Stranica 38 od 54 PrviPrvi ... 28363738394048 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,851 do 1,900 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

  1. #1851
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Ja sam ljuta bas na cijelu ovu situaciju sa pandemijom. Jutros poljubila vrata ambulante kad sam nosila urin jer se bez maske ne smije unutra! Srecom sam imala jednu u torbi, ali sam bijesna! Koliko tona tih maski stiglo iz Kine a di su?! Tko ih dijeli? Nitko, jer nesto poklonjeno sad netko treba dobro unovcit i spremit u dzep! Glavno da se granice za izbore otvaraju a ja cu bez posjeta u bolnicu i u radaonu sa maskom! Ako postoje pravila, neka su za svih ista!

  2. #1852

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, sutra mi je pregled kod privatnika mog jer na klinici ne pregledaju ako nije hitno. Kao sto ekoh mislim da ce samo UZ sa dopplerom raditi ali mozda i pregleda....

  3. #1853
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Dobra ideja za odmor hahaahhaa nemojte se cudii ako i napravim tako hahaha

    Ja jos nista ne znam. Sutra ctg, pregled i uvz. Natacem se tekucinom. Malena je aktivna. Ja cistim ko luda da barem, ako vec idem roditi da se otvorim malo. Imam upalu misica hahaahahahahaa.
    Slobodno ti jagodica baci djir hahaahahaah.

    Al dobro sam, vjerujem gin, prihvatila. Zao mi je naravno, i dodju pitanja... al dosla bi ovako i onako. Bris stigao, i dobar nalaz.

  4. #1854

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Justme, nisam rekla da je vama kao vama lakse, svakoga boli, bez obzira gdje se nalazio, ali u BiH je kud i kamo stanje gore nego u RH. Belgiju necemo ni spominjati.
    Vamo je misaona imenica prisustvo oca i bez korone, placas tecaj 400 KN bolnici, a vec ti se sa place svakako uzima za zdravstveno, samo da otac moze prisustvovati, a i to cesto nije garancija. Soc.ginekolozi??? To ti je samo zadnji mjesec jer se ne zelis igrati za uzv-om od prije krista i gelom koji razrijeduju sa vodom da im dulje traje jer ga nema dovoljno. Anomaly te salju u svoje privatne ordinacije jer se ne vidi nista na uzv-u po bolnicama i domovima zdravlja. Ja sam svaki pregled platila do sada, ne iz hira. Mi na odjelu imamo redukciju tople vode u bolnici. Govorim o vecem gradu. Vide bude 1h u 24h, ako si rodio nakon tog 1h u danu kad je ima, cekaj novu sutra. Obicno se kupas hladnom vodom. Doktori i babica ti muza ispred cekaju da pokazu dijete kroz staklo i izadu ocekujuci mito...mogla bih u nedogled. Imate pravo na epidural, u nas nema mogucnosti ta epidural. Plan poroda???? Nitko te nista ne pita, rezu te kad zele, drip ti daji kad zele. Mi nemamo pravo birati ni polozaj ni nacin. Nije da necu pokusati, ali ovo je realno nase stanje...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od character : 01.07.2020. at 14:37

  5. #1855

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Zaista, izvinite ako se netko nasao uvrijedenim ili je osjetio da uspoređujem "tezine" poroda ili trudnoca..dajte molim vas, kakva bi ja to zena bila. Samo sam rekla da bar imate srecu kakvu takvu pa imate bar neke udruge, prica se bar po drustvenim mrezama, dijele se objave. U nas 0 bodova. 0 udruga. Sramota.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  6. #1856
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Kaj se tice takvih poroda kakve opisujes, nazalost ima i previse takvih prica koje su izasle na vidjelo u sklopu kampanje "Prekinimo sutnju"
    Kuzim ja kaj ti oces reci, kod nas se o tome prica kao o problemu. Al jbg nije Hr dobila udrugu na nagradnoj igri. Nadam se da ce i kod vas nesto pokrenuti. Ili bolje receno netko jer udruge su nista drugo do ljudi koji ju pokrecu.
    Ne bih dalje ulazila u temu uvjeta i toga kako se radi.

    JustMe, svekrva je na prvom katu, brijem da je to 10 stepenica. Odem bar jednom dnevno do nje

  7. #1857

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, ti si krenula sa stepenicama hahahah. Ja svaki dan pjehe idem na drugi sprat i dolje po nekoliko puta. Svaki drugi dan setam do mame koja je udaljena oko 5km pa samim tim predjem 10km dok odem i vratim se ali eto ne otvaram se. Dans i sutra cu da ribam-nema vise prijevremenog (ako budem imala snage jer sam pospana). Ba gledam d ahodam ali ne znaci to nista jer eto i sa kcerkom sam hodala od pocetka do kraja, pjeske se u trudnovima uzbrdo isla poroditi ali otvaranje...nikakvo. Mada jesam noc pred termin u zgradi isla pjehe do osmog sprat i nazad nekoliko puta i nakon ponoci sam dobila kontrakcije. Razmisljam da si kupim loptu da se malo valjam naredni tjedan no vidjet cu sutra sa doktorom.

  8. #1858
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Character ne znam na sto se.tocno nadovezujes jer ne znam gdje sam pisala opeto porodu i svemu... al gle, kako ti je i jagodoca rekla.... udruga su ljudi. Mi imamo srece sto eto mi ne moramo, ali dok jos imas vremena mozes naci sigurno kontakt od roda za savjete i pokrenite nesto... ja sam u svom gradu trudila se aktivirati cure barem oko ovoga sa posjetama dok nije opet zabranjena pratnja.

    A na kraju krajeva, ne idu cure iz rode samnom u radjaonu. One su mo dale sve moguce informacije i odskocnu dasku, a ja cu dalje sama traziti tamo kretanje jer znam da ce mi to olaksati, traziti cu zlatni sat, a i na kraju krajeva tko mi ju moze uzeti iz ruku? Sama sam u tome dalje, jednako kao i svaka cura ovdje na porodu. Zakone kojie stite znam.... mogu pokusati i uspjeti ili ne uspjeti ili ne pokusati i sigurno ne uspjeti...

  9. #1859

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Mislila sam odgovoriti na post jagodicebobice pa sam pogreskom napisala justme. Moj trudnicki mozak + posao = ovakvi lapsusi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  10. #1860

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Mislim da jako puno znaci sto imamo Rodu. Kapa do poda osnivacicama i volonterkama, puno se radi i promicu se prava. Svima je sigurno uzasno sto necemo imati pratnje uz sebe, sto ce tate vidjeti bebe tek nakon 2-3 dana, ne zelim ni razmisljati kako je roditeljima bolesne djece, ali meni je bar malo lakse kad imamo Rodu koja vristi moj bijes. A ja sam osobno zasluzna sto imamo prava koja imamo u RH i Rijeci isto koliko je Character kriva sto ih oni nemaju, nista.
    Drzite se sve cure i ako postoji iti malo aktivizma u nama, poticimo ga. Tesko je iz pozicije rodilje mijenjati svijet, pogotovo preplasene prvorotkinje, ali nemojmo zaboraviti ova iskustva kad rodimo i dobijemo svoje bebice.

    Jako ste hrabre, stalno mislim na vas. Vibram za najljepse povratne vijesti. Mozda se stozer/vlada/ opameti tik pred izbore pa predizborno dopuste pratnje

  11. #1861
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja se jos nadam ds ce pratnja moci samnom, nada umire posljednja. Naravno da nam rode pomazu puno, da nebi netko mislio da omalovazavam njihov rad. Ni najmanje. Cjenim ih jako puno, i nadam se pi porodu aktivirati malo vise. Ne zato sto mislim roditi jos jednom, ne.mislim zapravo....


    Ugl veceras pregled detaljan s kojim cu znati vise. Plan poroda napisan, uzela sam si ono sto mogu s obzirom na situaciju. Najbitnije mi je kontakt koza na kozu sa bude odmah. A onda.posli ne moze meni nju nitko uzeti sat vremena. Zelim doziviti ono famozno puzanje i prvi podoj... i da ju ne brisu i ne peru nego obuku prekrivenu vernixom. dalje cemo sve izdrzati. Nosim si svoju dekicu za nju, nitko mi nece reci ds je njoj hladno. Torba za radjaonu mi je veca od one za rodiliste hahahaahah valjda mi ju nece oduzeti

  12. #1862

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Justme, carice! Sretno i hrabro, uz tebe smo! Javljaj kako ide i vibram da sve bude savrseno u redu i kako bi ti htjela

  13. #1863

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Evo mene s pregleda. Vaginalno nisam gledana, color doppler je uredan s tim da je posteljica sada 3. stepen i sve je spremno za porod. Pupcana je i dalje jednom omotana oko vrata ali kaze da je to nalaz koji ima 90% trudnica te da se ne brinem. Preporucio mi je hodanje, cucanje na lopti, i seks da prirodno pokrenem kontrakcije, heh ali muz nece ni da cuje za seks-ne smije. :D Uglavnom, kupila sam si loptu pa polako ovih dana krecem, tamam da ju imam i za trudnove ako krene kod kuce. Na termin se javljam na kliniku ali mi je receno d amogu doci i par dana prije na pregled, ctg i da uzmu test na ovaj virus pa eto vidjet cu...radi bebe kontam d ami je bolje ici na taj cetg, a i da vidim sta se dole desava. Malac je sad procijenjen na oko 3500 gr. I da, pitala sam na krjau gdje je posteljica jer sam dobila 2 razlicita misljenja-nazad i desno.

    Just Me- super da si se pripremila pa budu dozvolili nadam se. Ja znam da samo mogu sanajti ali svakak se moze pokusati jer svaka bolnica ima svoja pravila i nacin na koji radi i s obzirom da se i druge zene poradajaju u istoj sali, a porodilje ovdje recimo leze 2 sata na hodinku da se prati krvarenje....sumnjam da cu ista postici-no pokusati je lijepo svakako. U nekim bolnicama je rutina da bebu operu i odmah vode na preglede dalje jer je takva procedura.naravno daju je malo i to je to....meni su kcerku odnijeli vagali i sta vec i ond ami je dali na 5 min da je srzim te su uslijedili pregledi pedijatara i ja ti ne mogu kociti proceduru-vidjet cemo sada. Uglavnom bitno je biti spreman i na razocarenje koliko god nesto zelis. Ova bolnica je baby friendly kao ali jednostavne sve ide tako kako ide....ja cu iskreno biti sretna da me ne ometaju u polozajima kroz trudove ali ne ockeujem mnogo. Bolje se iznenaditi nego previse ocekivati pa razocarati- ovdje barem. I ne, to ne znaci da je to do mene i da ja/mi nista ne radimo po pitanju toga nego neke stvari su takve kakve jeste i neke ustanove imaju proceduru po kojoj rade godinama. No, vidjet cemo. Bit ce mi drago da ti ispostuju sve sto zelis. Kod nas nema plana poroda tako da to sto bih rekla ili pomisl da mi recimo ne mogu uzeti bebu prvih sat vremena ne znaci nista, na zalost. Mada bi bilo divno iskusiti zlatni sat...ali uigrane procedure su uigrane i kod nas zlatni sat nije praksa...no bilo bi lijepo dobiti zlatnih 15 minuta pa bar cu to probati. Javi sta veli doktor! <3

  14. #1864

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    P.S. Super je sto mozete svoje stvari nositi sa sobom. Mi u radjeonu nista ne smijemo unijeti a sve sto se tice odjece i toga koristi se njihovo do izlaska iz bolnice. Kesa jedna sa osnovnim stvarima za higijenu, vodom, ubrusima i cim za pregricnut i to je to. Dvije torbe....wow !

  15. #1865

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ja sam se danas testirsla na Covid19. Nije ugodno moram priznati. Sutra večer rezultati al do mene ce najv doci u subotu. Negativan test mi je ulaznica u dnevnu bolnicu u pon na guk profil, ginekoloski i ostalo. Jedva cekam da vidim malca...kaze MM "jooj blago ti se"

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  16. #1866
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Dve torbe?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 02.07.2020. at 19:36

  17. #1867
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,205

    Početno

    Ne smije se nista uzeti u rađaonu. Dobro da daju mobitel. Sve u što se bebe zamotaju i obuku tik iza poroda je njihovo i sterilizirano. U Rijeci je i spavaćica njihova.
    Svako rodiliste ima svoja pravila i prije ulaza u rađaonu se potpiše, tako da rodilja ima dvije mogućnosti: ili se prilagoditi ili tražiti drugo mjesto za porod. Ne živimo na ružičastom oblaku. Uglavnom.

    Pratnja na porod može ako ima negativan Covid test ne stariji od 48 sati. Mislim da je to tesko ostvariti kod prirodnog poroda koji se ne zna kad će početi. Naravno pratnja plaća sama, 1450 kn.

  18. #1868
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, kaj furas u radaonu? Ja sve kao gledam jel mi stane bocica od pola litre u onu malu torbicu da ne furam ruksakic
    Mislila sam nositi vodu, onaj mini rucnik (valjda bu neko tolko dobar da mi ga namoci kad ja nebum mogla), punjac, mobitel i melem za usta. Ak uspijem zaobici predradaonu (ilti setanje po hodniku ) brijem da mi drugo nis ni ne treba bas za boks.
    Za te fore sam cula, kao da bebu uzmu prije jer joj je hladno. Doduse u Vinogradskoj navodno ne pozuruju i daju tih sat vremena bez problema. Ali da mi neko to i kaze, pokrit cu ga spavacicom svojom ak treba.

    E, samo da javim da sam pocela kupovati hranu za nakon poroda
    Imam zobene kekse, neke bio keksice i pakiranje napolitanki (ja sam vise za slatko nego slano). Sad jos neki ledeni caj ili tak nekaj kaj mogu popiti i kad se zgrije, i mozemo ici hahaha

  19. #1869
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja nosim znaci to sto si ti nabrojala, rucnik vec po torbe zauzme, kozmetika pise nama u popisu, dekicu za bebu bas za slucaj ako mi kazu da joj je hladno, ne trebaju oni brinuti, ja spremna, carape jer.zna valjda bii ledeno nakon poroda, plus jos tablet mozda jer ne znan koliko cu dugo ja cekati u predradjaoni

  20. #1870
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Alice, nek sve ide svojim tokom, sad kad si stigla u sigurne tjedne mozes se opustiti pa kad krene krene.
    Justme, sto kazu kod tebe??
    Nisam sigurna da ce dozvolit unosit svoje stvari u rađanu kad je ovo stanje s virusom. Pogotovo dekicu i te stvari za bebu, ja sam rodila i u zd i u zg pa nigdje se nista nije za bebu donosilo od robe i opreme osim pelena zadnjih godina. Sve se njihovo koristi dok si u rodilistu. Tek kod izlaska tat donese torbu s robom za bebu i mamu, sestra to preuzme i donese.
    Mene cak i ne diraju posjete u rodilistu previse, u Merkuru i tako nikad nije bio dozvoljen ulazak u sobe, samo bi sestra pokazala bebu na par minuta a rodilja moze izaci na hodnik podruzit se s obitelji. Moji su dosli na prozor od sobe pa sam im kroz prozor pokazala bebu
    Samo mi je tuzno sto cu biti sama na porodu ali nadam se da ce biti brzo i da ce nas sto prije pustiti doma.

  21. #1871

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Character, vidim kazes da je test na covid neugodan...na koji nacin? Mislila sam da je to obicni bris nosa, mada mi je i on neugodan. :/

  22. #1872
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja idem uj u 8 na ctg, pa cemo poceti gelom vjv. Nadam se samo da ce biti brzo.

  23. #1873
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sad cu pomalo krenuti u zadnje pripreme. Ovo za torbu i radjaonu sam htjela reci, kako je sad taj covid,,a u oredradjaoni cu mozda lezati i dan,dva mislim da,, uz rucnik, nece biti problem ra dekica. Smotala sam ju valjda najmanje sto sam mogla pa... a alo bude ostavim ju. Nadam se djelomicno da pocinjemo sad odmah ujutro, bas nisam dobro spavala i malo me frka opet tako kroz noc. Ali vidjeti cemo. Opet, za nju je bolje sto duze biti unutra.
    I sad se nadam da cu, ako pocinjemo, do kraja dana imati ju u rukama...

  24. #1874
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Justme, sretno!

  25. #1875
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Justme, samo hrabro i sretno!!!! Jos malo i upoznat ce te se!

  26. #1876
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Sretno, just me! Zelim ti da ti se ispune sve stavke s plana poroda!

  27. #1877

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Just me, nadam se da si do rucka u zagrljaju s bebacicom! Ja sam lijepo odspavala za vas Joooj, nadam se da ce biti brzo i sto manje bolno!

  28. #1878

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    Character, vidim kazes da je test na covid neugodan...na koji nacin? Mislila sam da je to obicni bris nosa, mada mi je i on neugodan. :/
    Ja nisam nikad radila ni bris nosa ni grla pa mozda je to meni zato. Radi se i jedno i drugo, mozda je dr bio malo grublji, bome ti dobro nosnice izgrebe. A mozda ja nisam rodila pa sam osjetljiva. Hahaha

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  29. #1879

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Justme409 sretno i da se sto prije zavrsi i benica bude u narucju. Hrabro i jos malo...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  30. #1880
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Evo mene sa pregleda. Jos uvijek zatvorena, bebica u polozaju za porod. Kontrola za 5 dana.

  31. #1881
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe sretnoooo!
    Drzim fige da ti bez obzira na indukciju me bude porod tezak, i da u sekundi kad malu dobijes na sebe zaboravis sve kako i zasto si me odlucila prestici
    Vibramo za tebe i malenu i cekamo da nam se javis ~~~~~~~~~~~~~~

    Ivana, tako i meni nije toliko do posjeta kolko do sudjelovanja u porodu. MM je bas htio ici, nisam ga morala ni pitati to je bilo pod "naravno!" A jbg...

    Character, drzimo fige za negativan rezultat i ulaznicu na preglede

    Beti, za Vin pise da se moze uzeti voda za pice, bocica s rasprsivacem kao za hladenje, spavacicu imas njihovu ako nemas svoju kolko sam shvatila. E sad dal je sta postrozeno ne znam ali realno najbitnije mi sad kad idem solo da imam mob i punjac.
    Ja sam bas poslala u bolnicu mail da li moze pratnja ako ima neg.rez na Covid. Ako mi odgovore...

    Alice, ja racunam da bi i moj mogao biti oko 3500. Slazem se s Ivanom, sad kad si dogurala do termina fino se opusti. Kad krene, krene.

    HulaHop, ma nece se vlada opametiti jer su to odluke koje donosi ravnateljstvo svake bolnice posebno. E sad, to sto je to isto ravnateljstvo ili u nekoj stranci ili pod pritiskom nekoga iz politike...

    Moj malac dva dana bio mirniji, evo ga danas opet partija on bas do kraja ima te mirnije faze, a ja se bome ni u 40om tjednu naviknuti na to kao nesto normalno.

  32. #1882
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Eto u Vinogradskoj se ne moze niti uz negativan rezultat testa

  33. #1883

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Just Me, zelim ti srecu, da sve prodje brzo i kako treba! Radujem se lijepim vijestima! <3

    Character, ja imam fobiju od brisa nosa jos ovo za covid kazu gurne se duboko u nazofarniks pa mi sad jos veca frka hahaaha.

    Jagodice, ma da-sada opusteno. No eto receno mi da se javim na termin ako dobro budem osjetila pokrete bebe ali i d amogu doci 3 dana randije na pregled, ctg i test na covid eventualno. Razmisljam se jer bih da minimaliziram rizik radi virusa, a opet eto voljela bih biti sigurna da je malac OK. Jucersanji doppler je OK, s tim da je posteljica 3. stepen i dr. kaze da sam spremna za porod i da provociram prirodno jel pa cu od nedjelje krenuti sa loptom malo ako nista da potaknem spustanje , omeksavanje itd. S tim da nemam pojma sta se sa grlicem desava niti da li se otvaram. Na termin se radi i amnioskopija sto mi isto nije ugodno ali ajde. Iskreno, mnogo sam vise nervozna sada kad znam sta me ceka nego sa prvom kcerkom. :D
    Posljednje uređivanje od AliceInChains : 03.07.2020. at 14:31

  34. #1884
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Ima li vijesti od justme?
    Meni je uzaaasno vruce. Znojim se nenormalno. Pijem vodu u litrama.
    Imamo na otoku jedan pozitivan corona nalaz i jos jedan na podrucju zupanije. Ufff. Sve me strah sad te bolnice...

  35. #1885
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Traje još kod Justme, pa držimo fige još uvijek za nju i malu princezu!
    Posljednje uređivanje od Riri92 : 03.07.2020. at 16:58

  36. #1886
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Vibrice za justme i malu princezu, da sto prije stigne u mamin zagrljaj! ~~~~~~~

  37. #1887

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Vibriramo za justme..nadam se da cura upravo pronalazi put do dojke....

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  38. #1888

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Jagodice, i mene uzasavaju te mirne faze. Jucer sam zavrsila kod ginekologice jer nije udarala nego se migoljila i to minimalno, a inace je zivahna. Bome kad su me prikljucili na CTG je poludila, stalno je bjezala od njega, bas ga ne podnosi. Sonde su bile desno dolje na pocetku, ona se izokretala skroz na lijevu stranu. Mozda sam je istraumatizirala s baby watcherom i njega suta, ali ovo jucer... No, danas lijepo udara
    Bilo mi je neugodno kod dr, ali me tjesila sa sestrom bolje da dodem pet puta i da nije nista nego jednom da ne dodem kad bi trebalo. Draga moja doktorica

    Ima sto novo kod Justme?

    Jagodice tako je i meni za pratnju, lako za posjete. Nadam se da ima sanse da se sve unormali do mog termina, iako ocito nema nikakvog pravila.

  39. #1889
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Update, Justme nam je još u procesu, pa nemojte prestati vibrati

  40. #1890
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Uh, oduzilo se ali nadam se da ide prema njenom planu! Jedva cekam da stignu radosne vijesti!

  41. #1891
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Vibram i virkam svako malo ima li novosti!

  42. #1892

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    I mi saljemo dobre vibracije. Zaista se nadam da sve prolazi uredno i da ce uskoro zagrliti svoju slatkicu. <3

  43. #1893

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Justme...jos maloooo i imas svoje sunce

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  44. #1894
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Možete se sad opustiti ajde, otišla nam je Justme malo odspavati. Ali ujutro opet na vibranje!

  45. #1895
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Spavala ko top. Nista. Odradila pregled zadnji i stalo sve. Sad smo opet na ctgu koji je super i molim se da pocnu trudovi opet. Za sad je bila samo 1 doza gela jucer, i nako nje sam se otovrila 1 prst, cervix se smeksan i centriran...
    Nadam se da danas zavrsavamo

  46. #1896
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jooooj draga, nadam se da se nisi puno izmorila. Vibram na najjace da je danas vas dan. Sretnooo!

  47. #1897
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Naspavala.sam se ufff lipo. Tako da smo spremni danas za kraj. Koliko spremna mogu biti

  48. #1898
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Eto sta ti je sezona u Hr! Mora dalmatinka jadna otici u bolnicu po dozu gela da se napokon naspava!

    JustMe, evo i ja se naspavala s tobom obzirom da je jucer malo osvjezilo, pa dosla vibrati za novi dan
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Sretnoooo

  49. #1899
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    I ja sam se nocas dobro naspavala.
    Justme, ide druga runda, sad ce to krenuti kako treba!

  50. #1900

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Sretno danas justme!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •