Jagodice slazem se. A i u Ikei bome fali stvari, nemaju nista od Stuve za bebe i klince.

Character, dobila sam up za ogtt. Narucila sam se drugi cetvrtak. Krvnu sliku nisam ponavljala, dobro se osjecam pa valjda nije potrebno? Sad me dr narucuje vec na svaka 3 tjedna. (25tt sam, mislila sam da to dode kasnije).
Dosad sam dobila 1 kg u odnosu na pocetnu kilazu. Sestra me malo spotala, kao drugi put da dodem bar 2kg gore, ali dr nista, beba se super razvija. Ja stvarno jedem, samo ne jedem sr* od hrane. Imam dva, tri konkretna obroka i meduobroka koliko me trazi, minimalno tri, cesto sam gladna, ali pomalo. To bude jogurt, voce i sl.. Iako sam desetak dana bila luda za sladoledom, ali sad sam se stabilizirala. I trbuh mi je bas okrugli i narastao. Bas sam se nasla s frendicom koju nisam vidjela mjesec i pol pa joj je izletilo kako si velika

Mene su kriza pocela ubijati. Ukoci me ludacki navecer. Danas sam bila na trudnickom tecaju prvi put. To je razgibavanje, ne vjezbanje ali ja sam toliko brizna atrofirala da mi je to bilo super. Nisam se oznojila, ali sam se poslije osjecala kao da mi je netko cijelo tijelo izmasirao. Divno.