati da mi je mjesanje soka i nescafea bila kobna greska nedavno! Kad je nadutost krenula od trbuha gore negdje prema prsima mislila sam da je gotovo
    Sreca dosla sam doma prije nego je nadutost krenula nalaziti put van
    Jedno od "veselja" hahaha, mene cak i razveselilo zbog nedostatka simptoma.

  3. #3
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahahahahahahahabb suosjecam totalno. Ja sva sretna budem kad.mi se nesto digne zeludac hahahahaha.

    Ja sam danas, zbog nadutosti jeli, malo pustila plina khm.... i skoro se ispovracala od smrada sama na sebe. Ovi u trudnoci ubijaju

  4. #4
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A najdraza mi je amnezija koju dobijes u t. Sve zaboravim. Vidim da ste i vi sve zaboravile pisati ovdje hahahaha

  5. #5
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ooooo super tema, obzirom da sam već bila trudna točno znam što me veseli ali i čemu se veselim

    Veseli me kad trbuh malo naraste što ga ponosno pokazuješ, a ne skrivaš i ne uvlačiš kao inače
    Trbuh je sladak jer je unutra beba a ne 2l piva

    Veseli me što ću osjetiti micanje bebe, a to je diiiivnoooo, čak i kad boli

    Veselim se što ne znam spol i uskoro ću saznati!!

    Veseli me što će nakon svake kontrole kod gin biti slanja slika sa UZV svim prijateljima i obitelji

    Ima toga još...ali sam senilna, i to me veseli :D

  6. #6
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    MonaLi koliko tt?
    Divno napisano <3

  7. #7
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Mona, ma ja jedva cekam to pokazivanje haha! Doduse oduvijek sam gradena da me ljudi ispituju dal sam trudna, pa ne znam dal ce se radi toga vidjeti prije ili kasnije.
    Ajme slika da! Ja sam si uzv slikala s mobom da si mogu pogledati di i kad ocu. Isto i sa testovima.
    A ta druga crta, kad ju napokon vidis.... Onih par blazenih sekundi prije nego panika udari

  8. #8
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    MonaLi koliko tt?
    Divno napisano <3
    Sada tek negdje 6tt, opće ne znam više kak se to računa

    Jagodice - ja sam oduvijek mršavija sa napuhanim trbuhom i užas mi je to bilo, sve dok nisam ostala trudna :D

  9. #9
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ahahaahahahahaaj znaci kod svih ISTO. Od slike uvz u mob, preko slike testa... i ona panika kad vidiš plus zapravo hahahahahaahah
    Sto sam mislila da ce biti i sto je zapravo bilo (dvije totalno suprotne stvari)

  10. #10
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Mene isto veseli trbuh koji se ne mora uvlačiti.

    Razveselio me + na testu, prvi uzv, kucanje srca, prvi simptomi.. Trenutno me veseli svako micanje bebana i svaki uzv kad ga vidim.
    Veseli me i neki novi odnos s mužem kojeg uopće ne znam opisati, znam samo da ga još više volim nego prije.

    Veseli me i to što trenutno jedem patlidžan, baš mi se jako jede u zadnje vrijeme.

  11. #11
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Monali onda smo svi tu negdje koji dan vise manje.
    Kako se drzis sa ostatkom "trudnickih krasota"

  12. #12
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Monali onda smo svi tu negdje koji dan vise manje.
    Kako se drzis sa ostatkom "trudnickih krasota"
    Ufff sve teže a tek je krenulo Iza 18h sam već gotova... jer sam na poslu i dođem doma i ne stajem. Fizički navečer ne mogu ništa, jedva dišem koliko mi teško bude. Ne mogu vjerovati da mi je tako već u 6tt, očito bi ipak trebala odmoriti koji put u danu... a za sada ništa od toga. I kad odem na bolovanje ne znam da li slati malog u vrtić ili ne. Voljela bi da smo skupa a već vidim da neću moći, on je još mali i stvarno je teško...

    Inače... i gladna sam često, i nekad mi se zavrti u glavi, trbuh me bolucka i tak... kako se ti držiš?

  13. #13
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Isto tako nekako, bez malenog. Danas sam super bila, ali isto me premorilo popodne, pa sam legla malo i ubila oko. Danas smo vidjeli srceko pa smo mirni <3

  14. #14
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Isto tako nekako, bez malenog. Danas sam super bila, ali isto me premorilo popodne, pa sam legla malo i ubila oko. Danas smo vidjeli srceko pa smo mirni <3

    Braaaaavo za srčekoooo
    Moja kontrola je idući tjedan

    E da, veseli me kupovina trudničkih krpica, prošli put sam kupila par stvari samo ali me baš veselilo Tako ću i ovaj put. i već gledam gluposti za bebicu iako sve već imam

  15. #15
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam prije koji tjedan kupovala za djecji rodjendan. Ajme preslatkih stvari sto sam vidjela za bebice. Jedva cekam poceti kupovati to

  16. #16
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja se jedva suzdrzavam da ne krenem kupovati nesto.
    A sebi sam danas sve tajice oprala jer kad se najedem bome mi treba trudnicka roba haha! Sreca ja sve nekako siroko i komotno nosim ali nek su tajice spremen

  17. #17
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahahahahhahahah ja sam se sve nadala da cu kasnije poceti s komotnom robom ali i meni treba. Sutra u lida je neka akcija sve se mislim jedne uzeti hahahaha

  18. #18
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahahahhahahah ja sam se sve nadala da cu kasnije poceti s komotnom robom ali i meni treba. Sutra u lida je neka akcija sve se mislim jedne uzeti hahahaha
    Ja sam tek u 6tt i već me steže guma na pidžami, jel to od hrane ili?
    Sutra vadim iz ormara trudničke hlace i tajice, nebum se mucila...

  19. #19
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Razveselio me shopping u Lidlu jutros. Iako sam tek 16tt ima nas - moji mali ljudi rastu i zapravo vec dva mj sam u trudnickoj robi.

  20. #20
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Meni nije baš tako rano trebala trudnička odjeća, ali i kad je trebala imala sam osjećaj da je prerano.

    I isto me veseli šoping, naravno.

  21. #21
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Da mi nije bed nosila bi i ja vec trudnicku robu. Djeluje mi puno udobnija od ove. Ali u tajcama sam i sirokim majcama

  22. #22
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ma cure kupujte si samo ako vam je udobnije, da sam se drzala nekih drustvenih normi jos sad pola ljudi ne bi znalo da sam trudna.
    A bas sam pikirala onu haljinu trudnicku u Lidlu haha, ali ja za sad nemam potrebe, tajice su mi cist oke.

    Romika, blizanci?

    Mene veseli da kad se najedem u zadnje busa iskociiii

  23. #23
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma cure kupujte si samo ako vam je udobnije, da sam se drzala nekih drustvenih normi jos sad pola ljudi ne bi znalo da sam trudna.
    A bas sam pikirala onu haljinu trudnicku u Lidlu haha, ali ja za sad nemam potrebe, tajice su mi cist oke.

    Romika, blizanci?

    Mene veseli da kad se najedem u zadnje busa iskociiii
    Da, twinsici
    danas sam opet poharala frendicu dizajnericu - top haljine sam si odabrala, bas sam happy i sik

  24. #24
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Moji simptomi su opako krenuli, muka mi je cijeli dan, ne ide mi na povraćanje ali mi je teško što god da pojedem i ni kava mi ne paše Tek sam 6+0

  25. #25
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica jesi ti jos slobodna od simptoma?

  26. #26
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Jagodica jesi ti jos slobodna od simptoma?
    Jesam! Osim kaj se po noci dizem jednom pisati uredno. I trbuh poceo skakati kad se najedem, i imam PRIST nasred face. Dakle ne prist nego PRIST! Ali mucnine i ti neki klasicni ne. Bas sam bez simptoma.

  27. #27
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mona li i ja sam imala neku epizodu od petka do pon proslog mucnine i povracanja na isto 6 tt. Prezivi. Meni je sad samo povremeno mucnina. Ali blago, prezivljivo. Od tog ponedjeljka

  28. #28
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mislim da cu i ja ko i ti. Onaj vikend je bilo nesto, al sad se vise ne dam. Ajde, ja se dizem pisati baren 2 puta, i jedan od tih moram nesto pojesti. Imate li ideje za nesto manje kaloricno

  29. #29
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da cu i ja ko i ti. Onaj vikend je bilo nesto, al sad se vise ne dam. Ajde, ja se dizem pisati baren 2 puta, i jedan od tih moram nesto pojesti. Imate li ideje za nesto manje kaloricno
    I ja sam jako gladna ako se probudim po noci Ali za sad još nisam jela...
    Mene su u prošloj trudnoći mučnine držale do 11.tt, horor je to bio. Evo i sada još uvijek me drže... čini se da neće tako lako nestati...

  30. #30
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja cim pojedem smanjim mučnine. Ja cu biti ogromna i bez bebe unutra hahaba al necu se morat ustrucavati opustenog trbuha napokon

  31. #31
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    I naše srčeko kuca

    Trenutno me veseli odlazak na bolovanje i odmaranje

  32. #32
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo MonaLi, čestitam!

  33. #33
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Toooo mona li ♡

  34. #34
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Monaaa, cestitam! I po stoti put ako treba!

    Apropo bolovanja, mene je eto razveselilo sto mom voditelju nije bilo bitno ni zasto idem na bolovanje ni koliko dugo ni koliko sam trudna. Samo mi je pozelio srecu, i rekao u sali da ce se "morati snaci". Bas se covjeku culo u glasu da mu ne drago (recimo to tako) i da ga ni malo ne smeta. Sretni smo mi koje nisu izgnjavili i nabili osjecaj krivnje!

    Cure ja ne znam kako vama, ali ja sam danas 10+3 i bas mo se vidi razlika u trbuhu. Pogotovo kad se najedem! Nije to sad ono za trudnicku robu i da drugi primjete, ali bas se zaokruzilo! Onako od tamo di je prije bil spekec se fino zaokruzilo skroz dole nisko oko maternice recimo. To me tolko veseli da ne mogu opisati!
    20.12. je sljedeci pregled i jedva cekam!

  35. #35
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Baš se veselim svim vašim pregledima kao da su moji!

    Što se trbuha tiče, ja sam odavno već nilski konj. Nego, znate što mene baš jako veseli?
    To što sam baš zbog trudnoće upoznala neke od vas i izvan foruma. Sinoć sam razmišljala o tome i sjetila se da to moram ovdje obavezno napisati. Kako je život to divno posložio, da od nekoga s kim brojiš dane menstrualnog ciklusa, dobiješ nekoga tko te može i nasmijati i shvatiti i utješiti i bilo što drugo. Samo mogu staviti jedno veliko

    Dobro, sad dosta moje cmoljavosti.
    Evo još jedna stvar koja me veseli. S obzirom na to da ležim u bolnici već mjesec dana, a morat ću još dugo, razmišljala sam kako ću iskoristiti to vrijeme na nešto pametno. Ne da mi se čitati, tj. nisam baš visoke koncentracije pa stalno moram vraćati koji stranicu unazad. Ne da mi se ništa ni gledati jer sam sve pogledala hahaha. Ništa posebno ne mogu sa rukama jer ležim samo na lijevom boku pa je nezgodno. I.. skinem si na mobitel Duolingo. Učim TURSKI. Prešla sam prvi level, jeej.

  36. #36
    Dilek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Malmo
    Postovi
    140

    Početno

    Riri92, pa kud turski? :D Moj muz je iz Turske. Od svega tamo jezik mi je najmanje drag. Haha.
    Najvise me veseli bebino skakutanje u trbuhu i nadolazeci porodiljni dopust.

  37. #37
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Dilek prvotno napisa Vidi poruku
    Riri92, pa kud turski? :D Moj muz je iz Turske. Od svega tamo jezik mi je najmanje drag. Haha.
    Skroz slučajno zapravo.

    Ja volim i Tursku i turski, a i beban nam je začet tamo hahaha

  38. #38
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ajme riri evo sam malo suzila (za promjenu). I bas je tako.... kako lijepo ♡

    A da se nadovezem i na Tursku. Mislim da ti je sudjena hahahah i bas zapravo na super nacin trosis vrijeme.

    Ja se najvise veselim osjetiti tu bebu. I onda vrijeme moze stati hahahaha.
    Ja sam sutra 9tt. I bome sam se dosta zaokruzila. Jedino sto Mogu jesti s gustom su ugljikohidrati tako da cemo ja i beba u 1.mj poceti ici na treninge inace ce biti i opasno.
    A i veselim se svim tecajevima o porodu tu kod nas. Taman su krenuli kod frendice mi.

  39. #39
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Hvala curke

    Ja sam tek u 8.tjednu i trbuh mi je već baš trudnički
    Baš mi je nekako teško a tek sam na početku, iako veselim se 2. tromjesečju jer tada postaje ipak lakše, sve ove male mukice i to... I baš se brzo umaram

    Stalno sam gladna, a nista mi se ne jede, sve mi je nekako fuj. Joj nadam se da će to proći, volim inače fino papati

  40. #40
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    MonaLi kao da ja pisem sve... hahahahaahhahah

  41. #41
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    MonaLi kao da ja pisem sve... hahahahaahhahah
    hahaha proći će te muke, nadam se što prije

    E jučer je moj doktor bio na TV i pričao je o tome kako se spol djeteta možda može znati već u 7-8tt, mislim sve je to ono... ne sigurno jel... ali kao po otkucajima srca. meni je to i na kontroli rekao, kao sporiji otkucaji, možda je curica haha Iako na internetu čitam da je obrnuto Baš me zanima da li je pogodio u 7tt već

  42. #42
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja jedva cekam Petak i pregled!! Pa da onda dalje sretno nastavim ususret Bozicu!
    Bit cu 11+2, ko zna mozda i meni spomene nesto oko spola!

    Ja sam se pocela umarati malo i skuzila sam kad setam s pesekom dulje od pola sata pocne me kicma boliti. Zapravo kriza dole nisko. Sve me to veseli jer mi nedostaje kronicno svih znakova trudnoce.
    Danas sam obukla traperice nakon dosta vremena (ugl sam u taijcama i trenirci) i bome su uske u trbuhu hahaha.

    Kako podnosite ove juzine? Ja za sad oke, ali ja sam doma pa valjda i do toga...

    Veselim se svim nasim pregledima i novostima!! :D

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    hahaha proći će te muke, nadam se što prije

    E jučer je moj doktor bio na TV i pričao je o tome kako se spol djeteta možda može znati već u 7-8tt, mislim sve je to ono... ne sigurno jel... ali kao po otkucajima srca. meni je to i na kontroli rekao, kao sporiji otkucaji, možda je curica haha Iako na internetu čitam da je obrnuto Baš me zanima da li je pogodio u 7tt već
    Je,je tako su meni rekli u 12tt da je dečko po otkucajima srca a kad ono curka sa muškim srcem

  44. #44
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Sanrio prvotno napisa Vidi poruku
    Je,je tako su meni rekli u 12tt da je dečko po otkucajima srca a kad ono curka sa muškim srcem
    Daaa? hahaha a jel znaš jesu otkucaji bili brži ili sporiji?


    Jagodica - ja sam si jučer kupila u HM-u trudničke traperice već, i preeeeuuudobne su

  45. #45
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bome morat cu i ja jedne kupiti jer svoje u kojima sam imala lufta jedva kopcam.
    Ali oke vaga pokazuje isto ko i pocetka, tako da samo nek raste busa.

    Curka sa muskim srcem ha? Hahaha odlicno!

  46. #46
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Šteta sto nisam citala ovo prije pregleda danas. Odmah bi ga pitala hahaaha. Ovako ne znam procjeniti ja.
    A ja na pregledima kao da nijr to moja beba. Jedva cekam osjetiti ju da i to rjesimo gahaha.

    Dajte koja je cijena tih trudnickih. Ja sam se udebljala ko prase. I evo sad gladna i sad se dizem iz kreveta jesti,

  47. #47
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Dakle!!
    Frendica mi posudila onaj doppler, i danas sam s njim cula srceko! Mislim cula sam ga vec na pregledu kratko, ali prije mjesec dana. Koja sreca ljudi moji :D
    Jos ne vjerujem da mi se to sve dogada!

    Btw, skroz je nisko dole jos, ispod linije gacica (gaca? donjeg vesa? Kak god da napisem ne zvuci dobro haha)

  48. #48
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A vec se cuje???? Mi to nemamo. Mozda na srecu jer bi se ja stalno slušala. I da da. Mislim da je tek kasnije m, nakon 12 tt vise od toga

  49. #49
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pa evo meni rekla frendica da cula tek oko 14tt i da se ne splasim ako ne cujem. Ja sa sam 11+3 cula. Ali to tocno u milimetar moras pogoditi, cim malo pomaknes vec se ne cuje. Imala sam valjda srece, i jako sam sretna zbog toga!

  50. #50
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Kad vec pregled cekas sto godina barem si to docekala ranije

Stranica 1 od 54 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •